banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 18:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 187 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Mar 2013, 19:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2013, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
viewtopic.php?p=1877500#p1877500

Citiraj:
Pozdrav svima!

želim da vas obavijestim da smo otvorili tekući račun na koji mogu da se uplaćuju dobrovoljni prilozi za akciju navijača i simpatizera FK Borac kojom bi se našem klubu pomoglo prije svega u promociji.
Akciju smo nazvali BANJA LUKA VOLI BORAC i namjeravamo da u narednom periodu, već u skladu sa količinom sredstva koja uspijemo skupiti, pokrenemo neke aktivnosti kojima bi se javnosti skrenula pažnja na klub i dešavanja oko njega, njegovala navijačka tradicija i dali svoj doprinos da klub izađe iz teške situacije u kojoj se nalazi.

Svoje priloge možete uplatiti na tekući račun:

NOVA BANKA
555-007-81561334-16

(Ovi podaci su dovoljni za uplatu, a za detaljnije informacije možete da se obratite meni na pp.)

Prva akcija za koju ćemo upotrijebiti pristigli novac biće popularizacija kluba među najmlađima, konkretno osnovcima banjalučkih škola. Prikupljenim sredstvima želimo da uskoro omogućimo posjetu mališana Gradskom stadionu, treningu prvotimaca i druženju sa igračima, kao i poklone sa oznakama kluba (školske sveske, olovke, rasporede časova i sl.). Da bi omogućili ovakvu posjetu grupe od stotinjak mališana potrebno nam je 400-500 km. Čim pristigne ta suma realizovaćemo ovaj plan. Nadamo se već krajem aprila.

Svi navijači i simpatizeri koji će se angažovati na ovoj akciji će se u narednom preiodu redovno sastajati. Pri tome će svako imati na uvid koliko sredstava je došlo na račun, koliko podignuto sa računa i za šta su potrošena (računi).
Pozivamo i one koji će 'samo' priložiti novac da nam se pridruže i direktno dobiju više informacija o svim aktivnostima.
O narednim sastancima bićete blagovremeno obaviješteni na ovom forumu.

Srdačan pozdrav!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2013, 20:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:08
Postovi: 598
Kolika je "dubioza" ? :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Mar 2013, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
"Dubioza" je milionska. Međutim, cilj akcije nije da se otplate dugovi Borca pošto je nemoguće skupiti tolike pare. Poenta je da se kroz ovu akciju promoviše klub i da se određenim personama stavi do znanja da postoje ljudi kojima je stalo do Borca i da ga neće ugasiti tako lako.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 08:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
Firma u kojoj radim je jedna od onih 4-5 koje su medju prvim dale donaciju, pa smatram da sam vec, na indirektan nacin, dala svoj doprinos :)

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 08:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Firma u kojoj ja radim je takodje dala novac, ali to mene nije sprijecilo da i direktno dam, svoj doprinos

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 09:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Zahvalni smo za sve priloge.
Ako sumu od 400km skupimo čak u roku ove sedmice, moći ćemo da sprovedemo ovu akciju već sredinom aprila, što bi bilo jako dobro.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 09:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:08
Postovi: 598
kitopsina je napisao:
Zahvalni smo za sve priloge.
Ako sumu od 400km skupimo čak u roku ove sedmice, moći ćemo da sprovedemo ovu akciju već sredinom aprila, što bi bilo jako dobro.

400 km ??? Da nisi pogriješio ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 09:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Millwall je napisao:
kitopsina je napisao:
Zahvalni smo za sve priloge.
Ako sumu od 400km skupimo čak u roku ove sedmice, moći ćemo da sprovedemo ovu akciju već sredinom aprila, što bi bilo jako dobro.

400 km ??? Da nisi pogriješio ?

Zašto bih pogriješio?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 21:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2003, 18:50
Postovi: 302
kitopsina je napisao:
Millwall je napisao:
kitopsina je napisao:
Zahvalni smo za sve priloge.
Ako sumu od 400km skupimo čak u roku ove sedmice, moći ćemo da sprovedemo ovu akciju već sredinom aprila, što bi bilo jako dobro.

400 km ??? Da nisi pogriješio ?

Zašto bih pogriješio?



pa gdje da nadjes tolike pare , :D covjece

mislim da bi bilo lakse I brze kad bi organizovao onaj kratki broj sa donacijom od 1 KM , mislim da bi odaziv bio puno veci I da bi se skupilo puno vise , jer 1KM nikome neznaci nista svi bi uplatili a ovako je patnja te do banke te uplatnicu te se jos izblamiraj stavi neku sicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Taj broj se ne moze registrovati na fizicko lice. Za osnivanje udruzenja gradjanja potrebno je oko 400-500 KM, a prve pare nece ici na to vec ovo sto je kitopsina pisao.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 21:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:08
Postovi: 598
kitopsina je napisao:
Millwall je napisao:
kitopsina je napisao:
Zahvalni smo za sve priloge.
Ako sumu od 400km skupimo čak u roku ove sedmice, moći ćemo da sprovedemo ovu akciju već sredinom aprila, što bi bilo jako dobro.

400 km ??? Da nisi pogriješio ?

Zašto bih pogriješio?

Pa to mi nešto malo,ne znam zašta treba 400 km,šta možeš sa tim pokrpiti ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
:roll: Drugi post na ovoj temi detaljno opisuje ciljeve prve akcije.
Za to nam treba ova suma. Provjereno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 22:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ljudi, citajte.
Necemo mi krpiti budzet i placati igrace...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2013, 22:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:08
Postovi: 598
Ташко je napisao:
Ljudi, citajte.
Necemo mi krpiti budzet i placati igrace...

Ok,sad pročitah


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2013, 20:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
Што се тиче удружења грађана да се обезбиједи овај телефонски број, ако треба, можда могу ја помоћи.

Међутим, ако се основци планирају организовано довести, тада то мора бити у сарадњи са управом школе и мора се добити одобрење Министарства просвјете и културе РС за то. Скептичан сам да ће Министарство дати одобрење физичким лицима? Морале би школе писати Министарству, а нисам сигуран колико су основне школе у Бањој Луци спремне да покажу иницијативу за било шта, па и за ово...

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2013, 21:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kao fizicko jako tesko.
Kontam da ima nas raznih u raznim organizacijama, pa mozemo preko toga.
Udruzenje to i to u saradnji sa neformalnim udruzenjem "Banja Luka voli Borac" planira organizovati bla, bla...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2013, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
kiovva je napisao:
Што се тиче удружења грађана да се обезбиједи овај телефонски број, ако треба, можда могу ја помоћи.

Међутим, ако се основци планирају организовано довести, тада то мора бити у сарадњи са управом школе и мора се добити одобрење Министарства просвјете и културе РС за то. Скептичан сам да ће Министарство дати одобрење физичким лицима? Морале би школе писати Министарству, а нисам сигуран колико су основне школе у Бањој Луци спремне да покажу иницијативу за било шта, па и за ово...

Ne mora Ministarstvo dati fizičkom licu nego klubu FK Borac. Mi ovom akcijom organizujemo sredstva, a klub može da zvanično ostvari kontakt sa dotičnom školom, Ministarstvom ili s kim god već.
Pa da normalno funkcioniše i da ima love onda bi klub mogao ponekad napraviti svoju akciju iz svojih sredstava. Kako to inače rade 'normalni' klubovi u svrhu svoje promocije.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2013, 21:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2005, 15:04
Postovi: 1501
Lokacija: Бањалука
kitopsina je napisao:
Ne mora Ministarstvo dati fizičkom licu nego klubu FK Borac. Mi ovom akcijom organizujemo sredstva, a klub može da zvanično ostvari kontakt sa dotičnom školom, Ministarstvom ili s kim god već.
Pa da normalno funkcioniše i da ima love onda bi klub mogao ponekad napraviti svoju akciju iz svojih sredstava. Kako to inače rade 'normalni' klubovi u svrhu svoje promocije.

Онда се можда и преко Борца може обезбиједити тај телефон на мјесец дана? У сваком случају, ако затребам, овако могу помоћи.

_________________
"Mr. Worf, scan that ship." - "Aye, Captain... 300 DPI?"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2013, 21:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
kiovva je napisao:
kitopsina je napisao:
Ne mora Ministarstvo dati fizičkom licu nego klubu FK Borac. Mi ovom akcijom organizujemo sredstva, a klub može da zvanično ostvari kontakt sa dotičnom školom, Ministarstvom ili s kim god već.
Pa da normalno funkcioniše i da ima love onda bi klub mogao ponekad napraviti svoju akciju iz svojih sredstava. Kako to inače rade 'normalni' klubovi u svrhu svoje promocije.

Онда се можда и преко Борца може обезбиједити тај телефон на мјесец дана? У сваком случају, ако затребам, овако могу помоћи.

Hvala! Vidjećemo to sa telefonom... Naravno da ne bi bilo loše, ali to sad nije prioritet. A mislim i da bi preko kluba išlo teško. Na stranu sad da li bi se neko pokrenuo u klubu, jednostavno taj telefon se dobija ako je humanitarna akcija i to organizovana od strane humanitarne organizacije kao pravnog lica, a sve ostalo je malo komplikovanije. Čak moraju zahtjev da proslijede Regulatornoj agenciji za komunikacije. Tako mi je rečeno u telekomu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 187 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs