banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 09:57 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2011, 12:40
Postovi: 56
Posto vidim da nepostoji tema o ovome odlucio sam da je napravim . Dakle , zelim da cujem misljenje i iskustva forumasa sto se tice ovoga servisa . Kako zaradjujete na njega , kako uzimate pare sa njega i sve ostalo . Ovo je glavna tema za AlertPay .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 10:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2011, 09:44
Postovi: 43
Radim pomalo na microworkersu, i novac koji zaradim saljem ili na AlertPay, ili na Moneybookers, jer su mi to dva najpouzdanija i najbolja servisa, pokusao sam nesto i sa onim HYIP servisima, ali slabo je to, bjezi od toga ;) mana AlertPaya, je sto veliki servisi za oglasavanje, tipa Adsense, i vecina stranica za upload(po meni to dvoje su najbolji nacini za zaradu), nemaju mogucnost isplate na AlertPay, imaju samo PTC sajtovi i HYIP sajtovi...Dobra strana je moderan dizajn, sigurnost novca, mogucnost isplate putem ceka ;)
Velika konkurencija na ovim prostorma sad im je PayPal, jer na PayPal mozes isplatiti sa skoro svih stranica za zaradu, a poceli su uvoditi zemlje sa nasih prostora...
Uglavnom sve zavisi koji internet poslom se bavis, ako se bavis marketingom, AlertPay mozes zaboraviti, Upload-om isto, jedino ako se bavis PTC-om (mala zarada), ili ovako nekim glupostima kao ja (microworkers, minuteworker) mozes koristiti AlertPay ;)

_________________
"Vatra je besmislena i uništavajuća, kao i mržnja. "

"Život ovog naroda je glad, krv, muka; bijedno tavorenje na svojoj zemlji i besmisleno umiranje na tuđoj"
(Mesa Selimovic)

Zaboraviti necemo, oprostiti ne mozemo :( 11.7.1995.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 10:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2011, 12:40
Postovi: 56
E bas ti hvala na ovome , nego mozes li mi reci , kako cu dobiti cek ako sakupim dovoljno novca . U kojim bankama mogu isplatiti . Sve me zanima sto se tice ceka , i kako to da te microworkers platio . Mene nije :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 11:03 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2011, 09:44
Postovi: 43
Stp se tice ALertPay-a, moras sakupiti 20$ minimalno, nakon toga odes na isplata, i imas cek, kliknes na to, i oni ti salju cek na kucnu adresu, odnosno adresu koju si naveo prilikom registracije na AlertPay, za tu uslugu ti uzimaju 3$ sa racuna, zatim postar donese cek, ti uzmes taj cek i odes u banku, ne znam tacno u kojoj banci moze, ali odes pitas, u ovim vecim bankama, doduse kada dizes pare putem ceka i banka dere uzima proviziju, tako da ti je bolje da skupis dosta para jedno 300-400 $ i da onda dizes...
Sto se tice microworkersa, oni isplacaju bas svima, to je sajt koji je 100% pouzdan ali kao i kod vecine, potrebna je verifikacija accaunta, odnosno kada kliknes na isplatu, oni ti posalju kod na kucnu adresu koju si naveo prilikom registracije, dobije taj kod, ukucas i u roku od 5-6 dana dobijas isplatu ;) minimum za isplatu je 10 $ ;) to moraju raditi da bi se uvjerili da si stvarno iz Bosne, jer kod njih veliku ulogu igra odakle si, ako si iz Amerike punooooo vise poslova imas i skupljih naravno :)

_________________
"Vatra je besmislena i uništavajuća, kao i mržnja. "

"Život ovog naroda je glad, krv, muka; bijedno tavorenje na svojoj zemlji i besmisleno umiranje na tuđoj"
(Mesa Selimovic)

Zaboraviti necemo, oprostiti ne mozemo :( 11.7.1995.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 12:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Postova 2 i 7. Da brisemo ovo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 03 Sep 2011, 21:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2011, 09:44
Postovi: 43
Ako smo prekrsili i jedno od pravila samog foruma, slobodno ;)

_________________
"Vatra je besmislena i uništavajuća, kao i mržnja. "

"Život ovog naroda je glad, krv, muka; bijedno tavorenje na svojoj zemlji i besmisleno umiranje na tuđoj"
(Mesa Selimovic)

Zaboraviti necemo, oprostiti ne mozemo :( 11.7.1995.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 11 Sep 2011, 21:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jan 2011, 14:59
Postovi: 434
Goni ih u 3 lijepe,
ja i kolega registrovali na firmu business alertpay account, prodavali smo web designeove, i fino dodje frajer i kupi za 150 eura web, sve ok, 14 dana se treba cekati za pare da mozes koristiti, ja nesto gledam, jbt poslali smo nase dokumente, dokumente od firme nema sta nismo i opet ima hold, al' ok.
I proslo tako fino 13 dana i mislimo se mi aj super sutra saljemo pare na karticu pa iduce sedmice potrositi to u nekom obliznjem restoranu :D, kad ono fino dolazi nam e-mail da transakcija nije autorizirana od strane vlasnika kartice te da su pare vracene na karticu prvog vlasnika ( chargeback, idiot koji je kupio od nas koristio ukradenu karticu da odradi kupovinu ).
I slag na tortu, alertpay je uzeo 20 eura troskova za to sto su vracene pare nazad.
Pazi ti mozgova jebo te zivot, znaci zbog njihovog idiotluka sto nisu mogli staviti jacu zastitu, recimo 3d secure -vbv/mcsecure- verifikaciju adrese, manualnu verifikaciju, sta ja znam, mi moramo platiti troskove sto smo izgubili pare.
Pa de jbt to treba zatvoriti odmah, sreca pa nisu neke vece pare u pitanju bile.

Ja vam toplo preporucujem Moneybookers, ne traze nikakve dodatne verifikacija za primanje novca, cim ga dobijete mozete ga i prebaciti na banku ili karticu, mozete sa njim i na ebay prodavati, mozete ga koristiti kao cc processor za web shop, ma sve.
A ako hocete, ako vam se nekada i desi neko sranje da vas neko zezne, uradite verifikaciju i kartice i bankovnog racuna i adrese, tako da ce uvijek MB stati na vasu stranu ako imate dokaze da ste "zasluzili" te novce.

Paypal je opet prica za sebe, zna odraditi covjeka ko niko, ali opet nije ni los.Malo zeza ovaj 31 days hold za nove prodavace, ali cim uradite 10tak urednih transakcija iduci mjesec nece imati taj limit.

_________________
DJ SKYZER - Balkan Party Mix #1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: AlertPay
PostPoslato: 08 Jan 2012, 14:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jan 2011, 12:40
Postovi: 56
E sada imam drugi problem . Zanima me isplati li se zahtjevati cek od Alertpaya , ili je bolje zatraziti pare preko bank transfer ili bank wire . Da li pare od ceka idu na devizni racun ili koji vec . Sta mi sve treba kako bih podigao pare sa Alertpaya ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs