banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Maj 2025, 21:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jan 2006, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2005, 18:04
Postovi: 163
Zvezda prodala najboljeg igrača za 10,5 miliona evra. Gorostasni centarfor napušta Marakanu tek na leto
Crvena zvezda prodala je Nikolu Žigića Vest Hemu za 10,5 miliona evra! Predsednik crveno-belih Dragan Stojković dogovorio se o svim detaljima prelaska 202 santimetara visokog centarfora u London tokom dva dana pregovora sa predstavnicima "čekićara". Glavni Piksijev zahtev za ostvarivanje posla sa Vest Hemom bio je ostanak Nikole Žigića na Marakani do kraja sezone, pošto je prioritet osvajanje titule šampiona države i nacionalnog kupa. Novcem dobijenim od Engleza crveno-beli bi trebalo da eliminišu dug od 7,7 miliona evra, nasleđen od prethodne uprave.

Dogovor Crvene zvezde i Vest Hema za Kurir potvrdio je menadžer Nikole Žigića, Dragan Ćalasan, koji je prisustvovao pregovorima.
- Nikola Žigić ostaje u Crvenoj zvezdi do leta, a onda bi trebalo da se preseli u Vest Hem. Englezi su hteli Žigića odmah, ali im je Piksi jasno rekao da posao može da bude sklopljen jedino ako visoki centarfor ostane u Zvezdi do leta. Bilo im je krivo, ali su ipak odlučili da posao završe sada, plašeći se ponuda gradskih rivala Arsenala i Totenhema, koji su takođe bili zainteresovani za Žigića.

Pitanje je da li će Nikola Žigić odigrati motivisano u narednih šest meseci pošto će sigurno razmišljati o Engleskoj.
- Smatram da bi za Nikolu Žigića bilo bolje da je već sada otišao u Vest Hem jer je u Premijer ligi svaka utakmica veliki derbi. To bi bilo i dobro za reprezentaciju Srbije i Crne Gore pošto bi Žigić imao mnogo više jakih utakmica. Svi znamo šta plave očekuje u mečevima protiv Argentine, Holandije i Obale Slonovače.

- Žigić je veliki profesionalac i njegovu motivisanost ne treba dovoditi u pitanje. Uveren sam da će i na proleće biti najbolji strelac Crvene zvezde. Pa, on je u 77 mečeva postigao 55 golova - rekao je Ćalasan. U pokušaju da proverimo ovu informaciju, pokušali smo da dobijemo i Nikolu Žigića, koji se, međutim, juče nije javljao na telefon.

Izvor: http://www.kurir.co.yu

_________________
Msn Status:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jan 2006, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Ma nista od toga...
Prvo cifra je astronomska i po menmi nerealna. Realno bi bilo oko 5 mil. eura na koliko je i procijenjen pocetkom sezone. Igrao je dobro, ali ne toliko dobro da mu cijena skoci duplo za jednu polusezonu...
Drugo Stojkovic je odbio ponudu

Citiraj:
Čelnici FK Crvena zvezda odbili su ponudu Vest Hema vrednu preko 7 miliona funti za Nikolu Žigića.

Sastanak predstavnika dva kluba dogodio se u Parizu. Uprkos činjenici da je ova ponuda bila više nego atraktivna, Predsednik crveno-belih Dragan Stojković odbio je ponudu londosnkog kluba uz obrazloženje da Crvena zvezda želi duplu krunu i da im je Nikola Žigić neophodan u nastavku sezone.


Trece... Mislim da Stojkovic nije glup da ga prodaje odmah, kad mu nakon svjetskog prvenstva cijena moze samo jos vise porasti...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2006, 07:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2002, 07:34
Postovi: 607
Lokacija: malo vamo,malo tamo (CH)
Nemci su juce objavili da je HSV najozbiljnije zainteresovan za Nikolu Zigica i veruju da ce ga kupiti.

_________________
Z.I.P.D.D.Z.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2006, 14:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Piksi bi bio glup da ga sad proda. Oba razloga ste vec naveli...
Ono sto je najbitnije je da Zvezda ne proda ostatak ekipe.
Zna li iko sta je sa Pantelicevim ugovorom, ja cesto cujem price da je on samo posudjen Herti? Ne bi bilo lose da se vrati sljedece sezone u Zvezdu, ako je tako.
U svakom slucaju, bez jednog, pa makar to bio i Zigic se moze, ali da se osipa ekipa, to vec ne valja.

I nadam se da Zenga nece ispasti papak, kao sto je to bio slucaj sa Mateusom i i Westom u Partizanu.

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2006, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
samo sto su papci u ligu sampiona odveli Partizan :wink: a zenga vas nazajec.

trebao bi Ziga klofer sto prije zbog mundijala vanka ici ako moze...da malo ocvrsne klipac

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2006, 15:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
The Godfather je napisao:
samo sto su papci u ligu sampiona odveli Partizan :wink: a zenga vas nazajec.

trebao bi Ziga klofer sto prije zbog mundijala vanka ici ako moze...da malo ocvrsne klipac


On je sad vec dovoljno cvrst. Da ode u neku jacu ligu samo bi se istrosio pred SP.
A to sto kazem da su papci je definitivno tako s obzirom na ekspresan nacin na koji su napustili Partizan poslije propasti lige sampiona.

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jan 2006, 15:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2005, 18:04
Postovi: 163
VENGER OTIMA ŽIGIĆA

Menadžer Arsenala poslao pregovarački tim da odmah dovede Zvezdinog golgetera
Centralna figura prvog dana priprema fudbalera Crvene zvezde nije bio trener Valter Zenga, već centarfor Nikola Žigić. Naime, prema pisanju ostrvskih medija, menadžer Arsenala Arsen Venger poslao je najjači pregovarački tim u Beograd kako bi ubedio predsednika Zvezde Dragana Stojkovića da proda Žigića londonskom klubu već u januaru.

- Juče sam čuo za Arsenal. Ne znam šta će biti, na klubovima je da se dogovore. Jedno je sigurno, meni mnogo prija i laska interesovanje tako velikog kluba. Mislim da je dobro što ću ostati do leta u Zvezdi, jer nam je glavni cilj osvajanje titule. Prolećni deo sezone biće mnogo teži od jesenjeg, jer više niko ne igra u Evropi i svi su koncentrisani na domaće takmičenje. Želim da se od Zvezde oprostim sa titulom - rekao je Žigić.

Treneru Crvene zvezde Valteru Zengi odazvalo se 25 licenciranih fudbalera, a odsutan je bio jedino Haminu Draman, koji je sa reprezentacijom Gane na afričkom Kupu nacija. Klupski menadžer Stevan Stojanović preneo je igračima pozdrave predsednika Stojkovića, koji je bio odsutan zbog porodičnih problema.

- Predsednik je podsetio igrače na naše ciljeve u prolećnom delu sezone, a oni su osvajanje titule i nacionalnog kupa. Moguće je da dođe i do odlazaka sa Marakane, a jedini igrači koji su dobili ponude jesu Žigić, Luković i Dudić.


Sad druga prica iz arsenala , ko kaze istinu ??
Nije bilo transfera sa West ham ?

_________________
Msn Status:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2006, 00:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Sve su to "rekla-kazala" price.
Tu vazi ono sto je Sondri vec rekao za Vidica: "Dok ga ne vidim da se slika u dresu nekog od tih klubova, nista ne vjerujem"

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2006, 13:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Zigic nije u West Ham-u, a sto se mene tice tamo i ne treba da ode. Kazu u Zvezdi kako on nista nije potpisao i treba im verovati, jer ipak je i Arsenal zainteresovan za Zigica, a normalno da je bolje igrati za Arsenal nego zaWest Ham. Uglavnom, sigurno je da Zigic odlazi na leto i da jos ni za jedan klub nije potpisao predugovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2006, 17:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1155
Lokacija: dajte Hajduk da se igramo...
Hoce ici ili nece?Daj da se to rijesi.

_________________
Slika
14.02.2000-14.02.2007


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2006, 19:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2004, 11:43
Postovi: 600
Lokacija: gdjegod
ici ce, ici ce.........
samo jos se ne zna gdje.........
sve jachi od jachega


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Mar 2006, 18:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2005, 21:03
Postovi: 38
Lokacija: KT-ko zna jos...
"TOBDŽIJA"

Nikola Žigić na leto prelazi u Arsenal za 11 miliona evra! Venger pobedio Romu i Vest Hem u trci za najboljim fudbalerom Zvezde
Nikola Žigić na leto prelazi u Arsenal! Engleski mediji juče su objavili informaciju da su predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković, trener "tobdžija" Arsen Venger i menadžer Milan Ćalasan ugovorili transfer 26-godišnjeg centarfora crveno-belih vredan 11 miliona evra. Vest je prvi objavio list Dejli star sandej, a onda su istu informaciju preneli uticajniji i tiražniji ostrvski mediji, poput Bi-Bi-Sija i Skaja.

Žigićev menadžer Milan Ćalasan, inače blizak prijatelj Arsena Vengera, tvrdi da je Arsenal najbolja opcija za 202 centimetra visokog reprezentativca Srbije i Crne Gore.
- Još ne mogu ništa konkretno da kažem. Najkompetentnija osoba za potvrdu transfera Nikole Žigića u Arsenal jeste predsednik Crvene zvezde Dragan Stojković. Još u januaru sam govorio da je za Žigića najbolje da karijeru nastavi u Engleskoj i to u Arsenalu. Arsen Venger je stručnjak od koga može dosta da nauči, a Premijer liga je kao stvorena za njega. Bio bih najsrećniji da Nikola Žigić karijeru nastavi u Arsenalu - kaže za Kurir Ćalasan.

S druge strane, Dragan Stojković nije želeo ni da potvrdi ni da demantuje odlazak Žigića u Arsenal, a stav kluba u vezi sa transferom izneo je portparol Milan Bošković.
- Predsednik Stojković je još ranije izjavio da klub u januaru neće prodavati nijednog igrača. Konkretno, Nikolu Žigića zvali su mnogi klubovi, pa tako i Arsenal. Crvena zvezda nije postigla dogovor sa ekipom koju predvodi Arsen Venger, inače prijatelj našeg predsednika. U slučaju da u narednih nekoliko dana Nikola uspešno završi pregovore, mediji će biti blagovremeno obavešteni.

Pored Arsenala, koji je prema saznanjima Kurira završio posao sa Crvenom zvezdom, Nikolu Žigića želeli su Vest Hem, koji je u januaru nudio pola miliona evra više od "tobdžija", Roma, Hamburger, Dinamo i Lokomotiva iz Moskve.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 10:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12471
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Najveća uvala u toj priči je Žigićev menadžer koji posjeduje pola ugovora!!! Kad ga je doveo na Marakanu potpisan je ugovor po kojem pola ugovora pripada menadžeru, tako da Zvezda u ovoj priči dobija samo 5,5 miliona evra, ako je uopšte tačno da Žigić ide!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Mar 2006, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Ice klofer u Vozdovac na posudbu ........

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Mar 2006, 15:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Dec 2004, 11:18
Postovi: 856
Lokacija: Banja Luka
Dok Džaja ne kaže amin nema njemu nigdje.

_________________
I'm a man that will go far
Fly the moon and reach for the stars
With my sword and head held high
Got to pass the test first time, yeah
I know that people talk about me
I hear it every day
But I can prove them wrong 'cause I'm right first time.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: motozeljo i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs