banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: KK Igokea
PostPoslato: 19 Okt 2012, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Mislim da je poslije ove pobjede veceras nad Zvezdom vrijeme da se otvori tema samo o Igokei kao trenutno jedinom predstavniku Republike Srpske i kao timu koju mozda dovede i Evroligu sledece godine u nasu drzavu

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 19 Okt 2012, 23:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jul 2007, 11:36
Postovi: 1658
Да ће довести ЕЛ, неће. За досад урађено - фантастично!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 19 Okt 2012, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
Nikad ne reci nikad al je prava steta sto Dodo nije napravio od Borca ovo,mislim da bi svake sedmice gorio Borik ovako mozemo samo da sanjamo :cry:

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
haha igokea u el, to bi bila jedinstvena prilika da bl dobije moderniju dvoranu, jer ova u laktasima ne ispunjava el uslove. sagradio bi je dodo za tili cas i služila bi samo za igokeu, cecu, brenu...


elem, puna podršla igokei ;)
iako sam sebi bukvalno razbijao glavu kad bi dobijali one stare derbije sa borcem

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Avg 2012, 18:45
Postovi: 921
Lokacija: SS
I za Marinka njega si zaboravio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Stubborn je napisao:
haha igokea u el, to bi bila jedinstvena prilika da bl dobije moderniju dvoranu, jer ova u laktasima ne ispunjava el uslove. sagradio bi je dodo za tili cas i služila bi samo za igokeu, cecu, brenu...


elem, puna podršla igokei ;)
iako sam sebi bukvalno razbijao glavu kad bi dobijali one stare derbije sa borcem


sto ne ispunjava uslove za el?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
zbog malog kapaciteta

ili da idu u zenicu? ne znam da li bi dodik to sebi dopustio

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Stubborn je napisao:
zbog malog kapaciteta

ili da idu u zenicu? ne znam da li bi dodik to sebi dopustio


gluposti,koja je granica?

sto ne stave na dresove ime generalnog sponzora "dodick and son"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 00:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2010, 18:18
Postovi: 153
svaka cast igokei! ona dva crnca su fantasticna! mislim na je zvezda mnogo vise para ulozila u tim i samim tim smatram da je mnogo dobra selekcija igraca napravljena u igokei.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 11:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 5779
Lokacija: Banja Luka
I meni se cini da su napravili dobru selekciju,ako nastave ovako mislim da ce Dodo na zimu dovesti jos dva tri vrhunska pojacanja i onda im nece biti kraja u ABA ligi

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
ide igos ulicom...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 15:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
staar je napisao:
svaka cast igokei! ona dva crnca su fantasticna! mislim na je zvezda mnogo vise para ulozila u tim i samim tim smatram da je mnogo dobra selekcija igraca napravljena u igokei.


Slažem se i nadam se da će otresti i crno - beleog brata. Baš su mi slatke ove pobjede zbog onih BeograDŽana koliko potcjenjuju sve što dolazi iz RS to je za nepovjerovati. Kao i kad je Borac igrao prijateljsku u fudbalu sa Zvezdom tako i sinoć, ispisali su stotine komentara ali rijetko da negdje spominju klub iz RS, samo svoje plemenske vrte ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 16:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2010, 15:09
Postovi: 1155
Lokacija: Najljepsi grad na svijetu
Realno,sport u Rs je na toliko niskim granama,da nezasluzuje nikakav respekt... Sport u Srbiji,koliko god bio smijesan,za nas je holivud...Eto nam dragog presednika,hvali se kako smo bolji dio bih u svemu,a u sportu smo jadniji i od bosnjaka, crnogoraca, albanaca...Neka ozivi jos neki fudbalski,rukometni klub, tipa Borac,Slaviju,Slogu,ako vec u kosarci daje brdo love za svoju prciju,koja opet bljesne na trenutke i za koju navija uzi krug porodice dodik...

_________________
Mi Delije, jebemo najzrelije!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 16:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Borac u fudbalu ne možeš oporaviti jer je to vreća bez dna, a trenutno rukovodstvo nema pojma o ničemu i koliko ćubić da i uradi to je to. Košarka je jednostavnija u tom smislu što se gotovo svi košarkaški ugovori potpisuju po principu da klub može da te otpusti u bilo kom trenutku, dok u fudbalu toga baš i nema. Jedini način da se Borac oporavi je da se formira neka vrsta članstva koje bi se plaćalo 10, 20, 50 KM godišnje i da tu bude nekih 10 hiljada članova, ali to je prilično utopijska ideja.

Borac je u košarci imao svoju šansu ali su lopovi pokrali silni novac, rukometa mi je žao jer se i tu moglo dosta uraditi.
Šteta je jedino što u tu vreću bez dna zvanu FK Borac ide toliko para da bi košarkaši mogli biti lagano treći, a rukometaši prvi u BiH , kad bi se taj novac podijelio njima.

I naravno, posljednja stvar, zaklinjanje u Borac, a ljudi na utakmicama nema ni kad je besplatno, a mogu misliti šta bi bilo kad bi ulaz bio 5 KM.

Nije samo tako kod nas, vremena su jako loša i koliko vas bi sponzorisalo neki klub da ima privatnu firmu u ovom trenutku. Pa u Danskoj je učesnik rukometnog F4 od prošle sezone nestao preko noći. Teško je vrijeme za sport, pogotovo onaj koji traži više novca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 16:53
Postovi: 1429
Lokacija: Utopia
pa u košarci ti otpustiš igraća prije kraja ugovora i onda te on tuži itd.
tih tužbi, i onih gdje preplaćenim igračima nisu isplaćene sve obaveze, u kk borcu je na desetine i desetine.

ovakvo srozavanje kk je bilo ocekivano, nista za cuđenje.
rk se po meni tu još i odlično drži.

problem je što su kod nas rukovodeći ljudi sportskih klubova ORDINARNE SELJAČINE, vezare klasične

saglasan sam sa tvojom konstatacijom u kojoj govoriš kako je vrijeme gdje 3 ili 5 km bitno određuju posjetu. jbg, takvo je vrijeme.
a i za sponzore je jebeno, potrebni su bas veliki interesi, veze... da se neko privuče u sport

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=cdpPG8-BQoM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 20:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
miki je napisao:
Borac u fudbalu ne možeš oporaviti jer je to vreća bez dna, a trenutno rukovodstvo nema pojma o ničemu i koliko ćubić da i uradi to je to. Košarka je jednostavnija u tom smislu što se gotovo svi košarkaški ugovori potpisuju po principu da klub može da te otpusti u bilo kom trenutku, dok u fudbalu toga baš i nema. Jedini način da se Borac oporavi je da se formira neka vrsta članstva koje bi se plaćalo 10, 20, 50 KM godišnje i da tu bude nekih 10 hiljada članova, ali to je prilično utopijska ideja.

Borac je u košarci imao svoju šansu ali su lopovi pokrali silni novac, rukometa mi je žao jer se i tu moglo dosta uraditi.
Šteta je jedino što u tu vreću bez dna zvanu FK Borac ide toliko para da bi košarkaši mogli biti lagano treći, a rukometaši prvi u BiH , kad bi se taj novac podijelio njima.

I naravno, posljednja stvar, zaklinjanje u Borac, a ljudi na utakmicama nema ni kad je besplatno, a mogu misliti šta bi bilo kad bi ulaz bio 5 KM.

Nije samo tako kod nas, vremena su jako loša i koliko vas bi sponzorisalo neki klub da ima privatnu firmu u ovom trenutku. Pa u Danskoj je učesnik rukometnog F4 od prošle sezone nestao preko noći. Teško je vrijeme za sport, pogotovo onaj koji traži više novca

kad si vec pomenuo fk Borac mogao si i rafting u koji je ulozeno 20 Borcevih budzeta.

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 20:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
http://www.zurnal.info/home/index.php?o ... Itemid=147


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2010, 22:48
Postovi: 1186
Lokacija: Banja Luka
КК Борац није уништио Додик већ лопови који су покрали милионе док су људи из пиваре прали паре преко кошарке.
Која је разлика између КК Борац Нектар послије рата,и КК Игокеа данас?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=IodTTKMGG1c


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 21:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Razlika je ogromna...Ali da ne tusim veceras napisacu o tome mnogo vise kasnije
posebno sa osvrtima na budzete tog kluba u prethodnih sest sezona...

Borac kad je igrao znacajniju ulogu imao je vecinom punu dvoranu , dok IGokea ne moze da skupi nista....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 20 Okt 2012, 21:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Pa dragi prijatelju ti lopovi i jesu i dodikovog okruzenja ,slobodan simovic,ranko skrbic i jos gomila drugih da im nenabrajam imena.cak nam i ime promjenise i to je bio vrhunac lopovluka.Zamilsi ranko skrbic sef a covjek igrao beton ligu za kk potkozarje?????????????? I nikad nemoj da zaboravis da je dodik tukao banjalucku djecu u njihovoj dvorani.I za kraj pitanje sta uopste ova tema trazi na BL forumu,samo iritira.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 71  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs