banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5229, 5230, 5231, 5232, 5233, 5234, 5235 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Naravno da je uprava napravila gomilu gresaka, to je i razlog katastrofalnog ulaska u sezonu.

Ali to nije tema danasnje emisije.
Tema je stoka iz Vrapcica, njihov predsjednik i navijaci koji su ugrozili zivote nasih igraca, a nakon toga pokusali ubiti sudije.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Umetnik je napisao:
Суђење било максимално коректно, што јест', јест'.

ББЛ ако је против управе и памти (не као златна рибица) сва њихова злодјела, испада неозбиљан? До прије 10 дана смо кречали "управа напоље, марш из Борца", а сад након низа од невјероватне двије побједе ваљају? Хм...


Svi imamo zamjerki na rad kao što je napisao VulturesBL. Ne znam kome su zanimljive doskočice pico, karleuša itd. Ako je Melegov buraz guzio daru bubamaru, jel trebamo pokušati biti smiješni na forumu pa pisati za njega da je Bubamara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Simpatizer je napisao:
Naravno da je uprava napravila gomilu gresaka, to je i razlog katastrofalnog ulaska u sezonu.

Ali to nije tema danasnje emisije.
Tema je stoka iz Vrapcica, njihov predsjednik i navijaci koji su ugrozili zivote nasih igraca, a nakon toga pokusali ubiti sudije.

Слажем се. Али о багри нека се брине савез, ми сад идемо на сарај'во, и наравно, три бода се подразумијевају :D
korpus je napisao:
Ako je Melegov buraz guzio daru bubamaru, jel trebamo pokušati biti smiješni na forumu pa pisati za njega da je Bubamara.

Meлег Бубамара :lol: :lol: :lol: :lol: Не засмијавај ме раним јутром :lol:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ovaj Velez treba izbaciti iz lige.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
https://www.instagram.com/p/CUGSOiVqIE2 ... 3711376fb5

:D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
wizzy_bl je napisao:
Ovaj Velez treba izbaciti iz lige.

Treba ih kazniti sa 50 negativnih bodova, da se vise nikad ne vrate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
danijell je napisao:
https://www.instagram.com/p/CUGSOiVqIE2/?utm_source=ig_embed&ig_rid=c5983d5f-d910-4e6d-86e2-6f3711376fb5

:D
Ala komentara. S' kakvim ljudima mi dijelimo vazduh....

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Они сами себе мрзе а камоли друге. Говна. Савез и институције нека раде посао, а ми се требамо окренути Сарајеву и спремити се за побједу, дигао нам се сада фино и не треба га спуштати 8)

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Видим први коментар од ријада и 78 других, ево не знам... Изгледа КЦ Мостар више нема мјеста да прима случајеве срчаних удара :D

Зато кажем, из више разлога велика побједа.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Rangarok je napisao:
Tek kad procitam njihove komentare nakon ovih divljackih nastupa skontam sa kakvim mi bolesnicima zivimo i imamo posla...
Treba sto prije zaboraviti ovo, okrenuti se normalnim stvarima i napretku kluba. A nadati se da ovi smecari jednom i zauvijek napuste ligu.


To je to. Ja to stalno potenciram seljakluk i šovinizam spojeni o odvratnu kombinaciju. Taj klubić nije za Premijer lige, to mora ići u niži rang. Čelik je za njih gospodski klub da ne bude da ih napadam samo jer su Bošnjaci. Na Vici je hoće li ih izbaciti iz lige odmah ili uzeti 12 bodova pa mu dođe na isto. Ali dole moraju ići. Dokaza je mnogo, non stop političare, prave atmosferu haosa i linča, nepoštuju savez, i na kraju pokušaju ubistvo sudija. Ko su oni da to rade. Jesu oni van zakona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Да смо то ми све радили, могу да само замислим каква би казна била...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 219
Svaka cast momcima i treneru na pobijedi. Ove divljake dole ne treba komentarisati, ali prelaze sve granice. Mislim da smo sada u dobrom momentumu i da nam.ova pobjeda puno znaci. Liga je nikad slabija i da smo odradili pripreme kako treba i da je uprava razmisljala na vrijeme mogli smo se nametnuti od samog starta i biti sampioni lagano. Sta je tu je sada treba podrzati momke za vikend i nastaviti karati sve redom jer smo svima trn u oku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Trpati svima redom, do duple krune aj Borac!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Pricati o sudiji koji nama navlaci je idiotizam u ovome slucaju.
Za ovog pametnjakovica bio je faul kod slobodnjaka, igrač Veleža obe ruke spušta preko ramena našeg igrača da bi se izborio za bolju poziciju u duelu, umjesto da je ruko rasirio i vjerovatno bi bio kontrafaul ili bi onda mogli reci da nije bilo faula vec kontrafaula.

Koga boli kurac za Vicom?! Siguran sam da ga ogromna većina ne gotivi, ali Borac je iznad Vice...kada radi dobro pohvali se , i uradio je brdo dobrih stvari za klub, kada ne radi dobro, opet se kaze.
Naše igrače se prozivalo najstrasnije zbog partija poslije Evrope, čak je i onaj kao napad ili bolje receno prepirka bila sa navijačima, ali napadaju se naši igrači, nije niko napao igrače Zrinjskog, njihove ljude itd. Prekidi i ostalo šta je bilo, jasno se dalo do znanja prije svega igračima u tom momentu a i upravi da je odnos prema klubu loš i da to je to nepoštovanje prema svima na tribinama.

Taj Velež je "seljački" klub, u pravom smislu te rijeci kako je mi koristimo, pravi jalijaški mahalski mentalitet. Pored toga cisti politicki projekat, koji ne ide kako su zamislili. I sada su svi drugi krivi.
Pa mi smo imali navlacenje u Prijedoru, i pored tog navlacenja ne dodjose tri boda iz Prijedora?!
I sve to sprema i svijesno radi kao što je korpus opisao Šemsudin (koji je i poslije utakmice sa Željezničarom srao protiv svih), i treba majmunčinu odstraniti iz sporta.

U suštini ko im jebe mater u picku jalijasku ...
Najstrožije kazniti po svim osnovama, uzeti im maksimalan broj bodova, kada ne izadju u Evropu ovu sezone, ljacise se vracaju u federalnu ligu, pa ce opet mora "pošteno" ulaziti u premijer ligu.

Što reče Borac u srcu, i ja taj Čelik ne mogu prežaliti :-) ...

BRAVO BORČE, JEBEŠ STATISTIKU napisao sam prije utakmice ...samo srce ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Marko Jovanović nakon gola malo prilegao. U jeku napada u drugom opet malo prilegao. Ne kažem da su svi trebali polijegati i čekati kraj, ali očigledno smo naučili neke lekcije, i to je uticalo da se ekipa malo konsoliduje i primiri. Bravo Marko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Bravo za priku Miljanovica i njegove i nase Borce, vidi se sa mjeseca veliki pomak u igri a pogotovo zalaganju, nastaviti u istom stilu, u kupu potpuno drugu ekipu odabrati, dati sansu svima, pa ko je neiskoristi, van iz Velikana, kad nema utakmica u kupu, organizovati za B ekipu prijateljske i igrace koji se nametnu prikljuciti A timu, jer ce nam trebati dugacka klupa da izguramo ove godine i skupimo sto vise bodova, a na zimu samo dovesti 3-4 vrhunska igraca koji ce odmah ma proljece napraviti prevagu, ne ganjati igrace u rangu Zakarica vec i jace od njega, jer ce lova leci do nove godine iz evrope i ne zaliti dobro platiti vrhunske igrace, naravno forsirati mlade koji obecavaju ali nista na silu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Čudo da se ni jedan medij, niko nije dotakao još jedne stvari. Ajde što su krenuli sa centra bez sudijskog zvižduka dok su se naši radovali i time pokazali raskošan repertoar seljakluka, komplksa, gluposti, i koliko su uopšte mali, ALI što je čitav stadion ustao da jbe mater sudiji što nije pustio napad :lol: :lol: O Bože. Ono ni u Bronzanom majdanu na utakmici ne možeš vidjeti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Borac u srcu je napisao:
Čudo da se ni jedan medij, niko nije dotakao još jedne stvari. Ajde što su krenuli sa centra bez sudijskog zvižduka dok su se naši radovali i time pokazali raskošan repertoar seljakluka, komplksa, gluposti, i koliko su uopšte mali, ALI što je čitav stadion ustao da jbe mater sudiji što nije pustio napad :lol: :lol: O Bože. Ono ni u Bronzanom majdanu na utakmici ne možeš vidjeti.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

realno jalija najjaca :-D :-D :-D

Sada su Cupu opet naložili glupani , a Čupo kada se naloži Borac melje ... glupaci su najveću grški napravili prekidom jer Cupi neće sada dva gola priznati ( a znamo svi da ga to loži :-D ) , sada će Čupo i Sarajevo morati puniti :-D

samo rade idioti protiv svojih :-D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Citiraj:
"Čuo sam se s mnogim ljudima jutros, uključujući i legendu Veleža Seada Kajtaza, koji je također razočaran onim što se desilo. Žao mi je što će istinski navijači Veleža narednih sedmica ispaštati zbog onoga što se desilo, ali sankcije su neminovne. Pravilnik je jasan i propisane su kazne. Logično je da će stadion biti suspendovan i da će gospodinu Hasiću biti zabranjeno obavljanje funkcije predsjednika. Mi kao NS BiH imamo tu mogućnost, pogotovo jer je nekoliko puta već dobivao novčane kazne, ali to očigledno kod njega ne igra nikakvu ulogu. On ima svoje ciljeve koji nisu ispravni", zaključio je Zeljković.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2021, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Auuu, kada ga Vico, da oprostite, izjebe kaznom moci ce mu komotno uvaliti i one pelene.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5229, 5230, 5231, 5232, 5233, 5234, 5235 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs