banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 14:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2227 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 112  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 18 Sep 2017, 09:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Mr.Speed je napisao:
@giometar
Jesi čuo za Huan Manuela Fanđa :)
E on je osvojio titule za Mercedes 1954 i 1955.
Mlad tim nema šta :lol: :lol: :lol:

sve je to za postovanje, i ja volim Mercedes kao marku automobila, ali ovih 20 godina koliko ja pratim Formulu 1, uvijek su bili neki govnari i uvijek su se provlacili, jos od vremena partnerstva sa MekLarenom i Mike Hakinena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 18 Sep 2017, 11:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
DaVinci je napisao:
Jebem mu ja mater. Idiot balavi. A još na kraju kaže da je dobro jer nije samo on ispao iz trke I da mu je drago da su I ova dvojica najebali.


Jebem ga u usta skrbava

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 20 Sep 2017, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Vetel je kriv vise nego max, zatvarao je maxa ovaj nije popustio i jbg. Trkacki incident u kojem je vettel ispao june. Sve i da ga je prestigao max sta ga boli kurac. Smanjio bi razliku za hamiltonom. Mozda bi ga cak i prestigao jer bi hamilton imao losu poziciju nakon prve krivine. Ovako mu poklonio pobedu i verovatno tirulu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 21 Sep 2017, 21:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Šumaher ide na operaciju, ako ne uspije ljekari dizu ruke od njega?

Iako njegova obitelj šuti i insajderske informacije cure kao kroz neprobojno staklo, Švedski list Expressen ipak je uspio nešto saznati. Tako tvrdi da će liječnici probati još jednu, posljednju operaciju Sedmerostruki svjetski šampion i po mnogima najbolji vozač Formule 1 svih vremena Michael Schumacher (48) već četiri godine živi u komi nakon što je doživio tragičan pad na skijanju u francuskom Meribelu 2013. Liječnici su tada potvrdili da Schumacher nije nosio kacigu gotovo sigurno bi na mjestu preminuo. Pad je bio toliko težak da je zadobio teške ozljede glave zbog kojih se do dana današnjeg još uvijek nije probudio. Skijao je sa sinom. Njegova obitelj uložila je gotovo cijelu stečenu imovinu na liječenje, njegov dom u Švicarskoj posjetio je veliki broj najvećih svjetskih specijalista, ali nikakva terapija nije uzrokovala buđenje iz kome. Iako njegova obitelj šuti i insajderske informacije cure kao kroz neprobojno staklo, Švedski list Expressen ipak je uspio nešto saznati. Tako tvrdi da će liječnici probati još jednu operaciju nakon koje će dići ruke od daljnjeg liječenja ako ne urodi plodom. Schumacher bi uskoro trebao preseliti u Dallas gdje će o njemu brinuti jedan od najcjenjenijih svjetskih neurologa dr. Julian Meeks. - Imam puno iskustva s takvim pacijentima. Sumnjam da je itko u Europi liječio više takvih pacijenata od mene - rekao je Meeks za njemački list Bravo.


Izvor: 24 sata.


Drzi se legendo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 21 Sep 2017, 22:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
De ljudi ne budalite. Izvor ovih vesti je neka zuta stampa ala nas kurir i slicne novine. Covek je 4 godine biljka, povratak ili cak poboljsanje se meri u promilima. Najbolje da porodica nije potrazila najbolju lekarsku pomoc odmah nakon nesrece. Zasto bi cekali 4 godine, kao tek sada nasli tog doktora. Ukucajte ime tog lika pa vidite ima li ista o njemu kao neurologu pa jos i najboljem. Strog pa bi neko shumijevog renomea tek nakon 4 godine isao kod najcenjenijeg neurohirurga. Zasto bi cekali, kada im je sva moguca pomoc bila odmah dostupna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 28 Sep 2017, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
:lol:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 30 Sep 2017, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Sve je gotovo. Jedina nada ostaje spontano zapaljivanje Hamiltonovog motora ili da Verstapen malo odigra za drugu stranu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 05 Okt 2017, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
https://www.facebook.com/formula1inside ... 209150733/

Kako da ga covjek ne voli...


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 08 Okt 2017, 06:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Mislio sam da Ferari ima sanse, ali nakon ovog odustajanja, mislim da je sve gotovo.Teoretska sansa postoji, ali sumnjam. Hamilton juri ka cetvrtoj tituli.Red Bull trenutno u jako dobroj formi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 19 Okt 2017, 19:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Alonso potpisao novi ugovor sa McLarenom. Ili mu se ne ide u penziju ili bi mozda sa Renaultovim motorima mogli biti u vrhu.Ohrabrujuce je sto Red Bull sa istim motorima pravi ok rezultate. Vidjecemo iduce sezone. U nedelju VN USA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 22 Okt 2017, 19:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Da vidimo sta nam donosi VN USA. Trka pocinje u 21h :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 22 Okt 2017, 22:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Zasluzena pobjeda Hamiltona. Vettel dobar start, ali Hamilton brzi, te ga uzima na stazi. Ferrari je imao odlicnu zamisao sa taktikom, ali Vettel nije bio dovoljno brz. Cak i sa novim gumama sporiji od Raikkonena nakon sto ga je ovaj pustio na kraju. Verstapen, preticanje Kimija u zadnjem krugu i kazna zbog sjecenja sikane. Verstapen se sprema da izadje na podijum, a dovode Kimija i saopstavaju Maxu da je kaznjen. Ovo je vec drugi put da ga izvode iz prostorije gdje se ceka izlaz na podijum :D Trka zanimljiva, posebno borba Ricarda i Bottasa, pa Carlos Sainz u Renaultu... Jedino lose na ovoj trci je pojavljivanje olosa Bila Klintona na dodjeli pehara...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 22 Okt 2017, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Odlična trka. Opet mi je žao Alonsa. Takav vozač mora da ima bolji auto. Promakao mi je detalj kad Verstapen sjekao šikanu, ali te kazne počinju već opasno da smaraju. Postaće kao ono što Borković vozi- samo nešto važu, dodaju, uzimaju bodove i dodaju na osnovu smjera vjetra i ostalih gluposti. Samo neka se vozi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 28 Okt 2017, 13:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Bernie Ecclestone je otvorio dusu i priznao...

Bernie Ecclestone kaže da su određeni potezi vodstva Formule 1 i regulatornog tijela FIA-e namjerno pogodovali Ferrariju jer je to bila ‘najpametnija stvar koju su mogli učiniti’.
Ferrari je jedina momčad koja je u prvenstvu Formule 1 nastupila u svim sezonama i koja je od neprocjenjive važnosti za samu Formulu 1.
Sve momčadi važne su za Formulu 1, ali nijedna kao Ferrari, smatra Bernie Ecclestone i kaže da su se tom mišlju vodili i on i tadašnji predsjednik FIA-e Max Mosley.
“Pomaganje Ferrariju uvijek je bila najpametnija stvar koju možete učiniti,” rekao je Ecclestone za talijansku La Repubblicu.
“A to se uvijek činilo putem tehničkoga pravilnika.”
“Momčadi su važne za Formulu 1, ali Ferrari je najvažniji.”
“Zato su se tijekom godina činile mnoge stvari kako bi se pomoglo Maranellu da pobijedi.”
Kad su ga pitali je li trkaći direktor FIA-e Charlie Whiting pomagao britanskim momčadima, Ecclestone je bio odlučan.
“Ne. Charlie je uvijek radio što je trebao raditi.”
“Suprotno tome, Max je često pomagao Ferrariju. A i ja sam. Svi smo htjeli da Ferrari pobijedi.”
“Sezona koju je osvojio Ferrari vrijednija je od sezone koju osvoje ostali,” rekao je Ecclestone.


*ebo ih Ferrari... Uvijek sam govorio da je početak kraja F1 bila ona dominacija M. Schumachera i Ferrarija. Da su bar imali dva kvalitetna vozača da se bore u toj pomognutoj dominaciji ,ali ne.. Nakon toga, sve promjene su bila gore po F1. Još priča, kako opet treba pomoći Ferrariju i dalje... Sreća pa ih nema više.. Ni njega, a ni naciste Maxa Mosley-a.. :angry4: Da su pametne ekipe F1, da ga tuže i traže odštetu, jer velike su pare bile u igri..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 29 Okt 2017, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Max je već majstor a koliko godina ima? Fetel nazad u auto-školu, kretanje iz mjesta. Nije mu ovo prvi očajan start.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 29 Okt 2017, 22:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Uze Lujo cetvrtu titulu, potpuno zasluzeno. Bio je odlican cijele sezone. Bice Max sampion u buducnosti sigurno. McLaren ce se boriti za pobjede 2018. Imaju dobar bolid. Jos kada ubace Renaultov motor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 30 Okt 2017, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Jedu mi se govna

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 04 Feb 2018, 19:53 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13210
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
100ka...Formula 1: Team chief Claire Williams supports scrapping of 'grid girls'

F1 bosses said “this custom clearly is at odds with modern day societal norms”. :roll:

Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 04 Feb 2018, 22:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3865
Sad se meni jedu govna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Formula 1
PostPoslato: 04 Feb 2018, 23:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
A jbg, bas ga usrase. Prvo nema sipanja goriva u boksu, pa nesta onog prepoznatljivog F1 zvuka. Pa nema vise ni zena na pocetku trke? Sta je sledece? :(
Vracaj zene i V10/V12 motore, neka gori!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2227 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 112  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs