banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 09:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 90  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jul 2018, 13:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
"za kruvom"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Za kurvom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5022
Lokacija: Gradiška
za pogačom, kru samo kod buržuja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 17:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Текму лично и ја користим, када хоћу скраћено да кажем утакмица. Мислим, да се разумијемо, све ријечи које хрвати користе, са пуним правом можемо и ми да их користимо, јер они, као и ми, говоре СРПСКИМ језиком, или још правилније србским (мада то је ствар тренда у језику, што се може мијењати). Дакле зракомлат, зороклик су српске ријечи ;) Једноставно.
У суштини много више је зракомлат српска него хеликоптер. За зороклика имамо п(иј)етао, тако да за тим нема потребе

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Lukica je u finalu. Neimar, Ronaldo i Mesi preko ekrana mogu da ga prate. :booty:

Slika

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 18:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nie ovo srbski forum nego vanjin


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 22:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
vidim da je od sinoc nick @slager pomenut jedno pedeset puta,pa da se ne osvrcem na svakoga ponaosob...napisacu nesto..vi cete rec ovaj je lud,ja necu replicirat i to ce biti to,nadam se....

kaze prvi hadzidado,pa i jos neki kako ovo sto hrvati napravise i nije vrijedno mog ludila...tj,potpunog odustajanja od sporta...jer "me hrvati ne zovu na telefon".... jer ima i drugih sportova....BLA...BLA...BLA

prvo,nemoguce je da ovaj pohod hrvata dozivljavamo na isti nacin...takodje,i teoretski je nemoguce da sport,kao pojavu dva razlicita ljudska bica dozivljavaju na isti nacin...kao sto ni u bilo cemu drugom,ne mozemo biti isti ni teoretski!


al ja sam ovu poruku koju mi je Bog poslao ljeta gospodnjeg 2018,jako dobro shvatio...ne moze biti slucajno

1-da mi moj Borac za zelenim stolom izbace u pizdu materinu...prvi put u istoriji bh da neko ko je na terenu izborio opstanak bude izbacen,jer je neko iz mog kluba i iz dzaje rastalio proklete turske pare da zavale Borac i nadju rjesenje tri dana nakon isteka roka za licenciranje :(
2-da mi u argentinu dodje budaletina,kod koga nema mjesta za dybalu...iguaina....icardia...aguera....pri cemu me jebena Hrvatska uzima 3-0 :( :(

3-da mi srbija ispadne na nacin da mi sudija ne svira cist penal,koji se sa zadnjeg reda tribina vidi.....i da primam gol ....ali ne bilo kad...vec u 90-minutu....i da mi ga daje,ne bilo ko....vec siptar....kao sto je siptar i izjednacio...

4-da hrvatska dolazi do kraja,i ubija me u pojam...kao onaj zadnji malj!!!

Znaci,forumasi koji cete me ismijavat i govoriti da sam pukao,pusite qurac!!!

gledajte Wimbledone...evropsko u vaterpolu....svrsavajte...ali samo od mene,odjebite!


A tebi,Stvaraoce...HVALA!!!!!


Sa ovim svim si mi jasnu i nedvosmislenu poslao poruku!!!!!

.....D......Pratio si taj sport 50 godina....dosta brate!!

Ima i drugih stvari u zivotu,opusteno samo...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 12 Jul 2018, 22:31, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 22:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Ау Шлагеру ти као да ти је тринаест година...
Ја разумијем да ви у Крајини имате посебну врсту емоције према хр... али опет, право да ти кажем заболе ме шта ће и како ће... они који пјевају за дом спремни и уби Србина. Веселе се уз Градишку Стару и Јасеновац.

Не видим што би се ико бавио њима. Урадили су велику ствар за своју земљу... Баш као и некад раније рукометаши, ватерполисти...

Хвала Богу, српски спортисти су такође деценијама у врху и имамо се чему радовати...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8484
Schlager je napisao:
......Pratio si taj sport 50 godina....dosta brate!!

Ima i drugih stvari u zivotu,opusteno samo...


I obavezno politiku da batališ


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 23:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Mar 2018, 22:29
Postovi: 46
Ima još nade. Navijaj da ih Francuzi dobio 4-5 golova razlike , da bude najveći debakl u istoriji finala , pa će cijeli svijet govoriti kako su se srećno dogurali do finala gdje im nije mjesto, da su nedorastao protivnik francuzima , a i oni će na taj plasman na svjetskom prvenstvu gledati drugačije .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 23:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Avg 2010, 05:30
Postovi: 259
Sve OK Schlager, sve stoji ali ovaj prostakluk pred kraj, prema drugim forumasima ti je bez veze. Ipak mislim da velika vecina ovdje pise veoma dobronamjerno bez ikakve namjere da ponizava.

_________________
.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jul 2018, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4027
boracbanjalukale je napisao:
Ima još nade. Navijaj da ih Francuzi dobio 4-5 golova razlike , da bude najveći debakl u istoriji finala , pa će cijeli svijet govoriti kako su se srećno dogurali do finala gdje im nije mjesto, da su nedorastao protivnik francuzima , a i oni će na taj plasman na svjetskom prvenstvu gledati drugačije .


Eee fino ga ti tjesis.
Covjek jest malo razocaran ali izlapio nije, covjek ima doktorat iz sporta a ti mu djecijim fazonom ulazis u korteks.
Brale daj malo kucnog odgoja i trun ozbiljnosti.......cccc!

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 00:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Umetnik je napisao:
Текму лично и ја користим, када хоћу скраћено да кажем утакмица. Мислим, да се разумијемо, све ријечи које хрвати користе, са пуним правом можемо и ми да их користимо, јер они, као и ми, говоре СРПСКИМ језиком, или још правилније србским (мада то је ствар тренда у језику, што се може мијењати). Дакле зракомлат, зороклик су српске ријечи ;) Једноставно.
У суштини много више је зракомлат српска него хеликоптер. За зороклика имамо п(иј)етао, тако да за тим нема потребе


Ako mislis da je srBskim pravilno onda nemas pojma o pravopisu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
_зока je napisao:
V@nja je napisao:
Napusi se kurca najvise na svijetu
Kad ja kažem da banujete majmuna vi se pravite blesavi. Troluje za medalju. Drinin 1/1

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

Ovo sto sada citiram, zasluzuju da vide i drugi forumasi kakav rijecnik imaju neki forumasi ovog foruma.

Ovdje na forumu najmanje ja trolujem i opet ispadnem trol. Sta bi tek ispao da pisem kao neki sto sto u svemu vide provokaciju i potezu rijecnik nedostojan bilo kog foruma blago receno. Takvi mene optuzuju da sam bot, a ti isti pisu na svakom forumu sa drugim nickom. I sad recite vi meni, kakav je to bot koji pise na svakom forumu na kojim se pojavi sa istim nikom (sto radim ja). Pa cim pisem sa istim nikom na svakom forumu, valjda vam to govori nesto i znaci da imam nekakvu reputaciju da barem ne moram objasnjavati ko sam i sta sam, ako nista drugo. Moram da priznam da od svih foruma na kojim sam, nigdje nisam zazalio sto sam odlucio da budem dio foruma, osim na ovom forumu. Ovdje sam napadnut i to dtravicno samo sto sam podrzao reprezentaciju Hrvatske, a vidim podrzali su i neki drugi forumasi na ovom forumu pa ih niko nije mrko pogledao, a kamoli uputio teske rijeci zbog kojih mislim da cu razmisliti da ista vise pisem na ovom forum, ako ce mi neko ovako zucno napadati kao nekolilo forumasa na ovom forumu, a da ni oni ssmi ne znaju zasto sto je najgore u ovoj prici. Ono sto jos vise nema smisla je sto mi je neko rekao da "podrzavam Ustase". Ma koliko to lako neko prevaljao preko svojih usta tj. svoje tastature u mom kontekstu, ja, kojeg su isti dva puta gadjali i oba puta umalo ubili, blago receno vrijedja me takva kvalifikacija jer sam samo, kao i Novak Djokovic izmedju ostalog, podrzao fudbalsku reprezentaciju Hrvatske, ne i ono sto su nam radili u ratu ili ne znam ti sta su neki htjeli da mi poture pod to da "podrzavam Ustase". Zamolio bih neki da pripaze sta pisu jer ovdje ima ljudi kojima je neko stradao od istih. Kad ti procitaju da ja, kako jedan forumas rece, "podrzavam Ustase", to neko itekako moze ozbiljno da shvati i tako se stvara lancani napad i poslije je nebitno sta je ko rekao. Imajte obzira na sta pisete kako na kraju neke stvari nebi zavrsile na MUP-u s obzirom na to kakve sam prijetnje dobio od strane nekih forumasa na ovom forumu. Na korak sam bio od toga bio da neke prijetnje prijavim policiji s obzirom na ozbiljnost istih.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
shakal je napisao:
Mislim da ovako izgleda otprilike i onaj RUS što je banovan a navija za ustaše

Slika

Ja ne "navijam za Ustase" vec sam samo podrzao Hrvatsku reprezentaciju kao geografski najblizu nama nakon ispada Srbije. Shvaticu ovaj dio sa Ustasama samo kao losu i neukusnu salu jer ono sto je mozda nekima i smijesno, meni sigurno nije nimalo smijesno.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Никац од Ровина je napisao:
_зока je napisao:
V@nja je napisao:
Napusi se kurca najvise na svijetu
Kad ja kažem da banujete majmuna vi se pravite blesavi. Troluje za medalju. Drinin 1/1



Који је ово пут да је параноја заштитни знак. 21? 31? 41?

Ето нек Вања добро провјери... па ако му се укаже и црв сумње нек банује.
Фрајер пише на још једном форуму и исто овако или чак више удави... На овом форуму још је и "добар"... Тежак случај. Класичан бот.

Cijenjeni i postovani Gospodine, da li smatrate da je normalno i uobicajno prepricavati na jednom forumu sta se desava na drugom i obrnuto i da li vi znate sta zapravo znaci ta rijec koju vi ocigledno zloupotrebljavate i tako (na noz) docekujete svakog novopridoslog clana na ovom forumu? I cemu sam ja zasluzio da me optuzujete da sam, kako vi kazete, tezak slucaj (ma sta god da vam to znacilo) i kako jos kazete, klasican bot. To je mnogo uvreda za covjeka kojeg pritom cak nimalo ne poznajete, a vec imate jako jasan i izrazen stav o istom.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
supersonic je napisao:
Sem toga, opste poznato je da smo mi u fudbalu gola voda i da su hrvati svjetlosnim godinama ispred nas sto se toga tice, tako da i nemaju neki gust da se prse pred nama bas previse ( isto je i u rukometu ).
Recimo, da je kosarka u pitanju, onda bi sigurno bio taj stav sto je WrDa napisao, jer su, jelte, u kosarci, vaterpolu, odbojci iza nas aj zdravo.
Tako da opusteno, doslo je njihovih 5 minuta, nek se izduvaju i ćeraj dalje.

da budemo precizni gledajući ekipne sportove , čitam po fejsu neke budaletine iz Srbije kako im čestitaju pobjedu uz ' veleumne' zaključke kao ' vi ste bolji u fudbalu i rukometu, a mi u odbojci i košarci'....neće biti braćala, u zadnjih 15 godina ako cemo gledati uzorak Srbija je bolja u muškoj košarci, ženskoj košarci, muškoj odbojci ,ženskoj odbojci,ženskom rukometu ,vaterpolu, a oni samo u fudbalu i u rukometu u kojem su polako u zadnjih 6,7 godina od SP 2011 upali u seriju lošijih rezultata. to je za sve one koji misle da postoji samo fudbal kao sport i da nemamo pobjednički mentalitet . nemamo kurac ! ovdje je jedino i samo jedino u pitanju usrani savez i ništa više ! Kokeza teraj se u tri pm i ti i onaj ko te postavio.

Ovo za fudbal da je Srbija losa i nije bas tacno. Prije 3 godine juniorska fudbalska reprezentacija Srbije je bila svjetski prvak, a prije toga i evropski prvak. Ima Srbija kvalitet i u fudbalu, samo ocigledno ne i u seniorskom fudbalu.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Hertzog je napisao:
Jesam i zato suti i pusi moronu. Od price nemam nista

Bio ti ili nebio, to sto jesi ili nisi, ja nemam nemam nista protiv niti sam za. To je tvoj zivot sta god da si i mene to uopste ne interesuje. To sam samo zelio da kazem.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Hertzog je napisao:
Jebo ti celi forum banja luka mater i sestru i celi zenski rod. Forumasi do 40 ja rod preko 40

Ovo zasluzuju sve pripadnice zenskog roda da vide. Sta reci nego da sam bez komentara, kao i pretpostavljam svako drugi ko je presao preko ovog upisa.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2525
Vladimire, ušao si u (forumsku) kafanu, prišao si i sjeo za ovaj (forumski) sto, porazgovarao sa (forumskim) ljudima, oni su te (forumski) tretirali tako kako su te tretirali...I, šta sad? Uvrijeđen si i prijetiš policijom? Halo, dostojanstva malo...
(Pročitati bez zagrada.)

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1795 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82 ... 90  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs