banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 23:33

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Apr 2017, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Апсолутно Грофов пораз. До сада сам га и бранио, сад нек` једе говна. Ако екипа коју је он направио, дјелује онолико неповезано, онда је само један кривац. Значи Партизан ако нема горе појединце, нема ни боље, али су ТИМЧИНА за нас. Титула и мрш. Доста те је више јаране, испуцао си све кредит.
Они су дисциплиновани константно ми само играмо индивидуално. И напад и одбрану. Не знамо се бранити већ 2 сезоне, а ове не знамо ни нападати, тимски.
Велика је срамота изгубити дерби на Маракани и примити 3 гола. То нису ни горе екипе, ни гори тренери себи дозвољавали. Није случајно што се то десило 10-15 пута у историји. Титула ублажава ову срамоту, али леђа да му видимо у јуну. Доста је.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2017, 20:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ne pamtim kad su nas ovako ubili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Apr 2017, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
giometar je napisao:
ne pamtim kad su nas ovako ubili

Кад је Лола затварао стадион. 2:4. Ми узели титулу. :evil3:

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 06:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Tužna, bezidejna igra... Zadnjih 20 minuta su slali duge lopte, kao da je Drogba u špicu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Apsolutno zasluženo...
Nije Partizan odigrao neku blistavu partiju, ali su izašli na teren sa jasnom vizijom šta žele i kako da dođu do toga. Za razliku od naših, koji su još jednom izašli bez pravog koncepta, ideje i prave postavke.
Nikolić je odlično pročitao i eksploatisao sve slabosti Zvezde i Božovića kao trenera... Izbjegli su defanzivni blok Le Talek i Donald, tražeći otvaranje po bokovima gdje je duvala užasna promaja. Ristić nije lijevi bek i teško će naučiti da to igra, Petković je defanzivno kriminalan. Tavamba je dominirao i Nikolić je tačno znao šta može da očekuje od njega. Svaku dugu loptu je uspio makar da dodirne, a iznenađujuće dobar je sa loptom bio i na zemlji. Luković nije mogao da mu prismrdi i kapiten bi stvarno mogao da razmisli od povlačenju na kraju sezone. Dueli sa ozbiljnim špicevima, pokazali su još jednom da on više nije na nivou ni JSL, a kamoli nečeg ozbiljnijeg... Frimpong još jednom dobar, ali momak juri i krpi rupe koje iza sebe ostavljaju naši bekovi, čuva prostor koji na pokrivaju dvojica, juče krajnje beskorisnih, defanzivnih veznih i još je pride prilično dobro sačuvao Đurđevića... On je suštinski i jedini ozbiljan odbrambeni igrač u toj četvorki pozadi... Tugo moja...

Le Talek i Donald. Na stranu što mi uparivanje njih dvojice od početka ne izgleda logično, juče je demonstirano kako beskorisni obojica mogu da budu protiv ekipe koja ima 2 ozbiljna tehničara u veznom redu. Janković i Leonardo su ih izbacivali kako su htjeli, težište igre prebacivali na bokove, ova dvojica ostajali u međuprostoru, nazad nisu pomagali štoperima, naprijed nisu ništa odigrali. Le Talek ni fizički ne može da odigra na nivou JSL. Bolje bi na terenu izgledao Milijaš, iskreno. Donald je u nekom opasnom kontra ritmu i pitanje je šta se sa njim dešava... Kanga je igrao i trudio se, Boaći isto tako, ali njih dvojica, nemaju sa kim da igraju. Tačka... Kangi se saigrači ne kreću bez lopte, nema otvaranja, ulazaka u prazan prostor, da uvijek ima bar 2 opcije za pas. Boaći savlda i teške lopte, blizu kaznenog prostora, prihvati ih i primiri, ali poslije nema šta da radi sa njima. Nema nikog da mu se ponudi na povratnu loptu... Svi su statični... Katastrofa od igre i koncepcije.
Grof na kraju izvršio samo dvije izmjene. Uveo opet tog Sikimića, da ga je..m više i Sikimića, a Vujaklija koji je prošlo kolo dao dva gola ni u protokolu. Umjesto kriminalnog Ruiza, uve na rkilo Srnića, koji je isto bio van protkola nekoliko utakmica. Pa zar nije mogao da proba sa Plavšićem na toj strani, da uvede krštenog lijevog beka i Ristića pomjeri naprijed. Dečko bar u napadu zna da igra... Ne znam više... Kao što reče bigman, poraz je aposlutno Grofov i ako se nešto rapidno ne promijeni, a ne vidim da hoće, treba mu se zahvaliti na kraju sezone, kakav god bude krajnji ishod. Jesam ga branio i smatrao da ga treba ostaviti da radi posao, ali ne vidim uopšte naznake promjena... On tvrdoglavo gura svoju ideju sa Ristićem na beku, sa Ruizom koji ne igra ni promil bolje ili ovaj ne zna da ga koristi, sa Sikimićem koji obavezno ulazi, šta god se dešavalo na terenu, bez kvalitetnih rješenja na štoperu i sa Le Talekom i Donaldom, koji prosto ne mogu da igraju zajedno...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 09:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Sinić pročitah na fejsu kritički komentar na trening i pripreme. Kao nisu se pripremali za derbi i slično. Nekakva opuštena atmosfera sa low level treninzima.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 10:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
musakica je napisao:
Sinić pročitah na fejsu kritički komentar na trening i pripreme. Kao nisu se pripremali za derbi i slično. Nekakva opuštena atmosfera sa low level treninzima.


Moguće je da je to istina... Kod mnogih naših igrača, pogotovo mlađih vidi se manjak stručnog rada. Evo dva primjera od sinoć...

Manojlović je prvi primjer, primjer nerada trenera golmana. Koji god golman je posljednjih 10 i više godina bio prvi čuvar mreže, nakon par mjeseci je postajao teški linijaš, nesiguran u istrčavanjima i sa jezivo slabim procjenama dugih lopti. Kod drugog gola se to vidjelo sinoć? Manojlović je katastrofalno procijenio let lopte, koju bi vjerovatno onom percepcijom i promašio, da nije naletio na Tavambu. Znači katastrofalna procjena situacije u petercu i leta lopte. I kod prvog gola je slabo postavio živi zid i slabo postavio sebe. Leonardo uopšte nije šutirao jako, niti toliko precizno. Jednostavno je prebacio živi zid i gađao bliži ugao. Manojlović stajao dalje od prve stative, jer je očekivao centaršut. Zbog činjenice da slabije procjenjuje let lopte, postavio se tako da brže reaguje u istrčavanju. Dvije prilično krupne greške, koje su plod čisto slabog rada struke. Uz to, tehnika mu je očajna. Svaku vraćenu loptu, pod pritiskom je ispucavao u aut... Za one skinute zicere mu svaka čast, zbog toga i ne zaslužuje da bude glavni krivac, a čak i da jeste glavni krivac, treba ga istrpiti jer je perspektivan golman i Zvezdino dijete. Ali sa njim se mora raditi na otklanjaju elementarnih nedostataka, a sa sadašnjim trenerom golmana, to neće moći...

Ristić... Momak nije lijevi bek i ne može to da igra. Ima on volju, napadački može da odgovori zahtjevima, prodoran je, zna da centrira da se ubaci u napadi i da se ponovi, ali beku je defanziva ipak u glavnom opisu posla. On se gubi na svojoj strani čim ga dupliraju. Ne zna da li da prati igrača koji ide uz liniju ili da se povlači u sredinu da pomogne štoperu, ispada na najjeftinije lažnjake i u šesnaestercu nije nikakav defanzivni faktor. To su taktičke stvari, koje njemu niko nije objasnio ili ih on ne razumije...Kako god okreneš, on bek nije, a teško da će ikad i biti, barem sa ovakvim radom...

O fizičkoj spremi neću ni da pričam. Većina ih izgleda kao da su rekreativci, koji naveče dolaze na mali fudbal poslije dana u kancelariji. Rekao sam u jednom postu ranije, da je poražavajuće da Anđelković sa 34 godine izgleda fizički najspremnije u ovom timu...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 11:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Mislim da centaršut nije očekivao niko na stadionu. Nije čovjek dao jedan gol iz slobodnjaka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 11:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Slažem se sa svima da su Kanga i Boaći bili najbolji u Zvezdi.Slažem se i da je Ristić mnogo korisniji u vezi nego na beku...Uglavnom slažem se u većini..

Jedino smo štopere potpuno drugačije doživjeli :D

Onaj PingPong nijedan duel sa Tawambom nije dobio!...ali bukvalno nijedan,ni u vazduhu,ni na zemlji čak...skrivio je i faul kod prvog gola...Vidjelo ono štopera nije :(
Luković mi je mnogo sigurnije djelovao..iako se i na njemu osjete i godine i dugogodišnje neigranje,ipak je i ovakav izmislio fudbal za ovog crnca...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 19 Apr 2017, 11:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 11:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
A za Božovića sam na ovoj temi prvi napisao da veću prevaru od trenera nisam vidio,i to odmah nakon Kairata.

Kasnije je porušio sve rekorde u pobjedama,pa sam se morao korigovati :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 11:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Upravu je enKore.
Vidjelo se iz Kazablanke da će Leo šutirati. Dio krivice snosi Manojlović koji po meni ništa nije bolji od Kahrimana, ali eto mlad je, pa nek brani, možda se razbrani.

Ja baš onog grofa šaldžiju ne volim, čovjek stalno neke karafeke izvodi po konferencijama, a malo je falilo da ga maltežani izbace na po marakane. Ludogorets bio bolji u obe utakmice, o Sasuolu da ne pričamo.
Još izađe ovo ljeto i priča kako mu visinske, kondicione pripreme ne trebaju :roll:

Ne vidim kako on može Zvezdu ubaciti u ligu evrope bar, dug sve veći, Ristića će prodati, i možda još nekog, ali ništa to ne rješava.

Šlagere, ne može Frimpong dobit u skoku Tawambu, niži je za 10cm, plus fizički slabiji. A i Nikolić je gurno na Lukovića, a Đurđević nek se ganja sa Frimpongom. Očito je da je Luković slabiji dio štoperskog tandema.

A dobro Nitro napisa, fino je Nikolić eskivirao Le Taleka i Donalda.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Teška srca priznajem da je Nikolić odučio Božovića od trenerskog posla, na prethodna tri derbija. Ne toliko kvalitetnom igrom, koliko taktičkom postavkom, motivacijom, a bogami i fizičkom spremom igrača. Nakon "one" polusezone, bio sam prilično siguran da smo našli trenera koji zna znanje. Reputacija, rezultati iz prethodnih klubova, pa još Zvezdaš, naš do koske... Onda eksplodira Gruja, Katai se odluči da konačno zaigra fudbal, uspavani i anonimni Viera se raspuca, pride talenat dokažu Rajković i Jovanović i to dobije potvrdu na terenu. I sad nakon ove sezone, pitam se gdje je istina. Jer ovo što ove sezone igra Zvezda, i ono od prošle su nebo i zemlja. Jesu li se njemu prve sezone stvari namjestile da Zvezda samelje sve protivnike ili je tu bilo nejgovog trenerskog pečata? Počinjem i ja da sumnjam da je u stvari kroz karijeru (trenersku) u stvari imao više sreće nego znanja i pameti...

Mislim Ludogorec i Sasuolo su kvalitetnije ekipe, da se razumijemo. Ali nije npr. Sasuolo toliko kvalitetniji, da onako rašrafi Zvezdu u prvom meču. Jednostavno nije...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 13:29 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2017, 13:22
Postovi: 5
A ustvari jeste i Sasuolo a i Ludogorec barem 5 do 10 puta kvalitetnije ekipe, cak i mnoge ekipe u Super Ligi Srbije su kvalitetnije od oba drzavna kluba i Vojvodina i Cukaricki i Radnicki i bas u tome je problem. Kad to shvatite mozda se i napravi nesto u Evropi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Ja sam primjetio da je Vojvodina za klasu bolji tim od Zvezde. Ludogorec pa baš i nije.

Zvezda ima daleko najbolje pojedince u ligi koje eto neće niko da uklopi.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 13:58 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2017, 13:22
Postovi: 5
Kada nam prvenstvo bude regularno i ne bude bitno ko je na vlasti i ciji klub ce se favorizovati svake godine bio to Partizan ili CZV, e tad mozemo ocekivati da ce neki nas (srpski) klub napraviti nesto u evropskim takmicenjima. Do tada veliki ''grofovi'' i ostali strucnjaci ce svoju moc iskaljivati u Surdulici i Lucanima, a u avgustu zavrsavati takmicenje u Evropi gdje taj Ludogorec ili Sasuolo sa pola snage onako rekreativno zavrsi posao u jednom poluvremenu i izbaci ''sampiona'' Srbije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 14:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Ja ne bih mijenjao Marka Jankovica za Ruiza ili Plavsica, Milenkovica ne bih ni za jednog stopera Zvezde, ni Đurđevića za Boaćija. Nepotrebno je spominjati Evertona i Leonarda.

Ne bih se slozio da Zvezda ima daleko najbolje pojedince, ali to sam valjda samo ja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 17:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Niko ne bi Ruiza ni na klupi drzao, ali jbg, kod nas moze u prvom timu igrati. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 17:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
i na kraju, sta je ovaj derbi pokazao po pitanju sledece sezone i kvalifikacija za evro takmicenja? koliko igraca je potrebno da se nesto makar pokusa napraviti?
ili mozda traziti novog grofa?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 17:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Zameniti trenera i kondicionog trenera, pa i trenera golmana. Od stranaca Boaci, Kanga, Donald i Le Talek, pa i pingpong ako nema para za bolje a vec su pod ugovorom. S tim sto Donald i Le Talek trebaju poraditi na kondiciji...

To je sto se stranaca tice, ostalima pokazati vrata. Sto se domacih tice mnogo ih je za izlaznih vrata


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2017, 17:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10257
i dodaj psihologa za kangu i slicne lobanje! da ga procijeni jer onakvi prebacaji kao na poluvremenu protiv bugara te kostaju! kostaju klub par stotina 'iljada evra!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs