banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4664, 4665, 4666, 4667, 4668, 4669, 4670 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ако је клуб био само замрзнут, онда се може наставити са радом тог истог, тако да је то исти клуб. Ако је пак био угашен, онда другачије ствари стоје. Тако некако. А то што крећу од задње лиге, тако се мора.

Наравно, термин уболи да се може трошити струја...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
GanDra ok, moja losa pretpostavka. Nece u aba ligu odmah, al zelim im sto prije bh ligu najmanje.

Ove ostale padobrance necu da komentarisem uopste, a i nije tema o KK.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 13:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
shakal je napisao:
Je l' znaš hoće li i ubuduće prenositi?


Не знам.
Само видјех за вечерас пренос.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 19:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
sad mi je jasno sto kajkut kod nas igra :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 22:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Uvijek su prve utakmice bile najteze ali ovo veceras je ocaj. Ovaj Zeljo ce ispasti iz lige milion posto. Mi kilavi i spori. Ako ovako nastavimo playoff je vrhunac. Ovom igrom smo daleko od ulaska u Pl bih. Vise se aplaudiralo kad nesto Zeljo uradi nego mi, bravo za vicu i upravu, iselite se iz kluba debili.
Aj Borac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
На резултатима дот ком тренутно пише да смо ремизирали, 0:0 :confused2:

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Avg 2018, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Zali Boze 3 marke..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2018, 09:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Mar 2018, 06:49
Postovi: 61
supersonic je napisao:
Zali Boze 3 marke..

Kolko je bilo ljudi na stadionu ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2018, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Negdje procita oko 1000 dusa.

Nije mi jasno ko ide i podrzava ovu lakrdiju, mozda dijaspora ostala im stvar navivike da pogledaju Borac kad dodju kuci.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2018, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
baki je napisao:
Negdje procita oko 1000 dusa.

Nije mi jasno ko ide i podrzava ovu lakrdiju, mozda dijaspora ostala im stvar navivike da pogledaju Borac kad dodju kuci.


Familija i prijatelji došli da pogledaju klince iz Želje kako igraju protiv Borca. Ima i naših neinformisanih koji gledaju Borac iz navike, nije dijaspora. 1000 čisto sumnjam da je bilo, to pumpaju ovi iz kluba pa pišu na zvaničnom sajtu.
Protiv Tekstilca će se vidjeti prava slika, a i kasnije kad dođe hladnije vrijeme. 50 do 300 ljudi raspon, ako marketing služba ne bude dijelila previše besplatnih karata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Avg 2018, 13:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Ни ја нисам вјеровао да је било 1000 људи, али с обзиром да је портал boracsport објавио да је било 900 онда и јесте. Са друге стране, играли смо против Бањалучког клуба, није ни за чуђење "толика" посјета, јер су 90% играча Жеље били дјеца испод 21 године, па док сваком другом дође тетка ујна стрина...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Avg 2018, 08:48
Postovi: 16
Čitam par godina ovaj forum, a da ne napišem ništa.
Ali jednostavno nisam mogao da izdržim, a da ne napravim profil i da postavim nekoliko pitanja:
FORUMAŠI kakvi ste vi ljudi, pa ima li išta ljudsko u vama? Čast nekim izuzetcima kojih je zaista malo, pa kako vas nije sramota? pogledate li se u ogledalo? na sta ličite kada se pogledate? kako svako jutro ustajete sa mržnjom? lako je nama sa vama čitati ovo, ali kako je vama samima sa sobom? vjerujem užasno. SRAM VAS BILO BOLESNICI

VI VOLITE BORAC? NE VOLITE VI NI SEBE, JADNICI JADNI

_________________
BIĆE BORAC OPET ŠAMPION


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Čestitam, ovoliko mudrosti u jednom tekstu ne pročitah još od Konfučija

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
iskreni navijač je napisao:
Čitam par godina ovaj forum, a da ne napišem ništa.
Ali jednostavno nisam mogao da izdržim, a da ne napravim profil i da postavim nekoliko pitanja:
FORUMAŠI kakvi ste vi ljudi, pa ima li išta ljudsko u vama? Čast nekim izuzetcima kojih je zaista malo, pa kako vas nije sramota? pogledate li se u ogledalo? na sta ličite kada se pogledate? kako svako jutro ustajete sa mržnjom? lako je nama sa vama čitati ovo, ali kako je vama samima sa sobom? vjerujem užasno. SRAM VAS BILO BOLESNICI

VI VOLITE BORAC? NE VOLITE VI NI SEBE, JADNICI JADNI

Forumase i ljude staviti u istu recenicu?!. Dalje nisam ni citao.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 13:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
О каквој мржњи причаш?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 16:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Kakvih god da ima kenjavaca ili ovakvih onakvih ovdje na forumu opet su ljudi u pravu sta god da kazu,kako da podrziš rad ove uprave ima li i jedan razlog?Ti si po svemu sudeći vicin neki podanik...Oni se oprati nikad neće,da zaigramo na gradskom sa Aston Vilom dzaba,predsjednik kluba nam nema veze o fudbalu a tek o Borcu i ti si dosao pisati o nekoj mrznji ovdje...Nije ti mjesto ovdje idi tamo radi neke malverzacije i peri pare sa njima preko kluba,sve sto je valjalo u Borcu ste otjerali a ja se nadam da ce vas prazne tribine otjerati kad tad,dogodine nadam se opet prvoj ligi RS sa ovom garniturom uprave


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 16:45 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
iskreni navijač je napisao:
Čitam par godina ovaj forum, a da ne napišem ništa.
Ali jednostavno nisam mogao da izdržim, a da ne napravim profil i da postavim nekoliko pitanja:
FORUMAŠI kakvi ste vi ljudi, pa ima li išta ljudsko u vama? Čast nekim izuzetcima kojih je zaista malo, pa kako vas nije sramota? pogledate li se u ogledalo? na sta ličite kada se pogledate? kako svako jutro ustajete sa mržnjom? lako je nama sa vama čitati ovo, ali kako je vama samima sa sobom? vjerujem užasno. SRAM VAS BILO BOLESNICI

VI VOLITE BORAC? NE VOLITE VI NI SEBE, JADNICI JADNI


a šta bih trebao ja?

u ovom momentu za našu upravu mislim da je napravila ovo...

"uzećemo velike pare od novog turskog investitora i gradonačelnika zenice,da bismo rješenje za slučaj dzaja "našli" tri dana nakon isteka za licenciranje,i da pl bih nastavi igrat čelik,a ne borac koji je to na terenu izborio.....mi ćemo uzet pare..u banjaluci se niko neće ni počešat....osvojiću ubjedljivo ove godine indijansku ligu RS,i eto me opet sledećeg ljeta u pl bih,sa novim entuzijazmom,paljevinom i sl...klenovi će mi ponovo povjerovat"

nijedan dokaz za ovo nemam....samo mi moja intuicija govori da je ovako,i to mi je sasvim dovoljno da mi ne pada na pamet da budem u istoj prostoriji,ili na istom stadionu sa takvima za koje mislim da su sposobni i za tako nešto na račun Borca...

dvije godine sam branio ovu upravu :( ..i onda,kad su više para potrošili onog proljeća na onih 15 igrača,đilas,milosavljev,prljević,đokić,mance i kompanija,nego zrinjski koji je osvojio titulu te godine...
sjećam se čak da im ni ispadanje niko nije zamjerio..prva u ligi RS je bila protiv Slavije...ništa nas manje nije bilo nego na toj utakmici,nego dotad u PL BIH....pozitiva stroga,iako smo dobili crveni karton u 30 sec....podržavali smo svoj klub,nebitno koji rang igra...kao i uvijek dotad...bar mi smo navikli na to,i nismo derbi navijači i glory hunteri...išao sam,naravno,te godine u ovoj Ligi RS i po ovim bližim gostovanjima,Gradiška...Prijedor

i lani sam ih na sva zvona ovdje podržavao,iako je to neka sasvim druga politička opcija od one koju ja preferiram....jednostavno,upoznao sam na toj donatorskoj tog milunovića....vedrana pušića...osjetio dobru namjeru.....pisao i ovdje hvalospjeve...ispadao budala...

Prvi put sam totalno popizdio na ovu Upravu,nakon tjeranja Vranješa poslije pobjede nad Vitezom,i remija protiv Sarajeva..i 10 bodova nakon 6 kola,punih stadiona...najposjećeniji klub smo bili u Ligi :( ...Tad sam vidio da definitivno ne znaju gdje su šuplji.....neki od tih forumaša koje vrijeđaš,su ih podržavali i nakon toga,znači još duže od mene...Zato sam se i sklonio na sportsport,i uglavnom se dopisivao sam sa sobom,da se ne svađam sa ljudima koje znam,sto godina, i prije foruma :(
Čak sam bio i jedan od rijetkih koji je i ovog malog Vladana Danilovića podržavao,da ima smisla za fudbal,i da on uopšte niti je tu problem,niti je najlošiji igrač..naprotiv
Nisam nimalo zažalio što sam im uskratio tada podršku,nakon Sarajeva..Sve kasnije što se dešavalo,dalo mi je za pravo...I oni basnoslovno plaćeni Kiza i Lončar...I pišanje po Boki Raspudiću,Avdukiću... i Lešinarima....i svima nama

I šta sad ti meni zamjeraš što ja mislim da ova Uprava više ne zaslužuje nikakvu moju podršku?

Šta bi ti uradio na mom mjestu...Da nemaš nikakav dokaz,ali da ti intuicija govori da te prevario neko kome si vjerovao dvije godine i podržavao ga...i to na najružniji mogući način prevario :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Avg 2018, 17:00, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 16:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
PS ne bih se ni trudio da ovoliko pišem,da ne pretpostavljam o kome se radi...Pošto su mi rekli koja dvojica su u subotu bila na stadionu,bar od ovih što ja smatram iskrenim Borčevcima..zato i pretpostavljam da je post napisao jedan od vas dvojice..

Kažu da je Zapad skakao samo kad Željezničar krene u napad :(..i da je samo vas par bilo tu koji su za nas navijali
Ne vjerujem da ima forumaš da pamti više naših ispadanja nego ja...ja ih pamtim ravno osam!
Što prijeratnih..što onih ratnih iz prve A Srbije,u prvu B..Iz Prve B u drugu A...itd...Do poslijeratnih...

I nikad mi to nije predstavljalo problem koji je Borac rang...odlučivao je zeleni teren,namještaljke,sudije...jbg...svakakvog ciganluka je bilo,ali nikad nismo ovako silovani na suvo kao sad :( ..Ovo je prvi put da ne mogu :( ..I to samo zato što su momci na terenu poginuli za PL,i izborili je....a nju sad igra Čelik,koga smo izbacili prije 4 mjeseca pred 9000 njihovih navijača :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 19:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Avg 2018, 08:48
Postovi: 16
Ti si prijatelju bolestan čovjek, imaš ozbiljne zdravstvene probleme, samo te pratim šta pišeš unazad dugo vrmena. Pa ti luđače jedan svaki dan na jebenom forumu i prosipaš demagogiju, samo umni bolesnik može biti na ovome forumu i piisati dugometražne textove.
Ako navijaš za Borac, Navijaj, a nemoj da budeš pičketina i da se kriješ iza lažnih profila i niko ti ne valja, ja nikoga nisam branio niti branim, samo sam napisao da ima većina bolesnih kao što si ti.
Idi liječi se čovječe.

:D :lol:

_________________
BIĆE BORAC OPET ŠAMPION


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Avg 2018, 19:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Poslao sam ti ime i broj telefona na PP,pa da popijemo sutra kafu negdje kod Stadiona, i ne prepiremo se na forumu kao dvije babe....

Da vidimo sta,gdje,kako i cemu toliko grijesim,....da mi objasnis

Vidimo se sutra,ili kad mognes

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4664, 4665, 4666, 4667, 4668, 4669, 4670 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs