banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Maj 2025, 10:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jun 2006, 20:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 30 Mar 2005, 22:09
Postovi: 441
Lokacija: Banja Luka
Ispričavam se unaprijed moderatoru ako tema ne odgovara namjeni foruma, ali odlučio sam se na ovakav potez jer je stvar hitna i bitna, a smatrao sam da ću ovdje nabrže naći one koje tražim.
Naime, u instituciji u kojoj radim (riječ je o državnoj instituciji) i trenutno vršim dužnost šefa IT odjela, naglo je iskrsla potreba za određenim brojem programera sa iskustvom u radu sa Borland Delphi razvojnim okruženjem i bazama podataka tj transact SQL-a (poželjno poznavanje SQL Server 2000/2005 okruženja, ali poznavanje bilo koje profesionalne baze i varijante SQL-a je dovoljno dobra referenca).
Riječ je o ozbiljnoj službi, i ozbiljnom poslu tako da su dobrodošli profesionalci (u smislu pristupa poslu), i ovaj poziv se ne odnosi na one koji svaštare pa gdje šta "ubodu", nego na one koji su zaista zainteresovani za rad i to moguće dugoročan.
Poželjno (formalno-pravno na žalost čak neophodno) je posjedovanje diplome više ili visoke škole i opipljivo (dokumentovano) radno iskustvo, mada je meni u principu najvažniji pristup poslu. Važniji i od (trenutnog) znanja.
Znanje je lako steći, ako čovjek ima od koga da nauči i ako to želi i trudi se, ali odnos prema poslu i smisao za timski rad se nosi u sebi, to imaš ili nemaš.
Ako je nekoga zainteresovao ovaj poziv, može mi se obratiti na e-mail
koji je vidljiv u mom profilu.
Svako dobro
P.S. U obzir dolaze i studenti apsolventi, ali vjerovatno kao volonteri (za početak).

_________________
UIOSDSAHA
http://www.duhovnaizgradnja.net
http://www.duhovnaizgradnja.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jun 2006, 22:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
http://forum.blic.net/viewtopic.php?t=20973

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs