banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2222 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 112  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 09 Jul 2017, 14:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ma Ferrari je takav tim,pa im paše ova tetkica sto se zali... Izgleda da je Mercedes odradio odlican posao u razvoju pa ih ocekuje razbijanje u ostatku sezone, čim su krenuli sa plakanjem i kukanjem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 09 Jul 2017, 14:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Najjaci je svabo,grli kao Bottasa a na startu ga prijavio za raniji start :) Bottas odlican,sa onakvim gumama na kraju,svaka cast.Honda je toliko smece... McLaren bi po meni trebao kupiti Mercedesove motore za iducu godinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 09 Jul 2017, 15:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
McLaren je u kurcu svakako, nista tu puno ne bi promjenili Mercedes motori, bojim se.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 11 Jul 2017, 13:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
nema stajanja, Silverstone this weekend :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 15 Jul 2017, 15:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Prva 2 reda sutra merc i ferari. hamilton, raikonen, fetel, botas. Silverstone, 14.00, moguca je i kisa :b

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 26 Avg 2017, 16:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Sutra je VN Belgije. Danas se Hamilton izjednacio po broju prvih startnih pozicija sa Sumaherom. Dosao Ros Brawn i prenjeo mu cestitke od Sumijeve zene i porodice Sumaher uz rijeci kako je Mihael uvijek govorio, da rekordi postoje da bi se obarali. Po tome se da zakljuciti da Mihael u opste ne govori ili je jos u komi.. :(
Prvi startuje Hamilton, drugi Vettel pa Bottas, Raikkonen.. Iz McLarenovog bolida se ponovo zacuo glas Alonsa i rijeci: No Power, no power! Mogao je Fernando u prvih deset, da ga motor nije izdao.A Honda za ove tri godine da ne napravi bas nista... Kao da je u pitanju neki albanski fransizni proizvodjac motora a ne japanci :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 15 Sep 2017, 13:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Gdje nam je Hertz? Zamrla tema skroz, od kada Hertzoga nema :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 15 Sep 2017, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Šta bi danas na treningu? Koliko sam uspio da vidim, Ferrari slab. Vettel bio na onim srednje mekim gumama, a Kimmi na super mekim, ali je opet dosta kaskao za Mercedesom i RB.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 15 Sep 2017, 19:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Red Bull leti stazom. Ko zna sta u Ferrariju testiraju kada su sporiji od McLarena :D Po mnogima je Ferrari bio favorit za ovu trku, ali ovaj RBR bi mogao svima pomrsiti racune.Mada Ferrari ima novu specifikaciju motora.Ko zna mozda,mozda sutra na kvalifikacijama pokazu pravu snagu ;)
McLaren je potpisao ugovor sa Renaultom oko snabdjevanja motorima za iducu godinu pa ce po prvi put biti kombinacija McLaren Renault. Dogovor je pao tek nakon sto je McLaren pristao dati svoje mjenjace Toro Rossu, koji ce iduce 3 godine voziti sa Hondinim motorima. Ovo je dobar takticki potez Red Bulla kojem ugovor sa Renaultom istice 2019, te ce moci birati Renault ili Hondu ako se poprave. McLaren se kockao sa ovim potezom.Alonso ce ostati u McLarenu jos minimum jednu sezonu, ali za mnogo manje novca.Honda je godisnje placala 100 miliona dolara McLarenu od kojih je 40 islo u Alonsov dzep. Mercedes je potvrdio i Bottasa za jos jednu sezonu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
kod red bulla samo gledati rikarda, max ne lici na sebe ove sezone! 4-5 mjesto ako zavrsi trku jer skoro pola trka nije ni zavrsio i zato rikardo sada ima duplo vise bodova od maxa.

a ipak fetelu pol danas! iza su 2 red bulla pa kimi i mercedesi u trecem redu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 10:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Citam izjave Maksa i Rikarda. Kazu da ce start rijesiti pobjednika pa ce se tu bas potruditi. Bice to zanimljiv start. Fetel protiv dva Red Bula. Mercedesu nikako ova staza ne odgovara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 12:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Pocinje kisa u Singapuru.Bice ovo dobra trka :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 13:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
I sjeba Maks sampionati i trku... Prepotentni debil.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Više je Fetelova greška, krenuo je da zatvara a nema ubrzanja. Verstapen je morao lijevo da ne zakači Fetela. Juče se radovao ko dijete kada je osvojio poziciju, mislim se on sigurno misli da je pobjeda gotova stvar, danas jako trom na startu, promašio kvačilo šta li...


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 23:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 184
Ne treba mu ubrzanje za zatvaranje vec brzina, odnosno pozicija. Po meni greska Verstapena jer nije ni pomislio na kocnicu, pretpostavljajuci da je bio svjestan da mu je Kimi lijevo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 23:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Po meni je to cista greska Fetela.Vjerovatno nije vidjeo da je lijevo od Maksa Kimi i da Verstapen nema gdje. Verstapen jeste kocio ali je vec bilo kasno.Fetel se borio za titulu i trebao je vise voditi racuna o svemu, a ne jurnuti lijevo da ga zatvara kao da je bez glave. Cak da su ga i pretekli obadvojica, toliko je bio dominantan da sam siguran da bi pobjedio u Singapuru.Sudije su rekle da je u pitanju bio trkaci incident i da nece biti kazni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 23:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
i opet se onaj mali ljigavi crnac provuce, jebo mu ja mater! ja ne znam kako uopste neko moze da navija za njega, a da ne govorim o Mercedesu kao timu, to traje vec 20 godina koliko ja pamtim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 23:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Slika

@giometar
Jesi čuo za Huan Manuela Fanđa :)
E on je osvojio titule za Mercedes 1954 i 1955.
Mlad tim nema šta :lol: :lol: :lol:

Samo su se povukli bili jedno vrijeme nakon jedne velike nesreće u F1...

Mercedes je bio toliko ubijeđen da neće ništa napraviti u ovoj trci, da su čak koristili reciklirane motore. Hamilton motor iz Španije, a Bottas iz VN Monaka.
Usrao je Ferrari dobro ovu trku, mislim da će Maurizio Arrivabene svima da se napsuje majke u Maranelu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 17 Sep 2017, 23:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Fetel je na prvoj poziciji naciljnom pravcu, prva krvina ide u lijevo, kimi je sprzio maksa na startu, sve bi bilo okej da maks ne brani poziciju zivotom i da je malo ohanuo s gasom i pustio poziciju kimiju.

Covjek nije sedam trka zavrsio od 14, treba ga malo oladiti, ali naravno ljubimac Carlija se opet provlaci..

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 18 Sep 2017, 09:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Jebem mu ja mater. Idiot balavi. A još na kraju kaže da je dobro jer nije samo on ispao iz trke I da mu je drago da su I ova dvojica najebali.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2222 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 112  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs