banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 12 Okt 2017, 10:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Најјачи су Бајићеви тајмаути, кад каже "ајмо дати кош" :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 12 Okt 2017, 15:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
A "napani ..." ???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2017, 17:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Dorell Wright ode u Bamberg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 25 Okt 2017, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Odeeee...

http://www.euroleague.net/news/i/8aecue ... at-forward

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 26 Nov 2017, 20:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Vrijedi spomenuti da su juniori Igokee ovih dana igrali na juniorskom turniru ABA lige u Zagrebu, u konkurenciji deset ekipa podijeljenih u dvije grupe. I to ne da su igrali, već su u grupi sa Partizanom, Cedevitom, Budućnosti i Olimpijom prilično ubjedljivo osvojili prvo mjesto u grupi sa sve četiri pobjede.

Naravno, glavnu riječ su vodili Ilić sa 22 poena, 10,5 skokova, 4 asistencije i 1.75 ukradenih lopti po utakmici i Janković sa 17,8 poena, 8,3 skokova, 7,5 asistencija i 3 ukradene lopte. Vjerovatno bi imali i malo bolje brojke da utakmica zadnjeg kola nije bila nebitna, jer su i prije nje obezbijedili prvo mjesto u grupi. Naravno, u svakoj utakmici su imali podršku i ponekog od ostalih momaka.

Odličan rezultat, nema šta. Do prije par godina, nije se moglo zamisliti da Igokea ima išta sem prvog tima. Završni turnir juniorske ABA lige igraće se u Laktašima, a termin još nije određen, bar koliko ja znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 26 Nov 2017, 23:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 26 Maj 2013, 04:22
Postovi: 36
Dobar rezultat. Samo ne svida mi se sto Ilic dosta zida u poenima, mislim da je to pogresan put. Mora vise na sutu da radi , on je trojka , zidanje u seniorima nece tako prolaziti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 09 Dec 2017, 19:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
U 50 Evra da Bajić do Nove godine leti iz kluba

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 09 Dec 2017, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Čiča iz Rogače je napisao:
U 50 Evra da Bajić do Nove godine leti iz kluba


Dolaze li i dalje zaposleni iz vlade sat vremena pred pocetak utakmice da zauzmu prve redove na tribini direkt iznad Dodika da ovaj moze da ih uoci da su tu. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 15:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Čiča iz Rogače je napisao:
U 50 Evra da Bajić do Nove godine leti iz kluba

Što to misliš? Kontaš da će neko drugi doći da radi za 500 ili 1000 evra, i postići bolji rezultat sa ovakvim timom, punim rupa i falinki? Ja ne vjerujem u to. Ovaj tim ako nije najgori u ligi, onda je u najgora dva ili tri. Taman i da ispadnu iz lige ove godine, Bajić bi trebao imati kredit da ostane tu. Gledam sinoć stručni štab Mege, bog te maz'o, Milojević, Avdalović, Ćakić, Petrović, pa samo jedan od njih, bilo koji, ima najmanje duplo veću platu od sve trojice zajedno na klupi Igokee.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Da im nisi lični bankar kad sve znas???
Mega daje i rezultate, nema novca na lijepe oci

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 17:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Da se poslužim tvojim kulturnim načinom obraćanja, a da im ti nisi dvorska luda kad misliš da si tako duhovit?
Mega nema ništa bolji rezultat od Igokee, niti u ovoj sezoni, niti ukupno gledajući otkad ova dva tima igraju ABA ligu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Slusaj decko pricas napamet. Nijedan argument nisi pokazao o sredstvima koje dobija trener. Nego si ocigledno neka botina stranacki opredeljenja pa sa takvim stavom i pises.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 18:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Dečko, ja ovdje pišem preko pet godina, i nikad nisam spao toliko nisko da na drzak, nekulturan i bezobrazan način odbrusim bilo kome, a kamoli nekom ko je ovdje duže od mene. Pogotovo ako nisam direktno prozvan.

A ti ako očekuješ argumente o primanjima trenera Igokee, onda si očigledno promašio adresu, pa bih ti preporučio da se obratiš nadležnom ministarstvu. Kad to učiniš, deder boga ti prikači nam ovdje kopiju odreska Bajićeve plate, pa da ti se najiskrenije izvinim. Naravno, za raspravu o političkim temama takođe možeš potražiti neke druge forume, gdje je profil forumaša sličan onom koji ti ponosno ispoljavaš ovdje, na radost i smijeh onih koji su imali sreće da nalete i pročitaju poneku pametnu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
O boze nisam znao da staz na forumu ima veze sa pametnim postovima, eto prosvetlio si me. Bas ti hvala. Ne znam zasto smatras da sam drzak. A i ja sam ovde dugo dugo al necemo o tom. Vise je drsko pricati napamet o necijem primanju. Pa jos da ispadne kurcevit provjeri u vladi. Hahaha evo letim. Sav si u lijepim manirima. Pohvalno.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
vlade_divac je napisao:
Čiča iz Rogače je napisao:
U 50 Evra da Bajić do Nove godine leti iz kluba

Što to misliš? Kontaš da će neko drugi doći da radi za 500 ili 1000 evra, i postići bolji rezultat sa ovakvim timom, punim rupa i falinki? Ja ne vjerujem u to. Ovaj tim ako nije najgori u ligi, onda je u najgora dva ili tri. Taman i da ispadnu iz lige ove godine, Bajić bi trebao imati kredit da ostane tu. Gledam sinoć stručni štab Mege, bog te maz'o, Milojević, Avdalović, Ćakić, Petrović, pa samo jedan od njih, bilo koji, ima najmanje duplo veću platu od sve trojice zajedno na klupi Igokee.

Njegova mizerna plata mu je omča oko vrata.....da bi vožd nahranio svoju sujetu neke glave moraju pasti a najjeftinija je Bajićeva jer realno...novca za jača pojačanja igračkog kadra nema.
Trenerima je na tržištu niža cijena od igrača i novi trener je najlogičnije riješenje.Bajića mogu vratiti u svaka doba,pa i kad ispadnu iz lige.....ima on taj kredit kod njih :D

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Čiča iz Rogače je napisao:
Njegova mizerna plata mu je omča oko vrata.....da bi vožd nahranio svoju sujetu neke glave moraju pasti a najjeftinija je Bajićeva jer realno...novca za jača pojačanja igračkog kadra nema.
Trenerima je na tržištu niža cijena od igrača i novi trener je najlogičnije riješenje.Bajića mogu vratiti u svaka doba,pa i kad ispadnu iz lige.....ima on taj kredit kod njih :D

Ne govori da mu je mizerna plata, sad će neki da ti prišiju da si im finansijski savjetnik ili šef računovodstva... :D

A sad ozbiljno. Hajde da uzmemo da smijene Bajića. Koga uopšte da uzmu za pare koje imaju? A i za one koje nemaju? Vidjeli smo kako su neka "imena" prolazila, tipa Lukajić, Jovanović ili Kostić, i to u vremenima sa puno više para. Jedino da opet stave Milutina, pa da još više uštede. Mislim, nemam ja ništa ni protiv Milutina, naprotiv, odlični smo jarani, ali Bajić je toliko toga dobrog donio Igokei da stvarno treba imati obraz kao đon pa preduzeti radikalne mjere na njegovu štetu.

Ako je došlo vrijeme da se ispada, nek se ispada. Mada se iskreno nadam da neće.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Možda Partizan Mutu posudi :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Druuuže,to je profesionali sport.....nema tu mjesta emocijama i zaslugama.Toga je bilo kad sam ja igrao a i onda na kašikicu.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 09 Jul 2010, 09:50
Postovi: 309
Ma znam ja to sve, druže moj, svakako da si u pravu, ali eto, ja se nadam toj kašikici i u ovom slučaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK Igokea
PostPoslato: 10 Dec 2017, 20:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Isti si kao Schlager u politici
takva su ti i predviđanja :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1418 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 71  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs