banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 642  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 16:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
On je prava Crnogorčina, tako da mi je bilo čudno kad je navodno odlučio igrati za Srbiju, ali sad vidim da je bliže CG!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Slika
Slika

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 22:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
I Perović otkazao

http://www.b92.net/sport/kosarka/kosark ... _id=253789

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jul 2007, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
03.07.2007.
Izvor: PRESS
Miloš Vujanić
SLAVNIĆ LAŽE!
Ne mogu da verujem da je selektor rekao da ja ne želim da igram za reprezentaciju! Njegovo objašnjenje mog otkaza je potpuno
Srpski košarkaš Miloš Vujanić kaže za Press da selektor Zoran Slavnić laže kada kaže da je on tražio posebne uslove za nastup u reprezentaciji!

Beka Panatinaikosa zabolele su Mokine reči, koje je izneo na račun Vujanićevog odbijanja da nastupa za selekciju "orlova" na predstojećem EP u Španiji.


- Mnogo me boli Mokina izjava. Tačno je da smo se sastali u kafiću "Pevac", iako to za mene nije mesto za donošenje odluka, nego se zna da se takve stvari rade u Košarkaškom savezu. Tada smo se dogovorili da na toj konferenciji prenese istinu, odnosno da novinarima kaže o čemu smo pričali.



Moka: Rekao sam istinu, Vujanić je nepošten

Selektor Srbije Zoran Slavnić smatra da je Vujanićev odgovor nekorektan i da je on na konferenciji govorio istinu.
- Ako je Vujanić to izjavio, onda je on najnepošteniji čovek. Želeo sam da mu pomognem, da se nastupima u reprezentaciji vrati na evroscenu i u tom smislu sam preuzeo rizik. Na konferenciji u Kući košarke rekao sam istinu. Nema veze, to je njegov stav - kratak je bio Slavnić.


Nisam mogao da verujem svojim očima kad sam juče otvorio novine i video šta piše. Ispalo je kao da neću da igram za Srbiju, što nije tačno. Teško mi je sve ovo palo, jer igranje za reprezentaciju uvek je bila velika čast. Ne želim da ulazim u konfrontacije sa Slavnićem, ali hoću da kažem istinu - rekao je Vujanić.


Košarkaša Panatinaikosa najviše je pogodilo to što je Slavnić spominjao njegovu minutažu u ovoj sezoni, iako o tome nisu pričali.


- Moka može da proveri koliko sam igrao poslednjih meseci. A pri tom na našem sastanku nismo razgovarali na tu temu. Na fajnal-foru sam imao zadovoljavajuću minutažu, kao i u plej-ofu grčkog prvenstva.

On je verovatno mislio na početak sezone, kad stvarno nisam imao priliku da igram, ali od mog dolaska u Panatinaikos sve sam više dobijao poverenje kod trenera Obradovića. Klub je prvi put u istoriji osvojio triplu krunu, sigurno da i ja imam neki doprinos tom uspehu.


Vujanić je od selektora tražio da na početak priprema dođe dve nedelje kasnije kako bi bio spreman za najveće napore.


- Na početku priprema želeo sam da radim sa svojim kondicionim trenerom, koji je u potpunosti upoznat sa istorijom moje povrede. Meni se sezona završila 22. juna i rečeno mi je da moram da se odmaram mesec dana.

Posle toga bih dve nedelje radio sa mojim trenerom, a onda se priključio pripremama reprezentacije. Smatram da 15 dana odvojenih treninga nije veliki period. Nisam tražio odmor kako bih išao na more ili negde drugde, već da radim na dobijanju snage. On to nije mogao da prihvati i korektno smo se pozdravili.

Međutim, posle toga pročitam kako sam tražio odmor do 5. avgusta? To je laž! U prethodne dve godine imao sam dve teške operacije i kod mene postoji određeni strah.


Bivši igrač Partizana i pored verbalnog sukoba sa selektorom Zoranom Slavnićem očekuje da će Srbija ostvariti dobar rezultat na EP u Španiji.


- Iskreno se nadam da će naša reprezentacija uspeti da se plasira na OI u Pekingu i da će igrače mimoići povrede. Imamo dobar tim, vreme je da posle dužeg perioda napravimo dobar rezultat. Verujem da će biti napravljena dobra atmosfera, a Moka sigurno zna kako se to radi. Krivo mi je za sve što se desilo između mene i selektora.


Vujanić je spreman da igra za Srbiju na narednim takmičenjima, ali prvo mora da dobije poziv od selektora.


- Uvek ću se odazvati pozivu da igram za reprezentaciju. Ovo što se desilo nema veze sa mojim budućim nastupima za Srbiju. Ne mogu da vam opišem koliko mi je bilo teško što na poslednjim takmičenjima nisam mogao da pomognem saigračima i zbog toga mi je još veća žal što neću igrati na EP u Španiji - završio je bek Panatinaikosa.


_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 01:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ne mogu vjerovati da Vuk Radivojević ima prednost u odnosu na Marinovića i Bojana Popovića!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 08:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
SIJUKS je napisao:
Astor_Piazzolla je napisao:
pavlovic igra za srbiju, sisurno i definitivno ...


Moze po pivu? :wink:


naravno

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Не контам који ђаво Славнићу треба сва ова фрка по новинама. Као да није жив ако није нека његова на насловницама...

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Najnovija vijest...Perovic otkazao.

http://www.b92.net/sport/kosarka/kosark ... _id=253789

Mogu samo da im jebem sve po spisku.Smecari jedni balavi.Argumenti su vise nego pateticni za 80% igraca koji su otkazali.Ovo je zaista previse... :-?

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Poslednji put menjao Flave dana 04 Jul 2007, 16:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 16:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Apr 2006, 21:16
Postovi: 592
Lokacija: BL
Koja budala će igrati za reprezentaciju koju vode kapičić i slavnić, a kapiten gurović?

_________________
Н.У.С.К.Н.В.П.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 16:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
The_One je napisao:
Koja budala će igrati za reprezentaciju koju vode kapičić i slavnić, a kapiten gurović?


Budala!???Pa hvala bogu da ima jos "budala" koji zele da igraju za Srbiju.Ovih "pamentih" mi je vise pun qratz.Neka idu sto dalje...

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 18:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
The One otkazao učešće ne evropskom prvenstvu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Koja budala će igrati za reprezentaciju koju vode kapičić i slavnić, a kapiten gurović?


Ne igra se za Slavnićevu, Kapičićevu ili Gurovićevu reprezentaciju, već za reprezentaciju Srbije. Kome to nije dovoljno, ne mora ni da dolazi. Gurovića neko može da voli ili da ne voli, da ne potežem opet tu temu, ali je ipak došao da igra za reprezentciju zemlje u kojoj ga 50 ljudi mrzi i psuje mu porodicu, isto kao što ni Jarića nije mrzilo da dođe prvi na pripreme i trenira svo vrijeme, iako je mogao da smisli jeftino opravdanje i ne dođe.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 20:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Orlando odjebao Miličića zbog Rasharda Lewisa!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 21:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Citiraj:
Ne razgovaram više sa ortodoksnim lažovima! Zbogom majstore, izvukao sam te kao zeca iz šešira, a ti meni tako, poručio je Slavnić Vujaniću preko novina.


Moka puko :lol:

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 21:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
S Pešićem nešto muti, mada ova ekipa ima šanse za najveći plasman bez obzira što "najbolji" ne graju! Napred SRBIJA!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 21:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
I Erceg rekao veceras da nece igrati

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 21:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Mislim da je Slavnic prvo trebao razgovarati sa igracima tj da zna ko hoce da igra a ko ne,a ovako kako je krenulo nije iskljuceno da dodjemo u situaciju da necemo imati dovoljno igraca za EP,meni tu nesto ne stima,nesto se cudno desava a sta to samo ptice znaju

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 22:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Erceg je mogao da sačeka da Slavnić objavi konačan spisak od 12 putnika za Španiju, pa da se tada sjeti da je "operacija zakazana još prošle godine".

Opravdanja su sve jeftinija od jeftinijeg. Uz ove što zasad hoće da igraju i ne prenemažu se (Jarić, Gurović, Miličić) treba poslati sve same juniore, pa nek budu zadnji, nikom neće biti krivo. Ovako su vječita nadanja nekom dobrom rezultatu, a svakog se mora moljakati da igra. Pavlović je vjerovatno sljedeći na listi, ali s obzirom da se nije oglašavao previše povodom igranja za reprezentaciju, ne treba ga ni uzimati zaozbiljno. Ako dođe dobrodošao je.

Poslati na EP ekipu u sastavu

Jarić, Teodosić, Tripković, Rašić
Cvetković, Tepić, Gurović
Aleksandrov, Dragićević
Miličić i eventualno Veličković i još pokoji klinac iz Vukoičićeve mlade reprezentacije, po mogućnosti centar. Ako nema adekvatnog visokog igrača, onda može i ona spodoba od Mišanovića. Ako je mogao Duenjas za Španiju, može i ovaj u prepolovljenu Srbiju. Ima bar visinu od 218 cm

I šta god da urade biće dobro. U najgorem slučaju klinci će da steknu neko iskustvo, a stvoriće i neku obavezu da igraju za reprezentciju, od mladih dana. Prosjek godina ekipe oko 22-23 godine pa nek pravi od njih šta može. Garantujem da će bar da se dostojno bore, za razliko od tamo nekih Radmanovića i sličnih manekena i nabijeđenih zvijezda.

Opet ćemo doći do Gurovića, koji može biti svakakav, ali sam nekako uvjeren da će on za Srbiju da zaigra srcem i dušom, a da će to ovim klincima predstavljati dobar primjer. Slavnić je, ako ništa drugo, bar pokazao da neće tolerisati idiotluke i mangupiranja, pa mislim da ni Gurović neće smjeti da divlja, ni u igri, niti u ophođenju sa saigračima, sudijama i protvnicima. Ma puno sreće. Trebaće nam...

I još da dodam. Na niske je grane spao najtrofejniji sport, kad mu kao primjer mogu poslužiti fudbaleri. Kad dođe jedan Boško Janković, pa leti po terenu igrajući EP za mlade, koje mu ništa ne znači u karijeri, pa Nemanja Vidić, jedan od najboljih štopera Evrope, koji sam vrijedi više nego cijela košarkaška ekipa koja je otkazala učešće na EP, ide da se sa reprezentcijom kolektivno blamira po Kazahstanu, a i svi ostali sa njima. Oni ne kukaju, nisu povrijeđeni, nemaju kampove i ne spremaju se za iduću sezonu. Igraju za reprezentciju i bore se i svaka im čast...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Nitro je napisao:
. Kad dođe jedan Boško Janković, pa leti po terenu igrajući EP za mlade, koje mu ništa ne znači u karijeri, pa Nemanja Vidić, jedan od najboljih štopera Evrope


Nadam se da si slucajno bacio poredjenje samo sa Zvezdinim igracima :D ili se mozda ovi sto su igrali ili igraju za Partizan ne bore :D

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jul 2007, 23:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
I Slavnic je pravi magarac sto se preko novina prepucava sa igracima,a od glavu ce nam se razbiti sto je odjebao Vujanica,tj sto ga nije mogao sacekati nekoliko dana.A autoritet je pravi,nema sta?Koji bi vrhunski trener zvao igraca koji otvoreno pljuje i ponizava kosarkaski savez svoje zemlje pa onda mesec dana izjavljuje da nece da igra,za koga da igra i slicne nebuloze i jos ga stavi kao kapitena da bude primer mladima?To se samo u Srbiji moze desiti i nigde vise.

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12823 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 642  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs