banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 22:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Avg 2022, 10:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23490
Za Kangu, ali posebno za Rodića, nakon žutog kartona crveni visi u zraku... Tako da možda je to dio odluke. Vjerovatno se zato i naljutio jer nema povjerenja u njega trener da neće napraviti drugi žuti. Rodić se nije bunio. Ni on nema povjerenja u sebe vezano za to :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 10:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 604


Kakav teatar! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1257
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Da... Ne razumijem se puno u to ko na kojoj poziciji može da igra. Ali moje pitanje je da li je mogao uvesti nekoga iskusnijeg mjesto Kange?

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 11:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Krstičić je iskusniji od Kangve, ali je zato i nekvalitetniji i nespremniji i od Kangve i Kange. Kanga i Kangva su dobar tandem za domaću ligu i slabije evropske ekipe (ili ekipe koje nisu ubitačne u kontrama kao Makabi). Njih dvojica su mogli igrati u tandemu ali da imaš iza njih zadnjeg veznog, osigurač igrača u vidu Sanoga, jer ostavljaju krater u odbrani iza i nemaš dupli blok u defanzivi pri branjenju. Da bi igrao Sanogo pored ove dvojice morao bi se žrtvovati neko od tandema Ivanić, Katai, Bukari, a što je opet teško.
Edit: Krstičić nije bio na klupi, ali bi bio iskusniji koji je mogao zamjeniti Kangu. Odnosno nije mogao, jer ga nije bilo ni u protokolu.

Elem, izmjena Kange je imala logike, jer je on igrao sa žutim kartonom i u utakmicama punim naboja je hodajući crveni. Zamjeniti ga sa Kangvom po meni je imalo logike i tu mislim da nije bilo uopšte bitne razlike na dešavanja u drugom poluvremenu. Srnić je nama igrao osigurača u defanzivi i onda ga nemaš nigdje naprijed, a nit je toliko jak u defanzivi nit zna šta naprijed. Dalje, imaš Erakovića koji igra beka a momak nije ni u ludilu desni bek. Nije navikao da tako igra i na silu ga guraju. Na njegovu poziciju na štoperu, vrate jebenog Milunovića kome je duša u nosu od 70og minuta. Mrtvijeg igrača u posljednih 10, 15 godina nije bilo u Zvezdi. Dalje, na lijevom boku igra Rodić kome je duša u nosu bila isto posljednjih 15-ak minuta i koji je imao gomilu grešaka u drugom poluvremenu, ali Stankela stručnjak to ne vidi. Pešić je odigrao katastrofalno. Momak ne može zagraditi loptu, ne vrši dovoljno presing na odbranu protivnika, tehnika mu je tanka, a nije ni brz. Imao je jedan šprint u prazno pred ulazak Pavkova. Alibi igrač, potpis katastrofa.

Ovu ekipu Zvezde od ozbiljne evropske ekipe dijeli jedan desni bek, zadnji vezni i špic + riješiti se odrona u vidu Srnića, Krstičića, Gobelje i sl...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 12:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
enc0re je napisao:
Sondri je napisao:
Bezveze 2 gola primišmo... Šteta, bila je prilika, al nemamo kvalitet... Ne znam šta bi bilo da dođe Bayern, City,...


35 igrača pod ugovorom i tačno 3 puta skuplji tim... jbg...nešto nedostaje opet


Jbg, i vi ste tri puta skuplji od onih sa Kipra pa to nije pomoglo. Ne igraju pare, nego ekipa. A LeonN je fino objasnio sta nama nedostaje.
Bukari odlican igrac ali dzaba kad je 90% vremena bio sam na onoj strani zato sto beka igra Erakovic koji to nije i koji skoro i da nije prelazio centar.
Ovaj poraz najvise ide na dusu Stankovicu + magicnom dvojcu Terzic/Mrkela koji za pocetak vec godinama ne znaju dovesti beka, a ni sa napadacima se nisu proslavili.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 12:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
LeonN je napisao:
Krstičić je iskusniji od Kangve, ali je zato i nekvalitetniji i nespremniji i od Kangve i Kange. Kanga i Kangva su dobar tandem za domaću ligu i slabije evropske ekipe (ili ekipe koje nisu ubitačne u kontrama kao Makabi). Njih dvojica su mogli igrati u tandemu ali da imaš iza njih zadnjeg veznog, osigurač igrača u vidu Sanoga, jer ostavljaju krater u odbrani iza i nemaš dupli blok u defanzivi pri branjenju. Da bi igrao Sanogo pored ove dvojice morao bi se žrtvovati neko od tandema Ivanić, Katai, Bukari, a što je opet teško.
Edit: Krstičić nije bio na klupi, ali bi bio iskusniji koji je mogao zamjeniti Kangu. Odnosno nije mogao, jer ga nije bilo ni u protokolu.

Elem, izmjena Kange je imala logike, jer je on igrao sa žutim kartonom i u utakmicama punim naboja je hodajući crveni. Zamjeniti ga sa Kangvom po meni je imalo logike i tu mislim da nije bilo uopšte bitne razlike na dešavanja u drugom poluvremenu. Srnić je nama igrao osigurača u defanzivi i onda ga nemaš nigdje naprijed, a nit je toliko jak u defanzivi nit zna šta naprijed. Dalje, imaš Erakovića koji igra beka a momak nije ni u ludilu desni bek. Nije navikao da tako igra i na silu ga guraju. Na njegovu poziciju na štoperu, vrate jebenog Milunovića kome je duša u nosu od 70og minuta. Mrtvijeg igrača u posljednih 10, 15 godina nije bilo u Zvezdi. Dalje, na lijevom boku igra Rodić kome je duša u nosu bila isto posljednjih 15-ak minuta i koji je imao gomilu grešaka u drugom poluvremenu, ali Stankela stručnjak to ne vidi. Pešić je odigrao katastrofalno. Momak ne može zagraditi loptu, ne vrši dovoljno presing na odbranu protivnika, tehnika mu je tanka, a nije ni brz. Imao je jedan šprint u prazno pred ulazak Pavkova. Alibi igrač, potpis katastrofa.

Ovu ekipu Zvezde od ozbiljne evropske ekipe dijeli jedan desni bek, zadnji vezni i špic + riješiti se odrona u vidu Srnića, Krstičića, Gobelje i sl...
Pesic je dao gol i imao asistenciju, da su ova ostala pojacanja upola tako napravila bio bi lagan prolaz. Ne znam samo gdje cupaju ove afrikance, uvijek su vazili za tehnicki slabije pa ajd' barem da moze trcati, ovi ne mogu ni to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 13:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
gishas je napisao:
Pesic je dao gol i imao asistenciju, da su ova ostala pojacanja upola tako napravila bio bi lagan prolaz. Ne znam samo gdje cupaju ove afrikance, uvijek su vazili za tehnicki slabije pa ajd' barem da moze trcati, ovi ne mogu ni to.


Gol i asistenciju mu ne sporim. Za gol je bio dobro postavljen (što napadač i mora raditi kada se uđe u 16m) i dao ga očekivano. Asistencija je bila uigrana kombinacija na prvu. Katai peta na prvu, Pešić na prvu i vrhunski pogodak Ivanića. Odlično. Pratio sam njegovo kretanje u nekoliko sekvenci u drugom poluvremenu. Nije mogao kršteno primiti loptu. Nije je mogao ni graditi kako treba i dovoljno dugo. Ako imaš oko sebe tehnički odlične Kataija i Ivanića i brzog Bukarija, onda napadač ili mora biti brz i tehnički spreman kao oni, da ih isprati ili da je jak i da navlači po 2 igrača na sebe. To ja od Pešića ne vidim. Kao što sam rekao za Ohija i Dionija, a i Živkovića, da nisu nivo kvaliteta koji nam treba za Evropu, tako smatram i za Pešića. Pavkova ne treba ni spominjati. On je miljama daleko od ozbiljnog fudbala.

Jel ih neko udarao po ušima da odmah prodaju malog Lazetića?
Jel ih neko silio da prodaju Njegoša Petrovića i šalju malog Stanića na pozajmicu, a pri tome dovode i vraćaju raznorazne polovanjake?
Način na koji su otjerali Degeneka, itd...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 13:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 604
LeonN je napisao:
Jel ih neko udarao po ušima da odmah prodaju malog Lazetića?


Igracu koga su placali 50.000 trebali bi da povecaju platu na 500.000 pa sledece sezone da Lazetić primiti 550.000, pa sledeće 600.000, pa 650.000, pa 700.000 evra u poslednjoj sezoni koliko ce dobiti u Milanu.

Crvena zvezda zaradila je 4.500.000 evra, plus potencijalno 1.500.000 evra kroz bonuse.

A mali je dao jedan gol za Zvezdu i cetiri za Grafičar. A slabo je i igrao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
LeonN je napisao:
gishas je napisao:
Pesic je dao gol i imao asistenciju, da su ova ostala pojacanja upola tako napravila bio bi lagan prolaz. Ne znam samo gdje cupaju ove afrikance, uvijek su vazili za tehnicki slabije pa ajd' barem da moze trcati, ovi ne mogu ni to.


Gol i asistenciju mu ne sporim. Za gol je bio dobro postavljen (što napadač i mora raditi kada se uđe u 16m) i dao ga očekivano. Asistencija je bila uigrana kombinacija na prvu. Katai peta na prvu, Pešić na prvu i vrhunski pogodak Ivanića. Odlično. Pratio sam njegovo kretanje u nekoliko sekvenci u drugom poluvremenu. Nije mogao kršteno primiti loptu. Nije je mogao ni graditi kako treba i dovoljno dugo. Ako imaš oko sebe tehnički odlične Kataija i Ivanića i brzog Bukarija, onda napadač ili mora biti brz i tehnički spreman kao oni, da ih isprati ili da je jak i da navlači po 2 igrača na sebe. To ja od Pešića ne vidim. Kao što sam rekao za Ohija i Dionija, a i Živkovića, da nisu nivo kvaliteta koji nam treba za Evropu, tako smatram i za Pešića. Pavkova ne treba ni spominjati. On je miljama daleko od ozbiljnog fudbala.

Jel ih neko udarao po ušima da odmah prodaju malog Lazetića?
Jel ih neko silio da prodaju Njegoša Petrovića i šalju malog Stanića na pozajmicu, a pri tome dovode i vraćaju raznorazne polovanjake?
Način na koji su otjerali Degeneka, itd...
Ako napises da je neko odigrao katastrofalno, a taj dao gol i imao asistenciju onda si polupao loncice.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 14:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Ako ti samo tako gledaš fudbal, onda OK.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
Uzmi bilo koji sajt, novine, nase ili strane, pa pogledaj koju je dobio ocjenu, vjerovatno je bio najbolji ili medju tri.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 15:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 452
Vidim i ja sada. Posipam se pepelom. Ja sam imao drugačiji utisak i vjerovatno jači jer mi nije ostao u dobrom sjećanju od ranije.

I pored toga mislim da nije kvalitet da bude prvi napadač.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Ja ću reći samo jedno - kod svakog neuspjeha, sjetim se da je Terzićeva faca glavna u klubu i odmah mi bude mnogo lakše. Čak možda jednom i ode (vjerovatno, kad padne i Vučić, a možda i to nije tako daleko kako se čini).
Što se same utakmice tiče, nismo mi za LŠ, ionako.

Spoiler:
I da, Deki je svakako jedan prosječan trener, ali tužno je da ga narod onako proziva po komentarima. Nikoga ne poštujemo... a svi smo nekad jedva čekali kalčo samo da gledamo hoće li Deki zavaliti sa 30 metara. I ne treba nam biti bolje, kad smo stoka. Kmetovi najobičniji.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 18:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10259
Koga da dovedete, konkretno umjesto dekija ako ce i taj novi na desnom beku imati gobelju i erakovica?! Uspavanog milunovica na stoperu, smrada i prepotentnog idiota kangu u ekipi... On da ne pruzi ruku dejanu stankovicu?!
Ne vjerujem da ce se cz usreciti ako promijeni trenera. Iako to niko (glasno) ne spominje, vazduh trepti...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5853
Pa ako je Vladan Milojević slobodan, svakako je bolja opcija. Na pamet mi padne i Prosinečki koji je dobio 3 derbija sa drugim najmlađim sastavom lige, prosjek bio 22 godine, i vratio karijere otpisanima Ninkovu, Lazoviću, Tošiću i ostalima... kakav je to tek šaren sastav bio, pa Gobelja je za Stevana Reljića Zaneti lično. A ima i stranih trenera solidnih. Meni je recimo Sa Pinto bio odličan kod nas. Najbolje postavljen derbi koji sam gledao. Dok su igrači "Srpskog Murinja" imali snage za svih 20 minuta, naravno...
Bojim se da me utisak o Dekiju, sa njegovog dolaska, nije prevario. Jednostavno ne odaje neku posebnu inteligenciju. Ja njega obožavam i dalje, što se mene tiče može i iz lige ispasti, on je i dalje isti onaj Dejan Stanković koji mi je uljepšavao djetinjstvo, nikad ga neću vrijeđati, samo ovo baš i ne ide.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2022, 20:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nije problem ispadanje, problem je izgubljenih 15 miliona eura i preskupa ekipa da igra sa Kolubarom, Javorom i ostalim gubitnickim ekipama...
Kangu nabiti nogom zarad mira medju ostalima, jer vjerovatno ce se neko ugovori morati malko smanjiti...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 06:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 604
Tih potencijalno izgubljenih 15 miliona potrsosis na dovodjenje nekog jadnika koji ne moze napraviti razliku sa jacim protivnicima i jos te napucavaju u Ligi Sampiona.

Ovako zaradili smo 11 miliona. A možemo rasteretiti tim i finansije.
Plus sto se mozes nadmetati sa sebi slicnim timovima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 07:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2022, 10:57
Postovi: 122
Sad ispade dobro što Zvezda ne uđe u LŠ


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 08:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 604
Generalno je bolja situacija. Cak i kada se radi o bodovima i koeficijentima.

Jedino dok ti ne dodje Stef i objasni kako je u stvari Dinamo enetrprajs za ove prostore! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Avg 2022, 08:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 737
Dinamo i jeste daleko ispred svih na ovim prostorima. U organizaciji, omladinskoj skoli, transfer politici, a pogotovo kvalitetu ekipe.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8760 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 94 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs