banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 06:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jun 2017, 21:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
3:0

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 22:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Odigrali smo ocajno ali ne znam sta su ljudi ocekivali
Kad je dolazio znalo se da je Milojevic ziheras i da vodi previse racuna o defanzivi.
Niti je imao vremena niti mogucnosti da nesto promijeni od Bozoviceve ere
TRener nije zelio da previse rizikuje pa je i sastav bio takav kakav je

Pomalo o igracima
Stojkovic je najvece razocaranje, on i Srnic su milion puta imali praznu stranu i svaki put kad su bili sami zasrali su...
sa tim da je Filip i defanzivno bio bas los.

Andjelkovic je veceras mozda bio i najbolji, jedini koji je bio konstantna opasnost i imao smislena rjesenja. Protiv jacih ekipa veliki problem u najavi

Vujadin i Frimpong bez posla a Savic je sa onim faulom bez ikakve potrebe pokazao da i dalje ima zute minute

Donald i La Talek - u ovakvoj utakmici jedan je aposlutni visak . Obojica bez ideje i sto je najgore bez volje

Rikardinjo/ u prvom se nudio trazio ali preslab u duelu. Cini se da zna i vidi za razliku od ostatka

Milic / potpuno pogresna strana osim penala nista nije uradio..

Boaci zali Boze nase veze , lik ne dobije pravu loptu nikako za pohvalu svakako angazman i borbenost

Trener
Previse defanzivno i jednostavno. Bolja ekipa i trener ce nam tako zatvoriti bokove da ce sve da se pusi.
Izmjene su posebna prica jer je Srnic morao da leti poslije 45 minuta

Bez obzira na ove minuse ne shvatam bas pljuvanje, ok odigrali smo lose ali ekipa je slobom 20 dana u pogonu nije stigla ni da odigra jebe.... pripremne utakmice a kamoli sta drugo..

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 22:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Тачно да је лоша утакмица, и тачно да је ово очекивано, али није тачно да је Стојковић био најлошији, напротив.

Најбољи су били Анђелковић, Боаћи и Стојковић, тим редом.

Ле Талек је био у фазону само да се утакмица заврши.

Рано је за предвиђања, треба појачања, али ова екипа сигурно неће доживјети онакве дебакле као Сасуоло, вјероватно се неће наиграти у европи, али се бар неће брукати широм старог континента.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2017, 22:25 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
nisam napisao da je najgori vec najvece razocaranje...

kao u grcu ni kvalitetan centarsut ni dupli pas niti lopta u prostor. Srnic par puta otvorio a on mu nije dao loptu u prostor a znaju se iz Cuke

a imao je nekoliko puta vremena da popije kafu i da pogodi Boacija ali eto nije...

U drugoj ligi SRpske mogao sam od 10 centarsuteva bar sedam puta da pogodim napadaca i tu prica o bekovima zavrsava
Nisam previse razocaran sigurno ce ekipa da se uigra i da ce to biti vec bolje

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2017, 06:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Манојловић и даље не зна избити лопту. Техника, нула, ко врата!
Жуле у грчу, али види се да ће ту бити добра прича, са њима двојицом. Сама чињеница да су имали 30 сиутација на утакмици у близини 16, мени је доста за почетак. Обојица брзи и не комликују (не знају), па онда то мора да се уиграва, џаба стаж из чуке. Они морају дефанзиву своју да поправе, обојица заједно, да тако кажем, тимску дефанзиву по тој страни.
Вујадина сам доживљавао као појачање, али ме мало забринуо, имао је два испадања на почетку, много наивна, па сам се брецнуо и опрезније га посматрам. Оно што се види да је у ваздуху прилично сигуран и да му је брзина сасвим солидна. Понијело га је мало, почео да преноси лопту, против тога сам максимално.
Ле Талек, у стелт моду већ нешто јаче од пола године, једноставно, без њега се може а и мора сада. НА ПАПИРУ, савршено звучи, Канга, Доналд и Рикардињо.
Ној имао утакмицу каријере. Само га не могу од оног аутогола, титулу убио.
Доналд на пола гаса, алиби потези, шутеви из даљине и само сигурни пасови, плус пар грешака. Сморен, а да хоће...
Рикардињо, убрзава игру, игра све на прву, али мање преузима одговорност. Није он тип играча као што је Канга, и то не треба тражити од њега. Он је идеалан да буде друга виолина и тад даје највише. Е сад, шта ћемо ми од њега тражити и очекивати, не знам.
Милић није фудбалер. Иако је у моментима дјеловао одлично, једноставно, он је толико предвидив, да то боли. Борбом надокнађује нешто мало, имао је превише лопту у ногама, највише захваљујући Нојевој ноћи.
Боаћи, све има све зна и игра тимски. Нешто и даље недостаје. Као да није фокусиран нон стоп. Превише гестикулација, смијања, "конфликата" (није то ништа ново за нападаче, али...), не знам нисам увјерен да он може дати 20 голова у првенству. Дај Боже да ме демантује. Без нападача нема титуле.

Тренер, рано је да се прича. Ако је до њега, велика похвала за то како смо изгледали на терену, ЦИЈЕЛИ меч и како смо, такви раштимовани, константно трчали и покривали простор. Далеко је ово од онога што треба да буде, али и од онога што се може. Мора се још сачекати са оцјеном тренера.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2017, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
Ako neko slucajno nije nasao do sada https://www.youtube.com/watch?v=f5_uSRUhzjQ


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 08:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Taman kad pomislis da ne mozemo potonuti vise ono...
strasno je kako smo izgledali u zadnjih pola sata
momak sa malte stiklom izbaci cijelu odbranu a nama je Milijas jedini koji moze da odigra smisleno i promijeni stranu...

Ovo bas ne obecava

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 08:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5788
Lokacija: Banja Luka
Fudbal nam je dno dna. Mladost i Vojvodina ispali već u prvom kolu, Zvezda imala najlakšeg protivnika pa prošla dalje. Sramota primiti tri gola od ekipe koja je prosječna ekipa na Malti.Bruka prava ko nam je mogao biti šampion države...

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Brigate BL je napisao:
Taman kad pomislis da ne mozemo potonuti vise ono...
strasno je kako smo izgledali u zadnjih pola sata
momak sa malte stiklom izbaci cijelu odbranu a nama je Milijas jedini koji moze da odigra smisleno i promijeni stranu...

Ovo bas ne obecava


Čudno zvuči, ali ja sam tek sad optimista... Obećava mi izjava Milojevića o "balkanskom mentalitetu", što će reći da će pokušati da promijeni taj i takav pristup. Ma šta pričali prije meča, jasno je bilo da će naši otići tamo da otaljaju posao. Potez i pristup za šta nikakvo utemeljenje nisu imali, jer kvalitetom nisu iznad Maltežana, onoliko koliko bi željeli da budu. Zato mi je i draže da je ovako završilo. Relativno ubjedljiv trijumf u prvoj utakmici i onda ovo demaskiranje svih problema i rup(etin)a u drugoj. Da smo oprali ovu egzotičnu ekipu sa dva ubjedljiva trijumfa sa po 4-5 golova, sakrili bi sve slabosti tima iza tog rezultata, a igrači bi vjerovatno u glavama sebi usadili sliku o sopstvenom kvalitetu, daleko iznad realne. Ovako su i oni prizemljeni...
Anđelko je defanzibna rupa, Frimpong je dobar uz još jednog pouzdanog štopera, uz drugog kiksera tipa Savića i on će izgubiti glavu i srljati u greške. Stojković nije na nivou na kom treba da bude, ali biće bolji, makar defanzivno od Petkovića. Pouzdan štoper nam treba nasušno... Babić? Nisam siguran u kakvom je stanju, ali donijeće sigurno snagu i sigurnost u skoku. Marka Bašu bih dočekao kao da nas pojača Vidić lično.
Vezni red je sterilan. Kanga je, uz Milijaša, jedini kreativan igrač. Prvi taktički divalj i neobuzdan, pitanje koliko bi se uklopio u Milojevićev sistem, Milijaš ne može da bude oslonac jer nije igrač za 90 minuta, pogotovo 90 minuta visokog ritma. Šta će tu da se izmisli, nemam pojma... Ako ovaj Jovičić dolazi, evidentno je da će pored Donalda otići i Le Talek, jer je momak klasični libero sredine terena, koji ne doprinosi puno naprijed. Za dvojicom takvih, kad je tu univerzalac Gobeljić i ovaj mladi Račić, nema prevelike potrebe. Potonji mi je tek enigma. Gledao sam ga malo na par utakmica kod Grofa i evo juče. Ne vidim taj toliko hvaljeni kvalitet. Dečko za jednog vezistu slabo osjeća prostor i ima užasan pas. Ajde što je neprecizan, nego nije ni tehnički dotjeran. Šta njega toliko izdvaja nemam pojma...

Boaći? Napadač u pravom smislu te riječi. Predator u šesnaestercu. Vidi i osjeća prostor, odlično osjeća gdje ide lopta, oslobađa se čuvara lako, što snagom što kretnjom. Realizacija bi mogla da mu bude još malo bolja, ali to odlično kompenzuje time što lako i često ulazi u šanse. Ako ga povrede zaobiđu ide sigurno do 25+ golova u sezoni. Kao takav, biće zlatna koka za prodaju narednog ljeta, a ako je Pešić onakav kako se priča, onda će i adekvatna zamjena biti spremna.

Rana je ovo faza priprema i treba biti objektivan. Milojević je za 2-3 nedelje priprema uspio tek da dovede ekipu na neki razuman nivo fizičke spreme. Dalji (krvav) rad i potpuno formiranje ekipe, tek predstoji. Ne očekujem instant čuda, već postepenu nadogradnju ekipe u taktičkom i tehničkom pogledu...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Koliko god pljuvali Donalda, vidimo kako bez njega izgledamo...

I taj Racic, iako mu je jedini kvalitet igra glavom, mi je prihvatljiviji od La Taleka, bar nije stranac. Rikardinjo zna fudbal, nema price, ali nemoj da se onako brzo oslobadja lopte... on bi nesto brzinski razmijenio par duplih i da stvorimo sansu, ali brate kad vidis da nemas sa kime, probaj sam, sutni, gurni Boaciju... Ali ok, svidja mi se sto se nismo zaludili da smo jaki.
Ja bih Kangu ostavio, sa njim i Rikardinjom imali bi igru, dodati im krljatora nekog da trci za sve pare i eto igre.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2017, 15:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Krljatora smo dobili - Jovicic je upravo to, jak snazan, tuce otima...

Nazalost u pojedinim momentima Boaci primi loptu i vidis da je sam u napadu
tranzicija nam je velika nula

Rikardinjo se boji duela i zeli sto prije da izbaci protivnika..Tacno je da nema s kim da odigra///
Nas problem su krila Srnic i Milic ne bi mogli proci ni mene u punoj formi jer im je igra sterilna i 1 na 1 uzasna

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 07:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Drama queens...

Kazahstanci će se inače teleportovati u Beograd.


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 08:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10258
evo i index.hr suosjeca :D
Citiraj:
VODSTVU Crvene Zvezde smračilo se kad su u ždrijebu izvukli kazahstanki Irtiš, koji igra u 4100 kilometara udaljenom Pavlodaru. Logistička noćna mora započela je prije nego što su i krenuli na put jer im Kazahstanci nisu željeli izdati vize za Kangu, Frimponga, Ruiza i Boakyea.

Kad su napokon riješili tu zavrzlamu, "crveno-beli" ukrcali su se u charter za Pavlodar da bi više od sat vremena sjedili u zrakoplovu i čekali dozvolu za polijetanje. Na pola puta, u ruskoj Samari, stali su kako bi dolili gorivo, no i tamo su bili duže od sat vremena čekajući dozvolu za let prema Kazahstanu.

Napokon, beogradska ekspedicija je kroz olujno nevrijeme i jake turbulencije stigla u Pavlodar dva sata iza ponoći zbog čega je propustila večernji trening. Utakmicu igraju danas u 20 sati po lokalnom vremenu, a također se očekuje lagana oluja tijekom susreta.

_________________
Slika


Poslednji put menjao vlakanje dana 13 Jul 2017, 09:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 08:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Ima li prenosa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 08:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
јавни медијски сервис еуропске србије


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 13:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Feb 2016, 01:01
Postovi: 8
Негдје прочитах да се блокирала прва против Флоријане на РТС, и да ће ова исто тако бити блокирана?!

Гледао у кафани прву против Флоријане и било је преноса. У чему је квака?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 16:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Проће Звезда лагано, али овакви гафови ко овај пенал се не смију озбиљној екипи дешавати.

Јовичић најбољи, бар мени.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2017, 17:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Andjelko crni...
Ne znam meni i dalje previse praznog hoda, glupe taktike milojevica i pogresnih izmjena
Jbg Milijas i dalje najkreativniji a treba mu pola minute da se okrene ali bar zna gdje moze poslati loptu

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2017, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ово ће овако изгледати до даљњег. Не знам шта је мени, али ово уопште није било лоше, с обзиром на фазу у којој се тим и тренер налазе. Нити смо ми екипа која може ИКОГ прегазити, нити сад ту има нешто много да се очекује. Одиграли смо колико можемо, такмичарски, све до 93 минута, ја сам био прилично задовољан. Зихерашки, јер тако треба играти на почетку.
Али кад се догодио тај минут, ја кад нисам тв разбио. Па мајку ти ретардирану, говедо једно, оно не би направио мој 5-годишњи син, СТЈ!
Како би га пребио сада, не могу вам то описати. А ријетко то према нашим играчима осјећам. Ухххх.....

Требам сад у БГ страховати због вола, који је давно требао напустити клуб. Кад је Вицо питао Терзића да га прода Борцу претпрошле године, овај пристао, и у разговорима са коњем, он каже да хоће титулу са Звездом и онда иде. Па што не оде, коњу!?

Што се тиче тренера, не видим које су измјене погрешне? Мени је проблем што је сад превише конзервирао Кангу, тј. дао му мање маневарског простора, а мало лопти ка њему. Средина нам је била тотално мрљава нападачки, и онда увијек, изостаје све ка крилима и шпицевима. Примјетио сам чак да ни троуглове не праве по страни, на 30 метара од гола противника. ОДбрана била ок, можда је ЛТЛ довољан са Савићем, а паре дати за доброг лијевог бека. Не знам, нисам добар од јуче.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2017, 08:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
U revanšu će se valjda računati na Pešića i Babića, biće svi uslovi da se pokaže dobra igra, pa će se vidjeti koliko se može. Irtiš je slab, to se mora proći bez poteškoća, a onda u idućem kolu po glavi dobiti. Jedino da žrijeb malo pomiluje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs