banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Mar 2017, 17:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
a u srijedu vojvodina cz u ns!

edit:

i vec su krenule "igranke"
http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudb ... je/dzkd2sv

mada meni nije bas najjasnije kakve veze ima sigurnost i ovo petljane murije oko izbora tribine! murija jeste tu da obezbijedi utakmicu, ali...
pravno formalno, domacin je ispostovao sve, i ovo ne moze da ima veze sa sigurnosnim procjenama i rizicima.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2017, 07:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Ма то, као, лош дерби, ово оно. Да сам марку добио сваки пут кад сам то чуо... Ко гледа дерби да би видио фудбал?
Овде нема фудбала већ 15 - 20 година и очекивање истог је чист СМ.
Утакмицу су обиљежила 2 најбоља играча у лиги, Ђурђевић и Доналд. Они као нешто нападали, ми се као нешто бранили. Из тога изашла два "гола", јер другачије, смислено и из неке акције, није могло. Потпуно реалан (можда 0:0 да је реалније) исход удакмице, нико није заслужио 3 бода.
Што се тиче нас, Руиз, Луковић, Боаћи па и Канга тим редом, тотално лоши, катастрофални.

Ако Звезда дође до 3. дербија са било каквом предности, узима титулу. Е сад, то што је екипа лошија него прошле године у ово доба (што је опет, парадокс и срамота невиђена), а зна се како смо у европи прошли тада, та титула и не доноси неку срећу, осим оне - да је ови преко пута не узму.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2017, 10:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Pa problem je sto su nasi naravno najavili da ce na istok a niko ti ne moze zabraniti prodaju ulaznica

Policija ima info da ce ovi doci do ulaznica

O derbiju sam pisao ali postoji nekoliko stvari koje su jasne oko naseg tima
prva katstrofalna fizicka pripremljenost ekipe. Dok smo kod Robija nakon 75 minute najcesce davali golove kad je rival pao sad mi padamo
Zavrsnicu smo odigrali katastrofalno, umjesto da drzimo loptu mi smo sve prepustili Partizanu koji je bjesomucno ubacivao u sesnaesterac, bilo je pitanje kad ce ga umuvati.
odluka grofa da zamijeni Ruiza koji je odlicno cuvao Vulicevica i pratio ga. Jos je promijenio strane Plavsicu i Milicu sto je direktno donijelo da Vulicevic tri puta uputi dobar centarsut.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2017, 15:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
naravno da ljudi mogu da kupe ulaznice za koju tribinu hoce. ne pise nikome na celu ko je i sta je.
sad sve strane mogu da se natezu i inate koliko hoce, ali na kraju krajeva i kolac i noz su kod vojvodine. ne vidim da ce neko tu da popusti (a i zasto bi) jer u krajnjem slucaju murija zatvori tu tribinu za sve osim za vlasnike sezonskih ulaznica. njih pomjeris prema sjeveru, svakako to nije ni 1/3 kapaciteta istoka, ostalo ostavis prazno i dovidjenja.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Mar 2017, 16:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Derbi slican kao i njih zadnjih dvadesetak, krljanje na terenu, prekida milijardu i to je to, svaka ekipa ima po dva ili tri igraca koji odskacu kvalitetom od ostalih, ali jednostavno u takvoj igri bez igre i oni nestanu...
Odavno su savezi na ovim prostorima trebali da uvedu opciju oduzimanja bodova za losu igru :lol: ...
Za ono od subote i Zvezdi i Partizanu je trebalo oduzeti po tri boda... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 16:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Grof najavio odlazak ako izgubi...

Vlakanje
znas i sam gdje su dosad bile gostujuce ekipe ,
policija zeli da ih drzi na jednom mjestu jer ih je tad lakse kontrolisati kako se ne bi ponovio jedan od ranijih derbija i tuca na istoku
Ovako dodje lupam 2000 ljudi i ne mogu stati na jug...
predju na istok u bude sranja.
Protiv Partizana je bilo frke na zapadu

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Mar 2017, 17:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
znam gdje su bili do sada ali drugacija je situacija iz ugla vojvodine. cz ranjiva, podijeljena, grof baca bombe, namirisala se krv, bodovi ce uskoro da se prepolove... svi vide svoju sansu i grabe i rukama i nogama da iskoriste i najmanju mogucu priliku da profitiraju.
to je slucaj i sada.
bolje da su gosti "daleko" na jugu, nego da su uz sami teren. to je kont...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 07:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Баш зато што су тензије подигнуте, доћи ће цигана ко никад. Какав црни југ, немојте да се зајебавамо. То су они хтјели, уопштено, да демотивишу долазак наших и то је друга ствар. Не сјећам се да се икад догодило да Делије нису биле на истоку. Једно је њихова жеља и машта, а потпуно друга ствар је то што ни у наредном вијеку неће бити више домаћих навијача, па да се могу зајебавати и пребацивати у кавезе...

С друге стране, Терзић је успио да навуче мржњу свих функционера, свих клубова у лиги, поред оних који су га већ свакако мрзили, па ће тако пут до титуле бити додатно отежан. Кидише се на наш клуб, због њега, гдје год се стигне и то је баш проблем. На нож ће бити свака утакмица против нас, до краја првенства.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 08:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
naravno da je navucena mrznja jer je lik prevarant i lazov. nije da ste i ranijih godina bili nesto omiljenni kod drugih klubova, al' boze moj.

i ne radi se o tome cijih navijaca ce biti vise, to je argument i rasprava na nivou osnovne skole, vec da domacin odredjuje pravila na svom stadionu i tacka! ili je cz sa terzicem i to sebi uzela za pravo da odlucuje na tudjim terenima?!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 10:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ово само луд не види да је држава уцјенила Војводину да се морају пустити ови на исток.
Ништа друго није логично, а понајмање ово да ће доћи до инцидената на истоку, и да се убоги терза сикира око тога :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 10:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Ma naravno drzava kako da ne ...
nemojte se ljudi zajebavati

Legitimno pravo Vojvodine je da pokusa da odredjuje neke stvari na svom stadionu, ali policiji je mnogo lakse kontrolisati grupu na jednoj nego na dvije tribine. O utakmici visokog rizika odlucuje MUP .
Selidba na jug povlaci da bi dosta navijaca otislo na istok i zapad i to bi donijelo problem jer bi 500 ili 1000 ljudi otislo i ne bi sigurno sjedilo mirno i gledalo mec...Jedino da su odvojili dio istoka za goste prema jugu...
Ovaj zadnji derbi je policija odvojila i grobarte na istoku da se ne bi ponavljale stvari kao dosad...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 13:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
1. Kako nije bio bezbjednosni rizik kad su grobari bili na jugu na jesen?
2. Svakako navijača Partizana i Zvezde bude na zapadu, tu policija razdvoji kordonom, što to isto ne može na istoku uraditi?

Znam ja da je sa moralnog aspekta jajarski nekog ograničvati, ali sa pravnog, po propisima lige Vojvodina je sve uradila po zakonu. Ako je policija mogla obezbjediti utakmicu s PArtizanom nema nijednog razloga da to ne učini i ovaj put, sem onog koji sam naveo u gornjem postu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Slika

Ја стварно не контам вас двојицу. Ајде да узмем у обзир да до сада то нисте пратили, само ми објасните како бисте ви ово ставили на југ (дупло мању трибину)?
Па то нису симпатизери! Ово су екипе из БГ и НС, плус остатка унутрашњости, шта је вама? Шта мислите гдје би се прелио остатак? И шта би се десило?
Па задњих неколико дербија на истоку и западу ЈНА се ФИЗИЧКИ раздвајају навијачи и не може се ући на исток до југа ако си циган. Ево и бригате то зна. Је л` се и за то спомиње притисак политике и државе? Наравно да је то спин. Сад ће све бити да је Вучић рекао. А све бих да о да јесте, мајке ми. Само због кукњаве ове. Дражи ми је овај гол сад на дербију, него сви претходни.
И друго, влакање, ја нисам говорио о броју навијача укупно, већ о броју организованих навијача који ће долазити на ту утакмицу и та чињеница се мора узети у обзир кад се организује, од стране полиције.

Не знам ја да ли је Терзић то што кажеш. Можда и јесте, али то није разлог што га мрзе. Мрзе га што се тако понаша, што глуми мајмуна. Знам милион лажова и превараната који су омиљени били и остали... Што, наравно, не умањује проблем који је он направио клубу.

Едит: за Нову Варош, гробара никад у историји није било мање него у претходној години. И на ЈНА, а камоли у гостима. Мислим да је то на југу било сад и никад више.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 14:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Управо је Војводина хтјела спријечити оволики број навијача, да не буду гости на свом терену. Фино сам написао да је с моралне стране јајарски ограничавати број људи, али с правне што да не.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 14:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Samo sto ce ovi navijaci opet doci, kupice karte za ostale tribine i onda eto sranja, kontas sad?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 14:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Apr 2016, 15:47
Postovi: 9
од кад се игра та лига домаћин одређује сектор за гостујуће навијаче и сад се одједном брине полиција (држава) о некој безбједности... смјести циганску стоку на југ, а ко хоће на исток нек' иде на своју одговорност :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 14:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Jesi pametan :lol: pa to hoće i da spriječe cijelo vrijeme :lol: ako odu na svoju odgovornost, ode sve u pm...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 14:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
zerocool je napisao:
Samo sto ce ovi navijaci opet doci, kupice karte za ostale tribine i onda eto sranja, kontas sad?


Hoce.
I problem jeste krenuo od vojvodine koja je poucena ranijim iskustvima htjela sebi da popravi stanje na domacem terenu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 15:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Jbg, ne ide popravljanje tog na silu. Ovako samo mogu sebi napraviti jos vece sranje..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Mar 2017, 20:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Grofe, da li bi otisao???
-NEEEEE :lol: :lol: :lol:
Mosa sine :D :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs