banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 00:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 185 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Maj 2016, 01:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2005, 01:20
Postovi: 193
Lokacija: Banja Luka
Ne bi onaj kaznu ni dobio da Borkovic nije zaprijetio napustanjem sampionata. Jedva je i prvu trku pristao da vozi, ponistili mu cist brzi krug. Svasta se tamo mulja i to mi se nikako ne svidja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2016, 13:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Gledao sam Borkovica na b92 poslije prve trke , zalio se da mu dva puta nisu priznali najbrze krugove , tad je imao cetvrto i peto vrijeme i nisu mu to kao priznali . E sad i meni se cini da tu nisu cista posla. Imam osjecaj da to nije fer.
Vise sam puta gledao usporeno i cini mi se da je Borkovic bas naletio i to neiskusno bez obzira na nefer voznju onog francuza, krenuo ga je zatvarati a ovaj samo kao da je to docekao da ga izgura.


Nektar 16 - if in doubt flat out///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2016, 19:17 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
A i Borković ko neka seka persa... dobar je vozač, al je previše drama queen.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2016, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Odgledah wtcc i etcc koji su vozeni zajedno na zelenom paklu.
Etcc od nasih bio samo Lalusic sa seatom prva trka 8mjesto a druga 7mjesto jer je neko suspendovan! Tako su se dogovorili u boksu da samo izveze i ne daj boze slupa auto jer su pneumatici bili na limitu kod svih vozila. Yokohama se povlaci pa izgleda trpi kvalitet. Svejedno ucesce su uzeli i pugovi iz Seb Loeb racing tima koji su vozili tcr.
Wtcc SUMNJIVA pucanja pneumatika pogotovo Monteiru koji je vodio i negdje pri 230kmh umalo preleto ogradu zbog pucanja pneumatika a Miler koji je tad bio drugi se zakucao u njega i sjebao vikend obojici. Ovako Lopez uze obe trke.
Yokohama se povlaci kao i citroen na kraju sezone.Volvoi iznenadjujuce dobri.

Nektar 16 - scandinavian flick///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2016, 01:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2005, 01:20
Postovi: 193
Lokacija: Banja Luka
U WTCC-u previse politike, u TCR-u previse lobiranja i potkupljivanja. Skoro na isto izadje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Maj 2016, 12:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Pozdrav Vlad ima li gdje da se procita specifikacija za auto u recimo tcr ili wtcc???

Nektar 11 - driven to destruction///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2016, 19:15 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2011, 21:16
Postovi: 23
Što se tiče LEON RACER-a (EUROCUP i TCR) sve ima ovdje
http://www.seat-sport.com/carworlds/leo ... rview.html

a Citroen WTCC
http://www.citroenracing.com/en/citroen-c-elysee-wtcc/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jun 2016, 09:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Blagodarim

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2016, 20:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2011, 21:16
Postovi: 23
Sad za vikend se vozi Salzburgring. E na toj stazi ko se razbije razbio se!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jun 2016, 23:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2005, 01:20
Postovi: 193
Lokacija: Banja Luka
Haha, dobro receno. Mislim da ce ovdje Duca biti dobar.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2016, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Pa za nadati se da moze u bodove.....ali honde su brze od seata

Nektar 6 - driven to destruction/the mission begins where the road ends///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 13:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2005, 01:20
Postovi: 193
Lokacija: Banja Luka
A jebote, kakvu glupost napravi u zadnjem krugu... Popizdio sam. Odveze fantasticnu trku, najbolju do sada, agresivno do bola. Prvu sikanu u zadnjem krugu prodje odlicno, pridje Hondi i onda banana, ne ubrza dovoljno, stigne ga Nash, i umjesto da pusti covjeka kad je vec prosao, on najgluplju stvar uradi. I naravno, nema ga u 2. trci, sjeb'o auto. Jeb'o ga Vucic, da ga jeb'o, strasno me naljutio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 13:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17134
Lokacija: Q5HW+6W
Zanimljivo bi za pogledati, a ovaj "naš" je konj.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jun 2016, 14:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Eh kratko MA JEBI SE BORKOVICU VISE......sto ga ne pusti koji moj bolje i treci biti u trci nego da sjebes cijeli vikend. Ponasao se ko ovan na brvnu a zna da ce da najebe. Izjava tipa malo se cesnuli i meni puce guma , evo ja cu da apeliram michelinu da napravi celicne gume za najvozaca iz Srbije. I to J.U.S. Standardu?!?!?
Bio se ponadao evo ga napokon da uradi pravu stvar pogotovo kad je prestigao driftajuci dvojicu u petom krugu kad ono anakarina......ma svasta bi lano ali necu da se vise zivciram treba i Noleta odgledati do kraja!!!

Nektar 16 - if in doubt flat out///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2016, 20:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2011, 21:16
Postovi: 23
Mislim da sam prije trke napisao "ko se razbije na Salzburgringu razbio se " . Znam iz ličnog iskustva. Nažalost Borković sa ovakvim "vožnjama" samo zatvara vrata sve više i više nekim budućim vozačima iz Srbije u smislu izlaska na internacionalnu scenu. Ovo postaje totalna antireklama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2016, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Od kad se leteci pancevac Borkovic nadje u chevy cruze u wtcc malo sam trka i kvalifikacija propustio da pogledam ukljucujuci i tcr seriju kao i etcc.
Sad pogledah kvalifikacije wtcc u Rusiji i malo mi cudno da lada ladno uze prva tri mjesta za glavnu trku Catsburg,Valente i Tarquini. Doduse jest kisa pljustala kao luda ali da jedna vesta pobijegne citroenu skoro 3 sekunde po krugu e to nisam ni sanjao da moze da se desi. Ajd sto eto nema citroena u prvih pet nego i fabricke honde su u dnu plasmana,jedino sto onaj hungarin uze 4 mjesto u privatnoj hondi i Thompson peti u chevy-ju.
Cak je i komentatoru na eurosportu blesavo izgladalo gledajuci u box lade i faca direktora lade koji ni sami izgledane vjeruju u postignute rezultate.
Vudu carolija ili magija.......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2016, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Odavno se ljudi na ovoj nasoj planeti mijesaju gdje im mjesto nije. Na hranu odavno(gmo je svuda oko nas) a na vremenske (ne)prilike odskora. Sjecam se poplava i kod nas a i u svijetu. Sjecam se i olimpijade u Pekingu i miliona $ utrosenih da kise ne bude a o prvomajskoj paradi u Moskvi i ne treba trositi rijeci koliko su para potrosili da ne bude kise.
Gledajuci juce kvalifikacije wtcc u Moskvi stvarno mi je nestvarno izgladalo da lada vesta ostavi citroen 3sekunde po JEDNOM krugu. Ovaj put su rusi ili pustili prirodu da obavi svoje pa je kisa padala nemilice ili su utrosili brdo para da natjeraju nebo da se otvori.
Elem prva trka je vozena po gotovo istim uslovima kao i juce kisa je padala taman kako odgovara ladi. Istorijska i prva pobjeda lade veste u wtcc prvi Tarquini drugi Catsburg a cetvrti Valente. Plasman za ne povjerovati kao i pogled na stazu gdje je i pored treceg mjesta Millera i petog Lopeza citroen zakazao totalno. Tacno se vidi koliko je c-ellise nestabilan u ulasku a pogotovo na izlasku iz krivine. Miller jeste uzeo trece mjesto ali vise na iskustvo i znanje nego na kvalitet vozila. Citroen nikako nije mogao parirati ladi cak ni na pravcu gdje je ubijedljivo najjaci.
Honde neubjedljive i neprimjetne utrci svi su se mucili a koliko su bili losi govori da su se jedva borili porotiv chevy cruze-a cija je evolucija gotovo stala ili je neuporedivo sporija od hondine evolucije. Definitivno hondi trka za zaborav, definitivno kisa i kisni uslovi ne leze hondi.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2016, 14:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Druga trka druga prica a i drugi meteo uslovi.
Kisa jeste padala ali manje i cak je prestala padati kako je trka odmicala a i sunce se pojavi pa se i staza pocela susiti iako su sva vozila startovala i vozila cijelu trku na pneumaticima za kisu. Lada je startovala odlicno sa prva tri mjesta a prvi Cartsburg i drugi Tarquini su brzo odmakli tad trecem Valenteu koji je kako je trka odmicala stizan i prestizan od sve tri honde koje su polako dolazile na svoje kako se staza sve vise susila. Sta se desavalo sa Valenteom kojeg je pred kraj stigao i prestigao Thompson u chevy-ju to ni u ladi ne znaju.
Elem opet dvostruka pobjeda lade veste za istoriju cini mi se da ce tovaris Putin da opet dijeli ordenje jer lada ove godine slavi jubilej valjda 50 god od osnivanja???
Kako se pista susila tako su citroeni padali u poretku jest Lopez uzeo osmo mjesto ali je Miller dozvolio da ga pretekne ungarin Fisca sa hondom koja tehnoloski kaska za citroenom bar tri godine. Ovaj put uslovi nisu nikako nisu odgovarali citroenu kao sto nisu hondi u prvoj trci.
Volvoi jos uce bice tu materijala ali dogodine slabi su na suvom a na kisi ih nigdje nema.
Na kraju Lada vesta apsolutni pobjednik Kisnog vikenda u Moskvi dva puta dvostruka pobjeda jedno cetvrto i jedno sedmo mjesto.

Nektar 18 - the best thing that a dressed man can do is to drive sideways///

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2016, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8757
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Da li je ova trka u Njemackoj najava boljih izdanja Borketa u tcr??? Pa na ovom vikendu osvoji bodova koliko do sad u cijelom prvenstvu. Uze pol i u dve trke druga mjesta sve skupa 5+18+18 =41 !!!
U prvoj trci da ne izleti u onoj devetoj krivini uzeo bi prvo mjesto ali dobro je i ovako cak se moze reci i odlicno. Odusevio me preticanjem Nesh-a na kraju startno-ciljnog pravca u zadnjem krugu prve trke , nema sta vozacka bravura. Opet je bilo driftovanja i u prvoj i u drugoj trci ali SRECOM ostade seat na stazi.
U drugoj trci sa devete pozicije poslije prve i druge krivine dodje na peto mjesto a na kraju opet odlican drugi.
Ovaj vikend se poklopilo kako treba. U generalnom 8. mjesto sa 88bodova svi prije njega imaju preko 100bodova.
Sledeci vikend Soci Rusija gdje ce da vozi sa balastom i bice puno teze.....
Ovaj vikend nigdje hondi ni leopardovi golfovi se nisu proslavili.......alfe uzese prve bodove.......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2016, 03:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2005, 01:20
Postovi: 193
Lokacija: Banja Luka
Sve si rekao! :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 185 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs