banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Jul 2018, 21:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Veceras docek fudbalera HR na trgu kazu uje preko 300 000 dusa.

Ne znam da li sam prebavio u pravi cas ali tu je govor selektora Dalica koji ovo poklanja domobranima, koji kaze da nije bilo njih nebi bilo ni sahovnice za koju su se borili. Poslije toga nastup Tomsona sa sve salom na kome su 2 sahovnice i pise Vukovar.

Naravno, mene briga za njih neka slave kako su dosad i slavili i kako ce.opet slaviti 04.08 samo se pitam kako nema oni moji FB prijatelja i one podrske javnih licnosti da i ovaj docek podrze da kazu "komsije smo dobro igraju".

Dobro igraju a dobro i pjevaju Boga mi...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2018, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
baki je napisao:
Veceras docek fudbalera HR na trgu kazu uje preko 300 000 dusa.

...

hm, trg koji prima 50 000 ljudi ( na kojem sam bio sto puta) , dobro da nisu rekli 2 meleona ljudi, ali nema veze i lupetanje je legitimno, samo kad se to dogodi kod Srba odmah se krene kako su oni mitomani. inače malo mi se danas penju na k..... neki moji fejs pajtosi iz bivšeg života ( naravno hrv. nacionalnosti) za koje znam pouzdano da ne prate sport , likovi koji me čitav dan terorišu sa nekim klipovima sa dočeka ( kao da nikad nisu vidjeli nešto slično) te šta je rekao ovaj, onaj, gdje je kakio Modrić sa 9 godina. inače znam jednu stariju gospođu iz Crne Gore tj. Boke kotorske gdje sam sa društvom išao često na more, naravno , gospođa je katolkinja tad nam je tvrdila da je Bokeljka, sad ispade ultra Rvatica. pamtim kako smo slavili titule na sp u košarci 1998 i 2002 , čitav Kotor je gorio , a ona i njeni ukućani su imali kiseo osmjeh na licu kao , njih sport ne zanima previše , da bi u zadnjih par godina počela ta baba od 7 banki da na fejsu objavljuje svaki čas nešto iz vaterpola , rukometa , a ovo prvenstvo da ne pričam. čitav zid na fejsu mi je postao išaran šahovnicama da sam ju morao staviti na hlađenje dok ne prođe ova gungula. žena koja tobože nema pojma o sportu je danas od ranoga jutra počela seruckati kako nije bio penal za Francuze, pa stručna analiza , ap ovo , ono...ma idi baba...frustracija kod tih ljudi je ogromna, naravno svi su glasali za suverenu CG, mogu misliti šta bi bilo kad bi rvatska vojska ušla u Kotor, njihovo ' crnogorstvo' bi nestalo kao mjehur od sapunice.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2018, 23:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2013, 19:03
Postovi: 475
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
hm, trg koji prima 50 000 ljudi ( na kojem sam bio sto puta) , dobro da nisu rekli 2 meleona ljudi, ali nema veze i lupetanje je legitimno,


Molim te, gdje si procitao ili cuo da je na trgu 300 000 ljudu? Ja cu im prvi pisati i zahtijevat deman vijesti.
Koliko ja znam nitko nije spominjao (na kraju dana brojku od preko 500 000 ljudi) na trgu vec na doceku. A docek je poceo u Velikoj Gorici, gradu pored Zagreba. Pa putem sve do Trga bana Jelačića.

_________________
Potpis


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 09:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Свјетски куп је завршио. Свјетски шампиони се радују, како и не би. Поражени у финалу су пали у колективни транс, стање опијености овим резултатом неће попуштати наредних деценија.

Неки ће рећи, људи се радују, ђе је проблем? Није.
На путу од загребачке зрачне луке (то му је ваљда аеродром, ваљда) у аутобус је улетио извјесни Марко "Јасеновац и Градишка стара" Перковић.
Неки ће опет рећи, па добро, будала упала у аутобус, није ни до играча ни до људи у хрватском фудбалу илити ногомету. Ма јашта.
Српски медији, ови ваљда што припадају "грађанској Србији" (http://www.telegraf.rs/sport/rusija-201 ... -toga-foto) ће нас просвијетлити да је 2/3 Хрвата против тога.
Ја мало прије погледах хрватске портале, коментаре читалаца, па ми упада у очи да су ти, тих 2/3 некако тихи (може бит да не користе интернет), постови само некако ових који то са усхићењем одобравају.

Неки ће опет рећи, ма ни играчима није право што им је такав бануо у аутобис. Да ли није? Па ипак су пожељели (http://ba.n1info.com/a273325/Sport-Klub ... mpson.html) да им овај Марко "Јасеновац и Градишка стара" Перковић отпјева коју, оно на увцу, на Тргу бана Јелачића.

Наши стари су имали обичај рећи, с ким си, такав си. А наши стари би знали и коју паметну рећи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Хрвати су највећи српски непријатељ и према њима се тако треба и односити. У сваком житу има кукоља, па и међу њима добрих људи, али генерално је да све док не одбаце ту усташку НДХ мантру сагледавања стварности, садашњости и будућности, максималан опрез мора бити свакодневна тежња.

Друго, оно што им се не смије оспорити јесте квалитет њихових фудбалера и друга ствар, из мог угла гледања и важнија, национална свијест. Јбт свака дјевојка, жена има неки од националних симбола на себи, слави, пјева, радује се... 35% наших дјевојака на себи носа обиљежја Америке, Британије... брука и срамота.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 14:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
Ne čude mene hrvati. Mene čude Srbi koji navijaju za
hrvate,pa se onda čude od kud tomson u autobusu.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ne, nego " od svih Srba, najgori su hrvati"

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Imala sam "privilegiju" da budem u Hrvatskoj za vrijeme njihove dvije pretposljednje utakmice.
Oni su u tih nekoliko dana koliko sam bila tamo, samo o fudbalu pricali, nebitno mlado/staro. Navuceni su na navijanje. Vijesti pocinju sa vijestima o fudbalu. Inace, sve to oko navijanja je komercijalizovano nevjerovatno, tako da mi i ima logike sto oni toliko guraju taj uspjeh.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Opet zensko i fudbal. Pa normalno da ce gurati uspeh, to drugo mesto je uspeh za svakoga osim za italijane, svabe, brazilce i argentinu. Svi drugi u vecini slucajeva mogu da sanjaju to drugo mesto i da ga slave kao sto su to ustase odradile. Nema tu nista iskomercijalizovano, prosto su u najbitnijem aportu osvojili drugo mesto.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
supersonic je napisao:
Ne, nego " od svih Srba, najgori su hrvati"

Sta ćemo sa Milojkom Pantićem i sl.? Jel i on hrvat ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
kutak je napisao:
Imala sam "privilegiju" da budem u Hrvatskoj za vrijeme njihove dvije pretposljednje utakmice.
Oni su u tih nekoliko dana koliko sam bila tamo, samo o fudbalu pricali, nebitno mlado/staro. Navuceni su na navijanje. Vijesti pocinju sa vijestima o fudbalu. Inace, sve to oko navijanja je komercijalizovano nevjerovatno, tako da mi i ima logike sto oni toliko guraju taj uspjeh.


Ovo može bit iznenađujuće samo za nekog ko nikad nije živio među hrvatima.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Hertz, ljubi te zensko :)
Ne govorim striktno o drugom mjestu, kad govorim o komercijalizaciji. Kad sam dosla tamo, sve je u znaku fudbala. Ocigledno jos od grupne faze. Hocu reci, imaju jak nacionalni ponos, sto im se mora priznati. Kod nas je sramota, nije IN, nije politicki korektno uopste reci da si Srbin. Odmah te gledaju kao sovinistu.

Krajisnice, nisam zivjela u Hrvatskoj, niti medju Hrvatima. Zivim u BL od rodjenja, s tim da se prije rata slabo sta sjecam.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
kutak je napisao:
Hertz, ljubi te zensko :)
Hocu reci, imaju jak nacionalni ponos, sto im se mora priznati. Kod nas je sramota, nije IN, nije politicki korektno uopste reci da si Srbin. Odmah te gledaju kao sovinistu.

Krajisnice, nisam zivjela u Hrvatskoj, niti medju Hrvatima. Zivim u BL od rodjenja, s tim da se prije rata slabo sta sjecam.


U tome i jest suština svega. Kod hrvata je uvijek IN bit hrvat i ponosan na to. Jedino je kod nas Srba sramota reć da si ponosan na svoje i da si Srbin. Nek mi neko nađe u hrvatskoj hrvata koji navija za Srbiju ! A u Srbiji se natječu ko će prije pohvalit i navijat za hrvate. I onda čuđenje otkud thompson u busu. Pa bilo bi čudno da nije bio. Da je Srbija osvojila medalju na svijetskom baš me zanima da li bi pustili baju malog knindžu u autobus reprezentacije Srbije ?

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa vjerujem da ima u Splitu Hrvata koji bi prije navijali za Srbiju nego za Mamićevu Hrvatsku. Dovoljno je vidjeti twitter stranicu Hajduka :D

A ovo od kutak na granici sa wrdinim monolozima. Da je kojim slučajem Srbija igrala te dvije utakmice, pa ništa manja ludnica ne bi bila, samo što ne bi BMK bio u autobusu. :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Poslednji put menjao danijell dana 17 Jul 2018, 15:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Krajiški Srbin je napisao:
supersonic je napisao:
Ne, nego " od svih Srba, najgori su hrvati"

Sta ćemo sa Milojkom Pantićem i sl.? Jel i on hrvat ?

On je Krajiski Srbin

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
supersonic je napisao:
Krajiški Srbin je napisao:
supersonic je napisao:
Ne, nego " od svih Srba, najgori su hrvati"

Sta ćemo sa Milojkom Pantićem i sl.? Jel i on hrvat ?

On je Krajiski Srbin


Takvi se nisu rađali u Krajini. A ako i jesu,morali su promijenit podneblje. Nije im zrak bio po volji. :P

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
danijell je napisao:
Pa vjerujem da ima u Splitu Hrvata koji bi prije navijali za Srbiju nego za Mamićevu Hrvatsku. Dovoljno je vidjeti twitter stranicu Hajduka :D

A ovo od kutak na granici sa wrdinim monolozima. Da je kojim slučajem Srbija igrala te dvije utakmice, pa ništa manja ludnica ne bi bila, samo što ne bi BMK bio u autobusu. :D


Ne pretjeruj tj. misli sta hoces. Lijepa nasa kad zasvira na trgu u Makarskoj, ne bi mi ugodno, ali znam gdje sam dolsa na more i eto. Ne bi bilo tako da je Srbija igrala. Bar u BL ne bi bilo tako. Jer, kazem, nije IN, seljacki je.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 16:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Jul 2018, 17:38
Postovi: 529
danijell je napisao:
Pa vjerujem da ima u Splitu Hrvata koji bi prije navijali za Srbiju nego za Mamićevu Hrvatsku.

ORJUNAŠI su u Splitu skoro izumrli. Naselili se mamićevi iz zapadne Hercegovine i srednje bosne.

_________________
https://youtu.be/aTxlao9FWZo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 16:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nije IN i seljački je određenom broju ljudi,koji je veći nego što bi trebalo. Ali da bi derao Baja, derao bi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2018, 16:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Много мање је Срба, и у Српској и у Србији, навијало за дечке него што се протура и како је створен привид, мање од 10%.
Ту сад иде и подршка неких спортиста. И та подршка је више ствар неке спортске куртоазије него што ти спортисти заиста мисле.

Када је обрнута ситуација, а одем ја на њихове и форуме и портале, ипак је то прилично другачије, ту константно тиња исконски анимозитет који на први "зицер" прерасте у ерупцију мржње.

То смо имали и прилике видјети у ових пар дана, а довољно је што је њихов селектор илити изборник успјех посветио свим бранитељима. Еј, бранитељима. Да не подсјећам како су дечки потрчали у загрљај овом што пјева "ко је река, јеба ли га ћаћа".
Па је реаговао и кошаркаш Милан Мачван (https://www.b92.net/sport/rusija2018/ve ... id=1420027) поручивши;
Citiraj:
"Bojim se da su mnogi koji su navijali za fudbalsku ili nogometnu reprezentaciju (kako god) u stvari navijali za branitelje i šahovnicu (protiv kojih naravno nemam ništa, jer sam tamo i rođen) ali da bar ne prelazimo neke granice u ljubavi koje su davno postavljene"
Маки је играч којег краси висок кошаркашки IQ, без сумње људина и истински родољуб, а сада је доказапо и да је интелигентан лик, и рекао је оно што се рећи мора.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs