Citiraj:
Čak 64 utakmice u prvih 19 kola će biti prenošeno uživo, a zanimljivo je da će se nekoliko kola igrati u tri dana. U nastavku možete pogledati kada i na kojem kanalu će biti prenošene pomenute 64 utakmice u prvom dijelu premijerligaške sezone.
1. kolo
Sloboda - Radnik (21. 07, 20:30 - BHT)
Široki Brijeg - Čelik (21. 07, 21:00 - Moja TV)
Sarajevo - Zrinjski (21. 07, 19:00 - Moja TV)
Željezničar - Borac (20. 07, 20:30 - Moja TV)
2. kolo
Mladost - Željezničar (27. 07, 17:30 - Moja TV)
Zrinjski - Velež (28. 07, 20:00 - Moja TV)
Čelik - Sarajevo (28. 07, 17:30 - Moja TV)
Borac - Zvijezda 09 (27. 07, 20:30 - BHT)
3. kolo
Široki - Brijeg - Radnik (04. 08, 20:30 - BHT)
Sarajevo - Sloboda (03. 08, 20:30 - Moja TV)
Velež - Čelik (03. 08, 17:30 - Moja TV)
Željezničar - Zrinjski (04. 08, 20:00 - Moja TV)
4. kolo
Čelik - Željezničar (10. 08, 19:00 - Moja TV)
Sloboda - Velež (10. 08, 21:00 - BHT)
Široki Brijeg - FK Sarajevo (11. 08, 20:00 - Moja TV)
5. kolo
Sarajevo - Radnik (18. 08, 20:30 - BHT)
Velež - Široki Brijeg (17. 08, 17:30 - Moja TV)
Željezničar - Sloboda (17. 08, 20:30 - Moja TV)
6. kolo
Zrinjski - Borac (24. 08, 20:00 - BHT)
Široki Brijeg - Željezničar (25. 08, 20:00 - Moja TV)
Sarajevo - Velež (24. 08, 18:00 - Moja TV)
7. kolo
Željezničar - Sarajevo (31. 08, 20:00 - Moja TV)
Tuzla City - Sloboda (31. 08, 17:00 - BHT)
Borac - Čelik (01. 09, 20:00 - Moja TV)
8. kolo
Sloboda - Borac (14. 09, 20:00 - BHT)
Sarajevo - Zvijezda 09 (15. 09, 19:30 - Moja TV)
Velež - Željezničar (14. 09, 16:30 - Moja TV)
9. kolo
Željezničar - Radnik (21. 09, 19:30 - Moja TV)
Zvijezda 09 - Velež (22. 09, 16:30 - BHT)
Tuzla City - Sarajevo (21. 09, 16:30 - Moja TV)
Zrinjski - Čelik (22. 09, 19:30 - Moja TV)
10. kolo
Sarajevo - Borac (25. 09, 18:00 - Moja TV)
Željezničar - Zvijezda 09 (25. 09, 20:00 - BHT)
11. kolo
Tuzla City - Željezničar (28. 09, 16:00 - Moja TV)
Mladost - Sarajevo (29. 09, 16:00 - Moja TV)
Zrinjski - Široki Brijeg (29. 09, 20:00 - BHT)
Čelik - Sloboda (28. 09, 19:00 - Moja TV)
12. kolo
Radnik - Sloboda (05. 10, 15:30 - BHT)
Zrinjski - Sarajevo (05. 10, 18:30 - Moja TV)
Borac - Željezničar (06. 10, 18:30 - Moja TV)
13. kolo
Željezničar - Mladost (19. 10, 18:00 - Moja TV)
Velež - Zrinjski (19. 10, 15:00 - Moja TV)
Sarajevo - Čelik (18. 10, 19:00 - Moja TV)
Široki Brijeg - Sloboda (20. 10, 17:00 - BHT)
14. kolo
Sloboda - Sarajevo (26. 10, 14:30 - Moja TV)
Čelik - Velež (25. 10, 18:00 - Moja TV)
Zrinjski - Željezničar (26. 10, 18:00 - Moja TV)
Mladost - Zvijezda 09 (27. 10, 14:30, BHT)
15. kolo
Borac - Radnik (02. 11, 16:00 - BHT)
Željezničar - Čelik (03. 11, 16:30 - Moja TV)
Velež - Sloboda (03. 11, 13:30 - Moja TV)
Sarajevo - Široki Brijeg (02. 11, 17:00 - Moja TV)
16. kolo
Radnik - Sarajevo (09. 11, 13:30 - Moja TV)
Široki Brijeg - Velež (10. 11, 16:30 - BHT)
Sloboda - Željezničar (09. 11, 16:30 - Moja TV)
17. kolo
Borac - Zrinjski (23. 11, 16:00 - BHT)
Željezničar - Široki Brijeg (24. 11, 16:00 - Moja TV)
Velež - Sarajevo (23. 11, 13:00 - Moja TV)
18. kolo
Sarajevo - Željezničar (30. 11, 16.00 - Moja TV)
Sloboda - Tuzla City (30. 11, 13:00 - Moja TV)
Čelik - Borac (01. 12, 13:00 - BHT)
19. kolo
Zrinjski - Radnik (08. 12, 16:00 - BHT)
Zvijezda 09 - Sarajevo (07. 12, 13:00 - Moja TV)
Željezničar - Velež (07. 12, 16:00 - Moja TV)