banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 02:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2011, 14:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2009, 15:20
Postovi: 489
Мени су сви спортски колективи у граду једнако драги и радујем се успјеху сваког од њих. Сваки тај клуб треба да има свој дио колача и није ми јасно како људи кад чују да је неки мали спорт добио нека средства одма имају конт е могли смо довести једно добро појачање у Борац или тако нека прича. Па шта ћемо онда са овим клубовима , да им у лице кажемо нема за вас средстава ваш труд и рад се не цијени нико то не гледа немојте се ви ни бавити тим ,ајде да то све уложимо у фудбал ,кошарку, рукомет... то је најпопуларније.

Мени би било логично да ФК Борац не добије ни марке од града јер фудбал је најпопуларнији и најгледанији спорт још је шампион државе како то онда да не може да нађе спонзора већ се ослања на градску касу.
И читав свој буџет да град уложи у један клуб опет знамо да не би постигли неки велики успјех свима нам је јасно да никако не можемо да одржимо корак са разним тајкунима и шеицима.

А ако је важан спортски успјех онда се средства улажу у оно у чему би тај успјех могли остварити довољно је погледати неке мање европске земље које су то сконтале и којима је фудбал, кошарка,рукомет и још неки спортови на мало вишем нивоу од БиХ лига. Зато кад дођу олимпијске игре и кад се броје медаље и учесници они се за разлику од нас имају чим похвалити управо захваљујући тим малим спортовима.
Овим малим спортовима не треба пуно ,ми смо талентована нација и са неким средствима која би омогућила основне услове за мало масовније школе спорта сигуран сам да би испливали неки бисери.

_________________
Тромо се вријеме вуче, и ничег новог нема, данас је као јуче, сутра се исто спрема.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Никада нећу разумети овај песимисам и пљувачину само ради да би се пљувало. Па треба да вам буде драго што је БЛ домаћин кајак првенства. Шта хоћете, да буде домаћин првенства у фудбалу? Такође и ово пљување по Боровчанину је смешно. Нека је дечко шампион било чега. А сам чин да је био предборба Кличку је по мени велики успех.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 16:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sreca da ih je u Banjaluci ostalo jos samo 600-700 koji misle tako i idu na takve stvari.

Post iznad o ulaganju u male sportove je odlican,ali Grad Banjaluka treba ulagati u SVOJE klubove i sportiste,koji su cijele godine tu i takmice se,a ne davati strancima u par dana raftinga,kajaka ili boksa.Koliko vidim,niko ovdje ne cijeni razliku izmedju 1-3 dana i cijele godine!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 17:13 
Sta se daje strancima?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 20:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Silvio jesi li ti pogledao ijedan mec Borovcanina. Od ministarstva sporta je dobio za njega 80 000 jer je dobar sa Milom i Kusturicom. ZRK Borac i Mladi kRajisnik jos nisu dobili ni marke a sampioni su BIH. Ono sto on boksuje u amaterskoj Slaviji prije rata nije moglo da bude sparing partner. Takodje znam kad je Nenad bio u ligi BIH tad je gubio meceve sad kad predje u profesionalce odjednom sve dobija. POgledaj njegove rivale i sve ce ti biti. Njegovi rivali su nepoznati ili cak bivsi kik bokseri. Kaze ima 29 meceva bez poraya pogledaj na relevante sajtove koliko je tih meceva priznato . Profi boks sluzi samo za pranje para ne samo kod nas vec i u svijetu....

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Боровчанин је смијешан.

Шампион у "Додик-Кустурица ВБФ" верзији, као и сви остали шампиони са ових простора...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 20:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Веома занимљива тема. Моје је мишљење да треба улагати у све спортове у Бањалуци, али наравно по заслугама.
Међутим у овом тренутку када влада криза и кресање буџета на све стране, сматрам да ипак нисмо требали преузети на себе организацију овог првенства, из разлога што је буџет за спорт смањен и из разлога што има неколико спортских колектива у Бањој Луци којима су та средства по мом мишљењу потребнија.
Тих 450 000 за организацију првенства су очигледно она додатна средства која се обезбјеђују по потреби. По мом мишљењу ЖКК Млади Крајишник, ЖРК Борац и РК Борац су требали да добију та средства, јер су им баш неопходна(и евентуално један дио колача да добије још неки клуб који је имао добре резултате и коме баш треба).

Слажем се да треба улагати у све спортове у БЛ, али улагати у школе спорта, у омладинске селекције, у унапређење услова у клубовима. А овакво првенство се организује када се има вишка пара.

Такође људи су доста скептични према овим спортовима на води поготово што је наводно 6 милиона марака народних пара потрошено за рафтинг... И да ли сам ја прочитао да се стаза треба реновирати??? Па мајку му зар су толико покрали од тих 6 милиона да ни стазу нису могли направити како треба?

А она рупа без дна у Лакташима и трошење буџетског нова немилице на један пропали пројекати који ће се угасити чим Миле оде са власти-о томе немам коментара. Умјесто да су те силне милионе из Игокее уложили у спорт и нпр. све те милионе преусмјерили за прављење јаких омладинских школа у неколико спортова и обезбјеђивање одличних услова за рад, па гдје би нам крај био...

а ове смијурије са Боровчанином и сличним Ноћима шампиона гдје се перу паре, то је тек посебна прича


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 20:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
BrigateBl,imas li mozda podatak koliko je budzetskih para ukupno otislo na ovaj "spektakl" oko Borovcanina,za jedno vece,posto vidim da su sponzori bili i Vlada RS i Grad Banjaluka i kabinet Predsjednika RS?

Tih 80 000 je dobio samo on ili su to ukupni troskovi organizacije?

Neko je pitao kakvi stranci,za mene je stranac i Borovcanin i sve i jedna ona rafting ekipa kojoj smo placali i smjestaj i povratne avionske karte za Juznu Ameriku i sve ostale kontinente.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 21:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
zvanicno je dobio 80 000 od Vlade i neke pare od grada ne znam koliko....
u ovom slucaju Kajaka reprezentacije same placaju smjestaj, ali je problem da 100 000 ide na sanaciju staze pa nece je ponovo graditi ....ali treba vidjeti samo koje firme rade rekonstrukciju i sve ce nam biti jasno.. Najveci problem je sto svi kukamo kako nema para a onda za plate Igokee ode milon 200 000 a na Kamengrad Bog zna koliko

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 21:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
и само да исправим један криви навод што је друг написао.

није тачно да је за реконструкцију Градског стадиона уложено 6 милиона

читав пројекат реконструкције треба да се одвија у 3 фазе (ЛОТ1, ЛОТ 2, ЛОТ 3)

За прву фазу реконструкције која је одрађена прошле године издвојено је 2 милиона и то су биле оне неопходне поправке да би стадион могао да задовољи строге УЕФА критеријуме. Иначе на стадиону је била уефа инспекција и потребне су још сам оодређене модификације и стадион би могао да се користи за играње групне фазе Лиге шампиона ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 22:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2009, 15:20
Postovi: 489
Шајин je napisao:
Тих 450 000 за организацију првенства су очигледно она додатна средства која се обезбјеђују по потреби. По мом мишљењу ЖКК Млади Крајишник, ЖРК Борац и РК Борац су требали да добију та средства, јер су им баш неопходна(и евентуално један дио колача да добије још неки клуб који је имао добре резултате и коме баш треба).

То иде по неком систему посебних намјена , та средства су планирана прошле године за првенство и она не би ни постојала за спорт да није тог првенства ишла би у неке друге сврхе тако да се овде не финансира ЕП на уштрб спорта већ неких других ствари.

Schlager je napisao:
Neko je pitao kakvi stranci,za mene je stranac i Borovcanin i sve i jedna ona rafting ekipa kojoj smo placali i smjestaj i povratne avionske karte za Juznu Ameriku i sve ostale kontinente.

tensSa је сигурно мислио на ове кајакаше ,а они плаћају све сами и биће их преко 1000 тако да остаје значајна сума у нашем граду , а за рафтинг ту дефинитивно неко треба да иде на робију и ја сам оптимиста по том питању.

Шајин je napisao:
Такође људи су доста скептични према овим спортовима на води поготово што је наводно 6 милиона марака народних пара потрошено за рафтинг... И да ли сам ја прочитао да се стаза треба реновирати??? Па мајку му зар су толико покрали од тих 6 милиона да ни стазу нису могли направити како треба?

Одговараће неко за то и ти исти су и сад кривци за ову реконструкцију стазе ,јер да се пројектовало по неким стандардима та реконструкција не би била потребна. Стазу стари млин граде онако приде али она је и потребнија зато што је школска стаза и то је дуготрајно тако да је то оправдано.

Ја се слажем да је било лоповлука и да треба неко одговарати ,али ето да вас питам и да ми искрено одговорите шта ви мислите да ли се неко у реновирању стадиона и финансирању ФК Борац уградио коју хиљаду?

Долазимо до закључка да није битно у који се спорт улаже и колико се улаже већ гдје завршавају та средства ,а сви знамо да добар дио заврши у приватним џеповима и у суштини то је највећи проблем.

_________________
Тромо се вријеме вуче, и ничег новог нема, данас је као јуче, сутра се исто спрема.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 22:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Шајин je napisao:
и само да исправим један криви навод што је друг написао.
није тачно да је за реконструкцију Градског стадиона уложено 6 милиона
читав пројекат реконструкције треба да се одвија у 3 фазе (ЛОТ1, ЛОТ 2, ЛОТ 3)
За прву фазу реконструкције која је одрађена прошле године издвојено је 2 милиона и то су биле оне неопходне поправке да би стадион могао да задовољи строге УЕФА критеријуме. Иначе на стадиону је била уефа инспекција и потребне су још сам оодређене модификације и стадион би могао да се користи за играње групне фазе Лиге шампиона ;)


Hm, gdje je krivi navod? Napisao sam sljedece:

Citiraj:
Za sva cuda svijeta je potreban novac. Tako i za ovo cudo. Ne znam zasto se prigovara toliko kajakasima sto trose, cini mi se neko rece jos na prvoj strani 135 000 za stazu, ( da se obrati paznja, ja sam prvi prigovorio na iznos cifre ) uredjenje kluba itd, i svi tu vide ugradjivanje, veze, talove, a ne vidimo koliko se se ko ugradio pri rekonstrukciji gradskog stadiona na koji ce biti potroseno slovom i brojem 6 miliona maraka. Otprilike koliko i za taj rafting.


Vodeci se ovim:
Citiraj:
Tender za izdođača radova na Gradskom stadionu u Banja Luci je otvoren, a procjena radova za rekonstrukciju kompletnog stadiona procijenjena je na 5.897.000 maraka.Već je završen projekt prema kojem će se radovi na stadionu Borca odvijati u tri faze. Prva bi faza obuhvatila rekonstrukciju zapadne tribine, ispod koje bi se našli svi sadržaji koje je propisala UEFA. Druga faza se odnosi na izgradnju sjeverne i južne tribine sa po 2.436 sjedećih mjesta, dok bi se trećom fazom rekonstrukcije obuhvatila istočna tribina, na kojoj bi trebalo biti postavljeno 3918 stolica.

Ostatak na:
http://sportsport.ba/bh_fudbal/uskoro-r ... luci/33830

i ovim:

Citiraj:
Za izvođenje cjelokupnih radova, po gruboj procjene, biće potrebno izdvojiti oko 5.900.000 konvertibilnih maraka. Veliku pomoć u rekonstrukciji banjalučki premijerligaš će imati od Vlade RS i grada Banjaluke, koji će zajedno da doniraju 5.000.000 KM.

Ostatak na:
http://www.capital.ba/novo-ruho-gradskog-stadiona/

Poznato mi je da je do sada potroseno - 2 miliona KM.
To se kaze i ovdje:
http://www.banjaluka-info.com/index.php ... &Itemid=34

Kao sto ovdje pise da ce se gradska vlast zaduziti kod komercijalnih banaka za realizaciju sljedece faze. Dodatna sredstva obezbjedjuje Vlada RS.

Citiraj:
Ovu odluku donijeli su predstavnici FK Borac, grada Banjaluka i Vlade RS na jučerašnjem sastanku. Zajednički dogovor je da jesenjem prvaku Premijer lige BiH budu obezbijeđeni uslovi za stvaranje evropskog imidža i konstantno učešće u evropskim takmičenjima. Pored izgradnje tribina, koje će zadovoljavati najviše standarde UEFA, biće uređena i okolina oko stadiona. Neophodne finansije obezbijediće grad Banjaluka, koji će u svrhu toga ući u kreditno zaduženje. Veliku pomoć pružiće i Vlada RS.


Ostatak na
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/J ... 72180.html

Gradske vlasti bi mogle uci u kreditni aranzman vec do kraja ovog mjeseca.
40. Skupstina grada Banjaluka - 29.06. tacka 25. U pitanju je zaduzenje kod Nove Banke:

Citiraj:
25. Приједлог одлуке о задужењу Града Бања Лука према Новој банци а.д. Бања
Лука за финансирање завршетка радова на пројекту „Санација, реконструкција, изградња и вањско уређење Градског стадиона у Бањалуци“.


http://www2.banjaluka.rs.ba/static/uplo ... _Grada.pdf

Toliko o ciframa. Za sada. Da li se ko ugradio - i koliko - pokazace vrijeme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 22:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa otprilike smo se slozili da ovaj kajak i nije tolika katastrofa,ali se ljudima zgadio zivot ovim nocima sampiona i raftinzima pa sad duvaju i na hladno.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2011, 22:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
јоој ниси се морао толико трудити :)
извињавам се погрешно сам прочитао, учинило ми се да си написао да је потрошено ;)

и слажем се са Рикасом да није битно гдје се паре улажу, јер свугдје се неко уграђује и краде... али то је већ проблем читаве државе која нам је разјебана и наопака. мада да нам је држава боље сређена и спорту би било пуно другачије...

али ето ја не дијелим толики оптимизам када су у питању казне за оне који су петљали око пара за рафтинг


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 00:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Brigate BL je napisao:
Silvio jesi li ti pogledao ijedan mec Borovcanina. Od ministarstva sporta je dobio za njega 80 000 jer je dobar sa Milom i Kusturicom. ZRK Borac i Mladi kRajisnik jos nisu dobili ni marke a sampioni su BIH. Ono sto on boksuje u amaterskoj Slaviji prije rata nije moglo da bude sparing partner. Takodje znam kad je Nenad bio u ligi BIH tad je gubio meceve sad kad predje u profesionalce odjednom sve dobija. POgledaj njegove rivale i sve ce ti biti. Njegovi rivali su nepoznati ili cak bivsi kik bokseri. Kaze ima 29 meceva bez poraya pogledaj na relevante sajtove koliko je tih meceva priznato . Profi boks sluzi samo za pranje para ne samo kod nas vec i u svijetu....


Не али ако је био предборба Кличку има нешто у њему (не би га џаба пустили да смара масу). Како год, треба то гледати и са маркетиншке стране.

Наравно да БЛ клубови треба да буду спонзирисани од стране града што је и нормално (нисам баш сигуран да рецимо ЖРК Борац није добио ни марке). Финансирање клубова од стране државе није реално (изузев у виду некаквих краткорочних субвенција кроз министарство спорта).

Како год остајем при ставу да је добро да се у БЛ дешава било шта па таман то био и кајак шампионат или сумо рвање.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 08:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 22:02
Postovi: 1336
Lokacija: selo veselo
Borovcanin je ovdje jedini bokser koji je boksao kako treba u posljednjih 5 godina. Mislim na profi boks.
Jeste 70.000 KM puno u ovoj krizi, ali gdje je 600.000 ulozenih na boks- kik boks - Ceca spektakl na stadionu 2009. godine...?
Od amatera postujem Kucuka i Kljajica.

Pobornik sam masovnog sporta.
Posto smo drzava koja nema para, i realno, u ekipnom sportu ne mozemo ocekivati veci rezultat, pametnije je ulagati u pojedinacni sport (smucanje, judo, plivanje, atletika, kajak), koji iziskuje manje para, a od kojeg mozesmo ocekivati veci rezultat na medjunarodnoj sceni.
Takodje, pored toga, treba ulagati u masovni sport, putem kojeg cemo dobiti zdravu naciju.

Sajin je dobro rekao za Stadion.

Sustina je da su se ljudi zasitili ''hljeba i igara'' i forsiranog stvaranja vjestackih sampiona.

ZRK Borac je 2009. godine ukupno dobio 380.000 KM, a kukaju kao da su jadnici. Za proslu godinu nemam podatke. Kakva je samo konkurencija u zenskom rukometu? 3 kluba u RS i isto toliko u BiH.
Odu u Evropu i izgube 20 razlike a ovdje alfa-omega zenskog rukometa.
Rukometisice Borca primaju platu oko 2000 KM, sto je, prizancete, mnooooogooo kume. I onda, jos Gligoric kaze kako jadnice 2 mjeseca nisu dobile stipnediju i da sve studiraju. Pa Boze moj, koliko jos sportista studira i trenira za dz?
Malo se previse sire.

Neka Vlada radije podrzo ZOK Jedinstvo...

_________________
Kad bih imao jednu malu, malenu kućicu.
Kad bih u njoj imao jedan mali tepih
I kad bi sve to bilo moje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 08:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Borovcanin ozbiljno boksovao :) uz svo uvazavanje njegove borbe su blaga katastrofa, inace sve i jedan bokser koji u ovim profi rundama ima maksimalan skor izuzev nekoliko vrhunskih je laznjak. To ide po principu naci sto slabijeg protivnika i onda ako bas ne ide dovedi i svoje sudije. Pogledajte koliko on ima zvanicno priznatih pobeda i sve ce biti jasno. Isto kao i Delic...
Napominjem jos jednom covjek PLACA da trenira u kampu kod Klicka. To sutra mogu i ja da imam para i da kazem kako sam bio u kampu kod njih..

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 09:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
ако ћемо бацати паре на те ноћи шампиона, онда нека се плаћа нашим боксерима, кик боксерима. а не доводе се неки бугари, румуни, ево сада и мађари, који немају три туче испред кина, а камоли да су се у рингу тукли.
плус дајемо паре Боровчанину, човјеку из Лознице који живи у Њемачкој.
може он да буде предборба браћи Кличко, али да је ова борба вриједила мислиш да би ти исти менаџери договорили да се бори у Борику умјесто у Франкфурту, Келну гдје би могли да се згрну милиони.

колико је квалитетна борба показало је 600 људи у Борику, од којих ни пола није купила улазнице, већ је 400 позивница подјељено.
а према Прњавору, Приједору, Градишци на 10тине билборда, рекламе у свим новинама, радио, тв. смјешно.

ако се 6 милиона (незванично и 8) баци на рафтинг, онда ми ово није ни пуно дати за првенство у кајаку. али као што неко рече то траје 5-6 дана,а рукомет, фудбал, кошарка се играју читаве године. и исто су олимпијски спортови, ако је то неки критеријум.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 09:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Vi ozbiljno raspravljate da li treba u BL organizovati ovo prvenstvo u kajaku?U sportu koji je u Banjaluci prisutan dug niz godina,i ima istoriju kakvih takvih rezultata na domaćoj,a pomalo i na svjetskoj sceni?Nije trebalo organizovati prvenstvo u raftingu ali kajakaši su nešto bez čega se ne može zamisliti naš grad,barem ja ne mogu,i ako im se pružila ovakva prilika da se predstave svijetu,barem onom dijelu koje kajak zanima,treba je iskoristiti...Više para se baca na razne filijale Borca,koji,izuzev u rukometu i osvojenog fudbalskog kupa Maršala Tita,nikada i nije postizao neke rezultate,a odnosio je veći dio sredstava namjenjenih za sport....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 10:14 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
_zoka - ne raspravljamo o tome. Momcima treba prvenstvo, ali je pitanje troskova . Za sanaciju staze se uzima preko 100 000 maraka a pogledaj koje firme to rade. Znaci opet se ljudi tale i to preko kajakasa. Momcima prije nekoliko godina nisu dali 10 000 maraka za Balkansko, jer se na toj sumi ne mogu utaliti. To je problem banjaluckog sporta nije u pitanju samo ovo prvenstvo vec i sva ostala desavanja...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs