banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 18:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1531 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Poludio je Covic, to je jedino bilo :D . Doduse na pogresan nacin :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
'ta ce debeli basketas, takvih ima u Prijedoru pred dvoranom koliko hoces... 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Fićo legendin :love9: :love9: :love7: :love7: :love7:

kakva pojava, de miško zadaj se, daj ga u neku rumuniju nek nešto zaradi od košarke, poslije će od kriminala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Nemoj zajebavati, dobar je bio ovu seriju. Koliko je batina primio a imao je finu posebno drugu utakmicu. Realno bolji je od oba vasa pleja :D . Cak je i Ilija bio solidan, e tek on ne lici na kosarkasa :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Al Radoš Šešelija, bio konobar u istoimenom mjestu u RS, i našo ga tu legenda, i aj kao igraj basketa, imaš visine. imaćeš, šta jesti, đe živjeti, ako daš koi koš dobro i jest


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Covjek je reprezentativac bio :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Jel sa lazićem, u kirgistanu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Vilson je za obojicu majkl konli dzunior, pogotovo kad je u onom svom modu da on mora da rijesava :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Kad si vec spomenuo basketasa, Vilson bi bio sampion u basketu, 1 na 1 moze sve, daje basketaske koseve, stvarno cudnovat igrac. Ali cim treba nesto organizovati tu je kraj.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Vidjeces u petak kako ce Dangubu da vrti :D :D

Volio bi da mogu doci u BL pa da zajedno gledamo :D haha


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 01 Jun 2016, 22:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Vidis nisam to planirao ali bi mogli nesto iskombinovati da pogledamo zajedno, ima bar 5 zainteresovanih sa foruma, doduse svi su zvezdasi :D

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 02 Jun 2016, 00:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Doce i Bob Rock ako nista, a lako ja nagovorim i Zderu. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 02 Jun 2016, 00:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Nego da kazem svoje vidjenje utakmice, ovdje ili na CZ temi svejedno je. Utakmica kakvu sam ocekivao, izuzetno jaka, sudije su pustili igru kakva odgovara domacinu u 3 od 4 cetvrtine, dok je u jednoj (trecoj) bio kriterijum koji odgovara gostima. FMP iznenadjujuce dobro bani pik, ustvari nije toliko iznenadjujuce, imaju lakse igrace, nemaju tesku peticu nego 3 cetvorke koji se mijenjaju na 5, zato imaju problema na niskom postu. Sto se cijele serije tice veci otpor FMPa nego sto sam ocekivao, neki momci su me razocarali, neki su me iznenadili, a neki su ocekivano bili dobri ili losi. Evo najvaznijih:
LAZAREVIC, ono je prava zvijer, igrac obicno ili je jak kao bik (npr dobar primjer Bunic na ABA nivou) ili atleta u vidu skocnosti (Gist npr), ali Lazarevic je i jedno i drugo, plus sto je srcan, dobro se postavlja na skoku, brani isto dobro od 1 do 4. Radonjicev tip igraca, sad sam apsolutno siguran da ga od ljeta gledamo u prvom timu. Ako ga ide sut kao veceras, on je vec sad evroligaski igrac rotacije bez ljeta provedenog sa Radonjom. Vidjeli smo veceras, mozda i najbolji pojedinac utakmice kad se svi segmenti uzmu u obzir. Ali na zalost ovo mu nije svakodnevna suterska utakmica, tako da ce morati krv da propisa da popravi drasticno sut i upadne u rotaciju, ali ako popravi sut on ce biti prava zvijer. Dakle za pocetak nesto kao Lazic, sut iz jedne pozicije i nek vjezba do besvijesti, pa kasnije neka se nagodradjuje.
DOBRIC, ipak ukupno razocarenje, ali blago samo, ima nade za njega. Imao je strasnu sutersku sezonu ali drugo je KLS a drugo ABA a pogotovo EL. Mora to dosta bolje i konkretnije, malo jaca prisutnost na skoku, malo jace u meso pri prodoru, ne smije se bojati kontakta. Dosta vjezbe u stut iz istrcavanja iz blokova itd itd. Ima fin izbacaj, ima fine kretnje, dakle samo krvava rad da se digne na visi nivo.
Davidovac. Nemam pojma. Inteligencija je tu, kosarku ima u sebi, kad se zaintai igra i finu odbranu ali mi je na nivou Tejica sto se tice neke kurcobolje. Ne znam, treba tu kuraznosti, malo da grize. Za njega nemam nikakvu viziju sta ce biti.
TEJIC. Veceras pokazao da moze, tijelo sjajno, mozak nula. Ne znam, vjerovatno ce imati jos jedno ljeto pa cemo vidjeti. Bilo bi steta da propadne.
APIC. Napredovao je, iako od njega nisam nista ocekivao momak se namece, jak je dosta, mogao bi biti odlican ABA igrac ali mislim da nikad nece biti EL nivo.
Ostali manje bitni, jos trebaju da rade na sebi da bi dosli do izrazaja

Sto se Partizana tice, sve se zna, losa selekcija od pocetka, neki igraci nagomilani. Imas solidne pik centre a nemas pik pleja, Imas dobrog skakaca na 5 ali mu nema ko zagraditi pa imas problem sa skokom. Malo atleticizma koji izvlace malo Vrabac i Vilijams. Manjak igraca za kvalitetno pritisnuti protivnickog pleja (to radi Vrabac koliko moze). Malo se ekipa popravila brojnim promjenama u toku sezone ali mislim da to sve nije dovoljno da se pobijedi Zvezda na tri pobjede.

Sto se tice finala, Zvezda je odmorna, B tim je odradio svoj posao da optereti Partizan. Prognoziram konacan rezultat 3:1 za Zvezdu i ne bi me cudilo da bude brejk Partizana u jednoj od prve dvije utakmice dok jos imaju snage, ali vratice to Zvezda jer je navikla da igra cesto a 5 utakmica u 10 dana nije mala stvar. Prevelika je razlika u atleticizmu i u konceptima obije ekipe. Mnogi prognoziraju metlu ali mislim da nece biti, ipak je derbi nesto posebno.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 02 Jun 2016, 07:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
zerocool je napisao:
Doce i Bob Rock ako nista, a lako ja nagovorim i Zderu. :D


Njega sam svakako računao, da ima bar jedan neutralac ako ništa :lol:

Ne vjerujem da ću na prvu utakmicu moći btw, možda na neku od sledećih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 02 Jun 2016, 11:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26544
Lokacija: Banja Luka
Pa rekao si da ne mozes prvu, zato kazem, mogli smo jednu organizovati od ove tri ( 8) ). Kakav si u nedjelju? Ima i Srbija cini mi se, povezemo sve :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 06 Jun 2016, 14:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Што се тиче прве утакмице финалне серије, сувишно је било шта рећи, тотална доминација Звезда, поготово у првом полувремену.

Синоћна је била већ много боља, поготово од Партизана, кулминирало је трицом Гудурића од таблу са 8-9 метара.
Углавном се навијачи Партизана жале на број изведених слободонох бацања јер је Звезда извела 18 више, и на крају онај фаул над Цирбесом који није био, али то је комепензација за несуђен фаул над Лазићем кад је промашио закуцавање, Вања га је по рукама ударио.

Елем, докторско прво полувријеме Џикића, оно са Вилиамсом који је глумио плејмекера је дало резултата, ни Цирбес ни Штимац га нису могли испратити горе на 7-8 метара, не знам што су се толико и приближвали, тачније излазили горе.
Послије тога игра 2-2 Величковића и Вилиамса, ту су муке били Митровићу и Штимцу.

И кад су се центри уморили, кад је Звезда подигла одбрану, тад је предност почела падати, просто центри не могу много са лопотом горе ландарати, тачније могу, али већа је енергетска потрошња.
Радоњићева је побједа улазак Гудурића, сјајно је играо и Лазић па и Јовић и Мицић.

Сва туга бековске линије Партизана се видјела у финишу, мали Аранитовић промашио 3-4 шута, Врбац мозга без, дрвеног шута, Милутиновић класични безмудаш бјежи од лопте, а бољи нападач од ове двојице поменутих. Вилсон је донио, али и однио, монго на крају гријешио, али не може му се замјерити. Али фаул Врабца над Јовићем, какав недостатак памети :( Мада мислим да се са њим мора радити, и биће солидан играч Алдин.

Џикић је лоше водио на крају, као Радоњић у првом дјелу, морала је лопта доле ићи под кош, да се неки фаул проба изнудити, са Џонсом и Величковићем, али сад је готово. Говорим о крају утакмице.

Објективно, Звезда ће ово сутра вече завршити, Партизан је дебело слабији, у овој другој утакмици су дали све од себе да побједе, и секунд им је хвалио. Даће они све од себе и сутра вече, али мислим да сем часног пораза немају шта тражити.

Да се још осврнем на суђење, скандалозно, и за једне и друге, судије су баш под притиском.


Иначе, атмосфера је реално узаврела што се тиче финала, а шта ће тек бити у идућим годинама кад се сретну у полуфиналу и финалу аба лиге, то само врховни створитељ земља зна, а можда ни он.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 07 Jun 2016, 08:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Џикић је лоше водио на крају, као Радоњић у првом дјелу, морала је лопта доле ићи под кош, да се неки фаул проба изнудити, са Џонсом и Величковићем, али сад је готово. Говорим о крају утакмице.


Džikiću je kao treneru, osnovni i najveći kvalitet činjenica da on u pripremi utakmice, rastavi protivnika na proste faktore. Čovjek odlično skenira protivnika i na osnovu toga priprema plan za meč. Dobro našpanuje ekipu, usadi im motiv (ipak je radio sa Vujoševićem) i ako stvari krenu dobrim tokom, onda i njegova ekipa može da razbuca protivnika. U suprotnom, stvari lako kreću nizbrdo, a njegove reakcije ili kasne ili su pogrešne.

Nevjerovatno mi je recimo da mu je Vitkovac recimo igrao svega par minuta, a da u finiš meča ulazi sa Vrapcem, koji ima šut 0/5 iz igre, koji ujedno završava i jedan od napada u posljednjoj minuti, poslije i pravi onaj faul nad Jovićem. Onda je tu slučaj Aranitović, koji nije uopšte igrao na prethodnoj utakmici, a koji mu uzima ukupno 8 šuteva na meču (0/5 trojke), i pride Džons koji šutira 0/4 za tri poena. Previše grešaka i nerezonske igre. Čak i ako su to bila iznuđena rješenja, ne smije Vrabac uopšte da dođe u situaciju da ima loptu u rukama u odlučujućim trenucima, pogotovo da sam kreira u finišu. Onda ima dvije četvorke (Novica i Džons) plus Aranitović, koji mu na meču ispucaju ukupno 15 trojki, od čega je samo Novica pogađao. Pogubio je on konce igre u drugom poluvremenu i to dobro...

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 07 Jun 2016, 09:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15041
Vlada Vukoičić se vraća u Megu, biće trener juniora i direktor mlađih selekcija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 07 Jun 2016, 21:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10259
heh, steta sto i ova nije za pobjedu :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: K L S
PostPoslato: 07 Jun 2016, 22:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Нова Варош je napisao:
Објективно, Звезда ће ово сутра вече завршити, Партизан је дебело слабији, у овој другој утакмици су дали све од себе да побједе, и секунд им је хвалио. Даће они све од себе и сутра вече, али мислим да сем часног пораза немају шта тражити.


Priznajem, jeo sam govna.

Svaka časti Partizanu na više nego zasluženoj pobjedi.
Za mene je hajlajts meča bagovanja oba trenera i to na rutinskim stvarima.
Bome, jedva čekam četvrtak 8)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1531 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 77  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs