banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 06:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 90  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jul 2018, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Spoiler:
veljo1981 je napisao:
Pocelo jeSlika

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Узевши у обзир то да су четници начинили неупоредиво мање злодјела од усташа, није му фора на мјесту никако. Не дођеш му пиву. Ближи је он теби да дође пиву у ствари ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 19:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Дјечије форе.

Углавном, изгледа да је мало памети и у ФИФА присутно, размишља се о формату у Катару. Дај боже да остане 32. И Арабија, Иран су комедија... а шта би тек била Соломонска острва, Лесото и увијек интересантна селекција Јемена...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 20:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 02:18
Postovi: 181
Размишљају да ли да већ 2022. повећају број са 32 на 48.

За 2026. је готова ствар и играће 48 репрезентација.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
ma to je dno dna. sve živo su razvodnili , razvodniće i ovo. znam da je svojevremeno bio neki prijedlog da se Sp u fudbalu održava svake godine ili svake druge , nešto slično kao hokej na ledu, ali su odustali od toga, kao sa manje ekipa, podjeljenih po grupama kvaliteta. meni je lično , kao nekome ko voli rukomet , totalna glupost igranje SP svake dvije godine , a ne kao ranije svake 4, i još pored toga imamo EP svake dvije, pa olimoijada. postaje nekako dosadno, monotono, bez pravog žara. sad samo da i sa fudbalom naprave neku 'umotvorinu'. nestaće užitak, jedino će male zemlje, kao Hr, Danska pa čak i Srbija, i bog te pita ko još moći u toj varijanti takmičenja tapnuti još poneki uspjeh.ali, nije to to.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15257
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
2026 neće ni postojati Fifa World Cup jer više neće biti nacija ni država.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Evo Hamleta iz Mrduše donje.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 21:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15257
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
gornje

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Vladimir RUS je napisao:
Ja ne "navijam za Ustase" vec sam samo podrzao Hrvatsku reprezentaciju kao geografski najblizu nama nakon ispada Srbije. Shvaticu ovaj dio sa Ustasama samo kao losu i neukusnu salu jer ono sto je mozda nekima i smijesno, meni sigurno nije nimalo smijesno.

Spoiler:
Citiraj:
О другој бесмислици како свако има право да навија за кога хоће, сумануто је трошити речи, јер нисам још затекао Аргентинца који ће рецимо икада навијати за Енглеску, нити Грка који ће навијати за Турску и обрнуто. Постоји нешто што се зове морал и поштовање сопственог народа, а то нашој југоносталгичној елити изашлој из Брозовог шињела очито највише недостаје.

Навијати за репрезентацију државе која је протерала комплетно српско становништво, чије друштво не може да се суочи са усташким злочинима, која гости по емисијама човека који пева у славу усташких злочинаца и чије песме као један певају хрватски репрезентативци, у којој Срби не могу да пишу на сопственом писму, у којој постоје тајне оптужнице за наводне ратне злочине током рата, у којој се Србима не враћа отета и опљачкана имовина, не може се другачије назвати до најгорим обликом аутошовинизма.

http://standard.rs/2018/07/13/autosovin ... poricanje/
Evo, fino objašnjeno da je trava zelena i nebo plavo.
Tuga da se nakon svega ovo mora objašnjavati iznova i iznova...

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 23:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://rumble.com/v5ydiv-firefighters- ... oment.html

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 00:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
apokalipto je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
Ja ne "navijam za Ustase" vec sam samo podrzao Hrvatsku reprezentaciju kao geografski najblizu nama nakon ispada Srbije. Shvaticu ovaj dio sa Ustasama samo kao losu i neukusnu salu jer ono sto je mozda nekima i smijesno, meni sigurno nije nimalo smijesno.

Spoiler:
Citiraj:
О другој бесмислици како свако има право да навија за кога хоће, сумануто је трошити речи, јер нисам још затекао Аргентинца који ће рецимо икада навијати за Енглеску, нити Грка који ће навијати за Турску и обрнуто. Постоји нешто што се зове морал и поштовање сопственог народа, а то нашој југоносталгичној елити изашлој из Брозовог шињела очито највише недостаје.

Навијати за репрезентацију државе која је протерала комплетно српско становништво, чије друштво не може да се суочи са усташким злочинима, која гости по емисијама човека који пева у славу усташких злочинаца и чије песме као један певају хрватски репрезентативци, у којој Срби не могу да пишу на сопственом писму, у којој постоје тајне оптужнице за наводне ратне злочине током рата, у којој се Србима не враћа отета и опљачкана имовина, не може се другачије назвати до најгорим обликом аутошовинизма.

http://standard.rs/2018/07/13/autosovin ... poricanje/
Evo, fino objašnjeno da je trava zelena i nebo plavo.
Tuga da se nakon svega ovo mora objašnjavati iznova i iznova...


Mala ispravka. Jugonostalgičnu elitu je isprdio na svjetlo dana šinjel NJ.K.V. ALEKSANDAR I ujedinitelj, iako je postojala i prije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 00:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Прије Александра I хрвати нису били усташе, колико сам упознат са историјом.

А јесам и неки, скоро ваки пост ми малтене буде оф :D

Он: 48 репрезентација? Знам за то али се сваки пут зачудим. Превише је. Не би уопште била част тако пласирати се на мундијал... Глупост

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 06:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9152
Off topic, nisam ni tvrdio za ustaše već za jugo elitu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 08:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
ma to je dno dna. sve živo su razvodnili , razvodniće i ovo. znam da je svojevremeno bio neki prijedlog da se Sp u fudbalu održava svake godine ili svake druge , nešto slično kao hokej na ledu, ali su odustali od toga, kao sa manje ekipa, podjeljenih po grupama kvaliteta. meni je lično , kao nekome ko voli rukomet , totalna glupost igranje SP svake dvije godine , a ne kao ranije svake 4, i još pored toga imamo EP svake dvije, pa olimoijada. postaje nekako dosadno, monotono, bez pravog žara. sad samo da i sa fudbalom naprave neku 'umotvorinu'. nestaće užitak, jedino će male zemlje, kao Hr, Danska pa čak i Srbija, i bog te pita ko još moći u toj varijanti takmičenja tapnuti još poneki uspjeh.ali, nije to to.


Новац. Покретач свега у модерном капиталистичком добу. Додао бих глобализацијско-фашистичком.

Интерес је јасан. Тржиште. У тих 48 убацити Кину, Канаду, осигурати Америку, додати још пар богатих земаља трећег свијета...
Нажалост кројача у ФИФА, Индија ни у тих 48 не може бити. Ни у 96.

Наравно то је још једна у низу идиотарија.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 08:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16740
21новембра стартује шампионат у Катару,
Неко ми рече ту новост, ал не знам јел тачна :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 08:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Јесте и трајаће до 18. децембра. Потпуно разумљиво, имајући у виду климу и температуре у јулу.
Играчи ће бити у бољој спреми, него у Русији.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 09:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
RAKITIĆ PRED FINALE MUNDIJALA PRIČAO O SRBIMA: Navijam za Noleta! Krstajić mi je više od brata

"Na Vimbldonu navijam za Đokovića. Biće to veliki dan u nedelju (igra se i finale Vimbldona i Svetskog prvenstva). To što je jednom bilo, moramo na jedan način zaboraviti i ostaviti iz sebe. Za mene je Nole veliki sportista, a još veći kao osoba. Imali smo susret u Majamiju. Ako može da osvoji Vimbldon, pa da slavimo zajedno", rekao je odlični hrvatski vezista.

Rakitić je u odličnim odnosima sa Krstajićem, još iz vremena kada su bili saigrači u Šalkeu (2007-2009). Njih dvojica su u stalnom kontaktu.

"Naravno da smo se čuli, jako mi je bitan čovek. Teško mi je da kažem da mi je kao brat, jer je i više od toga. Naravno da mi je poželeo svu sreću sveta, kao i ja njemu", rekao je Ivan Rakitić.

https://www.kurir.rs/mundijal-2018/3085 ... ef+fbkurir

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 10:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
JebAo te on.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Ај Белжик, да ми прође тикет

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 15:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
apokalipto je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
Ja ne "navijam za Ustase" vec sam samo podrzao Hrvatsku reprezentaciju kao geografski najblizu nama nakon ispada Srbije. Shvaticu ovaj dio sa Ustasama samo kao losu i neukusnu salu jer ono sto je mozda nekima i smijesno, meni sigurno nije nimalo smijesno.

Spoiler:
Citiraj:
О другој бесмислици како свако има право да навија за кога хоће, сумануто је трошити речи, јер нисам још затекао Аргентинца који ће рецимо икада навијати за Енглеску, нити Грка који ће навијати за Турску и обрнуто. Постоји нешто што се зове морал и поштовање сопственог народа, а то нашој југоносталгичној елити изашлој из Брозовог шињела очито највише недостаје.

Навијати за репрезентацију државе која је протерала комплетно српско становништво, чије друштво не може да се суочи са усташким злочинима, која гости по емисијама човека који пева у славу усташких злочинаца и чије песме као један певају хрватски репрезентативци, у којој Срби не могу да пишу на сопственом писму, у којој постоје тајне оптужнице за наводне ратне злочине током рата, у којој се Србима не враћа отета и опљачкана имовина, не може се другачије назвати до најгорим обликом аутошовинизма.

http://standard.rs/2018/07/13/autosovin ... poricanje/
Evo, fino objašnjeno da je trava zelena i nebo plavo.
Tuga da se nakon svega ovo mora objašnjavati iznova i iznova...

https://www.youtube.com/watch?v=aDncZqJDgJY

:roll:

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2018, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
munja.alex je napisao:


Mala ispravka. Jugonostalgičnu elitu je isprdio na svjetlo dana šinjel NJ.K.V. ALEKSANDAR I ujedinitelj, iako je postojala i prije.

Inače previše se griješi i stvar se pojednostavljuje sa pričom da za RH navijaju ljudi iz Srbije koji su recimo isključivo jugonostalgični. Tvrdim da to nije jedina istina. Znam premnogo desničara , monarhista , sljedbenika poručnika D.M. koju su u svojoj blesavoj samoživosti i samodovoljnosti u fazonu ' ih bre kako igraju Rvati'...to su ljudi koje ne zanima RS ( ma to su bre sve Bosanci), Crna Gora, nesreća krajišnika iz RH, oni su u svom virtuelnom svjetu u kojem SVE znaju.Pored ovoga želim reći sad kad je prvenstvu skoro kraj, kako god da se završi utakmica sutra, fudbal će se igrati i dalje, a malim frustriranim narodima u ovim govnjavim državicama ostaje 15 dana opijenosti povremenim uspjesima ili poluspjesima ( kako kad), nakon koje će doći naplata u vidu realnog surovog života. Sport ma koliko ga volio ne može biti zamjena za stvarnost. To samo budale tako kapiraju, a budala je izgleda previše.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 90  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs