banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 20:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Sep 2016, 16:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
vlade_divac je napisao:
Slažem se da Ilić dosta obećava, ali ipak radi se o momku od 16 godina, i dalo bi se diskutovati da li je bolje da trenira sa seniorima i dobije dva minuta na svakoj petoj utakmici, ili da hvata zalet u mlađim kategorijama. Ja se nadam da će biti registrovan za ABA ligu, pa nek ga bar ponekad ubace u roster, zašto da ne.

Što se tiče Mićovića, ne znam, nisam ga gledao. Vidjeću večeras ima li šanse da dobaci bar blizu onog što je lani napravio Šibalić, pri čemu mislim na dobar prelaz iz KLS u ABA. Generalno, odbrana na unutrašnjim pozicijama bi mogla biti problem, jer je Šibalić više šuter nego krilni centar, a Albijanić i Rikić i ne vole previše kontakt igru. Da je negdje iskopati nekakvu mrcinu na 4/5, to bi bila druga priča.


Ilic ne da obecava nego kupi MVP nagrade po ozbiljnim turnirima. E sad, Igokea je krs ekipa po rosteru, ako ne mogu promovisati jednog igraca za prodaju u moru ovih polovnjaka mislim da to dosta pokazuje kakva je struka u klubu. Katastrofa.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Sep 2016, 20:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
skeva je napisao:
Ilic ne da obecava nego kupi MVP nagrade po ozbiljnim turnirima. E sad, Igokea je krs ekipa po rosteru, ako ne mogu promovisati jednog igraca za prodaju u moru ovih polovnjaka mislim da to dosta pokazuje kakva je struka u klubu. Katastrofa.

Skeva, jasno je da imaš neke posebne simpatije prema malom, i niko ne kaže da nije dobar, već da ima tek šesnaest godina. Nije svako Rubio, ili Musa, a pogotovo kad uzmeš u obzir da se košarka na našim prostorima igra od danas do sutra, i da svako gleda najprije rezultat. A pogotovo pretjeruješ pominjući prodaju djeteta koje još ni za juniore nije zaigralo. Pa da mali može da bude u 12 igrača i da igra, sigurno ne bi jedan Lulić bio ispred njega. Pazi, slažemo se po pitanju malog, ali bolje je da ne izgori prerano. Kažu da je dobar i vrijedan, a vrijeme svakako radi za njega.

supersonic je napisao:
Lulic nije u ekipi uopste, nije clan njihov. Momak je u Sloveniji, individualno trenira. Spominjalo se da ce preci u Mladost iz MG, al nista od toga.

Bogme je Lulić itekako u timu, večeras je igrao protiv Zagreba.

Kad smo već kod večerašnje utakmice, lagana pobjeda protiv Zagreba rezultatom 81:45. Ima Zagreb nekoliko poznatih igrača, ali su loši. U Igokei Radivojević 15, Mićović 13, Fortenberi 11, Rikić 10. Dobar utisak ostavljen na pozicijama 2 i 3, a očigledno će štekati na 1 i 5.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Sep 2016, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Stoji da ja gajim simpatoje prema mladim igracima sa brutalnim fizikalijama. :D
Pokusacu da objasnim. Ta seljacka politika koju gaje dosta klubova u ABA osim Mege naravno, FMPa i Cibone od skoradonosi im sto si rekao, da zive od danas do sutra. Jedan Real drzi Doncica od njegpve petnaeste godine. Tirci drze Korkmaza, Grci Agravanisa npr, Cedevita Musu itd... e sad akp ti klubovi kojima je obaveza visok plasman drze talente kod sebe iako bi im neki iskusniji vise donijeo a jedna Igokea kojoj je cilj opstanak ne moze onda je ocigledno do seljacke politike. Da li iko u tom klubu zna da je bolje drzati u 12 klinca koji ti moze biti zlatna koka od nekih KLS polovnjaka koji su fizicki formirani pa mogu vise udariti u datom trenutku.?
Igokei je slucajno upao ovaj klinac, ocigledno je da nece dugo ostati, pogotovo jer mu jos uvijek ne treba placati obestecenje. Ali vidjeces uskoro o cemu pricam.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Sep 2016, 22:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Vidi stvarno covjek bio u ekipi :D Od sad samo sebi i svojim ocima vjerujem, nista vise rekla-kazala :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Sep 2016, 22:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
skeva je napisao:
Stoji da ja gajim simpatoje prema mladim igracima sa brutalnim fizikalijama. :D
Pokusacu da objasnim. Ta seljacka politika koju gaje dosta klubova u ABA osim Mege naravno, FMPa i Cibone od skoradonosi im sto si rekao, da zive od danas do sutra. Jedan Real drzi Doncica od njegpve petnaeste godine. Tirci drze Korkmaza, Grci Agravanisa npr, Cedevita Musu itd... e sad akp ti klubovi kojima je obaveza visok plasman drze talente kod sebe iako bi im neki iskusniji vise donijeo a jedna Igokea kojoj je cilj opstanak ne moze onda je ocigledno do seljacke politike. Da li iko u tom klubu zna da je bolje drzati u 12 klinca koji ti moze biti zlatna koka od nekih KLS polovnjaka koji su fizicki formirani pa mogu vise udariti u datom trenutku.?
Igokei je slucajno upao ovaj klinac, ocigledno je da nece dugo ostati, pogotovo jer mu jos uvijek ne treba placati obestecenje. Ali vidjeces uskoro o cemu pricam.

Sve si u pravu. A i ja sam :D .

Lijepo si nabrojao, Real, Efes, Olimpijakos, Cedevita, sve klubovi koji imaju dugoročnu politiku. Ja ću opet ponoviti, da li je bolje da dječak od 16 godina trenira sa prvim timom, bude u rosteru i dobije sve skupa 20 minuta u sezoni? Ili da ga ove godine stave da igra za juniore, pošto je dosad bio kadet, pa da sa dvije godine starijima od sebe vidi kako stoji. A ponoviću i to da bih i ja volio da ga registruju za ABA ligu, pa nek bude tu protiv Karpoš Sokola ili Zadra, čisto da i to omiriše. A onda u BiH ligi obavezno među 12.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 11 Sep 2016, 14:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Moze igrac igrati za juniore i za prvi tim istovremeno. Simanic je to radio kao i neki klinci iz Mege. Ali dobro, nisam ni ocekivao neki smislen rad u Igokei :) . Ja da sam neki kurac kao sto nisam, ne bih dopustio da ona silna djeca iz Hercegovine i ostalih dijelova RS idu u Sparse nego bi ih dovlacio u Igokeu. Baza je velika pa bi da je takva politika bila prije sada u Igokei imali Sikirasa, Simanica, Stepanovica i par nekih muslimana tipa Campare... Ali dobro :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 11 Sep 2016, 16:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Da ne bi bilo da pricam ubudale, Dalibor Ilic je 195 visok momak i igra na poziciji krila, reprezentativac Srbije. Veoma atletican i odlican skakac. Posjeduje dobru kontrolu lopte, dobar sut, posjeduje potencijal za igranje vrhunske odbrane. Dobra zavrsava oko obruca, kompletan napadac i odlicno razumije igru. Predlozili smo ga Covicu pa cemo viudjeti hoce li ga uspjeti dovesti prvo u FMP pa ako se nastavi razvijati kako treba onda za 3-4 godine i u Zvezdi da se oproba.

https://www.youtube.com/watch?v=HK_Jy791-R0
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HK_Jy791-R0[/youtube]

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 15 Okt 2016, 19:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Konačno mali Dalibor Ilić u sastavu. Skeva, nadam se da si zadovoljan :-).

Teško da će dobiti priliku baš protiv Budućnosti, ali lijepo ga je vidjeti među velikima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 15 Okt 2016, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
gladao sam ih večeras prvi put u kompletu. robinson odličan. defanzivno je bilo ok, mada fali još jedan visoki da brani obruč. zadnji napad, jbg, dešava se... vratiće se sljedeći put. ne znam u kakvoj formi je radivojević, ali sa njim i pešakovićem kao šuterima ova ekipa može da se bori za gornji dio tabele.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 15 Okt 2016, 22:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
E baš je Vuk šuter :lol:
Zadnji napad, tačnije odbrana kalifata za pleske, Milošević došao pomagati a njegov čovjek trči sam kroz reket.
James nije opet igrao, kakva hodajuća bolnica jednu igra pa jednu ne igra.
Robinson solidan košarkaš, i najbolji u ovoj ekipi da se ne lažemo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 15 Okt 2016, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
pa nemaju trenutno nijednog, a u ovoj ligi sut za tri očigledno pravi razliku. kolko se sjećam, vuk je prošle godine ispaljivao gomilu trojki sa nekih 8 metara i pogađao.
zadnji napad je neko morao da čeka u reketu, ali, sve u svemu, obzirom da im je ovo tim na dosta skromnijem budžetu u odnosu na prethodne godine, dobri su.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 16 Okt 2016, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
vlade_divac je napisao:
Konačno mali Dalibor Ilić u sastavu. Skeva, nadam se da si zadovoljan :-).

Teško da će dobiti priliku baš protiv Budućnosti, ali lijepo ga je vidjeti među velikima...


Napokon nesto pametno :)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 16 Okt 2016, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Bio bih i ja suter da uzmem 50 suteva po utakmici ko Vuk :D

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 17 Okt 2016, 09:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2010, 22:01
Postovi: 613
Нова Варош je napisao:
E baš je Vuk šuter :lol:
Zadnji napad, tačnije odbrana kalifata za pleske, Milošević došao pomagati a njegov čovjek trči sam kroz reket.
James nije opet igrao, kakva hodajuća bolnica jednu igra pa jednu ne igra.
Robinson solidan košarkaš, i najbolji u ovoj ekipi da se ne lažemo.


Odavno nisam na bilo kom nivou iznad pionira vidio vecu glupost ode ove, eee pomaze na trojci i pusta ostavlja samog covjeka 5sek do kraja. Da je Bajic imao time-out dobio bi utakmicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 17 Okt 2016, 10:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Milosevic je u teskom kanalu i ne znam sta mu se desava.
Neke stvari koje je radio u prosloj sezoni a koje su veoma korisne sad nema ni u tragovima. Toliko pogresnih poteza da je strasno
O Robinsonu sve najbolje, vrijedan kazu u Igokei da je bas radan

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 17 Okt 2016, 12:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Brigate BL je napisao:
Milosevic je u teskom kanalu i ne znam sta mu se desava.
Neke stvari koje je radio u prosloj sezoni a koje su veoma korisne sad nema ni u tragovima. Toliko pogresnih poteza da je strasno
O Robinsonu sve najbolje, vrijedan kazu u Igokei da je bas radan

Robinson III James Arthur :D Он мени дјелује као да има једно 5 кг вишка. :lol:
Шалу на страну, мени се ова екипа Игокее баш свиђа има ту свега, и сировог и са потенцијалом и оних којима је друга, трећа и ко зна која шанса, али играли су добру кошарку за тај ниво, и велика је неправда што су ови добили. Сасули су 14 тројки, ништа посебно нису играли. Обратио сам пажњу и на Шћепановићеве тајм-ауте. То је тек за анализу. Посматрао сам 2 или 3 његова "цртања", ма ништа није било како је нацртао. :lol: Можда ми није неки узорак и нисам пуно гледао Будућност, али је утисак за сада, танак баш.
Први пут у животу сам за Игокеу навијао. Против ККП не рачунам. Не познајем играче добро, али оно што сам видио, сасвим је солидно. Рикића Бајић заборавио у задњој, исто ко Радоњић Кузмића. :D Са Вуком је то солидна екипа.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2016, 14:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Rakija konekting pipl

Slika

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2016, 14:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15040
Sokić pa rakija :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2016, 14:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Iz Dodikovog šljivika...Skeva će nam prenijeti utiske,jel čemu

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2016, 15:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26538
Lokacija: Banja Luka
Taman da se opustim od stresa. Istraumiram se svaki put zbog internet konekcije.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 71  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs