banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 340 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2014, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Risto je bio bog


.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2014, 16:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Sep 2014, 16:37
Postovi: 1
Sto se ekonomije tice, ima li sansi za upis na master studije negdje u inostranstvu ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2014, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Pitao je jedan lik mog druga da li oriznaju Megatrendovu diplomu u americi. :lol:

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 15:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Kakav je kvalitet predavanja na IT-u? Znam da je prolaznost velika,ali me iskljucivo interesuje mogu li se nauciti konkretne stvari od predavaca i to na predmetima usko vezanim za struku?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 15:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
gola je voda!
neki dan mi se lik sa apeirona hvali kako je dobio desetku iz predmeta web programiranje, ja reko pa sta si napravio, kad on pokaza dvije html stranice sa 3 4 slike i jednim hiperlinkom. reko pa gdje ti je tu programiranje, to je sve staticki sadrzaj. kaze pa ima, i pokaza 3 linije javascript koda koji mu prikazuje tacno vrijeme... reko dobro, nema sta


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 15:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2873
Aukurac,ima li ovde igdje kvalitetnih predavanja iz IT-a,a da nije etf :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jul 2016, 15:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
na blc-u je bilo dobro dok su bili profesor malbaski i asistenti latinovic i todorovic, al oni su svi vec davno digli sidra odatle, sad je i tamo rasulo, jedino sto u okviru skolarine mozes pratiti zvanicne oracle kurseve online i polagati njihove certifikate, al kontam da nije vrijedno toga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 12:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 21 Mar 2017, 15:57
Postovi: 54
1. Zanima me da li student prilikom upisa na Fakultet informacionih tehnologija, studijski program Poslovna informatika u trajanju od 4 godine, zvanje Diplomirani inženjer računarstva i informatike - 240 ECTS
(Specijalista u oblasti užeg usmjerenja/specijalizacije) treba obavezno da izabere na koje specijalističko usmjerenje hoće da bude upisan (Softversko inženjerstvo,...)?

2. Ukoliko obavezno mora da odabere specijalističko usmjerenje, da li se u tom slučaju mijenja nastavni plan (tj. predmeti) u zavisnosti od odabranog specijalističkog usmjerenja?

3. Ukoliko ne mora da odabere specijalističko usmjerenje, koje su u tom slučaju prednosti i mane izbora ili odbijanja izbora specijalističkog usmjerenja?

4. Koje je po vama najprespektivnije specijalističko usmjerenje, ukoliko se ono mora odabrati pri upisu?

5. Kakva je razlika između izbora i odbijanja izbora specijalističkog usmjerenja pri upisu?

Ukoliko imate još nekih bitnih informacija u vezi ovoga, a što ne spada u ova pitanja, napišite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 12:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
A da nazoves Apeiron?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 14:10 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Okt 2009, 00:14
Postovi: 1076
Pomaže li išta da forum izabere fakultet, završi ga za tebe, i donijeće ti diplomu na vrata, ti samo daj upisne podatke, ako nije problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 15:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Najjči faks koji postoji, ja znam lika koji je išo po diplomu a ne zna naći zgradu fakulteta, a komšija samo na ispite dolazio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
ma da...a to sto se svaki ispit snima,sto malo malo inspekcija uporedjuje prijave,fotografije i pregleda snimke ispita...to nista...bitno da komso polaze za nekog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Verovatno ti studiras tamo pa branis fakultet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
aha..brucos..al tetak polaze umjesto mene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: apeiron
PostPoslato: 25 Dec 2017, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Ja znam jednu što je završila, a i dalje zove taj univerzitet ApeRIon. U pitanju je jedan od društvenih smjerova.
A nije baš izašla sa faksa sa nekim znanjem.
Doduše, radi u javnom sektoru pa joj je neznanje tamo više prednost.

Mislio sam da će se neki privatni faks izdvojiti i malo dići kvalitet nastave i ispita, ali to se još nije desilo. Većina privatnih univerziteta kikiriki kategorija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2017, 22:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Ja uopšte ne vidim smisla da se kritikuje Apeiron, a brane državni fakulteti. Loše je i na jednim i na drugim, kad se suštinski pogleda. Neke stvari su definitivno bolje na Apeironu, neke na državnim, zavisi kako na kojem. Ali sve zavisi od čovjeka, ako neko hoće da uči može da nauči i da završi bilo gdje. Ako neće onda neće, a na kraju će završiti i državni i Apeiron jednako. I nije tačno da to ide baš nešto tako brže na Apeironu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2018, 15:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Kao ne ide brže na Apeironu, ne petljaj.
Pa što bježe sa javnih fakulteta na Apeiron. Zbog kvaliteta? Malo morgen.
Koliko ih je napustilo Apeiron i prešlo na javne univerzitete i fakultete jer je Apeiron "težak". Je l se mogu nabrojati na prste jedne ruke?

Ja sam davno napisao da nam i sa javnih i privatnih fakulteta uglavnom izlaze tukci sa diplomama.
Ali brate neki univerziteti su pretvorili visoko obrazovanje u nivo osnovne škole.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
Choban je napisao:
Kao ne ide brže na Apeironu, ne petljaj.
Pa što bježe sa javnih fakulteta na Apeiron. Zbog kvaliteta? Malo morgen.
Koliko ih je napustilo Apeiron i prešlo na javne univerzitete i fakultete jer je Apeiron "težak". Je l se mogu nabrojati na prste jedne ruke?

Ja sam davno napisao da nam i sa javnih i privatnih fakulteta uglavnom izlaze tukci sa diplomama.
Ali brate neki univerziteti su pretvorili visoko obrazovanje u nivo osnovne škole.

Pa i ako ide malo brže, ne vidim neku značajnu razliku. Sad na državnim završavaju mnogo brže nego po starom programu, a znanje nikakvo.

Što se tiče težine, ni na državnim sad to nije nešto. Daleko od toga.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Na javnim nikada i nije bilo nešto, svaki fakultet bez prakse je 0.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2018, 14:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3551
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
pejas je napisao:
Choban je napisao:
Kao ne ide brže na Apeironu, ne petljaj.
Pa što bježe sa javnih fakulteta na Apeiron. Zbog kvaliteta? Malo morgen.
Koliko ih je napustilo Apeiron i prešlo na javne univerzitete i fakultete jer je Apeiron "težak". Je l se mogu nabrojati na prste jedne ruke?

Ja sam davno napisao da nam i sa javnih i privatnih fakulteta uglavnom izlaze tukci sa diplomama.
Ali brate neki univerziteti su pretvorili visoko obrazovanje u nivo osnovne škole.

Pa i ako ide malo brže, ne vidim neku značajnu razliku. Sad na državnim završavaju mnogo brže nego po starom programu, a znanje nikakvo.

Što se tiče težine, ni na državnim sad to nije nešto. Daleko od toga.


Choban je napisao:
Koliko ih je napustilo Apeiron i prešlo na javne univerzitete i fakultete jer je Apeiron "težak".

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 340 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs