banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 500 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Nov 2022, 20:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Simpatizer je napisao:
Piksi se pretvorio u duduka za 180 minuta.
.

Jedno su kvalifikacije, gdje možeš napraviti par grešaka i opet proći dalje, a turnir je nešto sasvim drugo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Nov 2022, 20:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Gledajući utakmicu Brazil-Švajcarska mišljenja sam da su nam šanse za pobjedu vrlo male.
Problem je prilično slaba odbrana i povrede ključnih igrača u ofanzivi kod Srbije a Švajcarska se pokazala kao tvrd orah Brazilu. Nisu ni oni uputili šut u gol protiv karioka ali su pokazali više protiv Brazila i Kameruna nego Srbija.

Naravno za nadati se pobjedi,pokušati ispraviti uočene greške iz ove dve utakmice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 09:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Prolazak grupe bi svakako bio uspjeh, a dalje se vjerovatno nema čemu nadati.
Ipak se reprezentacija 90% sastoji od igrača iz srednjih i nižerazrednih evropskih klubova tipa Getafe, Torino, Paok, Salzburg... Portugalu koji nam je potencijalni protivnik i kojeg smo dobili u Lisabonu je npr. pola reprezantacije iz Manchesterskih klubova, pa onda još PSG, Athletico M, Porto...

Ovi naši baš svakome mogu biti tvrd orah kada prebace svoje mogućnosti, ali je praktično nemoguće konstantno prebacivati na toliko utakmica u tako kratkom vremenu.
Ali tako su i memljivi Grci nekad davno uzeli evropsko :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
A kamerunski igrači svi igraju po Barsi i Realu? :D

Kvalitet igrača nije nikakav argument a stalno se povlači. Kad bi se to gledalo, Srbija bi bila Top 10 na ovom SP. Pa ti razvikani Hrvati imaju Modrića, Perišića i Brozovića ali imaju i igrače u prvoj postavi iz Hajduka, Dinama, Seltika, Štutgarta, Lajpciga, zamjene iz Osijeka, Torina, Sasuola, Osasune....nije to tolika razlika. Da ne pričam o Arabiji i sl. koji igraju bolje od nas a niko nije čuo za njih. Pa mi smo gubili i od Estonaca sa sve Vidićem i Ivanovićem da ne pričamo nešto drugo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Čini mi se da je kod Saudijaca devet igrača od 11 iz iste ekipe. I naši igraju kao da je isto, ali iz Zvezde. Crknu nakon 65 minuta :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Svjetsko prvenstvo je zgusnuto takmicenje, samim tim mnogo podloznije uticaju nasumicnih varijabli poput atmosfere koja se stvori u timu u tih 15+ dana, povreda, loseg dana i sl. (sto mu i daje toliku draz). SP su cesce (ili barem, dovoljno cesto) osvajale ekipe koje po "objektivnim mjerilima" nisu bile najbolje.

Ono sto mi je zanimljivo je da se dosad uvijek kukalo kako vrhunski igraci dodju preumorni na SP pa je to kao razlog losije igre (i generalno nesto sto ne ide na ruku boljim ekipama). I eto ga SP u po sezone, al ja nikakve razlike u kvalitetu ne vidim, dapace.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 13:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Od svih evropskih selekcija koje su se plasirale, izuzimajući Vels, mi izgledamo najslabije u kontekstu onoga što smo pokazali u kvalifikacijama. Najveće su oscilacije.
Valjda taj duel sa Švajcarskom preokrene sve i naši pruže vrhunsku partiju, kakvu na turniru nisu pružili.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 14:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Danchi je napisao:
A kamerunski igrači svi igraju po Barsi i Realu? :D


Ne igraju, zato vjerovatno i neće dalje od grupe.
Manje kvalitene ekipe mogu napraviti neko iznenađenje, bljesak, ako im se zvijezde, momenat, raspored itd. poklope.
U završnici su gotovo uvijek najkvalitetniji. Logično :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Neće dalje, al će zato dalje razni Marokanci, Ekvadorci, Švicarci, Ganci, Amerikanci i drugi koji nemaju roster ni blizu onog koji ima Srbija.

Nema Srbija tim za polufinale ili finale SP-a, to je jasno, ali morala bi s ovom ekipom bar da prođe grupu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 17:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 583


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Pa ne pričamo o Makedoncima misim...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Prije svega, ovi nasi su protiv Brazila odigrali bez muda i u velikom strahu. Niko nije ocekivao da ih pobijede, ali mogli su to sa vise zara i borbe odigrati.
Protiv kameruna su zapeli, odbrana nam je ocajna. Dali su tri gola i stara srpka boljka.. ma lako cemo dalje.
Trcanja u kontre nemaa, da li je manjak kondicije ili jednostavno kurcobolja ne znam. Znam da strah nije.
Mitrovic kao da je sa nebesa pao, a i piksi sa njim. Ocekujem u petak da zapnu najjace do sad i nabuse siptare bar sa 3 gola razlike.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Utakmica protiv Švajcarske je "ispit mentalne zrelosti" ove generacije. Vjerujem da im nije lako, pogotovo nakon što ih je štampa razapela nakon utakmice protiv Kameruna, ali na muci se i poznaju junaci, ili kako fino rekoše u flmu Nebeska udica, šampion se postaje kad je najteže.

https://www.youtube.com/watch?v=LxgtWzr2uZQ


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pa jeste bilo negativnih komentara ( s razlogom ), ali vec danas vidim da vecina medija pumpa atmosferu i nabrijava sve za siptare, sa punom podrskom za momke. Sad ili nikad !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Sve do petka u 22č kada će ti isti mediji i navijači pljuvati po Piksiju i pisati čiju je ženu još Vlahović je*ao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Vidjeće se u petak od čega su sastavljani i imaju li damu ili nemaju. A da je sramno što je reprezentativac reprezentativcu ženu razvlačio, jebiga jeste.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Baš siguran da je to istina?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 20:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Što kažu nisam im držao svijeću, ali čuo sam od čovjeka kome je prenio čovjek koji poznaje Vlahovićevu sestru. Na srpskim forumima, sportskim, se o tome priča i to i prije utakmice sa Kamerunom.
Mislim ništa me ne čudi. Uticalo je sigurno, ako se pročulo, na atmosferu u ekipi. Svi vidimo da Vlahović ne igra, sem onih pola sata u prvoj, a spremniji je od Mitrovića.

Nije ovo prvi put, Jović je preoteo Ljajićevu ljubimaju.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 21:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Znamo da je Vlahović zbog povrede propustio nekoliko mečeva u Juventusu.
Protiv Brazila igrao je nekih pola sata.I da je Piksi bio ljut što su mu neki igrači lagali o svojoj spremnosti da pruže maksimum.


Očigledno da i Mitrović nije spreman.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2022, 21:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
pinturichio je napisao:
Vidjeće se u petak od čega su sastavljani i imaju li damu ili nemaju. A da je sramno što je reprezentativac reprezentativcu ženu razvlačio, jebiga jeste.

Šta je tu Vlahović kriv,ako je istina??Pa nije je silovao.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 500 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs