banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 125  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Apr 2017, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Ако од икога нисам очекивао да ће некоме скидати гаће то је онда широки...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2017, 21:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Ma i ono juce Olimpik-Celik nije nista bilo bolje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 10:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Novo kolo ovaj vikend
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2017, 12:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Zrinjski sad ima tri teška gostovanja, počevši od Tuzle, Krupa i Grbavica. Ako izvuče nekih 7 bodova biće šampioni.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Gazimestanac87 je napisao:
.. и онда погледаш широки-металеге и убију ти сву вољу за праћењем лиге.. никада се ова лига побољшати неће, штимања и продаје никад неће нестати...

Логично... Бар не у скорије вријеме, џабе скраћивање.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 20:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Могао би Витез у серију Б....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 20:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Нова Варош je napisao:
Могао би Витез у серију Б....

Nadam se.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
http://sport1.ba/premijer-liga-bih/pala ... teza/80692


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2017, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Прије неких 10ак кола да је неко понудио Витезу и Металегеу да буду испред Челика у ово доба, па макар и бод, сигурно би прихватили објеручке, али након предности до скора коју су имали тешко да су тренутно срећни. Витез одавно игра лоше, само неспособност Челика до скора да побједи утакмицу их је држала на бодовној дистанци. Челику се мало поклопио и жријеб доигравања, нарочито мечеви са Олимпиком им долазе у повољно вријеме


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2017, 17:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Krupa golom Koljica uze bod na Kosevu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2017, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-zelje ... -ks/234476

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 08:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Boss,evo ti još malo onog Krupinog ulizivačkog materijala o kojem sam ti pričao,i u kojem uživaš :D

Citiraj:
Starčević: Veliki klubovi trebaju pobjeđivati male

Nogometaši Krupe iznenadili su danas FK Sarajevo (1:1) i došli do remija na stadionu Koševo. Sarajevo je povelo, ali se Krupa brzo vratila pogotkom Elvira Koljića i do kraja znalački sačuvala remi. Trener Krupe Slobodan Starčević nakon utakmice nije krio zadovoljstvo. "Prije svega bih se zahvalio FK Sarajevu i trener Janjošu na jednom gostoprimstvu i žao je što je danas ispalo kako je ispalo, jer veliki klub kakav je Sarajevo, Željezničar i Zrinjski trebaju da pobjeđuju manje. Mi smo danas skupili hrabrosti, ali smo bili malo više orijentisani na odbranu, te smo uspjeli da odgovorimo maksimalno kvalitetno ofanzivi Sarajeva. Imali smo i malo sreće, ali ja mislim da sreća prati hrabre", kazao je Starčević. "Bod je za nas kao pobjeda i bit će nam veliki podstrek za nastavak takmičenja. Ispred nas je teška utkmica sa Zrinjskim i nadam se da ćemo dobrim rezultatom krenuti ka četvrtom mjestu", jasan je bio trener Krupe.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/starcevi ... ale/234192








http://sportsport.ba/bh_fudbal/starcevi ... ale/234192

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Ne,to za mene nije uvlakacki nego postivanje.Sta treba u 21 vijeku da nesmijes otici sa djecom na stadion,da slusas ubij turcina,gazi balije.ubij zakolji da srbin nepostoji,ma daj molimte.Ovo je za mene jedan veliki korak naprijed,korak u civilizaciju za kojom mi zaostajemo nazalost.Pa jesi gledao Real-Barcelona,navijaci zajedno na tribinima.Hocu da dozivim da strani turista dodje na nas stadion sa obiljezima ekipe za koju navija i da normalno sjedi na tribinama.Pitaj se zasto strani turisti (a koji je mnogo) uopste nedolaze na nase stadione pa cak i ako igra neka od reprezentacija.
Normalno je covjek rekao da su ova tri nabrojana kluba trenutno najveci u BiH,a Krupe doskora nije bilo ni na karti.Spomeni i onu utakmnicu (imas bolje pamcenje od mene :) ) gdje je Borac docekan kao velikan,zar to nije bilo uredu mozda?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa nije baš ovo uobičajeno 8)

ne bih ja to ni pročitao da ne svratih juče na temu fk sarajevo na ss.ba :D ....ni njima baš nije najjasnije :D


Citiraj:
PostPostao/la PitarBordo » 23 apr 2017, 19:28
"... žao mi je što je danas ispalo kako je ispalo, jer veliki klub kakav je Sarajevo, Željezničar i Zrinjski trebaju da pobjeđuju manje"

Lol, je l' nam se ovo trener Krupe sad nabacuje? Čuj žao mu što nije izgubio od Sarajeva... :lol:


Sve dok je vama Čala "najmanji problem," a ne "jednak dio problema" jer je bio svjestan saučesnik ovom zločinu, nećemo nigdje maknuti. :salut:
Samo Saraj'vo.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 10:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Znam da nije uobicajno ali meni je recimo lijepo cuti kad odem na neki gostujuci stadion pa da spiker nabraja legende Borca,uspjeh Borca o tome smo pricali skoro jer to dovodi ljude na stadion,smirivanje tenzija,a ne mrznja.Mrzi ti kolko i koga hoces u svojoj kuci ali stadion nije mjesto za to.
Stadion je mjesto da dodjes opustis se,navijas oni 90 minuta pa nekad odes sretan,nekad razjeban kuci.Vjeruj mi da sam jednom odveo ovoga svoga veceg da pogleda Borca i kaze da nece vise nikada da slusa te psovke.
Nemislim uopste daje on sebe htjeo nuditi Sarajevu jer sljedeci trener Sarajeva je sigurno Musemic,a to sto pise balavurdija pa pusti nji.Vjeruj samo onom koga poznajes sa druge strane ekrana.Sta ja znam kolko on ima godina kad tako razmislja,cuj nudi se Sarajevu nekom civilizovanom izjavom.Svasta ce covjek procitati.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 13:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Мени је то набрајање ко је шта освојио тешки трансфер блама, све и да ти Реал Мадрид гостује. Малтене кажеш, добро дошли, изволите нас побједити.
Не видим како то доприности смиривањеу страсти, мржње или чега већ?
То ми је баш улизивачки, безамло срамотиш свој клуб, навијаче, па и играче на терену.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Apr 2017, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Citiraj:
Pa jesi gledao Real-Barcelona,navijaci zajedno na tribinima.

Е јбг сад, нека хвала :lol: С тим да имаш тога и код нас и сасвим је уобичајено, ако мислиш на ону тзв. пензионерску и породичну публику, која сједи, нпр. код нас, на западу и слично. Тј. симпатизери, навијачи, навијачке групе боље не.

Надам се испадању ен ка витеза у ентитетску. Такође, мој субјективни став, који претпостављам неће наићи на неко шире одобравање, али ето, потајно се надам и да Радник неће ове сезоне изборити Европу, нити су ми они тим који двапут заредом би ишао у квалификације ле, нити ми се нешто свиђа могућа солуција да се опет игра бар једна европска утакмица на Градском стадиону, а да један од актера не буде Борац. Плус још што нам пола сезоне долази металеге, преко главе ми. Опет кажем, моје субјективно мишљење, на које не тјерам никога, нити се намећем ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Novi vikend Novo kolo nase sapunice :),jako vazna utakmnica u BL,ja mislim ko izgubi ispada.
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Mislim da je to novih 0-0 u najavi na Gradskom. Ne zna se ko je gori.

Zrinjski bi morao dobiti Krupu ako misli ostati u igri za titulu, posebno jer ide na Grbavicu naredno kolo pa onda cekaju Sarajevo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Apr 2017, 12:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
korisnik 1111 je napisao:
Mislim da je to novih 0-0 u najavi na Gradskom. Ne zna se ko je gori.

E sad reci tako za tim koji pobjedi Zrinjski i Siroki i to u gostima :roll: :D :D :D :D :D :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 125  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs