banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 70  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Nov 2016, 22:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ајд да у Србији не смију због подземља приватизацију, али што овдје не допусте?
Од ових бх клубова не можеш ни кајмак покупити, само су државни паразити, већина клубова.
Растеретио би се ионако скроман буџет РС да се то увдеде. Сад питање је колика би заинтересованост била неког да купи, рецимо Борац, Челик, итд... Велико је питање бил ико у ред стао.

Реално, лига Србије је циркус по још једном разлогу, директори ових мањхи клубова сједе у управну одбору Звезде и Партизана. Класичан сукоб интереса.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2016, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Погледах јуче Војводина-Партизан, лоша утакмица по шансама, 0-0 завршила, имао је ПАртизан боље прилике, Божинов стативу погодио. Добро, било је трке, ударања, али мало правих фудбалских потеза.

По мени су сви ту негдје, Звезда, Партизан и Војводина, бар по играма у задњих пар кола. ЧАк би се усудио рећи да Напредак најбољи фудбал игра тренутно у Србији, али мало несреће, као против Звезде, мало судијске лакрдије као на ЈНА (црвени и пенал) и људи погубише, али јуче добише Металац, који је играо јако добро против Звезде.

Слушам јуторс да превара Божовић кука да не зна гдје је Канга, што је Муче у Загребу, фрка с Виером, Ле Талеку се не остаје, и тако даље...
Знали Бригате ил неко шта се иза брда ваља? Нема се за стипендије или?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2016, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Lalatović: Vučiću, dabogda vladao 50 godina!
http://mondo.rs/a964537/Sport/Fudbal/Ne ... olicu.html

Ovo nema ni u Zimbabveu jbt.. :( :( :(
Hoce ljudi da se ovo podvede oni nekad, sad malo mi, al ne ide. Pa u vrijeme tog "grobarskog" DSa dobila CZ visemilionskog sponzora u vidu gasproma, dakle po politickoj liniji, jer da je bila razumska, nikada ne bi ulagali u tim koji je daleko od evrope i nekakvog promovisanja te firme.

Razumijem da je za CZ navija dosta vise ljudi nego za Partizan, da se tako i povladjuje narodu, dakle samim odabirom u zivotu da navijas za Partizan ti ces najcesce citav zivot svugdje biti u manjini, da je omjer kod naroda vjerovatno 70-30 ili evenutalno 65-35, ali ovo je bas previse.

Nista, cekati da Vucic sidje sa vlasti, kad tad ce kola morati nizbrdo ici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2016, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Da li je neko gledao sta se desilo u Surdulici. :( Pa bogove mu mrtve jebem dokle vise...

Zvezda do bodova u Surdulici uz poklonjen penal i autogol /VIDEO/
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... eo/shfgt5j

Ajde da se makar neko usudio.
I tako do nekog novog kairata. A vi bolesna djeco sami skupljajte za lijecenje preko SMS poruka.

Hitler Salke, Musolini Bolonja, Vucic Zvezda.

Pa mene koji sam simpatizer Partizana natjeraju da mrzim, da prezirem i mrzim iz dna duse ovu bolesnu premijerovu tvorevinu iz rajkove jame. Pa sta tek na ovo stanje da kaze neki zagrizeniji navijac Partizana, a ima i takvih u koliko god da su manjini.

Sta ce tek biti u kosarci sa laznom lesinom KKCZ boga pitaj, jer je BG dobio F4. Bolesne frustracije se moraju nekako izlijeciti, mogu misliti kakvog ce tu izivljavanja biti.

Podrsku naroda imaju, vecini naroda se ovo svidja... e Srbine, moj krezubi Srbine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2016, 19:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2016, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ali je misa kosanovic izdominirao poslije utakmice :-D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2016, 21:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
https://www.youtube.com/watch?v=InhWptKCvME

''Те приче да ћемо кажњавати ЧСК Челарево,а нећемо звезду,офк Београд и Спартак из Суботице,те приче прелазе тамо негдје међу људима који не разумију о чему се овде ради...''

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2016, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
BeckaSkola je napisao:
Da li je neko gledao sta se desilo u Surdulici. :( Pa bogove mu mrtve jebem dokle vise...

Zvezda do bodova u Surdulici uz poklonjen penal i autogol /VIDEO/
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... eo/shfgt5j

Ajde da se makar neko usudio.
I tako do nekog novog kairata. A vi bolesna djeco sami skupljajte za lijecenje preko SMS poruka.

Hitler Salke, Musolini Bolonja, Vucic Zvezda.

Pa mene koji sam simpatizer Partizana natjeraju da mrzim, da prezirem i mrzim iz dna duse ovu bolesnu premijerovu tvorevinu iz rajkove jame. Pa sta tek na ovo stanje da kaze neki zagrizeniji navijac Partizana, a ima i takvih u koliko god da su manjini.

Sta ce tek biti u kosarci sa laznom lesinom KKCZ boga pitaj, jer je BG dobio F4. Bolesne frustracije se moraju nekako izlijeciti, mogu misliti kakvog ce tu izivljavanja biti.

Podrsku naroda imaju, vecini naroda se ovo svidja... e Srbine, moj krezubi Srbine.

Док сте ви били први мезимац,онда се нисте бунили,и одговарало вам је док сте се веселили плаћеним титулама.
Е сада када сте ви тренутно други мезимац,сада вам смета како гурају црвеног брата а црног бацају у други план.
Као што ти кажеш.
Е мој Србине,крезуби Србине.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/43 ... tri-godine


Partizan na tri godine izbačen iz Evrope


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2017, 14:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Malo detaljnije?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2017, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Inače "fudbalerka" Rada i funkcioner u klubu...



Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2017, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Dve pleske i metar kurca, neka bude dva


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2017, 18:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 686
Nije mi jasno zašto se pada na Evertonove suze i pravi nevinašce od njega, kad je jasno da je daleko od toga, i da je isprovocirao navijače (a nije mu prvi put) - tačnije, šačicu debila koji su sada pod lupom javnosti. Ne vidim potrebu za tolikom medijskom pompom, i isticanjem rasizma u prvi plan kao gorućeg problema u srpskom fudbalu (mo'š misliti), a skretanjem pažnje sa zaista bitnih stvari.

Bacali su bananu na Danija Alveša, on ju uzeo, ogulio i pojeo, pa na šta bi ličilo kad bi svaki put u takvim situacijama igrači krenuli u obračun sa navijačima. Suspendovati stadion Rada na nekoliko utakmica, kazniti igrača i tu je kraj svake priče, čemu pridavanje tolikog značaja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2017, 09:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Za slučaj da FSS kazni igrača, nadam se reakciji UEFA i FIFA i izbacivanju svih klubova i reprezentacije sa svih takmičenja na jedno 5 godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Feb 2017, 13:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 686
Jok, već da mu dodijele plaketu za doprinos borbi protiv rasizma. :roll:
Za budale sa tribine suvišno je bilo šta komentarisati, ali jednostavno ne priliči igračima da reaguju na provokacije, koliko god je ponekad teško suzdržati se, pa on je tim gestom potencijalno ugrozio i sebe i ostale aktere. Što se mene tiče, mogu mu i progledati kroz prste, a vjerujem da hoće, zbog medijskog pritiska (iako ne vidim opravdan razlog), ali takve stvari se u pravilu ne smiju tolerisati, bez obzira na sve.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ne znam, ali epski idiotluk je dati derbi nekom drugom da sudi pored živog Mažića.
Imaš krštenog sudiju, koji svira najvažnije utakmice po svijetu, a ovdje ne može derbi, kakav raspad od lige i organizacije iste.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Jbg, Grobari se nakon svake utakmice zale na Mazica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
A vi mu čestitate svaki put :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Mar 2017, 13:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Jeste, sigurno ce Mazic rizikovati sa nasom seljackom ligom i navlaciti nekom, a ovamo sudi zavrsnice LS/LE/SP/EP. :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 70  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs