banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 06:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113713 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4694, 4695, 4696, 4697, 4698, 4699, 4700 ... 5686  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Dec 2018, 10:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
Шупљирање око СД Борац.

Ено Вишковић обећао да ће бити донесен закон о спорту у идуће 4 године. То већ слушамо од неке 2006.
Нема од тог ништа.
Без тог закона, донаторске ће бити системи за финансирање клубова 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Dec 2018, 23:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
VicoBl je napisao:
disidentbl je napisao:
Laganica je napisao:
Citam i vidim da se digla frka oko pojavljivanja Boke na donatorskoj veceri i kako mi je ukratko rekao, to sto se pojavio ne znaci nista nego je pokazao njima da nije sujetan a tu je citavo vrijeme bio sa Acom Vrhovcem koji ima skolu fudbala Spartak i Boka je poceo kod njega trenirati djecu i na njegovo insistiranje je dosao ali niti se slikao sa njima niti druzio niti pricao, a poznavajuci njega, ima svoj stav. Vjerovatno ce se i on oglasiti a samo da vidi koliko ga mogu bez razloga prozivati da se szlizao sa Vicom

Kako je samo on osjecajan. Kada je gledao kako da ispostuje Acu, zasto nije razmisljao da ce se popiskiti po navijacima? Ponavljao vise puta da je grupa stala iza njega i prestala da dolazi na stadion nakon njegovog odstranjovanja iz ekipe i ne produzenja ugovora. U prevedenom znacenju lagao sam, ja nisam jedan od vas, mene svo vrijeme vodi jedna rijec a to je interes.

Fino sam ja vama govorio od pocetka da je to smece koje samo gleda svoju guzicu i svoju finansijsku buducnost, nema tu sta vise da se kaze sto se ne zna. Vidite da se ni ovde ne javlja vise da se 'opere' , zna on vrlo dobro da je pojeo govno zbog para ali jednom sam i napisao gore da u jednu ruku ne treba ga ni kriviti, on je bjeda i mora razmisljati kako ce djecu prehraniti... Sve se vremenom pokaze ko je kakav... a ono sto je hirosima gore napisao za prostoriju, pa bilo bi to super da navijaci imaju prostoriju ispod sjevera, imaju prostor koji je ugovorom na delino ime i gdje sada vico otvara kafic...


hahahahahahah jeste ljubomora zajebana stvar, kompleks, zavist...hahahahahaha obozavam svoga idola a ujedno i jadnika VicoBl, nedostajao si mi ljubavi sa svojim postovima. Ako vec pises da sam bijeda, pa daj pomozi mi, udjeli sirotinji da imam prehraniti djecu, hahahahah legenda si :) .
Jeste tacno zvao me Vico da dodjem kao da me zvao neki igrac ili cistacica jer je to moj klub i dalje i Borac zbog tih ljudi nikad necu mrziti, dosao sam jer sam borcevac i nemam sujete i ljubomore, kao otjerali su me i zelim im smrt svima, ma daj pa nisam toliko bolestan a najvise je uticao na to da dodjem je Aco Vrhovac, Maleta i sa njima sam sjedio i slikao se i ni sa kim drugim kao sto nisam ni pricao ni sa kim drugih osim pozdrava pojedinaca. Ja Borcu sa ovom ili nekom drugom upravom zelim da bude prvak Bih i da izbori Ligu sampiona a ja cu biti srecan sjedeci na istoku i gledajuci taj svoj klub, Borac je iznac svih nas i nije Borac Vico odnosno pojedinac, moje dijete ne zna ni sta je Partizan ni Zvezda nego zna himnu Borca onako pjevusiti sa nepune 3 god a vi sto mislite da sam ja tu dosao tj vratio se, to je vase misljenje koje nije tacno jer znam da i dalje nisam dobrodosao, i nisam rado vidjen jer imam svoj stav i obraz.
Da javno prozivam ove sto mene prozivaju ne zelim jer sam javna licnost i nije moj stil a evo po ne znam koji put pozivam ovog debilcica sa profila VicoBl da me konacno nazove na tel i kaze sve sto ima i da prestane lagati da me zvao i slicno i usput ti zelim da dobijas svaki dan pare koje sam ja dobio od kluba kao pojedinac ili da sam se prodao,izganjao interes hahahahaha kakva bajka od ljepotana. Pokusavas ti mene srozati mada samo plitak covjek moze vjerovati tvojim izmisljotinama :lol: Nije Boka nikad bio poltron niti ce biti a evo i javno jer PP ne vide drugi, 065 993292 pa me zovi srecice, ja cu platiti sta poruckas :D i da se ispricamo a zovi i te svoje pijune sto se kriju u rupicama, a naravno da cu ovde javiti da li si zvao, dopunicu ti racun :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Dec 2018, 23:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
Dosao sam na donatorsko da se nekom uvucem u guzicu hahahhahhahaha kako siromasno razmisljanje ali dobro postujem svakoga i svacije misljenje.
Takodje neko napisa da sam se popisao po navijacima, ne vidim zbog cega a ako na koga se mogu popisati to mogu sam na sebe a to ne bih nikad uradio kao sto nisam tad kad su me zvali poslije medijske frke da ipak odigram utakmicu protiv Sirokog, odbio sam i poslije godinu dana od toga, mogu im to oprostiti ali nikada zaboraviti. Sa navijacima sam i dalje u kontaktu i imam odnos kakav je bio uvijek. Borac iznad svih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 06:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5233
Lokacija: Црвено - плави град
СД Борац угледало свјетло дана.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 11:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Mar 2015, 16:20
Postovi: 21
Lokacija: Крајина
Бока ти си наш
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gbAY44IwJMI[/youtube]

_________________
БОРАЦ ТО СМО СВИ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 16:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Ko ce na tebe biti ljubomoran pa ti pola slova ne znas izgovoriti kako treba.a jesi borcevac dok tebi odgovara i sjedices na tom istoku i gledati’ TAJ SVOJ KLUB’ isti koji si tuzio i uzeo mu pare... (i da zavrsim sa ovom pricom jednom za svagda svi koji su tuzili klub su bili omrzeni medju navijacima, sralo im se ,dobacivalo, jednostavno su izgubili postovanje i bili nepozeljni vise, onda ti tuzis klub i kao sve super ima tu dvojica trojica koji te brane jos nesto.... a svi znamo vrlo dobro da si govno ispao sa tim cak su ti to rekli i neki tvoji gore sa brda na fin nacin da si majmuncina i ne pricate vise a druzili ste se citav zivot). Pa i moje dijete isto pjevusi tu himnu Borca i ni ne zna za zvjezdu i partizan ne vidim sta hoces da kazes sa tim, da si ti neki veliki kao borcevac?? To si ti pokazao svojim postupcima sve...Jesi javna licnost kao i nino onaj sto hoda kroz grad i kolu drzi... a to da se ja tebi nisam javio mozes ovde da prosipas tako dok se pravdas i dok ljudima mazes oci za danas sutra kada dodjes biti neki trenercic za vicu u borac pa da lakse svare to!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4867
Lokacija: Tu preko puta
Danilović u Crvenoj zvezdi, izmedju 10 i 50 hiljada eura bi trebao Borac dobiti.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 17:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Zvezdasi pisu 100 hiljada. :D
Isto tako pisu da je menadzerski igrac i da ce biti proslijedjen u Zemun.
Tako da ne bih odbacio ovu cifru, dok se svi ugrade...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 17:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
prvo je kostao 1 milion pa su odbili kao 500 000 pa je prodan u neku menadzersku agenciju za koliko vec para a sad ga prodaju za 50-100 hiljada :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Piše i 150 hiljada, ali šatro Borac važe ponude :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Dec 2018, 23:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
VicoBl je napisao:
Ko ce na tebe biti ljubomoran pa ti pola slova ne znas izgovoriti kako treba.a jesi borcevac dok tebi odgovara i sjedices na tom istoku i gledati’ TAJ SVOJ KLUB’ isti koji si tuzio i uzeo mu pare... (i da zavrsim sa ovom pricom jednom za svagda svi koji su tuzili klub su bili omrzeni medju navijacima, sralo im se ,dobacivalo, jednostavno su izgubili postovanje i bili nepozeljni vise, onda ti tuzis klub i kao sve super ima tu dvojica trojica koji te brane jos nesto.... a svi znamo vrlo dobro da si govno ispao sa tim cak su ti to rekli i neki tvoji gore sa brda na fin nacin da si majmuncina i ne pricate vise a druzili ste se citav zivot). Pa i moje dijete isto pjevusi tu himnu Borca i ni ne zna za zvjezdu i partizan ne vidim sta hoces da kazes sa tim, da si ti neki veliki kao borcevac?? To si ti pokazao svojim postupcima sve...Jesi javna licnost kao i nino onaj sto hoda kroz grad i kolu drzi... a to da se ja tebi nisam javio mozes ovde da prosipas tako dok se pravdas i dok ljudima mazes oci za danas sutra kada dodjes biti neki trenercic za vicu u borac pa da lakse svare to!


Cekaj malo, gdje zuris srecice da zavrsis ovu pricu za sva vremena, ne daju ti se vise pisati lazi :lol: , meni se bas citaju i hocu da me zabavljas sa njima, bas mi odgovaraju pred spavanje :D .
Mackice brkas pojmove kad kazes ljubomoran i pola slova ne znam izgovoriti, nisam mislio na moje izrazavanje nego na to sta sam postigao u fudbalu i koliko me ljudi vole u mom gradu :)
Moram spomenuti i to oko tuzbe, u Decembru otjeran a u Januaru bio spreman da pricam na tu temu i dinamiku isplate a niko nije imao sluha za to. Posteno zaradjen novac, ni marku kamate nisam uzeo a naplatio poslije 11 mjeseci, gdje su me mogli isplacivati mjesecno kao bilo kojeg igraca pa dok ne isplate, nisu htjeli i ne preostaje nista drugo nego da svoje opet kazem posteno zaradjene pare dobijem preko suda. Mislim da si dovoljno inteligentan da shvatas ovo a ako ne, mogu ti i ilustrovano objasniti, sve za moju malu ljutu bebicu koja se krije iza tastaturice i laze da me zvala :lol: :lol: :lol:
Javi se da vidis ( javnu licnost ) sve clanke o meni i slike, imam vise materijala nego sto si ti novina procitao, evo bicu dobar pa ti i to pokazati a ko kome maze oci i ko laze na ovum forumu neka procjene clanovi mada vidim da te shvataju neozbiljnog od Nicka pa nadalje...i dalje ces biti moja virtualna simpatijica, cmokic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Dec 2018, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4867
Lokacija: Tu preko puta
Nemoj Boka spustati se na ovaj nivo, nema potrebe. Pravi navijaci znaju ko si i sta si, nema potrebe da po forumu se pravdas nekom tipu ili ostavljas broj javno.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Dec 2018, 11:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Mislio sam na tu pricu oko tvoje tuzbe. A jesi i postigao u fudbalu pa to je cudo jedno, mene bi sramota bilo reci to igrao za Borac, u Iranu i na Brunejima i ti si postogao u fudbalu nesto?! Cujes li ti sebe sta ti pricas i vidis li sta pises, jesi li ti normalan?? Pa znas ko je uspio onaj mali Ogi Vranjes kkav god da je ko covijek ko fudbaler je izmjenjao klubova o kojima si ti samo sanjao i da ti ne navrajam ko sve jos... ovo sto si napisao ‘sta sam postigao u fudbalu’ je strasna izjava. Covjek karijeru zavrsava u Kozari iz Gradiske i ti si taj veliki fudbaler! Aj momak nemoj se provaljivati ovde molim te smiju ti se ljudi, s kim god sam pricao pocev od tvoje starije ekipe sa brda kazu da si budala prava. Dobro ti je i napisao ovaj iznad nemoj se spustati na taj nivo i odgovarati on je to mislio lijepim rijecima da budala ispadas samo...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Dec 2018, 11:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja bih rado u Iranu i na Brunejima igrao a ti pricaj sta hoces


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Dec 2018, 23:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
VicoBl je napisao:
Mislio sam na tu pricu oko tvoje tuzbe. A jesi i postigao u fudbalu pa to je cudo jedno, mene bi sramota bilo reci to igrao za Borac, u Iranu i na Brunejima i ti si postogao u fudbalu nesto?! Cujes li ti sebe sta ti pricas i vidis li sta pises, jesi li ti normalan?? Pa znas ko je uspio onaj mali Ogi Vranjes kkav god da je ko covijek ko fudbaler je izmjenjao klubova o kojima si ti samo sanjao i da ti ne navrajam ko sve jos... ovo sto si napisao ‘sta sam postigao u fudbalu’ je strasna izjava. Covjek karijeru zavrsava u Kozari iz Gradiske i ti si taj veliki fudbaler! Aj momak nemoj se provaljivati ovde molim te smiju ti se ljudi, s kim god sam pricao pocev od tvoje starije ekipe sa brda kazu da si budala prava. Dobro ti je i napisao ovaj iznad nemoj se spustati na taj nivo i odgovarati on je to mislio lijepim rijecima da budala ispadas samo...


Za pocetak, nemoj se trositi i prozivati druge sa foruma, malo sam ljubomoran na tebe jer me djelis sa drugima a mislio sam da si samo moj, ljubavi :cry:
Volim se spustati na tvoj nivo jer i sa djecom u skoli se spustam na njihov nivo jer jos nisu dovoljno inteligentni pa im pokusavam priblizujuci se njima objasniti te fudbalske stvari a tako i sa tobom, sa seljacicem ne mozes pricati gradskim jezikom pa evo spustam se na tvoj nivo ali samo na kratko iako jos uvijek ocekujem tvoj poziv, ali stvarno cisto da popricamo o tim parama koje sam uzimao mimo ekipe ili kako god :confused2: :lol:
Sto se tice mog uspjeha u fudbalu, jako sam zadovoljan i zasto bih se poredio sa bilo kim, skroman sam bio i sad da me pitas da se mjenjam za zivot i da sam Vranjes, nikad ne bih pristao, i reci mi strucnjak koji je to kriterijum da se moze reci da si nesto postigao u fudbalu, nule na racunu, klubovi, bivse Juge, Istocna Evropa, Zapadna Evropa drugoligaski klubovi, Azija, mozda istocna ili Bliski Istok, recimo Afrika, u zadnje vrijeme popularna Amerika :D daj mi neku tabelu da proucim :confused2: ???. Dobro, slazem se, nisam nista postigao u fudbalu, samo znam da ti do kraja svog zivota neces zaraditi koliko sam ja u fudbalu zaradio, osim ako racunas u igri Monopol :lol: :lol: :lol: i bar mi u DM reci od te moje starije ekipe sa brda ko tako prica mada bih volio ovde javno ali vaginica nece, jer je kod tebe sve rekla-kazala :o
Kako volim pred spavanje procitati tvoj post i odgovoriti, bas me umiri i sa nestrpljenjem se radujem novom :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Dec 2018, 16:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Boka znam da nisi narucito inteligentan ali da pises ovdje po forumu i raspravljas se sa narodom dno dna to da si uzeo pare to je istina ali dzaba ti sve kad ti je marka kao tepsija nikome od svojih drugova koji su ti pomogl u karijeri nisi pomogao u zivotu sto govori o tebi kakav si covjek sramota ima jos puno stvari sto bih rekao ali nisu za foruma uglavnom samo gledas svoju guzicu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jan 2019, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
http://www.fkborac.net/tacka-na-sezonu- ... 28/12/2018

Срећна нова година Борчевици.
Да и овај наш клуб угледа свјетло на крају тунела.
Да бар још који пут погледамо неку европску утакмицу, таман нас опет издеветао неки црногорски гигант 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Jan 2019, 21:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Sep 2018, 22:39
Postovi: 22
Gojko 123 je napisao:
Boka znam da nisi narucito inteligentan ali da pises ovdje po forumu i raspravljas se sa narodom dno dna to da si uzeo pare to je istina ali dzaba ti sve kad ti je marka kao tepsija nikome od svojih drugova koji su ti pomogl u karijeri nisi pomogao u zivotu sto govori o tebi kakav si covjek sramota ima jos puno stvari sto bih rekao ali nisu za foruma uglavnom samo gledas svoju guzicu



hahahahhahahaha evo ga jos jedan sa supljacima :D .
Price svega srecna nova godina svim borcevcima i da nam bude uspjesna.
Forum je da se pise i ja se ove bas zabavljam i ako je za tebe dno dna, ti nemoj pisati 8) a sad da li sam inteligentan, moze odluciti neki test a nikako neka slobodna procjena pojedinca ili si pobrkao pojmove kad kazes da nisam inteligentan. Nekad covjek svjesno ne zeli da vidi neke stvari za "mir u kuci" i pravi se naivan ali to ne znaci i glup odnosno neinteligentan, nego nece da trosi vrijeme na gluposti. To da nisam nikom pomogao od raje, i ko tako prica, njemu na cast, ja i dan danas imam par hiljada km duznika i ne pitam ih kad ce vratiti, kad budu imali neka vrate. Od tih mojih drugova, nema ga da je neko trazio a da nisam pomogao finansijski ili kako god a vidim da ti samo gledas kao sponzorusa finansije ali dobro, kucni odgoj.
Vazi i za tebe, octavia sam broj pa se javi na viber bar sa nekog broja pa da raspravimo tamo a ne ovdje da gusimo temu, jer o Borcu trebamo pisati, nisam vise u Borcu i natovarili ste se na mene :lol: , sta vam toliko kopam oci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jan 2019, 22:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Boka Borac je napisao:
Price svega srecna nova godina svim borcevcima i da nam bude uspjesna.


Boka lave sretna nova godina, da se vratis u Borac tamo gdje ti je i mjesto, ne samo ti vec i drugi "borcevci" koji to sigurno zasluzuju.

...pusti ove price ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Jan 2019, 23:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5233
Lokacija: Црвено - плави град
Volim Borac je napisao:
Boka Borac je napisao:
Price svega srecna nova godina svim borcevcima i da nam bude uspjesna.


Boka lave sretna nova godina, da se vratis u Borac tamo gdje ti je i mjesto, ne samo ti vec i drugi "borcevci" koji to sigurno zasluzuju.

...pusti ove price ...


Док су ови "на власти", прави Борчевци вјерујем да неће ни присмрдити клубу јер виде како ови раде и да то не раде из љубави према Борцу већ због неких других ствари...

Бока, срећна нова година, пусти ове падобранце, одавно читаш форум и знаш да их је увијек било и увијек ће их бити... Једном си оставио број и доста од тебе, ко мисли да ниси у праву, нека ти се јави и ријеши то са тобом (ако има м*да..)..

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113713 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4694, 4695, 4696, 4697, 4698, 4699, 4700 ... 5686  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs