banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 05:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Sep 2018, 18:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Ahahahaha Deni, Enfild je meta, furundžije, ne tobdžije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Sep 2018, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Arsenal, Liverpul. Ista govna. :lol:
Opet ja kao nekada Wenger i Ferguson.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 10:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Milan Borjan je NAJBOLJI GOLMAN prvog kola Lige šampiona!

Zvezdin čuvar mreže je i u prvom kolu Lige šampiona pokazao koliko znači za samopouzdanje čitavog tima, za sigurnost odbrane, a pre svega, koliko znači za sam klub. Od sedam udaraca u okvir gola, Borjan je odbranio isto toliko.
Jedini golman sa više odbrana u Ligi šampiona je Olsen iz Rome sa osam, ali su tri lopte završile iza njegovih leđa i njegov klub je izgubio od Real Madrida (3:0). Sedam odbrana ima i čuvar mreže Liona na meču sa Mančester sitijem, ali je jedna lopta zatresla mrežu Lopeza (u trijumfu nad "građanima" 1:2), pa je tako Borjan jedini koji je zaustavio sve udarce ka svom golu, i to toliko njih.

https://sport.blic.rs/liga-sampiona-201 ... na/40nrkdd

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Eeee, a nekada kako se igralo. PSV pet udaraca na gol i dao pet golova Zvezdi :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Ko je branio tada?

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Dišljenković. Ali možda ta statistika sa uefine stranice nije tačna, ali opet :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Bajko je bio i ostao neprevaziđen. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Romatičarski pogled na fudbal više ne pije vode... "Daj da izađemo muški i da ih napadnemo" taktiku je zadnji pokušao Robi protiv Rena i primio 5 golova. Od onog i onakvog Napolija, svako otvaranje i napad bi rezultovao golom ili šansom na drugoj strani. Ljudi igraju direktan fudbal, osvajaju prostor kroz tri izmjene pasa, imaju individualni kvalitet da mogu i sa 3 igrača u završnici da naprave problem i kvalitetnijim odbranama. Protiv takvih protivnika jedino se može izaći defanzivno i pokušati nešto uraditi na kontru i uvući protivnika u jurnjavu za rezultatom i golom, igrajući na kartu nejgove nervoze, sa odmakom vremena... Sve ostalo bi bilo besmisleno. Žao mi je, ali vremena kad se Zvezda nadigravala sa Milanom i Realom su daleko iza nas i veliko je pitanje, da li će se ikad vratiti...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Nitro je napisao:
Od onog i onakvog Napolija, svako otvaranje i napad bi rezultovao golom ili šansom na drugoj strani.


Pa otvarala se Zvezda povremeno. I da gotovo svaki put je bila stopostotna za Napoli pa je Borjan spašavao stvar. Kapiram da će Liverpul i PSG slično ali jače da pritiskaju. Taktika bi trebala biti ista a igrači jači za jedno iskustvo.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 15:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Malo Uefa i sere sa ovim veličanjem Borjana kao igrača utakmice...Prvo,branio je ispod svog prosjeka,i sve što je odbranio išlo je u njega,i van 16 udarci...Ono što je bilo baš jebeno i izrađeno,ili bar najopasnije,šut Insignjea je otišao u prečku...Kaljehona izbio Rodić sa linije...Ili ono Mertensovo,što je možda i najopasnije i najizrađenije bilo,je prohujalo kraj stative..Jedina vrh intervencija je bila onaj šut Milika u prvom pol,ali i on je pobjegao u mrtvi ugao skoro...A imao je dva ogromna kiksa,jednom došao do centra kao drogiran,a drugi put mu ispala lopta,sreća igrač Napolija okrenuo leđa..

Ne znam..meni je bar 6 igrača Zvezde bilo bolje od Borjana...Ovo kao da se namjerno radi,da je kao Napoli nešto stvarao mrtve zicere oči u oči,a Borjan skidao sve...Nešto slično je i Anćeloti rekao nakon utakmice,da su nekoliko puta izlazili jedan na jedan sa golmanom Zvezde..

Ovo je samo moj neki utisak,koji i ne mora nužno biti tačan....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 16:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Голману су се броје одбране, то улази у статистику за играча утакмице, а имао је Борјан пуно одбрана. Реално, цијела одбрана ЦЗ је играла одличну утакмицу, а мени лично Родић био најбољи.
У принципу кад не примиш гол, а браниш се, углавном голман добије ту ласкаву награду играча утакмице.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I meni je Rodić bio najbolji...oba puta sam je vidio u golu..i kod onog uklizavanja na ivici 16,nakon greske Degeneka oko centra,i ono kad je izvadio sa gol linije onu Kaljehonovu. ..fino saradjuju Marin i on..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 17:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2018, 09:54
Postovi: 481
Vidim Savića niko ne spominje. Dečko je izbio desetine lopti glavom, odlično uklizavao... Rodić je spasio čist gol, pa je zbog toga bolje odigrao?

Prednost se inače daje fudbalerima koji su dali golove, nego onima koji asistiraju, kod izbora najboljeg na utakmici. To je po meni laički.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I meni je Vujadin bio odlican...

A ovo za strijelce,nisam bas shvatio...Nebitno...

Uglavnom,nekako ne volim kad se igracem utakmice proglasi golman kluba za koga sam navijao (a navijao sam za Zvezdu opasno na ovoj utakmici,velika je ovo stvar).....pa mi se zato mozda upalila neka lampica :lol: :lol:..Dobar...ali nista spektakularno,da bi se sticao utisak da je zbog njega Napoli izgubio dva boda,kao sto Anceloti tvrdi....a i UEFA izborom za igraca utakmice

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Onda smo izvukli bas bas odlican rezultat, s obzirom da si ti navijao za Zvezdu :lol:

Inace jedan od glupljih argumenata je taj da su sve lopte isle i golmana. Iz tog ugla gledanja jeste tako, ali to vise govori o tome koliko je golman dobar jer se zna postaviti i koliko ti nemas pojma jer si to izjavio :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Hertzog je napisao:
Onda smo izvukli bas bas odlican rezultat, s obzirom da si ti navijao za Zvezdu :lol:

Inace jedan od glupljih argumenata je taj da su sve lopte isle i golmana. Iz tog ugla gledanja jeste tako, ali to vise govori o tome koliko je golman dobar jer se zna postaviti i koliko ti nemas pojma jer si to izjavio :lol:


Tamo gdje stane zvanicni sajt UEFA,kompjuteri,statistika,udarci u okvir,odbrane.....kad iscrpe sve svoje resurse....-dalje nastavljam JA! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Borjan je najbolji golman u konkurenciji ostalih golmana prvog kola LŠ prema stopostotnom učinku.

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma dobro,to mi je ok...svaka cast!

ali odmah nakon utakmice je u miks zoni Bojan (Arena tv) rekao da je proglasen igracem utakmice "po izboru UEFA"...vjerovatno ima i taj neki izbor,odmah nakon utakmice,pojma nemam...nisam nesto LS zadnjih godina ni gledao..

..tu se UEFA i ja razmimoilazimo,i vjerujem da im nije svejedno zbog toga! :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
MVP stob rekli amerikanci :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2018, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2012, 11:37
Postovi: 2564
Ima neka statistika koja mu je dala najbolju ocjenu. Nisam je detaljno zagledao pa vidite kako stoje vaši favoriti za igrača utakmice.

https://www.sofascore.com/hr/fk-crvena- ... li/oebsZcc

A naravno nevjerujem da je uračunato ono suludo izletanje i pokušaj dodatavanja lopte protivničkom igraču. :)

_________________
Najbolji card game : https://store.steampowered.com/app/397060/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs