banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 07:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4193 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 210  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 06 Sep 2018, 15:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Ko je onaj lik sto je imao 24-25 poena? Gdje igra? Zla¸torog pokojni, Rogaska?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 13 Sep 2018, 10:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ју ростера Цедевите, 6 странаца и 6 хрвата.
Ту је сигурно највећа ведета Џош Мегет, е сад како ће се снаћи, питање је.
Мегет, Бел, Кобс, Бените, све добри нападачи, Агиљар, Коок, шире с позиције 4.
Видим ту је и Лима који је компатабилан са Стипеновићем.
Нападачки јако потентан тим, видјећемо у одбрани да ли ће се нешто моћи одбранити.
Сито Алонсо је ок тренер.
Биће их интересантно гледати.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 13 Sep 2018, 10:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Perperoglu, ispod 250k ne igra. - IGRA za 220 000
Baron, ispod 300k nije nakon odlične sezone u Turskoj - 1/3 manje
Ragland, ispod 300k nije. Mada, i to je malo. ISTO MANJE ne puno ali manje
Ojo, aj neću reći 200k. Ali nije mnogo manje- IGRA ZA TRI PUTA MANJE (u FMP imao 50 000, sad ce imati 75)
Zirbes nije ispod 200k. -180
Ristić 120k najmanje -Ne znam to mi
Simanić ima 300k, opštepoznato. Jedan od plaćenijih a čak nije ni blizu prve petorke- BORISA Ima 160 000
Faye 130 000 dolara

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 13 Sep 2018, 11:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Puno je 160 za Borisu, ali jebiga, morali smo ako smo mislili da ga zadrzimo. Jedva cekam utakmicu u petak da vidim na sta to sve lici, da li su se uloge pocele dijeliti i sl.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 13 Sep 2018, 11:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Dobro je Nebojša smanjio plate obzirom da je za vrijeme "žutih" i "vladavine Partizana" nekog lika iz Nikšića za kojeg niko ovdje nije čuo plaćao 30k mjesečno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 13 Sep 2018, 11:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Na ruke ili?

Nego, FMP nastavlja da dovodi crnce koji bi mogli da naprave neku karijeru u Evropi, poslije Odza i Boldena tu je jos jedan visoki... Gracin Bakumanya atletski dobro izgleda, sve ostalo je upitno, no vidjecemo.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Данас у 18:00 Морнар - Партизан, 20:00 Игокеа-Будућност.

Ево шансе да видимо нове нигере на дијелу, мада је ово ревијални пријатељски програм.
Биће бар дивљања за све паре.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Prijateljski ili ne, ovo je prvi trofej u sezoni, a svaki se racuna! :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kakva navijacka publika u laktasima. To mesto zasluzuje da se ulazu sve pare namenjene za sport u RS.

Svaka cast


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 21 Sep 2018, 00:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Malo sam uspio dogledati obije utakmice, reci cemo po tri cetvrtine.

U prvoj, Partizan na kraju ubjedljivo dobio Mornara. Kod grobara ima mnogo talenta, poletnosti, ali fali cvrstine. Vjerujem da ce i pored toga uci u plej of. Mornar nije kliknuo jos uvijek kao prosle godine a i ne vjerujem da hoce. Opet su pogodili sa jednim strancem, ostale cemo sacekati. Ima tu i neki mali za kog nikad nisam cuo, svidja mi se njegova raznvrsnost, tu je i Drenovac... Nije to lose, ali mislim da nece nista znacajno postici.
Sa druge strane, Igokea skockala pravu takmicarsku ekipu, oni se mogu posibati sa svima i sigurno ce napraviti neka iznenadjenja. Buducnost bez price prvi favorit prvenstva. Jaki na svim pozicijama, atletski mocni, kompletni. Sjajan tim u svakom slucaju.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 21 Sep 2018, 07:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Али каква два нападача доведе Морнар и Керингтон и Кениг.
Видјећемо како ће се реброн уклопити, њима би ваљало главе да одигра нешто, Керингтон није плеј, може понекад улетити и то је то.

Али ужасни дресови додикленда, зар нимало креативности ту нема, прошле године копирали Клиперсе ове Минесоту.

Можда Борац треба копрати дресове Барселоне, можда крене набоље, бар маркетинг :iconbiggrin: :iconbiggrin:

Задру тренер Пипан. А ростер плачи брезо бјела.
Мислим да су први фаворити за испадање.
А ни Цибона није пуно јача, са лошијим тренером, Велићем.

Не знам шта је код хравата, али да су им тако градови и држава окреули леђа.
Да баш никог не гура хдз чуди ме, ни Загреба крвавог ко некад.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 21 Sep 2018, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Išao juče u LA pogledati ove dvije utakmice pa da podijelim par utisaka.

Partizan izgledao mnogo bolje nego u Španiji. Naravno, ne poredim Mornar s ACB-ligašima nego se igralo s mnogo više žara. Dvije-tri zadnje sezone toga nije bilo. Takođe, odavno nismo imali toliko igrača koji fizički mogu igrati odbranu, pogotovo spoljnih. Svidjela mi se niska petorka koja je počela 2/4, Nikolić, Gegić, Aranitović, Zagorac, Landale. Naravno, mnogo toga još škripi. Opet slabo branimo taj šut za 3.

Mornar je po sinoć viđenom pogodio sa Carringtonom. Ni Koenig nije bio loš. Shephard valjda neće ostati jer s njim nisu zadovoljni. Mislim da ni približno neće ponoviti uspjeh iz prošle sezone.

Sutra će se najbolje vidjeti gdje smo. Budućnost će biti kompletna, vraćaju se Jackson i Danilo Nikolić.

Od Budućnosti sam mnogo više očekivao. Ako ne žele katastrofu u EL, igra se mora drastično promjeniti. Žao mi je što nisam vidio Jacksona a u subotu ne mogu ići. Aleksa Ilić je odigrao odličnu utakmicu. Zakucavanje na jednoj, brutalna blokada na drugoj strani. Pravio par glupih faulova ali će to Džile dovesti u red.
Mislim da će dominirati ligom sa tom niskom petorkom Craft, Ivanović/Gordić, Clarke, Jackson/Šehović, Clark.

Koliko me je Budućnost razočarala, toliko me je Igokea pozitivno iznenadila. Zubčić je odlično pojačanje. Sava Lešić standardno isporučuje svoje. Mali Ilić je takođe dobro koristio minute. Ne znam da li Orlando Johnson igra na otvoreni ugovor. Čovjek je već prvu utakmicu privatizovao. Klasičan divljak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 21 Sep 2018, 19:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
Нова Варош je napisao:
Али каква два нападача доведе Морнар и Керингтон и Кениг.
Видјећемо како ће се реброн уклопити, њима би ваљало главе да одигра нешто, Керингтон није плеј, може понекад улетити и то је то.

Али ужасни дресови додикленда, зар нимало креативности ту нема, прошле године копирали Клиперсе ове Минесоту.

Можда Борац треба копрати дресове Барселоне, можда крене набоље, бар маркетинг :iconbiggrin: :iconbiggrin:

Задру тренер Пипан. А ростер плачи брезо бјела.
Мислим да су први фаворити за испадање.
А ни Цибона није пуно јача, са лошијим тренером, Велићем.

Не знам шта је код хравата, али да су им тако градови и држава окреули леђа.
Да баш никог не гура хдз чуди ме, ни Загреба крвавог ко некад.

Колико знам,Борац је прошле сезоне носио овакве дресове као игокеа сада,само у својим бојама...Фирма из Драгочаја се брзо пробија на тржиште,њихову опрему сам видио прошле сезоне код КК Сплит и још доста клубова у региону.
Што се тиче хрвата и клубова,нису њима окренули леђа већ се ради о томе да су дио ЕУ и да се новчани токови мало боље контролишу...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 22 Sep 2018, 00:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Odgledah na preskoke i drugi dan. Cedevita bi mogla izbiti taj luzerski mentalitet iz svojih redova, jer je poizbacivala vecinu hrvata... vidjeli nema ljeba pa doveli 800 stranaca. U sustini liga ce biti strasno fizicki zahtjevna, mnogo je atletski i fizicki jakih ekipa.
Zvezda mi nije ok, lijepo je to izgledalo u drugom poluvremenu, ali necemo mozi da branimo niske petorke. Nije dobro, opet rupe u odbrani, opet neke zajebancije... ali vidjecemo kako ce to Tomic sakriti. Ofanzivno smo potentni, prejak je plej, mnogo poena u rukama petica, sve ok, ali kada se bude ginulo za svaki posjed, ne znam... nadam se najboljem. Za sada Buducnost najbolje izgleda

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 22 Sep 2018, 08:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5843
Ne znam, meni Regland uživo bi onako, nit' smrdi, nit' miriše, ali pleju realno treba najviše vremena da se uklopi. Nekako sam mislio da je viši... Vidjećemo već, možda je rano za ocjene, ali čuda svakako ne očekujem. S druge strane, moram se posuti pepelom što sam potcjenjivao Barona. Izuzetno zahvalan igrač. S lakoćom pogađa otvorene trojke, djeluje spremno, igra intenzivno, ne glupira se. Faje se nahvatao skokova, u napadu nula bambija, u odbrani se trudi, ali i tu možda ne donosi nešto specijalno, ne znam... pretpostavljam da je bio jeftin. Za skok svakako ima osjećaj i uvijek je tu negdje prvi na lopti, kao i svi dobri skakači. Radije bih Kevina Džonsa, kad su ga već spominjali :D, ali dobro. Trebamo prihvatiti činjnenicu da je ekipa vjerovatno jeftinija. Perperoglu, maltene ne vidiš ga da igra, pogledaš na semafor, a ono on mežu vodećim strelcima, iskusno. Fićo Čović kao zalutao, malo je tužno gledati kako se fizički pati, em ga pretrčavaju, em se odbija od protivnika... Aleksa Radanov imao nekih odličnih momenata, vidi se da momak ima osjećaja, bilo je dosta asistencija, brzo odigrava, a hajlajt mi je bio 1-1 aktivna odbrana u jednoj situaciji, gdje je otjerao protivničkog igrača u neželjen šut koji je zavšrio debelim promašajem. Ima momak potencijal, ali još je rano da se od njega traži bilo šta osim napretka. Ristić radio otprilike sve, pogađao, krljao se, dvije banane, pokazao vrlo meku ruku za današnje centarske standarde, ali pretpostavljam da, kao i u slučaju Radanova, trebaće mu neko vrijeme da se pronađe, i on je, iako stvarno perspektivan, ipak mlad igrač. Boriša nepoznanica, ima ruku, pokretljivost, odličan odraz, samo nekako pasivno djeluje...

Zbog tih mlađih uopšte nije loše što se ove sezone igra Evrokup. Evroligaški nivo i tempo bi im možda mogao slomiti samopouzdanje, ovako će imati više prostora da se "raskomote" i pronađu. Već za koju sezonu mogli bi postati odlični igrači za Evropu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 23 Sep 2018, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Rengland koji nit smrdi nit mirise je mozda i najbolji igrac lige :D . Mada, ima stvano dobrih igraca ove sezone.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 23 Sep 2018, 21:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ovo večeras izgledalo rutinski.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 23 Sep 2018, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Tomic srbenda

https://youtu.be/HYH68mOEI28


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 23 Sep 2018, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
ok

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ABA liga
PostPoslato: 23 Sep 2018, 23:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Au kakvo pisanje po Buducnosti... nisam ovo ocekivao. Odlicna energija kod igraca, ovo bi mogao biti pravi tim sto se tice atmosfere.
Nenadic pokazao da bi se od njega mogao napraviti nesto nalik na kombo pleja, ima tu zicu... defanzivno jak, ofanzivno malo losiji sut, ali ostalo veo ma dobro sa mogucnosti napretka.

Prvi trofej u sezoni osvojen, idemo dalje.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4193 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 210  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs