banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Wazzub ???
PostPoslato: 26 Feb 2012, 18:15 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Prvo izvinjavam se ako tema vec postoji.....!!!!!!!

dobio sam dokument sa sadrzajem koji cuokaciti dole... to mi je poslao rodjak koji radi kao programer u BG u Microsoftu i kaze da "ima nesto u ovome"... sta vi kazete vrijedi li pokusati ?

mislim znam da zarada para ide sa svim ti reklamiranjem i ono cent po kliku... ali ovo zvuci predobro da bi bilo istinito... ili ipak...

+++++++++++++++++++++++


Evo načina da za dva meseca zaradite DOŽIVOTNU PLATU
a ništa da ne radite !

Nekada je najvažnije delovati brzo! Zamislite projekat koji ima potencijal da postane veći od Google-a, Facebook-a i Twitter-a zajedno a vi imate sreću da se priključite među prvima!!!
IMAMO VREMENA DO 1. APRILA – ŠTA URADIMO – URADILI SMO
U ovom tekstu je sve objašnjeno - nije komplikovano - pročitajte pažljivo!

Od 01.04.2012.g. kompanija GOOGLE koja zaradjuje milione dolara mesečno od reklama dobija izuzetno jaku konkurenciju-kompaniju WAZZUB.

Kompanija Wazzub ima isti princip poslovanja kao i Google, što će joj omogućiti da ostvaruje milionski profit, ali jedina i NAJVEĆA razlika je u tome što ce Wazzub 50% svoje zarade da deli svojim korisnicima.

Većina nas koristi Google kao početnu stranu naseg pretraživača ali nikada nismo imali koristi od toga, dok je Google zarađivao NEVEROVATNU količinu novca od reklama upravo ZBOG NAS, tj. ogromnog broja KORISNIKA koji imaju dodir sa tim reklamama. Došlo je vreme da se i to promeni.

Situacija na svetskom tržištu, ekonomiji, pa i internetu, se menja, ali ovu promenu ne smemo da propustimo.

Na koji način mozemo da zarađujemo od WAZZUB kompanije???

Ukoliko postanemo član Wazzub kompanije u ovom probnom period do 01.04.2012.g., stičemo pravo da ostvarimo stalnu, doživotnu mesečnu zaradu ! Da bi ste se priključili ovom projektu neko Vam mora poslati poziv-tj. Svoj referral link, jer drukčije je nemoguće !

Registrujte se sa svojim podacima na OVOM LINKU ZA UPIS (moj referral link)

http://signup.wazzub.info/?lrRef=d8e6a03a


Nakon toga dobijate, na e-mail adresu koju ste naveli, link za verifikaciju članstva (potvrdu članstva). Klinkom na isti, postali ste član WAZZUB kompanije i dobijate svoj referral link za preporuku drugim osobama da se pridruže kompaniji Wazzub.
Na ovom mestu takođe možete da vidite svoje osobe koje ste učlanili (prva linija) i ukupan broj osoba u vašoj mreži. Kada ovaj dokumet budete slali nekom drugom promjeniti link koji je stavljen sa vasim linkom koji dobijete nakon registracije

A sada o zaradi!

Zarada je 1 dolar mesecno od svake vase preporuke do 5 nivoa ispod vas. Znači ako se preko vašeg linka direktno upisalo 5 ljudi, to je vaš prvi nivo, ako je vaših 5 ljudi dalje upisalo po 5 ljudi preko svog linka, to je vaš drugi nivo itd…do 5 nivoa.

To je jednostavnije prikazati ovako kao primer, pod pretpostavkom da svi upisuju po recimo 5 osoba.

1.nivo 5 osoba= 5 dolara (ove osobe ste vi učlanili), 2.nivo 5x5=25 osoba=25 dolara (vaši članovi učlanjuju po 5 osoba), 3.nivo 25x5=125 osoba= 125 dolara, 4.nivo 125x5=625 osoba= 625 dolara, 5.nivo 625x5= 3125 osoba=3125 dolara Vaša ukupna mesečna plata u 5 nivoa moze biti 3905 dolara, ukoliko svi priključimo po 5 osoba. Zapamtite samo 5 osoba je dovoljno da učlanite da bi ste na kraju zaradjivali 3905 dolara mesečno.Svako od nas ima bar 5 osoba na Facebooku sa kojima je u stalnom kontaktu i koji mogu da postanu vaši članovi.
Ovo članstvo je POTPUNO BESPLATNO i ne obavezujete se da ćete ikada morati da plaćate neku članarinu. Zarade se isplaćuju isključivo OD PROFITA FIRME

Jedina stvar što se traži od nas je da 01.04.2012.g. kada kompanija startuje sa radom, POSTAVIMO NJEN PRETRAZIVAČ NA POČETNU STRANU NAŠEG KOMPJUTERA UMESTO GOOGLA-a.

Ovo je jedna ozbiljna stvar o kojoj morate brzo razmisliti. Šaljite ovo pismo svojim prijateljima sa kojima ste u kontaktu, tako da i oni mogu da izgrade svoju mrežu saradnika ispod sebe do 01.04.2012.g. Skrećem vam pažnju da u ovom pismu izmenite LINK ZA UPIS tj. da postavite vaš link kako bi se osobe kojima prosleđujete ovo pismo, upisale preko vašeg linka i postale vaši direktni saradnici u prvom nivou. Broj osoba nije ograničen, a minimalno je 3.

Prva isplata zarada je 15.maj 2012.g. za april mesec.

Koliko god budete imali osoba u vaših 5 nivoa ispod vas, toliko cete dobiti x1 dolar stalne mesečne plate!!!

Isplate se vrše putem PayPal internet banke (koja ne funkcioniše kod nas) ili putem čekova na kućnu adresu koje unovčavate u banci ili direktno na vaš bankovni račun.

Sve što treba da uradite, kako biste promenili svoju budućnost na bolje, je da izdvojite svega par minuta...zato krenite u akciju ODMAH, jer vreme ističe!
Nakon registracije obavezno potvrdite registraciju na mailu koji ste naveli poruka ce vam doci u roku od par sekundi
p.s.nekad poruka na mail dodje kao “junk” a ne direktno u inbox
a imate i resend dugme za svaki slucaj

http://signup.wazzub.info/?lrRef=d8e6a03a


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 26 Feb 2012, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Postoji,hvala,nećemo.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 26 Feb 2012, 18:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Nema 'ljeba bez motike...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 00:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1719
... ni masti bez gotike!

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 05:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Meni ovo zvuči previše nerealno, šta vi mislite ima li od ovoga i ''k'' od kruva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 06:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Evo Peco ja sam ti se registrovao, sad sam preleto po internetu i uvideo mnogo tekstova koji iznose jasne činjenice da ovo nije prevara, a zarada nije fiksna, može biti i 0.01$ po referalu, a može i mnogo više i nije ograničeno na samo 5 referala, dovedite što više to bolje.
A ja sam odmah primetio da ima jedna caka koja pokazuje da nije prevara, a to je da verifikacioni mail i svi ostali mailovi od wazzub u gmail dolaze u spam (nepoželjne) to oni trpaju u nepoželjno jer im je to buduća konkurencija.

Ajmo ljudi probati pa ništa nas ne košta, a može nam dobro doći, u ovim našim uslovima super bi bilo i da dobijamo 100$ mesečno.
Evo moj referal link pa vas molim da se bar neko registruje:
http://signup.wazzub.info/?lrRef=86ab5d1a
Registracija je u dnu stranice desno i ne brišite ovaj kod:86ab5d1a pod prvom stavkom invited by.
Verifikacioni mejl će vam verovatno stići u spam, junk, nepoželjno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 08:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Da Bog da da se vi meni obogatite, živite srećno do kraja života... samo, bojim se da to nije tako, ajd razmislite zašto bi neko vama davao para za ništa...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 10:05 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
<Enter_name> je napisao:
Da Bog da da se vi meni obogatite, živite srećno do kraja života... samo, bojim se da to nije tako, ajd razmislite zašto bi neko vama davao para za ništa...


Nemoj tako, MLM je čudo! :lol: :lol: :lol:

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 10:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2010, 11:58
Postovi: 624
Lokacija: Константинопољ
<Enter_name> je napisao:
Nema 'ljeba bez motike...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 17:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Slažem se da je veća šansa da ne dobijemo ništa nego nešto, ali recimo da ima samo 10% šanse da dođemo do nekih parica, zašto ne probati? A registracija na to čudo traje 2-3 minuta i ne košta ništa. To vam je kao da na kladionici njušite neki par da će doći iz 2/1 ili 1/2 i bolje staviti jednu markicu na to nego posle ako dođe kajati se dugo dugo vremena, iako je veća šansa da taj tip promašite. Zamislite situaciju da oni koji sakupe nekoliko ljudi na wazzub dobijaju mesečno npr. 100, 200 ili 300 dolara, a vi niste to hteli odraditi a mogli ste i šta vam ostaje, kajati se dugo, dugooo vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 17:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Kako ljudima ne dosadi postavljati ove zajebancije :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 27 Feb 2012, 17:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Ajmo ovako... na dnu stranice piše © 2011 - 2012 WAZZUB International a project of GIT Global Investments, Inc.. Ukucaj u Google GIT Global Investments, Inc. (klik) i pogledaj prvih par linkova... vrlo obećavajuće :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 28 Feb 2012, 06:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Pa ne kažem, moguće je lako. Meni lično je nejasno kako to da prilikom registracije traže samo ime i prezime i mail, po toj logici sam bi mogao naštancati mnogo lažnih mailova i lažnih imena i sve ih registrovati preko sebe, ali možda će kasnije tražiti neku verifikaciju??? I još mi je jedna stvar sumnjiva, oni sad imaju oko 2.5 miliona registrovanih, do aprila će verovatno imti 10 miliona, a možda i više i recimo da u proseku svakom korisniku daju po samo 100$ to je preko jedne milijarde Dolara mesečno da isplate korisnicima, a treba još i da zarade i plate porez. Mnogo je kume. :P Ali nisam siguran jesam li ja to dobro izračunao i skontao jer sam relativno slab matematičar bio u školi.
A s druge strane evo ovi linkovi lepo govore da to NIJE prevara:
http://www.kristali.rs/pogledaj/printview-1301.html
http://www.elitecashsystem.blogspot.com/

Smatram da ipak treba pokušati jer ništa ne košta a uzima par minuta vremena (registracija plus reklamiranje svog referal linka ne fejsbuku), a najgore što ti se može desiti je da dobijaš više spam poruka na mejl koji si registrovao na taj sajt.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 28 Feb 2012, 08:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Kao što rekoh, daj Bože da se ti meni obogastiš... ma kakav obogatiš, da dobiješ para za jednu žvaku mjesečno :D Nije mi se dalo čitati (iskreno, ne zanima me), ali na ova dva linka što si dao piše isti lik. Isto tako, bode oči rečenica na kraju: Bavim se internet marketingom duži niz godina.... Još jednom ću ponoviti: Nema 'ljeba bez motike.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 28 Feb 2012, 23:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
dukicas je napisao:
Pa ne kažem, moguće je lako. Meni lično je nejasno kako to da prilikom registracije traže samo ime i prezime i mail, po toj logici sam bi mogao naštancati mnogo lažnih mailova i lažnih imena i sve ih registrovati preko sebe, ali možda će kasnije tražiti neku verifikaciju??? I još mi je jedna stvar sumnjiva, oni sad imaju oko 2.5 miliona registrovanih, do aprila će verovatno imti 10 miliona, a možda i više i recimo da u proseku svakom korisniku daju po samo 100$ to je preko jedne milijarde Dolara mesečno da isplate korisnicima, a treba još i da zarade i plate porez. Mnogo je kume. :P Ali nisam siguran jesam li ja to dobro izračunao i skontao jer sam relativno slab matematičar bio u školi.


A voleo bih da neko ove dve moje lične sumnje prokomentariše?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 29 Feb 2012, 16:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
A ko zna...mislim vjerovatno cemo prvog ašrila svi dobiti aprilililili :)

a sto se tice pravljenja laznih mailova i registracije nije bas produktivno jer da bi ti se to racunalo moras napraviti npr 5 laznih profila pa da svaki od n jih ima po 5 svojih a svaki od tih 5 i jos jednom svi ti po 5...

znaci morao bi napraviti 5x5x5x5x5 sto je par hiljada laznih profila (ne znam tacno jer nisam ni ja bas bio dobar iz matematika :))

ali znate svi kako google funkcionise... kad god neko otvori google oni dobiju bubam 1cent, medjutim to se naravno nakupi...
i sad kad bi neko stvarno htio magao bi da napravi isti/slican konkurentski sajt koji bi zaradjivao na isti nacin... medjutim kvaka je da ljudi "vole" google i ustaljen je kod ljudi i koriste ga...e sad kako natjerati ljude da prestanu koristii google i pocnu nesto drugo... pa tako sto im se plati...ili bar obeca da ce platiti... :) jer ja bi koristio pretrazivac koji se zobe govno pod uslovom da cu dobiti nesto novaca za to...a pretpostavljam i mnogi drugi...

i onda mozda su ljudi iz wazzuba rekli pa hajde bolje da damo pola novca ljudima pola nama nego da projekat nikako ne uspije...
e sa tog nekog stajalista mozda ima istine u ovome...

medjutim eto posto sam ja licno a i mnogi ljudi naivni pogotovo kad se spominju pare ovo ce biti ili fina sala za 1 april ili ce ljudi nekako zaraditi gomilu novaca zbog nakupljenih registracija ili kako li vec a nama sipak...

kako god sta ima veze sve dok ja ne moram nista uplacivati vrijedi probati... ionako smo svi "dokoni"..
pozdrav svima :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 01 Mar 2012, 00:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ja kako sam shvatio ne mora čovek imati 5x5x5x5x5 da bi dobijao pare. Možeš ti na svoj referal link dovesti nekoliko ljudi, npr. 10-20, a oni ne moraju dovesti nikoga i ti ćeš onda dobijati 10-20$ mesečno. E zato kažem da se može naštancati bar par desetina lažnih naloga, ali možda će se posle 9.aprila svi nalozi na neki način morati verifikovati (slika ličnog dokumenta, adresa kuće, br.telefona i sl.).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 19 Mar 2012, 01:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 16:44
Postovi: 333
Lokacija: Prijedor
Ja sam se skoro prijavio ,pa sad citam bas sta kazete na to. Jbg ako bude sta bude,ako ne jbg nema veze. Cinjenica je da trpamo googlu i ostalim ogromne pare.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 19 Mar 2012, 01:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Meni se cini da je ovo tolika glupost (pod uslovom da ste barem blizu punoljetstva), da cu ili obrisati cijelu temu, ili u najmanju ruku pod lock.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Wazzub ???
PostPoslato: 19 Mar 2012, 02:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
A meni se čini da bi se mi svi lepo mogli kajati čitav život zbog svoje sumnjičavosti, indolentnosti i propuštene prilike. :angry4: Pošto ste me nabedili da je prevara, nisam hteo cimati prijatelje po fejsu da ne bi posle ispalo... Zato sad molim Boga da ste upravu da je prevara, jer inače malo je reći da ću biti besan. A realno fejs olakšava stvar, mogli smo svi nakrpiti kroz tih 5 nivoa ukupno stotinjak ljudi i biti mirni, ako je prevara nikom ništa, a ako nije lepa bi nam parica kapala u džep svaki mesec. Ali sad je već prekasno za akciju tako da se iskreno nadam da je prevara. :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 22 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs