banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: O reklamama...
PostPoslato: 21 Okt 2011, 08:19 
˝VAMA SIGURNO TREBA SOFTLY˝
Odron odrona, da nema veceg odrona..˝Vama sigurno treba SOFTLI˝.***o li je Softy, da je ***o. Ima li veci odron da se prikazivao zadnjih 50 godina na tv stanicama, racunajuci i NTV 99?! Et, sad ona ušla u samoposlugu i od 56448754545 SOFTLIJA, ali iskljucivo SOFTLIJA, ona je jako neodlucna..Tu se pojavljuje prosjecna bošnjacka mahaluša koja
nema pametnijeg posla nego da zagleda ko šta kupuje i da se ona tu malo umiješa. Naravno, ona se prvo izvinjava: ˝Izvinite što vam smetam, vidim da ste neodlucni (i slijedi najiritantnija recenica) VAMA SIGURNO TREBA SOFTLI˝, ..Mora da je taj SOFTLI toliko ***eno dobar da bi ti u samoposluzi prišao nekome i to mu rek´o bez da ti je ofirno...

BONUX
Znaš ko me još pravo nervira? Ona teta što reklamira Bonux, Marija joj ime, i to sam zapamtio...Sad teta uzela u samoposluzi neki deterdžent I omekšivac za rublje, za šta ce drugo biti. Dolazi na kasu da joj ljubazna prodavacica to naplati. Kad jok, prodavacica je blijedo pogleda prevrcuci ocima. Ko veli: ˝Kozo blesava, jesi li ti normalna?! Što si uzela i deterdžent i omekšivac kad imaš novi Bonux sa omekšivacem (2 u 1) I lagano skloni to što je teta kupila i stavi Bonux sa omekšivacem. Debilizam. Šta nju boli muski spolni organ šta ce ona da kupi..

“KUPOVINA”
Odeš da kupiš farmerke i džemper, teta ti skloni, ponudi ti skafander, jer imaš 2 u 1. Kupiš cips i 200 deka paprike..Ona to skloni i stavi cips od paprike..

OBN REKLAME
Pa one reklame što se vrte po OBN-u i Novoj..Veniš, Kalgon, Kalgonit, Cilit Beng (moja nana to izgovara Cicil Bend)...Šporet je toliko prljav, zahrd´o, uven´o ko da ga nije cistila 7 godina...I onda ona metne malo Cilit Benga i to spadne ko ludo, ko da si tek kupio šporet. Pa mater ti ***em uhljupsku što si dopustila da ti šporet bude takav.

KALGON
Kalgon Huh? Kalgon je posebna prica. ˝Svakih 100 minuta u prosjeku se pokvari jedna perilica rublja u BiH, da bi to sprijecili koristite Calgon...˝ ***o majku kod nas svakakvih statistika. Popis stanovništva nije izvršen od 1991. godine, ne zna se ni koliko nas je, ali ipak to nije smetalo da saznamo prosijek pokvarenih veš mašina u BiH. Mojoj nani se pokvari veš mašina i ona obavezno ode u zavod za statistiku da to prijavi. Tako narod uzima ***eni Calgon ne bi li sacuvao svoju perilicu rublja od kamenca...Calgon po Calgon i onda skontaš da si za te pare mog´o uzeti novu veš mašinu.

GITARISTA
Onda onaj gitarista, što pjeva onu pjesmu o pašteti..˝ Pokvarila se, bacih je uz tugu...ne čuvah je...ali vec dobih drugu˝..Pa ***em ti ja mater..Reklamiraš paštetu koja je toliko dobra, a pokvarila se. Ako je tako ***eno dobra, što si dopustio da se pokvari, idiote maloumni.

BH TELECOM
Poslije Softy-ja sigurno najjaca. Bh telecom...Ona se voza u autu vrijednosti 40 000 maraka, auto se iznenada pokvari, vadi mobitel od 1500 maraka, ali djevojka nema kredita, u tom trenutku njen brižni otac joj šalje kredu...˝TATA, TI SI GENIJE˝. Ako joj je stari kupio dobro auto, kupio joj dobar telefon, sigurno joj ne daje cenera za izlazak. Kako je onda moguce da ona nema kredita i to baš u trenutku kad se pokvari auto...I njoj stari pošalje...Ona nema love da se dopuni, ona se grebe od starog. Zar to nije debilno


SCHAUMA REKLAMA
Idemo dalje... Ti si muško, kren´o si da kupiš sladoled i imaš dvije cure koje ga prodaju. U jednom redu je 17 muškaraca koji cekaju da kupe sladoled, a kod druge je slobodno. Ti ceš sigurno stati u red i cekati 15 minuta na plus 32 da bi kod nje kupio jer ona ima blistavu kosu za razliku od druge cure cija je kosa ispucala...˝To nije ona, to je njena Šauma˝.

FLOKY
- ˝Tata, tata Floky je nestao˝
- ˝Smiri se dušice˝
I sad on, naravno, ne može da gleda kako njegovo dijete place i baca se u potragu za Floky-jem...Vani je kijamet, kiša pada ko iz kabla. Nalazi Floky-ja i automatski se prehladuje...˝Brzo, brzo, popij jedan aspirin˝. Automatski je ozdravio. Nije sad problem u tome što se on odmah razbolio, zdrmo aspirin I ozdravio, ovdje je problem u tome što je on na onom kijametu izašao da traži Floky-ja...Ova reklama bi bila OK da je namjenjena Njemackoj, Finskoj, Švedskoj..Ali zar fakat misliš da bi prosjecni bosansko-hercegovacki otac izaš´o na onom kijametu da traži ***enog Floky-ja...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 21 Okt 2011, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Postovi: 7114
tensSa je napisao:
SCHAUMA REKLAMA
Idemo dalje... Ti si muško, kren´o si da kupiš sladoled i imaš dvije cure koje ga prodaju. U jednom redu je 17 muškaraca koji cekaju da kupe sladoled, a kod druge je slobodno. Ti ceš sigurno stati u red i cekati 15 minuta na plus 32 da bi kod nje kupio jer ona ima blistavu kosu za razliku od druge cure cija je kosa ispucala...˝To nije ona, to je njena Šauma˝.


:lol: :lol:

Kakav kralj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 21 Okt 2011, 14:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
cinjenica ja da ove reklame prave za totalne idiote! a najgore su za prasak za ves i ostale gluposti! i jos ih sinhroniziju za svaku drzavu posebno, i onda reklama za osvjezivac zraka kad onaj mali damir(svaki put 2.ime)kad dodje materi i kaze svi moji drugovi idu u nash vc! kome to treba???
a tek na atv kod njih je blok reklama 10minuta! i tako 2x za sat vremena! imal kod nas ikakav propis kojim se regulise trajanje reklama??? :angry1:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 21 Okt 2011, 14:58 
GITARISTA
Onda onaj gitarista, što pjeva onu pjesmu o pašteti..˝ Pokvarila se, bacih je uz tugu...ne čuvah je...ali vec dobih drugu˝..Pa ***em ti ja mater..Reklamiraš paštetu koja je toliko dobra, a pokvarila se. Ako je tako ***eno dobra, što si dopustio da se pokvari, idiote maloumni.

znacu uzas... ta reklama je vrh idiotizma, a i ostale ne zaostaju..

jednom sam pisala o tome, kako u EU usvojen neki dokument koji predvidja kazne za obmanjivanje javnosti u smislu da kaladont izbjeli zube isto kao na reklami ili deterdzent opere vec na 30 stepeni od skorenih mrlja blata, kecapa, motornog ulja i sladoleda zajedno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 06 Nov 2011, 01:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2007, 21:17
Postovi: 308
Lokacija: Mejdan
sa koje je televizije taj gitarista jos nisam primjetio tu reklamu :D?

_________________
ExYu RoCk is the best music.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 06 Nov 2011, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
tensSa je napisao:
KALGON
Kalgon Huh? Kalgon je posebna prica. ˝Svakih 100 minuta u prosjeku se pokvari jedna perilica rublja u BiH, da bi to sprijecili koristite Calgon...˝ ***o majku kod nas svakakvih statistika. Popis stanovništva nije izvršen od 1991. godine, ne zna se ni koliko nas je, ali ipak to nije smetalo da saznamo prosijek pokvarenih veš mašina u BiH. Mojoj nani se pokvari veš mašina i ona obavezno ode u zavod za statistiku da to prijavi. Tako narod uzima ***eni Calgon ne bi li sacuvao svoju perilicu rublja od kamenca...Calgon po Calgon i onda skontaš da si za te pare mog´o uzeti novu veš mašinu.


Jbte pa vise "perilica" sudja u BiH nego stanovnika. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 07 Nov 2011, 09:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
lollipop je napisao:
jednom sam pisala o tome, kako u EU usvojen neki dokument koji predvidja kazne za obmanjivanje javnosti u smislu da kaladont izbjeli zube isto kao na reklami ili deterdzent opere vec na 30 stepeni od skorenih mrlja blata, kecapa, motornog ulja i sladoleda zajedno.


Ne znam za EU, ali ja sam nedavno radio na reklamama za Lego i Play-Doh za Sjedinjene drzave i ne smijes pokazati u (animiranoj) reklami da igracka radi nesto sto se ne moze inace uraditi sa njom jer u suprotnom mogu tuziti kompaniju jer Lego helikopter npr. ne leti kao u reklami.

_________________
They call me doodler, because doodling is what I do. Yeah, and I also piddle...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 28 Dec 2011, 12:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
ferdinand je napisao:
tensSa je napisao:
...perilica rublja...

Jbte pa vise "perilica" sudja u BiH nego stanovnika. :)

:lol:
Za gornji tekst se pošteno ismijah, autor teksta je kralj, svaka mu je na mjestu! :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 28 Dec 2011, 21:18 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Dec 2011, 15:53
Postovi: 13
Lokacija: Laktaši
GRAND KAFA
Puna kuca djeda mrazova koji su kao dosli zbog kafe, i onda samo najednom ide Srecni praznici, uz poruku "i miris i ukus". Ma daj, nigdje veze!

A tek one gluposti lijepa si mi iznutra, dan, noc. Stvarno ti ljudi koje prave reklame vrijedjaju nasu inteligenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 01 Jan 2012, 17:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
Ja sam imao običaj ranije da nalazim nelogičnost u reklamama kao i njihovu štetnost. Posebno mi je bola oči jedna reklama neke farmaceutske firme iz Slovenije mislim da je u pitanju Krka iz Novog Mesta. Naime u reklami malo dijete od neke 4 godine samo u kući trudi se da dohvati teglu sa dražeima različitih boja. Međutim problem je što su dražei u stvari neke tablete za starije a reklama se završava riječima: Djeca ne znaju šta je za njih dobro ali znaju šta im se sviđa. Dijete u 4. godini života sigurno ne može znati da li su tablete za srce i potegnulo bi za teglom misleći da su bonbone. U normalnoj državi pljuštale bi tužbe a firma bi morala platiti štetu i povući reklamu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 01 Jan 2012, 17:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Generalno, reklame za farmaceutske proizvode su dno dna.

Inače, postoji kvaka da se lijekovi koji idu na recpt ne smiju reklamirati uopšte, izuzev u stručnim časopisima i literaturi, ali ne tako da je to dostupno širokim narodnim masama.

Ono što ne ide na recept i dijetetski suplementi se smiju reklamirati, ali tako da ne smiju da navode dejstva kojja nisu istinita.

Ali bez obzira na sve, svaka reklama je krajnje glupa, neinspirativna i dosadna.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 01 Jan 2012, 19:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ko pravi reklame, sigurno ne oni sto prave vrhunske muzicke spotove ili filmove...

Jos su jadnije one kao fol prikirivene reklame sa gostovanjima po emisijama. A posebna kategorija su cajevi koji su dobri za sve od besparice do besanice. ukljucujuci mrsavljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 01 Jan 2012, 23:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
A tek one razne šerpe i lonci koji sve sami kuvaju - ma da kamen u njega staviš, svinjska butka bi izašla......

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 02 Jan 2012, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Sjećam se jednom(ako se ne varam ftv) ide novinarka ulicom Vase Miskina i pita prolaznike nešto u vezi reklama i pojavi se momak i na njeno pitanje nešto u vezi reklama ladno joj reče:"tačno bih volio da mogu da dobijem menstruaciju pa da vidim dali ona krilca baš onako dobro upijaju" :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 02 Jan 2012, 21:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2012, 20:12
Postovi: 162
opušteno ljudi. Sve reklame su subverzivne poruke. Naravno,vi to samo treba da skontate i onda opusteno kupite sampon od 2 litre koji kosta 2 KM,a Hed end Šoldrs ostavite luzerima koji padaju na fore.

_________________
Ono što te ne ubije,to te osakati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 02 Jan 2012, 22:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZgjoqmFPrPw[/youtube]

:roll:

Ja bi volio upoznati djevojku koja na sastanak nosi omekšivač i to pakovanje od 2L.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 02 Jan 2012, 22:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
2litre??? :oops: malolilje :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 03 Jan 2012, 19:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
Samo recite da vam se ova ne sviđa:


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IjKPlT_EUvY[/youtube]

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 03 Jan 2012, 19:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_NHwLK5O2yw[/youtube]

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: O reklamama...
PostPoslato: 03 Jan 2012, 19:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
Reklame su me otjerale od televizije tako da sad gledam samo političke emisije. Ne zaboravite da većina TV stanica egzistira zahvaljujući tako glupim reklamama.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 71 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs