banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 22 Maj 2024, 06:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: FC Bayern
PostPoslato: 10 Mar 2004, 22:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
Najbolji klub na svijetu!!!!
Ebali smo im mater spansku-manekensku!!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Mar 2004, 22:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
kako to kad su pukli od spanaca-manekena? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Bayern
PostPoslato: 10 Mar 2004, 23:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Sniper Wolf je napisao:
Najbolji klub na svijetu!!!!
Ebali smo im mater spansku-manekensku!!!

Bris'te ovo dok ne vidi svijet sramotu ... cuj 'ebli mater ... pff ... 0 bambija za ovaj komentar :)

Jedna rijec za citav tvoj najbolji klub na svijetu ... Zidan

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Bayern
PostPoslato: 10 Mar 2004, 23:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
V@nja je napisao:
Sniper Wolf je napisao:
Najbolji klub na svijetu!!!!
Ebali smo im mater spansku-manekensku!!!

Bris'te ovo dok ne vidi svijet sramotu ... cuj 'ebli mater ... pff ... 0 bambija za ovaj komentar :)

Jedna rijec za citav tvoj najbolji klub na svijetu ... Zidan


Kakav Zidan, izvodi neke piruete tamo, ovo ono, i dao on gol! A kakav gol, odbila mu se lopta po metra od gola! Sto nije napravio neku akciju ili stvorio sansu?? U ove dvije utakmice Real je bio nadigran, sreca je bila na njegovoj strani i ide dalje! Nazalost nezasluzeno!! Njegov sledeci protivnik ce imati vise srece od Bayerna pa ce plakati 80.000 dusa na Bernabeu kao i sinoc na Old Trafordu! I nemojte toliko govoriti o Zidanu, nista nije uradio na utakmici kao ni citav Realov tim! V@nja... vidjecemo sledece godine, kad se tim upotpuni na svim pozicijama i uigra sa josh neuigranim Maakay-om koji je pokazao da je trenutno najbolji napadac na svijetu!!
PS: Oni nisu pukli od "spanaca-manekena" vec su porazeni na Bernabeu, ali su samo rezultatski porazeni(to se nazalost i jedino gleda) ali kao pravi navijac Bayerna, oni nisu izgubili!! Oni nemogu izgubiti
Citiram: Gary Lineker: "Fudbal je igra sa 11 igraca sa svake strane u kojima uvjek pobjede Njemci!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Mar 2004, 23:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Dzabe tebi Wolfe citati ... mozes citirati i ludog smitru sa caira ako oces ali Real je prosao a Bayer nije ... dzabe mu i da je 145hiljada puta bolji.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Mar 2004, 23:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
V@nja je napisao:
Dzabe tebi Wolfe citati ... mozes citirati i ludog smitru sa caira ako oces ali Real je prosao a Bayer nije ... dzabe mu i da je 145hiljada puta bolji.

Koliko ja znam Bayer se nije ni kvalifiovao za ligu sampiona, a kamoli a da je igrao sa Real-om!
Go go go Maakay!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 00:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
+n .. greska u pisanju.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 00:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2001, 01:00
Postovi: 431
Lokacija: London/Banja Luka
ma daaaj, ebes bajern...i sve svabeeee!!! jedino Stutgartu skidam kapu!! a pored toga Wolf, nisi ti pravi navijac, samo si simpatizer (osim ako redovno ne posjecujes bajernove utakmice :wink: )
aaa i u pravu si za ovo "manekeni" :lol: uglavnom, bezveze su mi i jedni i drugi...bogati umisljeni i naduvani manekeni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Bayern
PostPoslato: 11 Mar 2004, 09:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 656
Lokacija: Бања Лука
Sniper Wolf je napisao:
V@nja je napisao:
Sniper Wolf je napisao:
Najbolji klub na svijetu!!!!
Ebali smo im mater spansku-manekensku!!!

Bris'te ovo dok ne vidi svijet sramotu ... cuj 'ebli mater ... pff ... 0 bambija za ovaj komentar :)

Jedna rijec za citav tvoj najbolji klub na svijetu ... Zidan


Kakav Zidan, izvodi neke piruete tamo, ovo ono, i dao on gol! A kakav gol, odbila mu se lopta po metra od gola! Sto nije napravio neku akciju ili stvorio sansu?? U ove dvije utakmice Real je bio nadigran, sreca je bila na njegovoj strani i ide dalje! Nazalost nezasluzeno!! Njegov sledeci protivnik ce imati vise srece od Bayerna pa ce plakati 80.000 dusa na Bernabeu kao i sinoc na Old Trafordu! I nemojte toliko govoriti o Zidanu, nista nije uradio na utakmici kao ni citav Realov tim! V@nja... vidjecemo sledece godine, kad se tim upotpuni na svim pozicijama i uigra sa josh neuigranim Maakay-om koji je pokazao da je trenutno najbolji napadac na svijetu!!
PS: Oni nisu pukli od "spanaca-manekena" vec su porazeni na Bernabeu, ali su samo rezultatski porazeni(to se nazalost i jedino gleda) ali kao pravi navijac Bayerna, oni nisu izgubili!! Oni nemogu izgubiti
Citiram: Gary Lineker: "Fudbal je igra sa 11 igraca sa svake strane u kojima uvjek pobjede Njemci!


verovatno al poslije Rud Van Nistelroya )


pozdrav

_________________
НАПРИЈЕД БОРАЦ, БОРАЦ БАЊА ЛУКА ! ! !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 13:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Svaka njima cast obojici .. ali ni jedan ni drugi tim ne prodje dalje :P

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 18:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
V@nja je napisao:
Svaka njima cast obojici .. ali ni jedan ni drugi tim ne prodje dalje :P

Nemogu uvijek bolji proci, a to se vidjelo bas u ova dva susreta Manchestera i Bayerna!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Daj ne kaki.#

Sta Bayern radi u prvenstvu? Nema sanse stici Werder...
Shvati da je kod Bayerna doslo do zamora materijala sa ovim igracima...
Niko Kovac cist krivac za go, ej, mali Salgado mu onako odnese loptu...


Niti je Bayern toliko dobro igrao, niti je Real zasluzeno prosao.

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 20:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2003, 09:00
Postovi: 967
Lokacija: Srbija
OOOO zanimljivog Topica!!!!
Bayern 4EVER,4LIFE,4ALL.....
Najaci smo na svetu nek se nabrijavaju slobodno, manekeni, mame im se pederske......
10.MAAKAAAAY
11.Za Roberto
13.Ballak
20.BRACO!!!!

A za ispad bezze losa inspiracija....Pokrale ih sudije...Mame im se(ups)....
ZIVJO BAYERN!!!!!!!

DEUTSCHER REKORDMEISTER
"FC BAYERN MUNCHEN EV"

_________________
Life is the bitch, and death is her sister, sleep is the cousin, what a fuckin’ family picture.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Bez uvrede Bokas i Sniper ali ako je neko najjaci to je Bayer (mada je i to upitno) a ne vas dvojica ... to poistovjecivanje sa nekim klubom na ciju utakmicu niste nikad otisli (a vjerovatno i necete) je po meni krajnje glupavo ... ajde neki ljudi govore u prvom licu kada misle na Zvezdu, to se i moze opravdati ako su im odani fanovi, ako im posjecuju neke utakmice .. ali neko ko pogleda svaki 5. mec a ostal rezultate samo procita ... nije to to ...

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 23:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Bayern su svabe? po cemu? sem sto je klub osnovan u njemackoj? sastav igraca nam govori drugacije... na terenu svega 3-4 njemca..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Mar 2004, 23:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Okt 2003, 22:33
Postovi: 18
da...3-4 njemca, a ostalo su slijepci :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2004, 00:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
Medolino je napisao:
Daj ne kaki.#

Sta Bayern radi u prvenstvu? Nema sanse stici Werder...
Shvati da je kod Bayerna doslo do zamora materijala sa ovim igracima...
Niko Kovac cist krivac za go, ej, mali Salgado mu onako odnese loptu...


Niti je Bayern toliko dobro igrao, niti je Real zasluzeno prosao.


Kao prvo, Bayern ima sanse za prvenstvo! i Uvjeren sam da ce dobiti na Olimpijskom stadionu Werdera! Bas suprotno, nije doslo do zamora materijala, samo treba dovesti jednog kvalitetnog odbrambenog igraca umjesto Kovaca i sve bi bilo dobro! Vezni red im je jak, napad jos jaci i odbrana je dobra ali samo Kovac je kvari(ali je on dobro odigrao protiv Reala u obe utakmice!), a da je on kriv za gol nije! On je stajao u mjestu a Salgado se zaletio i normalno da ce ga nadvisiti u skoku! Nijedan igrac nebi mogao skociti..... i nije Niko nego Robert.....

_________________
Slika


Poslednji put menjao nik0la dana 12 Mar 2004, 00:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2004, 00:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2002, 13:32
Postovi: 389
Lokacija: Gradiska
V@nja je napisao:
Bez uvrede Bokas i Sniper ali ako je neko najjaci to je Bayer (mada je i to upitno) a ne vas dvojica ... to poistovjecivanje sa nekim klubom na ciju utakmicu niste nikad otisli (a vjerovatno i necete) je po meni krajnje glupavo ... ajde neki ljudi govore u prvom licu kada misle na Zvezdu, to se i moze opravdati ako su im odani fanovi, ako im posjecuju neke utakmice .. ali neko ko pogleda svaki 5. mec a ostal rezultate samo procita ... nije to to ...


Vanja, ovdje uopste negovorimo o Bayeru nego o Bayernu!!
Ja sam navijac Bayerna, mozda nikad necu otici na utakmicu ali to ne znaci da nisam njihov navijac... ako se po tom mjeri ko je navijac a ko nije onda bi Manchester ima svega oko 100.000 navijaca a ne nekoliko miliona sirom svijeta! Koliko ima delija a da nikad nisu otisli na marakanu!
Nemozes po tom suditi ko je navijac a ko nije!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2004, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
A čovjeka

Kume, nema šanse, kao što ni Mainz 05 nikad neće ući prvu ligu, i Bayern neće uzeti titulu.

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Mar 2004, 21:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2003, 09:00
Postovi: 967
Lokacija: Srbija
Citiraj:
Bez uvrede Bokas i Sniper ali ako je neko najjaci to je Bayer (mada je i to upitno) a ne vas dvojica ... to poistovjecivanje sa nekim klubom na ciju utakmicu niste nikad otisli (a vjerovatno i necete) je po meni krajnje glupavo ... ajde neki ljudi govore u prvom licu kada misle na Zvezdu, to se i moze opravdati ako su im odani fanovi, ako im posjecuju neke utakmice .. ali neko ko pogleda svaki 5. mec a ostal rezultate samo procita ... nije to to ...

O moj Boze cudnih ljudi.....
Kako ti bre znas jesam li ja ili nisam bio na ijednoj utakmici BAYERNA...
Ne mogu da verujem sta se ljudi usude napisat....

_________________
Life is the bitch, and death is her sister, sleep is the cousin, what a fuckin’ family picture.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs