banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 11:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Avg 2017, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
До тад је негдје и Вучић био педер, СНС-овска издајничка управа била у клубу, а Илиев био наркоман бомбастични. :lol:

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 14:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Kao zamjene Jovičiću, spominju se Ignjovski, Zdjelar i Mijailović... Mislim da bi Ignjovski bio pun pogodak, u slučaju da Donald ode nakon kvalifikacija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 17:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2017, 17:52
Postovi: 404
bigman je napisao:
До тад је негдје и Вучић био педер, СНС-овска издајничка управа била у клубу, а Илиев био наркоман бомбастични. :lol:

Osim za Ilieva sve i dalje stoji. Sta nije jasno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 17:56 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa dobro,nekad se nesto napise,pogodi,promasi...i ja sam nakon prvih ozbiljnih utakmica grofa bozovica (kairat) i frimponga (partizan),na ovoj temi pisao kako to nije ni trener ni igrac ni za kantonalnu ligu bh,a kamoli Zvezdu......managerske prevare :( :(

pa su me ljudi sa ove teme izruzili kako ne pratim dovoljno,ne gledam svaku utakmicu..a i grofu su rezultati prve godine u domacoj ligi isli u prilog,pa se poklopim...

al eto...sve dodje na svoje...sad mi se svidjaju i stoperi zvezde....cak i rezervni (babic)!

i trener....sve mi ovo simpa sad djeluje,i bas mi bilo zao danas kad mi Brigate rece da se Jovicic sjebao...i to na duzi period,bas sad pred Ruse i utakmice sezone :( :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 21:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2017, 21:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
:lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 07:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Обе руке, обе ноге за Мићка. Писмен фудбалер, борац на терену, још висок и јак. Не шпарта баш као Јовичић, али може урадити посла. Да не причам да су исто годиште, да се на њему опет може зарадити. Такође долази из Русије, значи спреман, и у такмичарском ритму је.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 07:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
Micko ili Zdjelar. Ovaj drugi ima vecu sansu za prodati se, dok je prvi iskusan vec.Vjerujem da ne trci vise kao muva bez glave, i da vise radi za tim. Sve u svemu svidjaju mi se opcije...

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 08:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Bitno je da su napadači solidni... Džaba Matić i Kroos nazad, ako su Sikimić, Orlandić i sl. u napadu...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 08:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Mijailovic je jedan od najvecih smradova koji su igrali za nas, a pritom i jedan od najbezveznijih igraca koji se u fudbal razumije, kao u astronomiju. Zaboravlja se sta je taj smrdo pricao i kako je otisao iz kluba, a sad kad se ogolila njegova karijera pa se vidjelo da mali nema pojma o fudbalu, onda mu ta mrska Zvezda sad valja. Mali za menadzera ima Stevu Majamija koji ce ga i dovesti u klub za nekih pola miliona. Zar takvu smrdu da placamo? Kao sto je neko napisao, prije bi doveo grobarskog Smiljanica nego Mijailovica. Zamjena ne treba, dati sansu Gobeljicu, a Jovicica eto za dva mjeseca nazad.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 08:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Raskoljnikov je napisao:
Mijailovic je jedan od najvecih smradova koji su igrali za nas, a pritom i jedan od najbezveznijih igraca koji se u fudbal razumije, kao u astronomiju. Zaboravlja se sta je taj smrdo pricao i kako je otisao iz kluba, a sad kad se ogolila njegova karijera pa se vidjelo da mali nema pojma o fudbalu, onda mu ta mrska Zvezda sad valja. Mali za menadzera ima Stevu Majamija koji ce ga i dovesti u klub za nekih pola miliona. Zar takvu smrdu da placamo? Kao sto je neko napisao, prije bi doveo grobarskog Smiljanica nego Mijailovica. Zamjena ne treba, dati sansu Gobeljicu, a Jovicica eto za dva mjeseca nazad.


То све тамо што си прочитао, требало је остати у теби. Није овде нико написао тако нешто, то само дебил може изјавити.
Да не причам о томе каква је провала рећи да се човјек не разумије у фудбал. 95% људи није чула за Јовичића прије потписа за Звезду, сад се пљује Мићко, без иједног аргумента фудбалског. Бар се прво распитај како и зашто је отишао.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2017, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Mićko izgleda.
Dobro rješenje, kod Robija je bio odlican, a bio je klinac sa 17/18 godina.

Iznuđeno, ali opet dobro. Nema Jovičića ovu cijelu polusezonu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Avg 2017, 11:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Raskoljnikov je napisao:
Mijailovic je jedan od najvecih smradova koji su igrali za nas, a pritom i jedan od najbezveznijih igraca koji se u fudbal razumije, kao u astronomiju. Zaboravlja se sta je taj smrdo pricao i kako je otisao iz kluba, a sad kad se ogolila njegova karijera pa se vidjelo da mali nema pojma o fudbalu, onda mu ta mrska Zvezda sad valja. Mali za menadzera ima Stevu Majamija koji ce ga i dovesti u klub za nekih pola miliona. Zar takvu smrdu da placamo? Kao sto je neko napisao, prije bi doveo grobarskog Smiljanica nego Mijailovica. Zamjena ne treba, dati sansu Gobeljicu, a Jovicica eto za dva mjeseca nazad.


Au brate, spusti malo loptu na zemlju... Mijailović je bio klinac kad je otišao, slažem se na ružan način, ali veliko je pitanje, koliko je on u tom trenutku bio sposoban da zrelo razmišlja. Milojević je aminovao njegov dolazak i to treba ispoštovati. Mislim da je Milojević dosad sebi obezbjedio kredit da mu se vjeruje...
Na stranu što sam ja recimo mislio da je ovo šansa da se pojuri kvalitetan štoper (Baša), a Le Talek vrati u vezu. S obzirom da se novac mora izdvojiti za dolazak pojačanja (Mićko), možda se moglo probati sa varijantom da se ponuda Baši pojača. Le Talek kod Milojevića izgleda kao preporođen i mogao bi da odgovori zahtjevima u vezi, a kvalitet kakav bi donio Baša u odbrani, vjerovatno bi bio veći od dolaska Mićka. E sad, kao što rekoh, Milojević je rekao i po meni je to dovoljno. Nisu toliko bitni ni dosadašnji rezultati, koliko to što je čovjek pokazao da zna svoj posao i da ga dobro radi. Rezultati bi došli kad-tad...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2017, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
Terzić: Ništa od Mijailovića, niko ne dolazi

Generalni direktor FK Crvena zvezda Zvezdan Terzić potvrdio je da se Srđan Mijailović neće vratiti na "Rajko Mitić".

"Nećemo nikoga dovoditi. Kratak je period da bi se novi igrač adaptirao na sistem i taktičke zahteve trenera Milojevića", rekao je Terzić.

Zvezda se bila dogovorila sa Mijailovićem da dođe na jednogodišnju pozajmicu, ali je posao ipak stopirao njegov klub Kirilja Sovjetov, nakon što je bio strelac u pobedi nad Šinjogom 3:2, u Jaroslavlju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Avg 2017, 20:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Utisak meca u Surdulici je da je rezultat previsok ali i da napokon znamo da odigramo kontru...
Nekoliko puta smo bas brzo iznijeli loptu i stvorili sansu


steta za micka, dobar je on momak a ta tuzba je dosla nakon sto je uprava sve dogovorila sa Kajzerijem pa su onda po ko zna koji put zaigrali na Robijevo zvezdastvo i zeljeli da uzmu jos love. Tada je steva majami popizdio i tuzio klub u fazonu dajem vam pare u dzep a vi me jos jebete...Micko je to aminovao ali ne krivim ga uopste kakva su vnago bila u klubu

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2017, 16:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Na šta teren liči...

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 07:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
ako je neko strahovao od Nalda iz Krasnodara, covjek evo ode u Espanjol


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Nije to onaj Naldo iz Bundeslige, ovaj je mlađi :) Al opet dobro što im štoper iz prve postave ne igra više...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Da je Jovičić u ekipi, sa slabom formom Rusa i našom odličnom, rekao bih da su nam šanse 50-50. Ovako ipak prednost Krasnodaru... E sad... Šanse da prođemo su nam otprilike 30 odsto ili malo iznad toga. Stabilan budžet, dosta stranaca sa renomeom, dosta dobrih ruskih igrača i jak vezni red su prednosti Krasnodara. Naša prednost je trener, koji je bolji od Šalimova i disciplinovana igra u kojoj se neće desiti epski raspad tipa Sasuola od prošle godine... I Boaći koji je u top formi.

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Avg 2017, 08:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Nitro je napisao:
Šanse da prođemo su nam otprilike 30 odsto ili malo iznad toga. Stabilan budžet, dosta stranaca sa renomeom, dosta dobrih ruskih igrača i jak vezni red su prednosti Krasnodara.

sve ovo je bilo i sa Spartom na papiru


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8746 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs