banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Apr 2017, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Cekaj slagzi, sta bi sa romom. Zar to nije najbolji klub na svetu. Odakle sada juve izvuce


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 22:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Hertzog je napisao:
Cekaj slagzi, sta bi sa romom. Zar to nije najbolji klub na svetu. Odakle sada juve izvuce

To je bilo juce...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 22:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
roma je sinonim za otpor fasizmu...gledao sam film :D

za juve ne znam kako stoji tih godina,ali u tom filmu im je gradski rival,torino,bio glavni negativac,kao musolinijev klub


pogledaj na netu film forzza roma :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 22:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Schlager je napisao:
slazem se rba...svi su govorili da juve pada kad je otisao jedne godine tevez...druge pirlo....ove pogba...

a dovoljno je pogledat gdje su sad oni i kakva takmicenja igraju,a gdje juve....


Pricaj ti sta hoces ......i vjerovatno si u pravu!!! Ali Juve je IGRAO fudbal kad je desetka bio Platini a jedaneska Bonjek.....poslije njih Juve vise NE IGRA fudbal.....

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 22:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i meni je tad bio drazi,jer je igrao na comunaleu :D ...ne dele alpi,vec jos stariji stadion,u gradu.........ne volim ove Arene slcne ko jaje jajetu :angry4:

kad sam neki dan gledao onaj crotone protiv intera,rastopio sam se....stajanje...stadion starinski...zgrade sa svih strana....ljepota

a mislim da sam vec pisao o juveu i platiniju,da fudbal gledam svaki dan,bukvalno,a da nikad ni prije ni poslije nisam vidio ono sto je on uradio....zavuce golcinu za juve u nekom evrokupu iz slobodnjaka,a sudija ga ponisti :( ...kao fol,nije dao znak,ovo,ono....
..i kad su se smirili i gledaoci i igraci nakon par minuta protesta,postavi loptu na isto mjesto,i na isto mjesto i dade gol...ludilo!!!!! :D :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 07:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 07:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Spoiler:
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
WinstonWolfe je napisao:
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?

Nisam sjedio sa tim ljudima kada su namjestali, a mislim da nisi ni ti, ako se sjecam dobro, jedino sto su imali kao jasan dokaz je neki presretnuti razgovor izmedju Modjija i nekog lika koji delegira sudije...
Epilog izbacivanje najveceg kluba u nizi rang, koji se godinu kasnije vratio jos jaci i sada vec nekoliko godina terorise ostatak serie A... Uvijek sudije sude u korist najvecih, tako je u svim sampionatima svijeta bilo i bice...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Ај немој се проваљивати.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
WinstonWolfe je napisao:
Ај немој се проваљивати.

Pa nemam pojma, ja kazem nisam sjedio sa njima kad su namjestali, ti ako si sjedio onda svaka cast...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
WinstonWolfe je napisao:
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?


ne

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Sad i Juventus postade sinonim za časnost u fudbalu :roll:

Čestito sam derventskom ljubitelju nemača pojma na društvenoj mreži, evo i sad ću javno, veliki ćaća uvijek veliki 8)

NAPRIJED MONAKO I ATLETIKO MADRID !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 08:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Navijamo za sirotinju iz Monte Carla :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 14:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
WinstonWolfe je napisao:
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?

Да, али када неком члану управе остали не би рекли на шта да се клади, није било љутње, гестикулација или ружних ријечи, не дао Бог. Само господски.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Juve ne volim nikako ali nemojte se zajebavati (u Italiji inace volim samo Napoli i drag mi bio onaj Milano kad je bio dvomec sa nama)
Samo oni kradu kako da ne... samo sto su njih uhvatili.
Sta Barca i Real rade u Spaniji, cak i bajern u njemackoj to nekad bude oruzana pljacka ima bruka primjera i u drugim ligama

Juventus odlicno radi sa pojacanjima i ta pomjeranja linija su vrhunska. Pred mec sa Barsom sam kolegama nacrtao sta ce da bude i to se desilo. Ne Samo pogledajte linije kad se brane i kakvu tranziciju u napadu imaju . Jaki borbeni . njima odbranu pocinju Iguain i Mandzukic koji ubiju odbranu napadaju visoko. vezni red sjajan, ima kreativnih igraca a odbrana jos bolja. Omni su primili samo dva gola u LS dosad i nece nikome biti lako protiv njih..

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 15:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ja ne mogu juventus nikako, al od preostalih ekipa njih bi najvise voleo videti kao osvajace i to samo zbog bufona.

U spaniji sam generalno gotivio Atletiko, al su mi postali odvratna ekipa. I sada su mi najdraze ekipa u spaniji, al tamo nema zanimljive ekipe, sve su to smecari.

Monako je super odograo ovaj dvomec sa bvb, igrali su brzo i atraktivno, al mi je delovao kao tipican africki fudbal i kontam da ce ih neko posteno nabubati, pogotovo ako se sretnu sa realom ili juveo. Nemaju oni iskustva u ovim velikim utakmicama i takmicenjima. Do juce bili druga liga i sada napadaju titulu u ls. Sumnjam da to mogu, al eto nek bude da gresim, jer ako je mogao lester uzet pl valjda po zakonu brojeva moze i neki novi porto da se desi ligi sampiona. Taman da Monako ispravi tu godinu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 19:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
WinstonWolfe je napisao:
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?


Ako cemo se vec praviti pametni... Na ponovljenom sudjenju pred istim sudom je ta presuda ukinuta zbog nedostatka dokaza i pojave novih. Juve sada potrazuje od saveza 430 miliona kao odstetu i to je novi proces koji je i dalje u toku. To bi dovelo do kolapsa saveza tako da je najizglednije kompromisno rjesenje lo kojem ce Juveu biti vracene titule a oni odustati od odstete.

Sa druge strane, nema niko od nas pojma sta se desavalo u Italiji, ako je stimanja raznog i bilo, sigurno nije Juve sam to radio, nemojmo se zajebavati.

I jos nesto, ko je makar malo pratio fudbal i gledao Juve 2003-2006 mora znati kakva je to ekipa bila, kako je igrala i da je uzimala prvenstva na terrenu. Ne vidim potrebu da nastimaju 15 bodova prednosti


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Какве титуле, паре тражити, за још јачу екипу, ионако титула има да милански клубови неће никад то стићи.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 19:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Znaci zirijevi levati ostaju bez titule :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2017, 07:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
shakal je napisao:
WinstonWolfe je napisao:
Меморија као код златне рибице. Јел причамо о оном Јувентусу и оној господи која је намјештала првенства?


Ako cemo se vec praviti pametni... Na ponovljenom sudjenju pred istim sudom je ta presuda ukinuta zbog nedostatka dokaza i pojave novih. Juve sada potrazuje od saveza 430 miliona kao odstetu i to je novi proces koji je i dalje u toku. To bi dovelo do kolapsa saveza tako da je najizglednije kompromisno rjesenje lo kojem ce Juveu biti vracene titule a oni odustati od odstete.

Sa druge strane, nema niko od nas pojma sta se desavalo u Italiji, ako je stimanja raznog i bilo, sigurno nije Juve sam to radio, nemojmo se zajebavati.

I jos nesto, ko je makar malo pratio fudbal i gledao Juve 2003-2006 mora znati kakva je to ekipa bila, kako je igrala i da je uzimala prvenstva na terrenu. Ne vidim potrebu da nastimaju 15 bodova prednosti


Сви намјештају и то је чињеница. Само што је Јуве ухваћен.

А то колико су они били јаки и није им била потреба да намјештају је дискутабилно. Јуве у том периоду у Европи није направио ништа, имао је једно финале ЛШ и то је изгубио, док је Милан имао три финала, два су узели и једно изгубили, плус једно полуфинале.

А још нешто да додам за господу, шта су урадили Дел Пјеру?

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs