banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 933  Sledeća

Kome vise vjerujete u vezi smrti Davida Dragicevica
Institucijama 66%  66%  [ 89 ]
Grupi Pravda za Davida 34%  34%  [ 46 ]
Ukupno glasova : 135
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Vama iz sds-a cesto citiraju Barklija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2012, 10:02
Postovi: 8
Što se tiče tog mitinga i kontramitinga od prije dvije godine nema potrebe da se lažemo. Pustite priču da oni koji rade u republičkim firmama su morali da idu, a ovi na suprotnoj strani su došli spontano. Naređeno je i jednim i drugim. Iz Doboja i Bijeljine su po naređenju opštinskih vlasti (SDS) otišli ljudi koji rade u opštinskim firmama u Banja Luku na taj famozni miting. Tako su neki koji u domu zdravlja ili vodovodu rade preko 30 godina i koji se politikom nikada nisu bavili, među prijateljima psovali i SDS i svoje direktore, a onda poslušno sjedali u autobuse i pravac miting u Banja Luci. Zbog toga je i atmosfera na mitingu bila mlaka, a učesnici nezainteresovani.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
manitu uci da svira je napisao:
Volim Borac je napisao:
Citiraj:
To "primoravani" je mantra koju su prosuli opozicija i blogeri. Sigurno je da se nekima nije islo, no osjecali su odgovornost prema partiji kojoj pripadaju, i preko koje su mnogi dosli do pozicije.


netacno, ali ocigledno da ti neko prosipa suplju pricu...ili si neupucen


Pa tvoja prica je suplja, samo me ne interesuje. Vjeruj mi, neko ko izjavi da je u BiH od svega samo nacionalno pitanje rijeseno nije samo neupucen u ono sto supljira, nego nema predstave o cemu uopste prica.


suplja ne suplja navodis stvari koje nisu tacne, ali recemo da pises neke stvari iz neznanja...

naravno da je rjeseno ...nema tu pomjerenja sve do slijedecih velikih mjesanja karata velikih igraca ...

ostavljam jedino promilsku opciju otvorenu (da se poklopi neke baba vanga geopoliticke karte), posto Bosnje ne uce iz svog primjera u SFRJ nista, a ni iz prmjera Srbija - Kosovo, da ipak svojim idiotlukom zapravo otvore opciju samostsalnosti RS ... inace to je to.

Motozeljo sve ok sto pises, na saborce sam mislio generaln na ljude VRS, ali nebitno ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
NoisyBoy je napisao:
"Sto se kacis kad si slabiji"...
Drugar koji je tad bio radnik u elektrokrajini,sa nekih godinu dve radnog staza mi je kasnije pricao da je bilo obavezno doci,i da su pravljeni zapisnici ko je usao u autobus,a kasnije ko je izasao kad su se vratili.


Pa valjda je jasno kako funkcioniše stranačka disciplina, bez obzira na stranku.
Šef kaže na glavnom odboru koliko koji mjesni odbor mora dovesti članova na miting, il će im jebati majku, onda ti članovi koji su obično direktori u javnim preduzećima postroje sve koje su zaposlili i kažu nemoj da neko izostane da mu ne bi jebao majku . . .
NEMA stranke koja to ne radi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2018, 17:52
Postovi: 465
To mi je jasno,nego sam napisao komentar kao odgovor na stav da ljudi nisu bili primoravani,i da je to sve bila samo mantra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2018, 09:42
Postovi: 2624
Lokacija: PD
pod uslovom da nisu ovdje po zadatku, neki su baš zapatili žešću paranoju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:37 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2012, 10:02
Postovi: 8
I oni na mitingu i oni na kontramitingu su došli po naređenju, a na koji će doći zavisilo je samo od toga kojoj stranci pripada institucija ili firma u kojoj rade.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ova gore diskusija...mislim da borce vrs vise nikad niko nece ovdje smatrat za neki faktor koji bi mogao talasat,nakon sto nam se mile onako ispishao u usta za boracki dodatak prije 3-4 godine...”ako se ne smirite,necete ni ovih 100 km godisnje dobijat”!!!...nazalost....pantelija curguz nakon toga mu savjetnik postade,i sad je...ili ovaj vukotic....najstrastveniji govor odrzao na tom nasem protestu u parku prije 2 god o kojem pricamo....protiv mile...vlasti...jos strajkovao!!.pa ga eno sad ko stevandic...stalno sa dodikom...srbska cast ovo ono...mile mu bacio mrvice,poslovni prostor za udruzenje veterana vrs u gundilicevoj,preko puta san rema...obezbjedio mu mjesecna primanja...i eno ga,ko mala maca,pljuje po nama,s kojima je bio u parku...on i njegovi veterani vrs :( ...ma muka mi je od svega,koliko su ljudi jeftini

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Jun 2018, 00:01, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Niti su svi primorani, niti su svi došli dobrovoljno.
Ja stvarno ne kontam zašto se o tome raspravlja, te stvari su jasne ko dan.
Tako se oduvijek radilo, još u vrijeme JBT-a. Stranka naredi, članstvo posluša, tako stvari funkcionišu kod nas.

Apropo Vukotića, Ćurguza ili bilo kojeg od tih koji se kao nešto "zalažu" - sve je to go bandit kojeg zanima samo lična koristi, a "borce" samo koriste kao pomagalo.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 23:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma sram ih bilo,obojicu...nadam se da me nece i milomir savcic razocarat kao ta...da ne kazem sta :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Tako, drugar je "pricao", jedan je "cuo", pa drugari, ima li iko od vas da je primoran da ide na miting i da mu je preceno otkazom? Nema? Ah, da, vi ste neoptereceni politikom al na miting SDS idete iz ljubavi? Eto Milu niko ne voli?

Una, ne vladam ja apsolutnim istinama, niti me "istine" interesuju, vladam prilicno cinjenicama, za razliku od tebe i slicnih ;)
I ovo sto @vezuv kaze, bilo je i onih kojima se nije islo ali su dali dinar da udju u kolo s obe strane, ako shvatas?
Nema nista jadnije od tvrdnje da je 50 SDS ovaca iz Bjeljine islo iz ljubavi u BL a 50 Trebinjaca za Milu pod pritiskom. Gdje vi zivite? Mogu glavu dati da je u Trebinjskom autobusu bilo 20 gospodjica kojima je besplatan put na izlet u BL fenomenalan, 20 koji "izdajnicki" SDS ne mogu gledati ocima, 7 sa privatnim poslovima i tri organizatora.


Poslednji put menjao manitu uci da svira dana 15 Jun 2018, 00:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 00:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
@Šlager
Naravno da hoće, nije bilo poštenja i pravde dok smo svi imali puške, pa neće ni sada.

Juče ( u stvari već prekjuče) sam bio na sahrani jedan stari i dobar prijatelj je umro. Sretnem svog bivšeg komandanta, jedan od rijetkih koji je ranjavan na prvoj liniji, nikad vojnika nije zatvorio u pritvor, nikad nije imao stražara ispred komande. Sad je posenilio i većinom priča nepovezano, ali odmah posle rata je dobio kitu od države, iako je zaslužio deset puta više od npr Alekse Kasapovića koji je nagrađen ordenom. Bio komandant bataljona i kasnije brigade, pukovnik jbt.
Za nas bi bilo najbolje da nas ukinu kao kategoriju, neka ostanu RVI i porodice palih, a nama bi bolje bilo da smo običan puk, bar nas niko neće zloupotrebljavati i na naš račun trpati pare u džep.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 00:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Bravo vas dvojica. Fino ste to napisali...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 00:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Hvala mladiću :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 06:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Gospe draga, ja nisam rekla da su svi dosli po naredjenju, ogradila sam se sa drzavnim sluzbenicima za koje se zna kako su dobili posao.
Manitu, moze li i jedan tvoj post da prodje bez vredjanja?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
vezuv je napisao:
Što se tiče tog mitinga i kontramitinga od prije dvije godine nema potrebe da se lažemo. Pustite priču da oni koji rade u republičkim firmama su morali da idu, a ovi na suprotnoj strani su došli spontano. Naređeno je i jednim i drugim. Iz Doboja i Bijeljine su po naređenju opštinskih vlasti (SDS) otišli ljudi koji rade u opštinskim firmama u Banja Luku na taj famozni miting. Tako su neki koji u domu zdravlja ili vodovodu rade preko 30 godina i koji se politikom nikada nisu bavili, među prijateljima psovali i SDS i svoje direktore, a onda poslušno sjedali u autobuse i pravac miting u Banja Luci. Zbog toga je i atmosfera na mitingu bila mlaka, a učesnici nezainteresovani.


Evo ja sam tada išao na miting u park a radio sam u jednoj republičkoj upravi.
I nikome od rukovodstva uprave nije bilo palo na pamet da mi "naredi" da idem na milin miting, jer su znali da ne mogu.
doduše mnogima jesu naredili i velika većina je otišla na trg.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ne seri, niko nikad nije naredjivao. Svako je bio pozvan a na volju mu je bilo da li ce ici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ne znam uopste kako smo toliko odlutali od teme,da smo dosli i do ta dva mitinga,u parku i kontramitinga pred boskom...uglavnom,vlast ne treba da se boji ovih iz parka.....sve ih je manje i manje...odose ljudi u inostranstvo,masovno i svakodnevno...gotovi su onog momenta kad vise ne budu mogli nicim kontrolisat te svoje ispred boske...primjera je bezbroj...recimo,zapamtio sam neletovo vidjenje 5 oktobra...parafraziram....”rano sam se probudio to jutro,krenem da kupim cigare na trafiku...a autobusi i masa stize vec u svanuce iz citave srbije u bg na proteste...pridjem iz radoznalosti,da vidim jesmo li jos na pistaljkama i serpama...medjutim,kad sam vidio autobus,sa istalnutim natpisom,Gazimestan...star,izlizan,slova se jedva vide...istog trena sam znao da pada!!....to je sto se tice neleta...a ono sto sam sam vidio,na tv...causesku na dan pada...ona ogromna masa,stotine hiljada ljudi na trgu u bukurestu,ono je bio njegov kontramiting!!!...koji je sazvao da mu narod iskaze podrsku,zbog demonstracija koje su trajale vec par dana protiv njega...tu je doveo sebi najodaniju masu,iz najodanijih preduzeca,ustanova,institucija,plus dovezao narod iz njemu najlojalnijih dijelova rumunije..i pogledajte na yt,iako jezivo izgleda,onaj momenat kad on za govornicom shvata da i ta masa,koju je on sazvao-klice protiv njega!...tacno se vidi kako ostaje bez teksta...kako glas prvo drhti,pa zamukne potpuno....jer tacno u tom trenutku vidi samo jedno...smrt! :( ....naravno,nije kod nas dotle doslo,niti ce ko ubijat koga...samo hocu da kazem da vlast ne treba da brine ovdje sve dok ih njihovi podrzavaju....a cini mi se da jos uvijek dobro to sve drze pod kontrolom...pa i postovi na ovom forumu to potvrdjuju,velikom vecinom

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Jun 2018, 08:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ne seri, niko nikad nije naredjivao. Svako je bio pozvan a na volju mu je bilo da li ce ici.


Vjeruj mi morali su makar da budu viđeni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 07:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Koliko ja vidim, i po forumu i generalno, jasno je da ova PzD grupa gubi na zaletu....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18653 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445 ... 933  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: laoce i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs