banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 429  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 06:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Нисам гледао утакмицу, али сад кад сам дошао на посао пустим себи хигхлигхтсе а да нисам претходно видио резултат :-) Шта рећи, драго ми је због Браде и Криса Пола и наравно гуможвакача. Нема ми ништа љепше кад неко почне да плеше побједнички плес и онда добије по пи*ци. А и видим да се надобијао лијепих банана сваки пут кад би пробао да уђе под кош.

Хавинг саид тхат, Хјустон је сам финиш одиграо релативно катастрофално. Прво Пол из ко зна којег разлога погађа друго слободно бацање и омогућује Голден Стејту да изведе лопту са стране, умјесто да лијепо промаши и заврши утакмицу, а онда при извођењу остављају потпуно самог гуможвакача на трици. Није им то било паметно. Мораћу да пишем Д'Антонију.

У сваком случају, сад да добијемо сљедећу у Хјустону, па да лагано пензионишемо стоку.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 06:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
А што стављају овог несретног Карија на Браду?

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Kako se brada us*ao po odvratnoj faci Drejmonda Grina :D


https://www.youtube.com/watch?v=_-Oz7SIDLik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
O, da! Jedan od ljepsih momenata utakmice, zapravo i serije. Tj. citave sezone :-)

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Raspalio ga grin i to momacki. Al' posto je bradina qrzobolja na vrhunskom nivou, poslije toga je otisao na liniju i ubo slobodno.
Kontam da je grin bilo koga drugoga tako opalio, usli bi u klinc :D i prstale bi tehnicke :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Da je Lebrona udario ovaj bi još ležao tamo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
moze li se meda Kevinu Durente???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 07:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
shakal je napisao:
Da je Lebrona udario ovaj bi još ležao tamo



Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 23 Maj 2018, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
However, according to the NBA’s tracking data, ‘King James’ is the slowest player on the court. The data clocks him at 3.4 MPH, which is the slowest out of all players.

LeBron James wasn’t having it:

“That’s the dumbest shit I’ve ever heard”, LeBron told ‘The Athletic‘ after the Game 4 victory. “That tracking bullshit can kiss my ass. The slowest guy? Get out of here. Tell them to track how tired I am after the game, I’m No. 1 in the NBA on how tired I am after the game.”


:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 07:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
At 20 years and 81 days old, Jayson Tatum is now the youngest player in NBA History to score at least 20 points in a conference finals game.



Samo da kažem da sam na početku sezone njega prognozirao za ROY. Vjerovatno neće biti al' bilo je blizu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 08:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Окршај два концепта, на једној страни мега звијезда и остали који припомажу, на другој колектив, на једној страни јасно дефинисане улоге, и све је подређено првој опцији, глабном баји, на другој акције ће зависити од надахнућа, приступ сличан европском поимању кошарке.
Побједа колектива, и наравно више по мојим жељама.

Меч је прерано отишао у једном смјеру, у корист Бостона, бјеше и нервозе, варница, но Кливленд се није успио вратити. Леброн наравно једини вриједан помена, но и он се утопио у том сивилу.

Занимљиво да је Бостон одиграо читав меч са 7 играча (Нејдир и Јабузеле су ушли у самом финишу код +18, када је меч одлучен) у ротацији.
Но ту су сви дали допринос, екипа у којој су се сви подредили колективу.
Задња 2 драфта Бостон је имао 3.изборе, генерација са драфта 2016-е баш и није обећавала, и Бостонов избор, бек/крило Џејлен Браун у дебитантској сезони баш и није наговјестио добре ствари, но ове сезоне је показао вриједност, огроман напредак у односу на дебитантску сезону, избор са задњег драфта, Тејтум је већ показао вриједност, јако сличан профил Брауну, занимљива одлука Бостона.
Бостон је са овим високим изборима профитирао, направио прави посао, имају играче на које се већ сада могу ослонити у плеј-офу, и момке на којима могу градити будућност.

Бостон је повео 3-2, сада ће релаксирано ући у 6.меч у Клвленду. Све некако упућује да ће ова серија отићи у седми меч. Наравно да бих лично волио видјети Бостон у великом финалу, и због тог приступа, оријентације, и због ових младих играча који се намећу, но стара НБА пословица каже, никад не отписујте Леброна.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 08:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16746
Khal Drogo je napisao:
Окршај два концепта, на једној страни мега звијезда и остали који припомажу, на другој колектив, на једној страни јасно дефинисане улоге, и све је подређено првој опцији, глабном баји, на другој акције ће зависити од надахнућа, приступ сличан европском поимању кошарке.
Побједа колектива, и наравно више по мојим жељама.

Меч је прерано отишао у једном смјеру, у корист Бостона, бјеше и нервозе, варница, но Кливленд се није успио вратити. Леброн наравно једини вриједан помена, но и он се утопио у том сивилу.

Занимљиво да је Бостон одиграо читав меч са 7 играча (Нејдир и Јабузеле су ушли у самом финишу код +18, када је меч одлучен) у ротацији.
Но ту су сви дали допринос, екипа у којој су се сви подредили колективу.
Задња 2 драфта Бостон је имао 3.изборе, генерација са драфта 2016-е баш и није обећавала, и Бостонов избор, бек/крило Џејлен Браун у дебитантској сезони баш и није наговјестио добре ствари, но ове сезоне је показао вриједност, огроман напредак у односу на дебитантску сезону, избор са задњег драфта, Тејтум је већ показао вриједност, јако сличан профил Брауну, занимљива одлука Бостона.
Бостон је са овим високим изборима профитирао, направио прави посао, имају играче на које се већ сада могу ослонити у плеј-офу, и момке на којима могу градити будућност.

Бостон је повео 3-2, сада ће релаксирано ући у 6.меч у Клвленду. Све некако упућује да ће ова серија отићи у седми меч. Наравно да бих лично волио видјети Бостон у великом финалу, и због тог приступа, оријентације, и због ових младих играча који се намећу, но стара НБА пословица каже, никад не отписујте Леброна.

]

https://imgur.com/a/kWUWSED

Ајд престани штанцати с форума на форум један те исти текст.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 09:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Нова Варош je napisao:
Ајд престани штанцати с форума на форум један те исти текст.

Прво, мој пост је на теми (НБА), коментаришем догађај везан за ову тему. Наравно да ћу сличан пост послати и на спортском форуму и на истој теми. Некад на спортском форуму пост мало проширим, јер је ипак спортски форум, некад не.
Узгред, прво сам га објавио на овом форуму (некад ће бити и обрнуто), тако да је твоја нервозна реакција крајње безобразна.

Друго, ако се неком неки пост не допада, или га из неког разлога иритира, нико га не сили да га чита, фино га прескочи, а нервозна реакција говори о томе који пише

Треће, то што си набасао (или си тражио, неважно) на коментар који је послао исти коментатор на другом форуму ти не даје за право да шаљеш поруке да неко престане.

Молио бих да ми се убудуће не обраћаш, у сваком случају одговор од мене више добити нећеш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 09:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
u sljedecoj Boston zavrsava posao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2837
Khal Drogo je napisao:
Окршај два концепта, на једној страни мега звијезда и остали који припомажу, на другој колектив, на једној страни јасно дефинисане улоге, и све је подређено првој опцији, глабном баји, на другој акције ће зависити од надахнућа, приступ сличан европском поимању кошарке.
Побједа колектива, и наравно више по мојим жељама.

Меч је прерано отишао у једном смјеру, у корист Бостона, бјеше и нервозе, варница, но Кливленд се није успио вратити. Леброн наравно једини вриједан помена, но и он се утопио у том сивилу.

Занимљиво да је Бостон одиграо читав меч са 7 играча (Нејдир и Јабузеле су ушли у самом финишу код +18, када је меч одлучен) у ротацији.
Но ту су сви дали допринос, екипа у којој су се сви подредили колективу.
Задња 2 драфта Бостон је имао 3.изборе, генерација са драфта 2016-е баш и није обећавала, и Бостонов избор, бек/крило Џејлен Браун у дебитантској сезони баш и није наговјестио добре ствари, но ове сезоне је показао вриједност, огроман напредак у односу на дебитантску сезону, избор са задњег драфта, Тејтум је већ показао вриједност, јако сличан профил Брауну, занимљива одлука Бостона.
Бостон је са овим високим изборима профитирао, направио прави посао, имају играче на које се већ сада могу ослонити у плеј-офу, и момке на којима могу градити будућност.

Бостон је повео 3-2, сада ће релаксирано ући у 6.меч у Клвленду. Све некако упућује да ће ова серија отићи у седми меч. Наравно да бих лично волио видјети Бостон у великом финалу, и због тог приступа, оријентације, и због ових младих играча који се намећу, но стара НБА пословица каже, никад не отписујте Леброна.
Odusevljen sam tvojim komentarima...nisi slaufina kao ostali..hvala..svrsavaaammn

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 14:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
All-defensive first team:

Jrue Holiday
Victor Oladipo
Robert Covington
Anthony Davis
Rudy Gobert



...ako nekog zanima all-defensive second team: Dejounte Murray, Jimmy Butler, Draymond Green, Al Horford, Joel Embiid.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 14:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Zanimljivo da Lebron i Durant nisu u prva dva defanzivna tima, kao i da je Draymond u drugom, ... Al kako Cleveland brani koš u finalu istoka, ni ne zaslužuje niko iz njihove ekipe :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Каква антипатична њушка овај Маркус Морис, сељачина реда величине Дрејмонда Грина и Рудија Фернандеза :/ Иако навијам за Бостон, било би ми драго да му је Ненс Јуниор завалио једну иза ушију.

Сиромах Леброн је на измаку снага, Лу га експлоатише ко Мута Ћапина у Радничком. Кад је почео да промашује отворена полагања, онда знаш колко је сати. За њега ће овај плеј-оф неславно завршити, тј. заправо не за њега него за остатак ове његове пропасти од екипе. Било би супер да сљедеће сезоне оде негдје гдје неће бити једина опција у нападу и да има минутажу типа 30ак минута, па да проба да узме још неку титулу. Нпр. у Бостон :-)

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Okt 2002, 09:33
Postovi: 6443
Lokacija: Majka Rusija
Кливленд без Леброна би у АБА лиги био на средини табеле.

_________________
Ne možemo ništa uraditi za jednu sekundu, to mogu samo Srbi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NBA
PostPoslato: 24 Maj 2018, 19:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Harvester je napisao:
Кливленд без Леброна би у АБА лиги био на средини табеле.

У свему томе је најгоре што је тај Кливленд уз Голден Стејт франшиза која је највише "пребацила" селери-кеп (https://www.basketball-reference.com/contracts/), и на плате играча у овој сезони издвојиће 137,4 мил.$.
И да буде још горе већ им је преоптерећен селери-кеп за сезону 2018/19, ту ће на плате 10орице (од којих тројица са дебитантским уговором) издвојити већ 138 мил.$, тако да немају простора довести неку доказану вриједност, а треба им пуно тога.

Имамо око Леброна једну скупину скупо плаћених, поштено говорећи преплаћених и реално "неостварених" играча.
Остаје им да Леброн луђачки вуче у овом плеј-офу (само да не бде она наша пословица "таман научио коња да ринта и не једе, и овај црко"), па докле стигну. Након ове сезоне перспектива им није ружичаста, напротив.


Poslednji put menjao Khal Drogo dana 24 Maj 2018, 19:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8572 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 429  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs