banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Mar 2013, 14:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Jul 2009, 14:13
Postovi: 27
Mozda sam promasila ali imam ovogodisnjeg prvacica pa me interesuje da li neko zna
kako je organizovan produzeni boravak u OS Branko Copic, Banja Luka, kakve su im prostorije, da li je to cisto neka vrsta zabave ili rade zadace....
Mislim, ako imate informacije koje mami prvacica mogu da odgnaju ili ublaze strahove
pomozite
Hvala svima unaprijed


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2013, 14:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Biće prvačić u septembru?
Najbolje ti je o tome porazgovarati sa jednim od učitelja, a ujedno i vidjeti te prostorije.

Koliko znam prvi razredi su nešto kao vrtić, ponešto se uči ali i igra, a ako je dijete već bilo u vrtiću onda mu to i neće biti nikakav problem, jer je prvi razred skoro nastavak vrtića, mada dobijaju i neke ocjene, čisto da bi ih privoljeli nastavnom programu.
Takođe sam čula da u produženom boravku (ne znam da li je svuda isto) neko dijete crta, neko se igra i sl.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2013, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Prvi razred nije isto sto i produzeni boravak (ne znam zasto, ali stekao sam dojam da to poistovjecujete)... U produzenom boravku se uglavnom vecina rada sa djecom svodi na izradu zadace, crtanje, igru i sl... On se uglavnom koristi da djeca, ciji roditelji rade duze nego sto su djeca u skoli, ostanu, odrade zadacu i sl, pa kad roditelji zavrse sa poslom, mogu da ih pokupe... Nesto kao baby-sitteri :) U prvom razredu se radi klasicno... Prvih par mjeseci malo vise igre i sl, poslije toga klasicni razvoj motorike, ucenje slova, brojeva, osnovnih matematickih operacija (sabiranje i oduzimanje) i sl...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs