banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 12:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 291 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 05 Feb 2018, 15:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Prava americka bajka :D
Nek ga daju negdje, sa je na cijeni.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 05 Feb 2018, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
vlakanje je napisao:
Mislis na 4ti pokusaj za 1 jard?! To su morali da urade, nisu imali izbora... Da su pantovali, ostali bi u minusu, brejdi bi trosio vrijeme trcanjem a fila bi potrosila tajm aute.
Jbga, odigrali su bas zrelu utakmicu, kvoterbekovi su imali samo po jednu gresku. Brejdi fbl a fols onu presjecenu loptu koja je vise greska hvataca nego QB. Kako god, bas dobra tekma. Podbacila je odbrana file a po meni jer sveukupno gledano, imaju bolju ekipu od NEP u glbalu.

Ма добро остало је 8 минута негдје било добили би нешто времена сигурно.. међу ефикаснијим утакмицама у историји, по мени обе одбране су подбациле (јесте да се патриоте нешто пуно ни не ослањају на њу). Нестваран податак да је Њу Ингланд имао 39:0 у посљедња два СБ у посљедњој четвртини. Иначе Брејди са 505 јарди оборио рекорд али му ни то није било довољно за побједу.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 05 Feb 2018, 17:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
Inace foles je prije povrede bio fin prospekt, cak covjek drzi rekord za najvise bacenih tacdaunova na jednoj utakmici. Sedam bacio 2013, kad je i bio izabran za Pro Bowl. Nakon toga povreda i seljakanje i konacno povratak u Filu i sva ova ludnica. Ma da mislim da ce fila sad pokusati izvuci iz njega maksimum trejdovima.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 28 Feb 2018, 11:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Izgleda da ce u nep doci do vecih promjena. Sinoc se pojavila info da su velike sanse da gronkovski napusti nep a isto se pise i za batlera....kada se na to dodaju spekulacije da ce oba glavna trenera za napad i odbranu daniels i patiricia preuzeti neke od klubova kao hc (iako je daniels vec odbio coltse) jasno je da ce doci do znacajnog uvodjenja svjeze krvi jer je ocigledno doslo do zasicenja u kompletnoj ekipi.
Bas iz razloga sto ce uci u proces pravljenja nove ekipe mislim da sledece godine nece biti konkurenti za titulu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 28 Feb 2018, 14:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2007, 23:50
Postovi: 757
Lokacija: Pangaea
odlazak Patrisije u Detroit ih je vec dobro naceo, a odavno se spekulise da ce BB ili Brejdi karijeru nastaviti u drugom klubu.
Ne pise im se dobro...

no, cijena za izgradnju novog natkrivenog stadiona u Vegasu oko dve milijarde $$... kad se Oakland Raiders presele za par god


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 12 Jun 2018, 23:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2011, 14:24
Postovi: 189
U subotu pocinje i ova prica u Banjaluci. Nadam se da ima i forumasa koji su zainteresovani. Slika

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 04 Feb 2019, 04:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Ocekivano, new england :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 04 Feb 2019, 05:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2007, 23:50
Postovi: 757
Lokacija: Pangaea
nek su ih otresli NEP... inace navijam za slabije ali nisam ljubitelj ovih preseljavanja fransiza tako da mi ih uopste nije zao, kao Atlante npr. prije par god

inace najnizi rez ikad (13-3) u Superbowlu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 04 Feb 2019, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ovo je sport za idiote.



Nego,

Citiraj:
Predzadnja priča uoči Superbowla je jedna koja i nema previše poveznica sa američkim nogometom. Tokom 1950-tih niz tv kvizova završili su pod istragom kongresa SAD-a zbog učestalih sumnji u namještanje. Najpoznatija priča, ujedno i ekranizirana je kviz Twenty-One u kojem su natjecatelji prije snimanja dobijali ceduljice s točnim odgovorima. Kako je kviz stjecao popularnost tako su apetiti za slavom rasli što je u konačnici dovelo do neminovnog kraha. Prvo je Herb Stempel uspio zaredati šest tjedana bez poraza, da bi nakon toga morao predati palicu Charlesu Van Dorenu koji će u jeku popularnosti izaći i na naslovnici Timesa. Junačko Stempelovo srce nije izdržalo i Herb je sam u novinama priznao kako je kviz namješten što je u konačnici dovelo do gašenja čitavog niza kvizova, diskreditiranja Van Dorena koji će izgubiti radno mjesto profesora, te na kraju do mirovine raditi u Encyclopædia Britannica (dvaput provjerite podatke ako idete na britannica.com), ali i donošenja određenih zakona s namjerom reguliranja sadržaja na TV-u.

E sad jedna mala poveznica - za NFL i općenito najveće sportove u Americi ovaj događaj jedna je od prekretnica u njihovoj popularizaciji. Naime, definiranjem svoje domene unutar zakona pod zabava, a ne sport NFL je skinuo sa svojih pleća teret sportske igre i svoju ligu izjednačio sa profesionalnim hrvanjem ili "kečerima" kako ih se od milja zove. To znači da liga ima pravo "utjecati na rezultat", razvijati razne narative unutar lige bez obzira na njihovu istinitost itd.
Najbolji primjer su donesene presude u slučaju Spygate-a u kojem su New York Jetsi tužili New England Patriotse kako su im tokom niza godina snimali treninge ne bi li ostvarili nepoštenu prednost nad konkurencijom, te da su time prevarili klub, ali i gledatelje i navijače Jetsa. U odluci suda stoji da kupovinom karte za bilo koju NFL utakmicu gledatelj dobija isključivo i samo pravo ulaska na stadion, te sjedalicu za gledanje zabavnog događaja, te da je NFL po definiciji biznis u kategoriji zabave.
Sad je jasnije zašto je prije par dana tužba New Orleans Saintsa odbačena kao neosnovana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 13 Feb 2019, 14:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
shakal je napisao:
Ovo je sport za idiote.



Nije to ništa, ima idiota koji "prate sport", a navijaju za juventus...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NFL
PostPoslato: 17 Sep 2019, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Pocela nova sezona vec dva vikenda se igra.
NEP brutalni na startu, u nedelju su sa nulom pobijediki miami na njihovom terenu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 291 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs