banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 361  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2019, 06:41 
ma htio sam reci da nije neki separatista umjesto nekog americkog idiota...osjecam se sada kao ova mutava svedkinja... :D

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2019, 09:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Milan je napisao:
Koliko znam zabranjeno je obicnom civilnom stanovnistvu da posjeduje automatsko naoruzanje...

Citiraj:
Полиција је објавила да је добила дојаве о оружаном нападачу који је испалио рафал услијед ког је повређено неколико људи, преносе амерички медији.

У Тексасу?

Каkо да не. :D

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2019, 09:26 
Citiraj:
Masovna pucnjava dogodila se u Sjedinjenim Američkim Državama, tačnije u Dejtonu (Ohajo), gdje je do sada prijavljeno sedam smrtnih slučajeva.

Nova pucnjava uslijedila je manje od 24 sata nakon masakra u Teksasu u kojem je poginulo 20 osoba, a 26 ranjeno.



Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2019, 11:52 
Citiraj:

MODRIČA - Pripadnicima Policijske stanice Modriča juče se obratila M. G. (43) iz Modriče i prijavila muškarca M. S., jer joj je ugrožavao bezbjednost.

Kako je izjavila policiji, na lokalnom putu, koji vodi prema njenoj kući u Modriči, presreo ju je M. S. te joj prijetio da će je ubiti.

Kako javlja "Avaz", njih dvoje su bili u ljubavnoj vezi, koju su nedavno prekinuli. Prijetnje je uputio zbog toga što ona neće više da bude s njim.

Nasilnik se nije na tome zaustavio pa je od svoje bivše ljubavi oteo mobilni telefon i pobjegao.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 04 Avg 2019, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
251 pucnjava u SAD-u


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 14 Avg 2019, 13:45 
Citiraj:
Alen Stojadinović (41) uhapšen je sinoć nakon što je vojnim bajonetom u selu Kruškik kod Gradiške pokušao ubiti komšije Milovana (72) i Miru (69) Ljoljić, potvrđeno je za Srpskainfo.

Portparol Policijske uprave Gradiška Vesna Divljanović rekla nam je, navodeći inicijale, da se pokušaj ubistva desio oko 19.30 časova.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 14 Avg 2019, 16:10 
BANJALUKA - Građevinski radnik poginuo je jutros kada je pao sa krova kuće na kojoj je radio u banjalučkom naselju Bočac, saznaju “Nezavisne”.

Kako nam je potvrđeno, on je izvodio radove na kući, a nakon pada prevezen je u Dom zdravlja u tom mjestu gdje je konstatovana smrt.

Kako nezvanično saznajemo, on je radio na kući jednog poznatog banjalučkog privrednika.

Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka danas su zaprimili prijavu da je četrdesetpetogodišnjak tokom radova na krovu kuće u mjestu Bočac, Banjaluka pao, te usljed zadobijenih povreda smrtno stradao.

Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka, na licu mjesta navedenog događaja trenutno vrše uviđaj, a o svemu je obavještene dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji nije izlazio na lice mjeste.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 19 Avg 2019, 17:40 
Citiraj:
Tridesetdevetogodišnja Dušanka Đurđević iz Banjaluke preminula je iznenada u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske u Banjaluci, nakon što je carskim rezom rodila zdravo treće dijete, saznaje Srpskainfo.

Majka dva dječaka i tek rođene djevojčice primljena je prošle sedmice bez bilo kakvih poteškoća, a i sam porod protekao je bez problema.

Dan kasnije, u svega par minuta, uslijedila je nezapamćena tragedija.

Ono što porodicu najviše boli, kako tvrde, bio je odnos odgovornih u UKC, koji nisu detaljnije objašnjavali okolnosti koje su dovele do tragedije, već su porodicu uputili na sud!?

Zvaničan uzrok smrti Đurđevićeve, prema otpusnom pismu, bila je embolija pluća.

S obzirom da im nisu ponuđeni jasni odgovori, ožalošćena porodica čeka nalaz obdukcije koja će biti obavljena na Klinici za patologiju UKC, nakon čega će donijeti konačnu odluku o eventualnoj tužbi protiv pomenute zdravstvene ustanove.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 02 Sep 2019, 13:47 
Citiraj:
Odveo djevojku u apartman pa mu srce nije izdržalo


https://www.atvbl.com/vijesti/hronika/o ... -31-8-2019


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 03 Sep 2019, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
Gdje je onaj filozof i sta radi? Da ga pitam je li volio Klinta. Istvuda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 03 Sep 2019, 08:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Шта, умро?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 03 Sep 2019, 08:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Fejk njuz. Ne uznemiravaj fikreta bezze


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 03 Sep 2019, 08:57 
neki nas kaskader davno rece da je istvud supak...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2019, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
BANJALUKA - Ilija Grahovac, poznatiji kao Zmaj od Šipova, koji se nalazi u pritvoru u Kazneno-popravnom zavodu Banjaluka na Tunjicama, štrajkuje glađu, potvrdio je njegov advokat Duško Tomić.

"Ovdje se radi o čovjeku koji, kako je tokom privođenja ušao u kombi, do ovog momenta, nije stavio kap vode u usta. On ne prihvata po nikakvu cijenu da jede niti da pije vodu, dok se sudija, koji mu sudi, ne izuzme sa njegovog predmeta", rekao je Tomić u izjavi za "Nezavisne".

Tomić je, kako ističe, napisao žalbu kojom traži hitno puštanje Grahovca iz pritvora, dok je predsjednika Osnovnog suda u Mrkonjić Gradu zamolio da sa ovog predmeta izuzme postupućeg sudiju.

"Vi znate da, kada se nekom određuje pritvor, on mora biti saslušan. A u ovom slučaju to nije učinjeno", istakao je Tomić.

On nam je ranije rekao da se Grahovcu sudi po optužbama za nanošenje lakših povreda mladiću koji je Zmaju prethodno nožem izbo kravu.

Iz Osnovnog suda u Mrkonjić Gradu za "Nezavisne" su rekli da je protiv Ilije Grahovca podignuta optužnica zbog krivičnog djela tjelesna povreda.

"Pritvor mu je određen radi obezbjeđenja njegovog prisustva glavnom pretresu i trajaće do objavljivanja presude, a najduže 30 dana, jer se nije odazvao na poziv suda na glavni pretres, niti je pronađen prilikom realizovanja naredbe za prinudno dovođenje", rekli su iz Osnovnog suda u Mrkonjić Gradu.


Da sam na mjestu ovih iz KPZ postavio bih neke imitacije kamera u ćeliji i kazao Zmaju da je na tv. :lol:

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 06 Sep 2019, 22:36 
valja lec spavat


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Sep 2019, 11:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Zadesih se na rebrovačkom groblju, kuka mati za svojom kćerkom, na prvi pogled ništa nenormalno, ali kad poče u toj svojoj muci da ponavlja šta ti uradiše, šta ti uradiše, e onda sam morao izguglati, trudnica koja je preminula poslije porođaja prije tri sedmice.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Sep 2019, 11:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
I tako je završila još jedna epizoda emisije Fikret ide na groblje da smeta ljudima...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Sep 2019, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Traži parcelu za Milana.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Sep 2019, 13:57 
nisam jos planirao odapeti....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Crna hronika
PostPoslato: 08 Sep 2019, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Stari to se ne planira al ipak treba biti spreman za sve solucije


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7212 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339 ... 361  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs