banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 09:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Mar 2018, 17:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Kad sam vidio da Radonjic sutira, znao sam sta ce biti. Pokloni vam bivsi igrac kup :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Mar 2018, 17:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15040
Ne znam ni na koga ide Partizan u polufinalu..

Inače, jako pametan potez Milojevića sa stavi Radonjića da šutira peti penal.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2018, 12:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
Poslednji koji je presavio tabak, i, što je trenutno najvažnije, dobio spor, jeste Goran - Maza Vasilijević, saznaje Blicsport. Član šampionske generacije crveno-belih (1988-1994) koja je pokorila svet, a potom sportski direktor u eri Vladana Lukića, koji je dobio otkaz još pre pet godina kada su u klubu bili Nebojša Čović, Dragan Džajić i Slaviša Kokeza. Zanimljivo, iako tada nisu bili na istim talasnim dužinama, Kokeza i Vasilijević od ove nedelje ponovo sarađuju, pošto je nekadašnji defanzivac Zvezde imenovan za novog koordinatora svih mlađih kategorija FSS.

Bilo kako bilo, Vasilijević je tužio i dobio Zvezdu na sudu. Crveno-beli su dužni da mu isplate 120.000 evra, koliko bi iznosila njegova ukupna zarada u poslednjih pet godina otkako je dobio otkaz. Inače, on u tom periodu nije dolazio na “Marakanu”, pa je sigurno da će u Ljutice Bogdana učiniti sve da ospore ovu odluku.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Mar 2018, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Sta nam je pocinila Lukiceva ekipa....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 18:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Mar 2018, 17:47
Postovi: 1
Pozdrav svima! Ne znam gdje bih napisao ovo nema bas foruma ili stranice neke na facebook.
Ovako, drugar i ja smo iz Nevesinja i prije dvije veceri znaci u subotu uvece oko 8 8:30 na biciklistickoj stazi kod Akvana bazena napala su nas 3 momka i meni skinuli Zvezdin sal a njemu duks i sal. Predstavili su se kao navijaci Borca BL. Ne znam zasto bi nas neko dirao zbog sala i obiljezja srpskog kluba (ipak nismo grobari :D ). Ako neko zna ko su mogli biti momci ili kako da stupimo u kontakt sa njima znacilo bi nam mnogo. Castimo pivom ko god vrati stvari. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 18:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
vratice...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 19:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15040
:lol:

Jesu imali 14-15 godina?


To vas je napao ovaj forumaš "MejdanUzBorac" :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2524
Mozda decki hoce krenuti na zvezdine utakmice, pa da se ne izlazu trosku za rekvizite.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
I meni je Mejdan htio da ukrade Zvezdin cips, al uhvatio sam ga za djacku torbu tako da je odustao.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Mar 2018, 22:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Feb 2018, 13:04
Postovi: 43
kakva duhovitost level njihovih ''drugova'' iz bg poznatijih kao necemo se valjda tuci ipak svi smo Srbi :lol:

nista izvadite iz djacke torbe onda duks i te salove pa vratite posrnuloj braci ahahaha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 18:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
samardza96 je napisao:
Pozdrav svima! Ne znam gdje bih napisao ovo nema bas foruma ili stranice neke na facebook.
Ovako, drugar i ja smo iz Nevesinja i prije dvije veceri znaci u subotu uvece oko 8 8:30 na biciklistickoj stazi kod Akvana bazena napala su nas 3 momka i meni skinuli Zvezdin sal a njemu duks i sal. Predstavili su se kao navijaci Borca BL. Ne znam zasto bi nas neko dirao zbog sala i obiljezja srpskog kluba (ipak nismo grobari :D ). Ako neko zna ko su mogli biti momci ili kako da stupimo u kontakt sa njima znacilo bi nam mnogo. Castimo pivom ko god vrati stvari. :)

:laughing3:
Ее, Боже, Боже...
Видјели момци неке зграде у Борику па помислили да су стигли у Нови београд, па к'о веле, на свом смо
Али опет можда су дошли онако опуштено, без икаквог такорећи навијачков циља, није требало их скидати... Али ко ће га знати

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
e moj umetnik....kad pomislim ne moze dublje a ono izgleda moze....lako je oteti sal 2 provincijalaca....a tamo gdje bi trebali da pokazu snagu i obraz navijacke grupe...u po vlastite kuce....svi junaci nikom ponikose.....bezveze ma ciji sal da su nosili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 19:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39420
Lokacija: Месечева икра
Ko god maltretira ljude zbog nekog navijačkog obilježja obični je papak i smrad. Ako ne možeš nečim lijepim da privučeš nekoga u svoj tabor nećeš vala ni otimanjem i tučom. Ti momci neće prestati navijati za Zvezdu, a sigurno je da nikada neće pomoći Borcu kada zatreba.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Upravo tako. Ja sam nekad dolazio na Borceve utakmice, a sad ne bih ni da mi plate, upravo zbog takvih, koji su uz Borac, u grupi, jer su onda oni face, a to sto ne znaju ni imena svojih igraca, to je nevazno. Ali dobro, bitno je imati sal, pa da vide curice. Jbga, svi bi htjeli biti kao Delije, pa i Grobari, al ne moze. Znam da boli to sto klub iz tog grada voli manji broj ljudi, jer vecinu zanima Zvezda i Partizan, a ne "velikan" iz Platonove.I zasto niko ne skida dresove Barse, Reala? Ajmo sad, navalite.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 22:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Haha, ljudi napadaju djecu navijace beogradskih klubova, kao mrski im, a za vlastitu upravu koja im unistava klub i onog tipa sto samara po tribinama cute. Pa tako samo mozete odbiti navijace od sebe.

Borac nije najpopularniji klub u gradu. Laznu sliku stvara napaljena omladina koja je tu iz fazona, a u stvarnosti ne znaju nabrojati 3 igraca svog kluba i tih maksimalno hiljadu ljudi uz klub. Borac je klub ogranicen na rodjene banjalucane, a takvi su manjina u ovom gradu. Borac se voli u par gradskih naselja od ljudi koji imaju dublju vezu sa ovim gradom. Vec u Zaluzanima ce ti se smijati kad kazes velikan iz platonove.

Pa sta reci na cinjenicu da Borac nikad poslije rata nije rasprodao stadion, cak u vrijeme najvece popularnosti 2010.. Prosjecan Banjalucanin nije rodjeni Banjalucanin. Prosjecan Banjalucanin ima max 1 generaciju iza vezu sa gradom. Problem je sto se ljudi druze sa slicnima sebi, pa misle da su vecina.

Rodjeni Banjalucani moraju biti svjesni da su manjina u svom gradu i da ta recenica "velikan iz platonove" provocira ljude sa Manjace, Lijevca, Drvara, Grahova, Glamoca. Ljudi se smiju, ljudi se unervoze, ljudi namjerno navijaju protiv Borca i po kladionicama se vesele kad borac izgubi. Dok god vi tu recenicu pominjete, samo odbijate ljude sve vise od sebe.

Ni na koji nacin Borac nije velikan.
Po trofejima - nikako (CZ),
po tome kakve su rezultate imali u odnosu na velicinu grada - nikad (Velez),
po tome koliko su omiljeni, popularni, kakvu posjetu imaju - nikad (Hajduk).

Borac je klub jednog grada i stanovnika koji u njemu dugo zive pa su se srodili sa tim klubom, klub koji nikada nije presao okvire tog grada, klub sa 1 velikim podvigom i ostatkom istorije koji uopste nije nesto blistav i veliki..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2005, 09:40
Postovi: 2049
WrDa je napisao:
Pa sta reci na cinjenicu da Borac nikad poslije rata nije rasprodao stadion, cak u vrijeme najvece popularnosti 2010.. Prosjecan Banjalucanin nije rodjeni Banjalucanin. Prosjecan Banjalucanin ima max 1 generaciju iza vezu sa gradom. Problem je sto se ljudi druze sa slicnima sebi, pa misle da su vecina.


Kako nije? Gradski bio pun kad su dolazili Zvezda i Partizan.
Nego, kao i Raskoljnikov, i ja sam gledao utakmice Borca ranije. Mislim da za cetiri godine nisam nijednu domacu propustio. Ali u trenutku kada neki "navijac" sa istocne tribine uzima i pali zastavu kluba koji je dosao da ucestvuje u proslavi rodjendana Borca, odlucio sam da vise ne odem nikada. Tome su pomogli i djecaci koji uvlace trenerku u carape i u grupama nocu presrecu i tuku djevojke.
Tako da sam od iskrenog navijanja za Borac zbog takvih dosao u situaciju da mi je svejedno kad izgubi cak i od hrvatskih ili muslimanskih klubova.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Mar 2018, 23:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Dajte ljudi, najbolje da zbog par klinaca nesto prestanem pratiti Borac. Mislim, nisam nikad bio redovan, ali odem povremeno, i ubuduce cu otici podrzati, sta me briga sta djeca rade. (Necu u skorije vrijeme, ali otici ce i ova uprava jednom...).
Sto se tice tog skidanja, vidjao sam milion puta momke sa majicama delije sever, da hodaju sami, sa djevojkom i sl... ne vidjeh da ih je neko napao... doduse vidjelo se da nisu klinci iz Nevesinja ili neka nejac iz grada.
Sve u svemu, glupost za bilo koga ko ima pametnija posla... npr ganjati curice, cugati sa drustvom, baviti se nekim sportom, uciti skole, raditi itd... :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 08:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15040
Malo da se vratimo na topic uz ove smajlije

:lol: :lol: :lol:


Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 09:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
WrDa je napisao:
Haha, ljudi napadaju djecu navijace beogradskih klubova, kao mrski im, a za vlastitu upravu koja im unistava klub i onog tipa sto samara po tribinama cute. Pa tako samo mozete odbiti navijace od sebe.

Borac nije najpopularniji klub u gradu. Laznu sliku stvara napaljena omladina koja je tu iz fazona, a u stvarnosti ne znaju nabrojati 3 igraca svog kluba i tih maksimalno hiljadu ljudi uz klub. Borac je klub ogranicen na rodjene banjalucane, a takvi su manjina u ovom gradu. Borac se voli u par gradskih naselja od ljudi koji imaju dublju vezu sa ovim gradom. Vec u Zaluzanima ce ti se smijati kad kazes velikan iz platonove.

Pa sta reci na cinjenicu da Borac nikad poslije rata nije rasprodao stadion, cak u vrijeme najvece popularnosti 2010.. Prosjecan Banjalucanin nije rodjeni Banjalucanin. Prosjecan Banjalucanin ima max 1 generaciju iza vezu sa gradom. Problem je sto se ljudi druze sa slicnima sebi, pa misle da su vecina.

Rodjeni Banjalucani moraju biti svjesni da su manjina u svom gradu i da ta recenica "velikan iz platonove" provocira ljude sa Manjace, Lijevca, Drvara, Grahova, Glamoca. Ljudi se smiju, ljudi se unervoze, ljudi namjerno navijaju protiv Borca i po kladionicama se vesele kad borac izgubi. Dok god vi tu recenicu pominjete, samo odbijate ljude sve vise od sebe.

Ni na koji nacin Borac nije velikan.
Po trofejima - nikako (CZ),
po tome kakve su rezultate imali u odnosu na velicinu grada - nikad (Velez),
po tome koliko su omiljeni, popularni, kakvu posjetu imaju - nikad (Hajduk).

Borac je klub jednog grada i stanovnika koji u njemu dugo zive pa su se srodili sa tim klubom, klub koji nikada nije presao okvire tog grada, klub sa 1 velikim podvigom i ostatkom istorije koji uopste nije nesto blistav i veliki..

Ствар је у томе да ће ријетко ко из других градова који имају клубове да се стиде свог клуба као ми изгледа. Није Борац ова проклета управа нити је Бања Лука агапе, па да се стидим нечега. Не иде ми то у главу никако. То је исто као да се својих родитеља стидиш, а волиш родитеље од тамо неког десетог.

У осталом, ако ће се навијати само за најбоље, па онда би сви требали сваке године да навијају за неког другог, сходно томе ко освоји Лигу Шампиона. Ове године сви за Реал, сљедеће Бајерн, итд...

Добро, констатовао си да нико осим Бањалучана неће вољети Борац. У реду. Па да ли онда и сами Бањалучани треба њега да се одрекну, или...? Јер зашто би неки Мостарац, неки Београђанин волио Борац ако неће Бањалучанин.

А то да има свачега међу посјетиоцима Градског стадиона, па знаш ли каквих све типова и профила људи има који иду на утакмице Звезде, Хајдука и тих осталих? Па и те клубове посјећује непар хиљада искрених (ако и толико) а кад је дерби или европа сјати се и курта и мурта да се слика и буде фаца. Немој тако причати...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Mar 2018, 11:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Malo da se vratimo na topic uz ove smajlije

:lol: :lol: :lol:


Slika


Komunisti ce nas jebavati dok je zivota :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs