banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 09:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 70  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Nov 2016, 21:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Мене је избило то што си ти рекао како се Лешинари баве дилањем дроге,па барем би ти као навијач партизана требао да ћутиш и да не пишеш ништа о криминалу на трибини,када и сам знаш да је јужна трибина партизановог стадиона симбол криминала у Србији а и шире.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 19:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.p ... id=1204364
јер су тако у могућности,може им се

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 19:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
a sad bez zajebancije..jako ozbiljno pitanje...


ima li iko racionalno objasnjenje,zasto privatizacija klubova,u citavoj evropi,jedino ne moze doci na red u ove tri drzave gdje zive srbi...srbija...cg...bih?

cak i u zadnje bastione je dosla privatizacija,cak i bivsu yu...onaj rus u vardar...volpi u rijeku...mandaric u olimpiju.....

ozbiljno pitam,zast vucic kaze da je taj problem nerjesiv i veci od drzave?


zaista mi to ne ide u glavu...da se zbog profiterstva nekog terzica ili vucelica,citava evropa smije nasim klubovima...osim zagrizenih ovdje...jedino je njima jos bitno ko ce titulu uzet...a sve ih je manje,i stadioni su prazni....

pitanje mi je bitno zato sto smo bili bolji od recimo rumuna ili ukrajinaca dok tamo nije izvrsena privatizacija....ili bar ravnopravni.....slabiji nismo bili sigurno...

a sad oni imaju svake godine po 3-5 klubova u grupnoj fazi,dok je za nas to misaona imeonica :roll: :roll:

jel moguce da ,na ovolikom kontinentu,banda samo kod srba moze biti jaca od drzave?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 19:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Zar nije Cukaricki privatizovan?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 19:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nije..taj farmaceut,obradovic kaze da ga to i najvise gusi u idejama...nema zakonske osnove :(...moze mu sutra opstina cukarica doci ili neko po zakonu o restituciji i reci,ovo nije tvoj stadion,ovo nije tvoja zemlja...itd,itd

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 19:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
al eto,i da zaboravimo te marginalne klubove....

jeste li culi Vucicevu recenicu kako je privatizacija vecitih jedini problem sa kojim se njegova Vlada niti moze uhvatiti u kostac,niti izboriti da se provede?...iako smatra da je to jedino rjesenje

ako jeste,kakvo je vase tumacenje?....kad cujemo to i pogledamo citav ostatak kontinenta?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Naravno kad je tu povezano ko zna koliko likova, cak i iz same vlasti i svi privatno imaju ogromne koristi i od Zvezde i Partizana, jedino drzava i klubovi idu u minus.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
to nije odgovor..bar ne potpun.....vjerovatno je tako bilo i u poljskoj,rumuniji,ceskoj,ukrajini....pa svi igraju pristojno,bar na jesen sa po par predstavnika.... nakon privatizacije klubova....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ако неко мисли да је приватизација рјешење, нека погледа ФК Чукарички, нека се присјети неких играча попут Срнића, Остојића, Рендулића, Стевановића. Не прави се озбиљан клуб тако што дате другим назови озбиљним клубовима своје најбоље играче, а заузврат прихватате оне које они неће.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
BBL....a rjesenje je da ovako jedini u evropi imamo klubove kao udruzenja gradjana?

u kojima ce vucelic i terzic prodavati svako dijete koje pocne liciti na igraca sa 19 godina?

pa da sad igraju po b timovima benfice,liverpoola,chelsea i ko zna koga....pogledaj samo ove "litvance i novozelandjane"...andriju zivkovica....luku jovica....saponjica...grujica....ili onoga danila pantica,koji je otisao u chelsea,pa ga sad tjeraju i iz slabasnog excelsiora sa posudbe :( :( ...dok umjesto njih daju mjesecne plate po 30 000 evra silvi,fibelu,ruizu,moucheu,parkeru i tale sa njima? :(

ja mislim da vise nigdje ne postoji sistem u kojem gazdujes sa tudjim parama,bogatis se i ne odgovaras nikome...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 29 Nov 2016, 20:31, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Sa jedne strane imamo klub koji je itekako atraktivan za privatizaciju (Partizan) a sa druge strane imamo....
Partizan ima vrhunsku omladinsku skolu, ovakav rasturen sa parazitima u upravi je pretprosle godine bio na korak do lige sampiona.

Jasno je da kad bi dosao privatnik koji bi pazio na svaki dinar, a postojece unaprijedio, da bi klub bio redovan ucesnik LS.
U upravi su paraziti, ljudi koji kradu za sebe i stranku i nece prepustiti zlatnu koku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Превише се ту пара може накрасти, да би тек тако продао. Колико год да су јадни и ЦЗ и П, годишње се ту окрене који милион. А и да неко хоће да купи, шта купује? Зна ли се чији су стадиони? Колика су дуговања, колика потраживања? Има ли још шта од имовине? Ако неко и ријеши све те проблеме, скркаће 10-50-100-150 милиона, лупам цифру, у клуб који треба да се надмеће са Новим Пазаром и сличним великанима.

Дакле, законска регулатива, ревизија, попис и све то под руку са неком регионалном лигом, па можда нешто и буде.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Schlager je napisao:
jeste li culi Vucicevu recenicu kako je privatizacija vecitih jedini problem sa kojim se njegova Vlada niti moze uhvatiti u kostac,niti izboriti da se provede?.

Nije u pitanju nedostatak snage nego nedostatak hrabrosti. Hrabrosti da se suprotstavi kriminalcima koji vode klubove i glume menadžere. Ne žele da završe kao Đinđić.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Зока, немој се зезати, па ти криминалци и јесу државна својина. Не представљају они никакав проблем.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39417
Lokacija: Месечева икра
Ne mislim na Toleta, Terzića, Vučelića i sl. Ja kontam da su oni samo pijuni.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
i ja mislim da glavni kajmak kupe radojica bozovic,brano micunovic,andrija draskovic.....i da je sluzba jos uvijek jaca od poluga drzave....

kad je vucic to izjavio,sabrao sam dva i dva....on,koji je supermen...koga je sramota kako se dobro zivi i neprijatno mu koliki rast se dozivljava...za koga nema nerjesivog problema.....da tako nesto izjavi,bas me sokiralo....

al sta je ovdje kod nas u bh problem??...nema ovdje niti takvih faca u podzemlju,niti tako velikih para u fudbalu...al dobro,to i nije za ovu temu o JSL

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
А што би неко куповао клуб у БиХ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 21:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa recimo zasto i u moldaviji,pa imaju serif koji skoro svake godine igra grupnu fazu...a oni su gori od nas,bar mislim...po tome sto njihove radnice dolaze ovdje :D ...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 21:11 
Schlager je napisao:
po tome sto njihove radnice dolaze ovdje :D ...



Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Nov 2016, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Interesantno kako u BIH politika uopste nije toliko usko vezana za sport kao u Srbiji. Do neke mjere jeste, ali eto, nijedna vlast, iako je para bilo, nije htijela da stvori neku svoju perjanicu u koju bi gurala pare i nesto ozbiljno napravila.
A ozbiljno za nase uslove bi bilo taj plasman u grupnu fazu LE koji se ceka godinama i gdje je BIH jedna od rijetkih zemalja, gdje je fudbal sport broj jedan i da zemlja nije patuljasta.... a da nisu imali predstavnika.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1398 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 70  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs