banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Sep 2019, 09:54 
Sehxor je napisao:
Pa jbga zamisli da radis na kasi za neku nidje veze platu i cijeli dan vrtis gore dole, normalno je vjerovatno da se sjebes i otkucas nesto duplo nenamjerno.

kakva kasa...sta su meni konobarice u kafanama sracunavale misleci sa ne znam gdje gonim....nepar puta sam ih htio zabiti u pm...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2019, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Nisam upućen u situaciju, ali stajem na stranu konobarica ...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 06 Sep 2019, 10:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Philby je napisao:
Umetnik je napisao:
Чуо сам да се дешавало у неким продавницама да је неко куповао више производа и притом срачунавао цијене, а касирка кад је оркуцала све рекла већи износ за неколико КМ. Овај ју ваљда питао како толики износ кад је рачунао све по цијенама са рафова и да му је испало ниже, касирка се као оправда да је грешком нешто више откуцала... Дешавало се то више пута, али има од тад 10-ак година. Е сад, је ли истина, само се сјећам шта ми је колега рекао.


U zokiju je to redovno jer je jedna cijena na rafama,a druga na kasi. Kad kupiš više stvari teško je skontati na čemu su te zakinuli osim da odeš nakon kupovine sa računom pa redom sve provjeriš.

Isto i u Tropiku i njihovim trgovinama mojMarket, bude jedna cijena na rafi, a druga na kasi.
Jednom razlika bila osjetna, par maraka. I još reakcija trgovkinje da nisam dobro vidio cijenu, a ja odem do rafe skinem cijenu i donesem joj.
I nije se desilo samo meni, još par ljudi mi je reklo da im se slično desilo, da kod njih često bude jedna cijena na rafi druga na kasi.
Kontam koliko sam samo kod njih ulazio, imao velike kupovine i nisam obraćao pažnju na račune.
Što da idem kod njih kada imaju i druge trgovine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2019, 10:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
U tropiku nisam primijetio. Par puta sam provjeravao i uvijek je bilo u pf tačno, dok kod zokija bilo 2-3 marke više na račun od stotinjak maraka.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2019, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ко ће болан мијењати цијене на рафовима, па нисмо Ње'ачка, рада жељна и вољна :lol:

Јадна та конибарица коју Мића западне, ни бакшиш не добије.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 06 Sep 2019, 19:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Philby je napisao:
U tropiku nisam primijetio. Par puta sam provjeravao i uvijek je bilo u pf tačno, dok kod zokija bilo 2-3 marke više na račun od stotinjak maraka.

U Tropiku, ali i u mojmarket trgovinama na Mejdanu. I ne samo meni, napisah i da znam još ljudi koji su imali slična iskustva sa njihovim cijenama, da imaju jednu cijenu na rafi, a drugu na kasi.
Ili su im trgovci lijeni ili potplaćeni ili je to politika firme, odnosno APP.
Stvarno nemam više namjeru ulaziti u njihove objekte, em moram misliti o milion stvari mimo kupovine, em moram sabirati artikle...

Kod Zokija ne kupujem mnogo, pa nisam primjetio da imaju jednu cijenu na kasi, a drugu na rafama.
Provjeriću idući račun, što je sigurno sigurno.

Jebote dokle je došlo, da moraš nositi digitron po radnjama ili ganjati kalkulator app po telefonu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2019, 10:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
desava se to pogresno otkucano....namjerno ili nenamjerno ne znam....meni se bas prije nekoliko dana desilo u Boriku,ona trgovina u Novice Cerovica u lameli...nesto sam kupovao i na kasi stoji neka cokoladica od 0,20 i uzmem...a kasnije na racunu umjesto toga vidim otkucana pavlaka od 2,80 :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 03:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Jbt, koriti li iko od tih barcode skener?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 09 Sep 2019, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Milan je napisao:
Sehxor je napisao:
Pa jbga zamisli da radis na kasi za neku nidje veze platu i cijeli dan vrtis gore dole, normalno je vjerovatno da se sjebes i otkucas nesto duplo nenamjerno.

kakva kasa...sta su meni konobarice u kafanama sracunavale misleci sa ne znam gdje gonim....nepar puta sam ih htio zabiti u pm...


Vjerujem da se svega sjecas, ajd ispricaj nam.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 08:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
De Željo, bolan, nemoj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 08:15 
samo ti zeljo bolan...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 09 Sep 2019, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
munja.alex je napisao:
Jbt, koriti li iko od tih barcode skener?


Što je najgore, mnogi (slučajno ili namjerno) pogrešno ukucaju bar-kod u računar (npr. bar-kod od te čokolade upišu kao "pavlaka" od 3 marke) i kad skeniraju čokoladu od 0,20 KM otkuca im pavlaku od 3 KM. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 09:46 
a vidim ja penzosi svaki racun provjeravaju odmah nakon kupovine...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2019, 09:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Dešava se i da proizvođači stave isti barkod na dva različita proizvoda. Ili da proizvođač ambalaže odštampa crtice jednog, a brojeve drugog barkoda. Jebe se trgovcu za vama, njegovo je da odradi osam sati, baš mu puca patka da vas potkrada.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Sep 2019, 23:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Ja prije par mjeseci u Merkatoru u Boriku, uzmem pelene, pakovanje od 50ak komada... na kasu, naplate mi 70 KM... kontam WTF... tuc muc, neko zalijepio bar kod (papirni) direkt na originalnu ambalazu na kojem je utisnut pravi bar kod, i taj sto je na papiru je od pakovanja od 100 komada... kao, ovo-ono, neko greskom zalijepio... ma nosite se... jos sam bio platio, srecom pa pogledah racun...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2019, 09:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Oce to kad se ide u merkator kupovati. Ima Boga :)

Poslato sa COL-L29 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2019, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Citiraj:
Transport koverata iz prostorija “Pošta Srpske” do studija RTRS-a biće organizovan u petak pod pratnjom policije.

https://www.nezavisne.com/ekonomija/pri ... ije/558755


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2019, 06:29 
juce poslah neku posiljku u brcko u dio gdje mi je caca ratovo....ove iz "poste srpske" su jako ljubazne...


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2019, 16:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Pošiljke poslate do sutra u podne učestvuju u ovom prvom izvlačenju u nedjelju. Prešlo milion prije nekoliko dana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 20 Sep 2019, 06:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Milan je napisao:
[.sta su meni konobarice u kafanama sracunavale misleci sa ne znam gdje gonim....nepar puta sam ih htio zabiti u pm...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ko kad si u manji tražio pivo pa ti kurva rekla da ne drže pivo...ona tebi našla tako

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 192 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs