Počinje centralni događaj godine:
Evo koga su sve savezi delegirali za turneju:
AUT - Österreich
· Philipp Aschenwald
· Michael Hayböck
· Daniel Huber
· Jan Hörl
· Stefan Kraft
· Thomas Lackner
· Markus Schiffner
· BUL - Bulgarien
· Vladimir Zografski
· CAN - Kanada
· Mackenzie Boyd-Clowes
· Matthew Soukup
· CZE - Tschechische Republik
· Roman Koudelka
· Cestmir Kozisek
· Viktor Polasek
· EST - Estonien
· Artti Aigro
· FIN - Finland
· Antti Aalto
· Niko Kytosaho
· FRA - Frankreich
· Mathis Contamine
· Valentin Foubert
· GER - Deutschland mit * nationaler Gruppe für Oberstdorf und Partenkirchen
· Moritz Baer *
· Markus Eisenbichler
· Richard Freitag *
· Severin Freund
· Karl Geiger
· Martin Hamman
· Kilian Maerkl *
· Pius Paschke
· Luca Roth *
· Constantin Schmid
· David Siegel *
· Andreas Wellinger *
· ITA - Italien
· Giovanni Bresadola
· JPN - Japan
· Junshiro Kobayashi
· Ryoyu Kobayashi
· Naoki Nakamura
· Keiichi Sato
· Yukiya Sato
· NOR - Norwegen
· Sander Vossan Eriksen
· Johann Andre Forfang
· Halvor Egner Granerud
· Robert Johansson
· Marius Lindvik
· Daniel Andre Tande
· POL - Polen
· Maciej Kot
· Dawid Kubacki
· Klemens Muranka
· Andrzej Stekala
· Kamil Stoch
· Aleksander Zniszczol
· Piotr Zyla
· RUS - Russland
· Evgeniy Klimov
· Ilya Mankov
· Mikhail Nazarov
· SLO - Slowenien
· Ziga Jelar
· Anze Lanisek
· Bor Pavlovcic
· Cene Prevc
· Domen Prevc
· Peter Prevc
· SUI - Schweiz
· Simon Ammann
· Gregor Deschwanden
· Dominik Peter
· USA - Vereinigte Staaten von Amerika
· Casey Larson
Osvajači novogodišnje turneje u posljednjih 20 godina su: Adam Malysz, Sven Hannawald, Janne Ahonen, Sigurd Pettersen, Janne Ahonen, Janne Ahonen i Jakub Janda, Andres Jacobsen, Janne Ahonen, Wolfgang Loitzl, Andreas Kofler, Thomas Morgenstern, Schlierenzauer, Schlierenzauer, Thomas Diethart, Stefan Kraft, Peter Prevc, Kamil Stoch, Kamil Stoch, Ryoyu Kobayashi i David Kubacki.
Evo programa:
Citiraj:
OBERSTDORF
Montag, 28. Dezember
14:30 Uhr: Offizielles Training
16:30 Uhr: Qualifikation
Dienstag, 29. Dezember
15:00 Uhr: Probedurchgang
16:30 Uhr: Wettkampf
---------------------------------
GARMISCH-PARTENKIRCHEN
Donnerstag, 31. Dezember
11:45 Uhr: Offizielles Training
14:00 Uhr: Qualifikation
Freitag, 1. Januar
12:30 Uhr: Probedurchgang
14:00 Uhr: Wettkampf
------------------------------
INNSBRUCK
Samstag, 2. Januar
11:15 Uhr: Offizielles Training
13:30 Uhr: Qualifikation
Sonntag, 3. Januar
12:00 Uhr: Probedurchgang
13:30 Uhr: Wettkampf
--------------------------------
BISCHOFSHOFEN
Dienstag, 5. Januar
15:00 Uhr: Offizielles Training
16:30 Uhr: Qualifikation
Mittwoch, 6. Januar
15:30 Uhr: Probedurchgang
16:45 Uhr: Wettkampf
---------------------------------------
Alle Zeiten: CET
Svi prenosi idu na Eurosport 1 HD / ORF 2 HD, ZDF/Das Erste HD, SLO 2 HD i HTV 2 HD.