banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 09 Maj 2024, 19:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8763 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 439  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Nov 2023, 00:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1262
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Ja srećom nisam bio kući i nisam gledao utakmicu. Uključio sam se tek u osamdesetom minutu. Jedan, po meni, dobar tekst. https://sputnikportal.rs/20231129/crven ... 83835.html Mislim da ovog Bahara stvarno treba otjerati usranom motkom.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 08:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Istina, od ovih stranaca jedino Hwanga sto bih ostavio i Glazera. Djiga ima potencijala iako i on zna usrati, a i svakako mislim da je on na pozajmici? Ostali stvarno nisu pokazali nista vise od nasih klinaca, a hvala Bogu stvarno ima dosta mladjih igraca koji su pokazali da mogu. Eno sjetim se da smo prodali Lekovica i Lazetica, obojicu zvanicno za po 4m, da bi za te pare doveli Serifa i slicne. Aj sto nisu oni nista bolji od nasih, nego su i gori. Kad vec dovodis stranca on treba biti bolji od nasih. Za neke se i desi da se pogrijesi, bude dobar u dobrim klubovima ali kod nas se ne pokaze, jbg. Ali ne znam na osnovu cega se npr ocekivalo da ce Serif biti dobar, kad se vidi gdje je igrao i koliko je golovao davao, a nije bas ni malo placen. Otjerati Terzu, Mrkelu i Bahara, dovesti Vidica ili nekog slicnog. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 08:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 455
U tekstu gore, taj novinar kaže kako lopta nije htjela u gol. Pa neće lopta ući u gol, kada napadač 1 na 1 sa golmanom puca direkt u njega i kada sa 5 metara glavom zabija loptu u zemlju. To se ne zove nedostatak sreće ili da te neće. To je manjak kvaliteta. Da to uradi u seoskoj ligi iznapušavali bi ga, a kamo li u LŠ. Taj Endijae je prevara i tal od igrača (još jedan u nizu) i to se moglo vidjeti čim je došao. Nastavak na Kulibalija i slične. Drvo od igrača a la Purović.

Uigravali su na pripremama stoperski trio Mićko- Dragović- Eraković da bi to razjebali i prodali Erakovića i onda bar umjesto njega da uigravaju Lekovića, oni prodaju i njega, dovedu Đigu (!) na pozajmicu (!) i upare ga sa Rodićem i Dragovićem. Epilog je vidljiv. U Superligi Srbije se primaju golovi svaku utakmicu. Điga može igrati Superligu, al za Bežaniju. Prodaja Azarova je isto upitna.

Na pripremama su naprijed uigravali tandem Olajinka- Kraso- Bukari da bi i to promjenili. Statusi gomile igrača nejasni. Kange, Kangve, Viga.. Falko se još vodi u klubu. Mitrović je ugasio formu, Kabić dečko uopšte ne igra, a doveden kao jak potencijal. U rosteru gotovo 40 igrača.

I da, u tekstu gore se ne pominje odgovornost Tvorze i Mrkele, pa i Marina. Tu je osnova problema.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 09:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 455
zerocool je napisao:
Istina, od ovih stranaca jedino Hwanga sto bih ostavio i Glazera. Djiga ima potencijala iako i on zna usrati, a i svakako mislim da je on na pozajmici? Ostali stvarno nisu pokazali nista vise od nasih klinaca, a hvala Bogu stvarno ima dosta mladjih igraca koji su pokazali da mogu. Eno sjetim se da smo prodali Lekovica i Lazetica, obojicu zvanicno za po 4m, da bi za te pare doveli Serifa i slicne. Aj sto nisu oni nista bolji od nasih, nego su i gori. Kad vec dovodis stranca on treba biti bolji od nasih. Za neke se i desi da se pogrijesi, bude dobar u dobrim klubovima ali kod nas se ne pokaze, jbg. Ali ne znam na osnovu cega se npr ocekivalo da ce Serif biti dobar, kad se vidi gdje je igrao i koliko je golovao davao, a nije bas ni malo placen. Otjerati Terzu, Mrkelu i Bahara, dovesti Vidica ili nekog slicnog. :D


Vidiću nisu dali da vodi FSS, misliš da će Zvezdu? :D

To samo ako/kada AV ode i možda..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 10:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Imam pravo da mastam. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
LeonN je napisao:
U tekstu gore, taj novinar kaže kako lopta nije htjela u gol. Pa neće lopta ući u gol, kada napadač 1 na 1 sa golmanom puca direkt u njega i kada sa 5 metara glavom zabija loptu u zemlju. To se ne zove nedostatak sreće ili da te neće. To je manjak kvaliteta. Da to uradi u seoskoj ligi iznapušavali bi ga, a kamo li u LŠ. Taj Endijae je prevara i tal od igrača (još jedan u nizu) i to se moglo vidjeti čim je došao. Nastavak na Kulibalija i slične. Drvo od igrača a la Purović.

Uigravali su na pripremama stoperski trio Mićko- Dragović- Eraković da bi to razjebali i prodali Erakovića i onda bar umjesto njega da uigravaju Lekovića, oni prodaju i njega, dovedu Đigu (!) na pozajmicu (!) i upare ga sa Rodićem i Dragovićem. Epilog je vidljiv. U Superligi Srbije se primaju golovi svaku utakmicu. Điga može igrati Superligu, al za Bežaniju. Prodaja Azarova je isto upitna.

Na pripremama su naprijed uigravali tandem Olajinka- Kraso- Bukari da bi i to promjenili. Statusi gomile igrača nejasni. Kange, Kangve, Viga.. Falko se još vodi u klubu. Mitrović je ugasio formu, Kabić dečko uopšte ne igra, a doveden kao jak potencijal. U rosteru gotovo 40 igrača.

I da, u tekstu gore se ne pominje odgovornost Tvorze i Mrkele, pa i Marina. Tu je osnova problema.



Pa eno nedavno Terza je pricao nesto, vidio sam SK kanalu od IG i sve svalio na Marina, kao sve je on odlucivao oko transfera. Vec se poceo ogradjivati, svi krivi, samo on i Mrkela nisu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3076
Samo se sjetite da im Ohi nije valjao, vjerovatno najbolji strani napadač unazad xy godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2023, 17:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2010, 23:46
Postovi: 5855
zerocool je napisao:
Istina, od ovih stranaca jedino Hwanga sto bih ostavio i Glazera. Djiga ima potencijala iako i on zna usrati, a i svakako mislim da je on na pozajmici? Ostali stvarno nisu pokazali nista vise od nasih klinaca, a hvala Bogu stvarno ima dosta mladjih igraca koji su pokazali da mogu. Eno sjetim se da smo prodali Lekovica i Lazetica, obojicu zvanicno za po 4m, da bi za te pare doveli Serifa i slicne. Aj sto nisu oni nista bolji od nasih, nego su i gori. Kad vec dovodis stranca on treba biti bolji od nasih. Za neke se i desi da se pogrijesi, bude dobar u dobrim klubovima ali kod nas se ne pokaze, jbg. Ali ne znam na osnovu cega se npr ocekivalo da ce Serif biti dobar, kad se vidi gdje je igrao i koliko je golovao davao, a nije bas ni malo placen. Otjerati Terzu, Mrkelu i Bahara, dovesti Vidica ili nekog slicnog. :D


Kao da sam ja pisao. S tim što bih nakon rastjerivanja ovih, vratio Robija, da spuštamo komšije bar u fudbalu sad kad su se u košarci razgoropadili. 8)
Šalu na stranu, naravno ne trebamo se njima opterećivati, ali naše uglavnom sramotno loše i kukavičko igranje derbija ovih godina kad je Partizan najgori u istoriji, je lakmus papir kakvi ljudi vode klub.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2023, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1262
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Dok se klubovi ne privatizuju ništa ovo neće valjati. To je moje neko mišljenje.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2023, 13:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 611
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Dec 2023, 17:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6029
Nadam se bodu večeras. Solidna kvota za 1X

Slika

Послато са SM-A145F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 05:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 611
Ako ništa ove se sezone nismo sramotili sa visokim porazima u ligi šampiona. To je ranije bilo mučno za gledati.
Šteta što imamo napadače koji neznaju šutnuti na gol.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 10:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 455
Sad u Januaru odma prodati Nedeljkovića i Mijatovića, a za iste pare dovesti još jednog Nedajeta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Na osnovu ulaganja i svega, nasa najgora grupna faza u Evropi.
A vec su krenuli izbacivati clanke za njih dvojicu Leon, ako ne odu na zimu, na ljeto ce sigurno. Pa da nam Terza dovede jos neke vedete od 3-4 miliona umjesto njih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 11:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 455
Pomislio sam da će se ove sezone odskočiti od tog palanačkog pristupa i da ne mora ugrađivanje pod svaku cijenu. Ali ne ide. U drugoj polovini ljeta, transferi su pokazali opet isto (staro) stanje. Sinoć u utakmici koja nema nikakvog značaja, umjesto da se u prvih 11 nađu klinci iz podmlatka, opet startuju stranci. Bahar odavno zaslužio pedalu, al iz nekog razloga drže ga tu gdje jeste.

Zero, vjerovatno po Terzinoj narudžbi idu tekstovi. Lagana priprema za prodaju. Ja isto očekujem ovaj ili ljetni prelazni period da odu.

I da, katastrofalno odigrana grupa. Bez dileme, najgora.

I da, još jednom. Điga, svaki put se iznova šokiram da lik ima gotovo garantovano mjesto startera.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3076
DStankovic je napisao:
Ako ništa ove se sezone nismo sramotili sa visokim porazima u ligi šampiona. To je ranije bilo mučno za gledati.
Šteta što imamo napadače koji neznaju šutnuti na gol.


Slaba je to utjeha, pogotovo što je igra očaj. Najgora grupna faza, bez premca, razočarenje je još veće s obzirom na količinu novca koja je prethodnih sezona ušla u klub, prvi put garantovano učešće u grupi ali džaba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Dec 2023, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
LeonN je napisao:
Pomislio sam da će se ove sezone odskočiti od tog palanačkog pristupa i da ne mora ugrađivanje pod svaku cijenu. Ali ne ide. U drugoj polovini ljeta, transferi su pokazali opet isto (staro) stanje. Sinoć u utakmici koja nema nikakvog značaja, umjesto da se u prvih 11 nađu klinci iz podmlatka, opet startuju stranci. Bahar odavno zaslužio pedalu, al iz nekog razloga drže ga tu gdje jeste.

Zero, vjerovatno po Terzinoj narudžbi idu tekstovi. Lagana priprema za prodaju. Ja isto očekujem ovaj ili ljetni prelazni period da odu.

I da, katastrofalno odigrana grupa. Bez dileme, najgora.

I da, još jednom. Điga, svaki put se iznova šokiram da lik ima gotovo garantovano mjesto startera.


Najzalosnije je sto su obojica igrali silom prilika, a ne zato sto se kao vjeruje u njih i zato sto su dobri (a jesu). Da je Serif bio 10% bolji nego sto jeste, mali Mijatovic bi imao 5-10 minuta po utakmici maksimalno. Ili da je Mijalovic 10% bolji na beku nego sto jeste, Nedeljkovic ne bi ni igrao. I onda ne bi imali ni koga prodati, tj mozda bi ih i mogli prodati, ali za 2-3 puta manje para nego sto ce sad dobiti. Jos jedan dokaz koliko nema nikakvog plana, guras djecu zato sto su skupo placena pojacanja promasaj i onda se ispostavi da su ta djeca bolja od njih, ali eto, niko nije razmisljao o njima sve dok nije bilo druge opcije. A ko zna koliko jos takvih ima, koji nisu(niti ce) dobili sansu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2023, 08:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Dec 2017, 08:56
Postovi: 455
zerocool je napisao:
LeonN je napisao:
Pomislio sam da će se ove sezone odskočiti od tog palanačkog pristupa i da ne mora ugrađivanje pod svaku cijenu. Ali ne ide. U drugoj polovini ljeta, transferi su pokazali opet isto (staro) stanje. Sinoć u utakmici koja nema nikakvog značaja, umjesto da se u prvih 11 nađu klinci iz podmlatka, opet startuju stranci. Bahar odavno zaslužio pedalu, al iz nekog razloga drže ga tu gdje jeste.

Zero, vjerovatno po Terzinoj narudžbi idu tekstovi. Lagana priprema za prodaju. Ja isto očekujem ovaj ili ljetni prelazni period da odu.

I da, katastrofalno odigrana grupa. Bez dileme, najgora.

I da, još jednom. Điga, svaki put se iznova šokiram da lik ima gotovo garantovano mjesto startera.


Najzalosnije je sto su obojica igrali silom prilika, a ne zato sto se kao vjeruje u njih i zato sto su dobri (a jesu). Da je Serif bio 10% bolji nego sto jeste, mali Mijatovic bi imao 5-10 minuta po utakmici maksimalno. Ili da je Mijalovic 10% bolji na beku nego sto jeste, Nedeljkovic ne bi ni igrao. I onda ne bi imali ni koga prodati, tj mozda bi ih i mogli prodati, ali za 2-3 puta manje para nego sto ce sad dobiti. Jos jedan dokaz koliko nema nikakvog plana, guras djecu zato sto su skupo placena pojacanja promasaj i onda se ispostavi da su ta djeca bolja od njih, ali eto, niko nije razmisljao o njima sve dok nije bilo druge opcije. A ko zna koliko jos takvih ima, koji nisu(niti ce) dobili sansu.


Slažem se u potpunosti. Ako jednom dočekamo privatizaciju ili kakav god valjaniji oblik sportsko- tržišnog modela, a manje politike i kriminala. Na sve to, i najvjerniji ćute, jer i oni imaju svoje šeme, firme, talove...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2023, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 611
Ne treba praviti dramu. Tu smo negdje gdje jesmo dno lige šampiona. Kvalitetniji učesnik lige evrope.
To će se teško promijeniti u neko dogledno vrijeme.
Par bezveznih transfera je poremetilo sezonu i to je to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Dec 2023, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26551
Lokacija: Banja Luka
Kad smo vec imali ovako slabo evropsko izdanje, hajde da promovisemo par mladih fudbalera do kraja. Nisu samo Mijatovic i Nedeljkovic u pitanju, ima tu jos momaka.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8763 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437 ... 439  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs