RainMan je napisao:
Mogla bi Srpska da zatrazi obavestajnu pomoc od Srbije i Izraela.Jedna specijalna jedinica za likvidaciju islamista tipa izraelskog sayeret matkal bi dobro dosla.Zna se kako treba sa islamizmom i teroristima, potamaniti kao pacove.
Može, samo neka sačekaju sa tamanjenjem još koju godinu, da se snađem vani negdje za neki posao, jer mi se pomalo ne gine u ratu koji će u tom slučaju neminovno izbiti.
Znate šta je ovo? Ovo je jedna šira, regionalna, pa vjerovatno i globalna zafrkancija. Kad god smo se petljali u te vrste zafrkancija, srpski narod je bacan unazad, izlazili smo visoko podignute glave i urnisane populacije (1. Svjetski rat 30% radno sposobnih muškaraca, 2. Svjetski rat, znate sve). Treba pognuti glavu i preživjeti. Trea biti pametan. Bolje grob, nego rob, e, ali KURAC. Šta se treba odraditi, odraditi tiho, elegantno. Savijati se kao trava na vjetru, da ne popadamo kao ponosni borovi ili šta već pada u oluji. Ako ideš silom, računaj da ih moraš pobiti sve, bukvalno sve. Znači, tih 100 000 vehabija. Izvodivo? U krajnjoj liniji, moralno? Dvije stvari - jedna je da obavještajni rad mora biti unaprijeđen, jer se ne smije ignorisati zlo i ovakve stvari se moraju spriječiti. Druga, možda važnija - treba uticati na Bošnjake da među sobom prezru "trofrtaljce". Tu je ključ svega, da taj proces krene unazad, da se smanji radikalizacija. Fejsbuk ratnici tu sigurno ne pomažu. Uostalom, je li one bolide što su raznijeli stanicu u Bugojnu (srećom ne ubivši koliko su htjeli) boljela patka što su u stanici policajci muslimani? Protiv manijaka će se morati zajedno, svidjelo se to nekom ili ne. U suprotnom, samo ćemo ih ojačati. Radikalizacija situacije će im samo gurati nove regrute u ruke.