banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 438  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Avg 2017, 19:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Одличан резултат, посебно како је било кренуло.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2017, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Joj Babica sto je los. Ni za bht ligu nije.
Na kraju i dobar rezultat, kako lose smo igrali. Nisam vjerovao da ce Jovicic ovoliko faliti. Steta sto nismo imali taj blok u sredini, agresivnost. Siguran sam da smo to imali da bismo izvukli remi.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2017, 20:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Prvih 20 minuta smo se povukli bili. Žestoka su ekipa.

Poslije sve super. Fale nam Jovičić i Rodić.

Borjan je bio malo nesiguran, kod prvog gola je mogao bolje, kasnije odličan.
Anđelković se iskupio kad je izvukao ono sa linije, inače je Rodić klasa za njega. nadam se da će biti spreman za revanš. Vujadin je bio odličan.
Le Talek je bolji na štoperu, u vezi ništa, nije se vidio.
Kanga, Srnić, Boaći, Pešić sve 5.
Radonjić me nervirao svojom sebičnošću. Majstore ne moraš svaku opaliti po golu.

Miloje pogodi sa izmjenom Babić/Pešić, svaka mu čast. Hrabar potez.

Imamo šanse, biće neizvjesno do kraja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2017, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Одличан резултат. Игра, у складу са могућностима. Јовичић, Родић, Ле Талек на штоперу док Бабић не дође себи. Да је све ово било, шансе 60:40 у њихову корист. Овако 80:20. Треба бити искрен па рећи да су бољи БАШ. Што не значи да се не могу проћи. Али треба чудо да се деси да они нама не дају гол.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Avg 2017, 21:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15263
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
https://www.facebook.com/bojanadjordjev ... =2&theater

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 06:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Nedje pročitam komentar sinoć, zamijeni Babića za dva čunja kad se vratite u BG :lol: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 06:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Pobjeda u zadnjem kolu, vodi u grupnu fazu... Ovaj scenario bi potpisali na početku kvalifikacija, makar protiv Evrtona ili Rosonera igrali... Stadion kod Rusa, da se naježiš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 07:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Čestitke na dobroj partiji. Uz malo sreće, eto grupne faze.

Krasnodar-Zvezda djelovala kao el classico u poređenju sa našom utakmicom.

Iskreno, ne bih ni volio da igramo ritmom četvrtak-nedelja a da vi budete skoncentrisani samo na prvenstvo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 08:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Preozbiljna ekipa su ovi Rusi. To je ono što je najgore... Nisu atraktivan protivnik, a jaki kao zemlja. Dosta ljudi se prihvaitlo priče "kakav Krasnodar, razbićemo ih", ali šipak. Jaki na lopti, tehnički potkovani, 'em su debelo u takmičarskom ritmu. Tačno se vidi koliko nedostaje Jovičić i koliko Le Talek ne može da igra to što igra Branko. Protiv slabijih protvnika, može se pokrpiti, ali protiv ovakvih koji sa lakoćom drže loptu u posjedu na 30 metara od našeg gola, biće vraški teško bez Brankove agresivnosti na sredini. Le Talek je još zaradio žuti karton i nema ga u opciji za revanš, a kako je odigrao Babić, nasušno bi trebao na štoperu. Ristić nas oderao na sredini. Tačno se vidjelo, po njemu, koliko su veznajci imali prostora...
Odbrana je bila baš loša... Babić i Anđelković, kuku majko. Babić konstantno kasni na igrača u i blok. Gubio i vazdušen duele, gdje bi trebalo da je najjači. Anđelković ostavlja rupe oko sebe, pušta igrače da koriste prostor, kasni na markaciju. Svaka čast što je izvadio onu loptu što je išla u gol, ali Rodića što prije na teren.
Kako igra Krasnodar, teško da možemo da ne primimo gol, pogotovo ako zaigra Smolov u revanšu. Znači moraćemo naprijed da uguramo bar dva... Dobra stvar, po nas, jeste da su Rusi defanzivno nedisciplinovani, da se sporije tarnsformišu u defanzivni blok, a štoperi im jako spori. To se, u revanšu mora iskoristiti... Pogotovo što su dimenzije terena veće na "Rajku" i moraće da stoje i šire i nešto više... Dakle prostora će biti. Radonjić mora to da iskoristi. Taj revanš mu mora biti iskorak na veliku scenu. Dečko je stvarno suv talenat, ali je vrijeme da počne da igra na najvišem nivou...
Milojeviću svaka čast. Vadi štopera i ubacuje napadača, na gostovanju. Naklon do poda za potez, koji se na kraju isplatio. Vjerujem u njegovu studioznost i da je dobro pročitao sve greške iz ovog meča. Šanse su tu. I dalje su na njihovoj strani, ali imamo čemu da se nadamo.
Problem će biti sa defanzivnom linijom. Nema Le Taleka u revanšu, znači da će tandem štopera opet biti Babić - Savić. Srđanu fali samopouzdanja. Boji se čvršćeg i konkretnijeg izlaska na igrača, jer zna da su mu mane okretnost i brzina. Stoga bira alibi rješenja, da se povlači pred igračem i pokriva prostor za šut ili dodavanje. Milojević može da se kocka sa Frimpongom, ali ne vjerujem u taj scenario... Uzdaće se u ovu odbranu, pojačanu Rodićem na boku, koji je mnogo bolji defanzivno od Anđelka i štoepri mogu očekivati adekvatnu ispomoć sa njegove strane.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 08:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
I da, drugi gol Rusa je neregularan, lopta je izasla u aut prije nego je ovaj asistirao za gol tako da je ipak pravda zadovoljena onim Risticevim nepriznatim golom.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 09:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Краснодар је озбиљна екипа, уиграна прије свега. Сем Вандерсона, нема ту неког екстра квалитета, али су тактички озбиљни, поготово у нападу. Држе лопту на 30 метара одлично, готово да је не можеш узети.
Може се рећи да је ЦЗ сва три гола примила наивно, онај гол након корнера је за дубоке анализе. Шта је ту је, сад иде реванш.
Паметан је Владан, и мислим да ће опет изаћи у формацији 4-2-3-1, јер би било равно самоубиству оставити Кангу и Доналда саме у вези. Први је лош назад, а Доналд не би могао сам, плус ни Доналд нема превелик радијус кретања. Лично очекујем Гобељића са њима двојицом, мада би ја пробао Фримпонга, ако ништа нек туче по ногама, и додаје првом до себе, бржи је, и јачи од Гобељића и Рачића. А и у Напретку је играо задњег везног.
У Београду очекујем рововску битку, неће ни терен бити као у Русији, а и Звезда ће покушати мало другачији ритам утакмице наметнути, сигурно неће чекати на 30 метара госте.
Радоњић је показао озбиљан потенцијал, да је на другом крилу неки квалитетнији играч од Срнића, био би напад баш убојит уз Боаћија, али али...
Ваљда ће опет бити 50 000 душа, заслужила је ова екипа, а прије свега Милојевић. Након оног црногорског преваранта Милојевић дође као Гвардиола лично.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Avg 2017, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Sondri je napisao:
Pobjeda u zadnjem kolu, vodi u grupnu fazu... Ovaj scenario bi potpisali na početku kvalifikacija, makar protiv Evrtona ili Rosonera igrali... Stadion kod Rusa, da se naježiš...

У центар.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Avg 2017, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
https://twitter.com/NebojsaSoskanal/sta ... 1554977792

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2017, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ristić izgleda propušta utakmicu.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2017, 14:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Pravio nam je dosta problema. Doduse nije toliko do njega koliko do nase sredine i trcanja, ali opet, hendikep za Krasnodar.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 06:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Krasnodar se žalio UEFA, ne želi da igra na "Rajku".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 11:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ne moraju igrati. Laganih 3:0 :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 15:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Razlog da ne igraju?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 16:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Dosao jos neki mladi reprezentativac, pored Krsticica.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2017, 20:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
munja.alex je napisao:
Razlog da ne igraju?


Oranje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8745 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231 ... 438  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs