banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 04:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Okt 2018, 15:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Interessantno je kako ovi danasnji mladici se kite perjem grupe od prije 7-8-9 godina :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ovdje je rijec o BL tako da ne vidim sa kim bi to odmjeravali snage vec sa onima koji namjerno provociraju ili sto bi nas narod rekao traze guzici cepa :)

svako ko nosi dres,sal,zastavu sta god treba biti spreman da ga brani.....dosta nasih clanova se skoluje i boravi u bgu pa niko ne nosi nasa obiljezja niti treba da ih nosi

clanske karte,podrska? pa imam drugove iz Bijeljinskog knd-a niti jedan aktivni clan iz BL pa i sire okoline sve do Prijedora odakle imaju 2,3 clana nema clansku karticu njihovog udruzenja :)

to su smijesne price kao pola BL ide na marakanu ode 10 ljudi kad je evropska utakmica i to je to....pa organizovani odlasci preko agencija na te iste evropske utakmice okupi jedan autobus ljudi i to sa stanica Knezevo,Sipovo,Mrkonjic Grad,Banja Luka i Gradiska :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
Ti ćeš nekome zabraniti da nosi nešto, sisice jedna u usta te jebem balava. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Crveno plavi hoces im uzeti i JMBG :D

Meni smijesno kad pricate o stvarima za koje nemate pojam
Ti znas sta je bilo u Kelnu i Istanbulu ili recimo sad u Parizu a realno o tome ne znaju ni ljudi koji redovno idu na utakmice.
Procitas na nekom forumu i mislis da imas jasnu sliku oko snage grupe a nemas pojma sta se stvarno desilo ni akvi su bili neredi.
O tucama sukobima koji se desavaju i ne pise o njima u medijima vecina vas nema pojma.

Sto se tice grupa to je bar lako vidis po zastavama na stadionu. Da bi je okacio moras da zasluzis svoje mjesto i to su "navijacki trofeji".

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Нико од нас се не хвали нити истиче то као неки подвиг или нешто слично, колико сам видио прво су се јавили форумаши који нису навијачи/симпатизери Борца, тако да...

А што се тиче заставе, кажете да су то симпатизери... Па не треба допустити ваљда да се нечија друга застава вијори на по улице само зато што су у питању симпатизери :-? Шта ако нису организовани навијачи? Нема то везе. И нико их није ни дирао управо због тога. Не дирамо вас, али заставе не носајте и не качите и свима добро.

Ако вам је жао тога, скупићемо вам 20 КМ колики кошта израда заставе да намиримо штету, па нису вам момци ауто украли јбт... Полако.

То је, како кажете, симпатизерска застава, и вриједност јој је једнака изради исте. Није навијачка па да има још додатну вриједност и тежину скупљану "искуством", гостовањима, утакмицама, итд... ;)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Poslednji put menjao Umetnik dana 27 Okt 2018, 16:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Evo poruka za naše Lešinare, meni ništa ljepše nije bilo vidjeri nego kad idu ulicom na utakmicu pola sata i sat ranije prema gradskom, i pjevaju navijačke pjesme svog kluba. A ne ko prije kad se manje grupice okupe po parkićima između zgrada Centra i Borika i NV i Starčevice pa loču i urlaju i pišaju po klupama i zajebavaju penzionere...
Ili kad uzme crni sprej pa po novoj zgradi zašara neku izjavu ljubavi, jebo bi ga loše. Al zato se dosjetili onih finih grafita, pa fino neku monotonu fasadu ukrase. A ne "25 godina uz klub". 25 godina uništavali fasade a ne bili normalni...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 689
@Crveno Plavi Daj nemoj me zezati čovječe, kakve crne provokacije, samo iz svog okruženja znam nekoliko ljudi koji su nosili šal/kapu/majicu, i to sa klupskim a ne obilježjima grupe, a da nisu bili svjesni šta to predstavlja ni da su ugroženi.

Većina njih su pasivni navijači, odnosno oni koje bih ja nazvao simpatizerima. Svejedno, vas ne treba da opterećuju navijači-simpatizeri CZ/Par u BL, dosta njih je dolazilo i na utakmice Borca, između ostalih i ja dok sam bio u BL, već treba da brinete o tome kako da ojačate vlastitu grupu, zainteresujete mlađe naraštaje za Borac i povećate broj ljudi na stadionu. Ali kako god hoćete...

Sent from my HTC U11 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
To se u mom selu veli "vidla zaba da se konj potkiva pa digla nogu"

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Па ниси угрожени, сваки прави навијач, ПРАВИ зна беке кодексе и неће напасти симпатизера или мање људи него што их је у групи у којој се он налази... Али у чему је уопште проблем? Па ниси у Бг-у окачио заставу, и то још окачиш и уђеш у локал, и не пазиш на њу, па? Чија је кривица? Помирити се са тим, нема заставе, па нема.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 16:39 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Al kad se ovi ultrasi predstavljaju kao navijači, a više štete nanose klubu nego koristi. Ja cca 15 godina nosim jednu "mnogo smo jaki" majicu i niko mi riječ nije rekao. Al ja imam 100+ kila i dovoljno godina da se ovi "navijači" ne smiju zalijetati.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 17:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Zoka nije ni to sa snagom ili krupnoćom, već odrastao si čovjek a to rade klinci željni mjerenja "čiji je duži"
A to da odvraćaju roditelje i djecu umjesto da ih zovu, to je tačno. Tzv ultrasi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
_зока je napisao:
Al kad se ovi ultrasi predstavljaju kao navijači, a više štete nanose klubu nego koristi. Ja cca 15 godina nosim jednu "mnogo smo jaki" majicu i niko mi riječ nije rekao. Al ja imam 100+ kila i dovoljno godina da se ovi "navijači" ne smiju zalijetati.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока
Džaba kad su muda malena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 18:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
enc0re je napisao:
Ti ćeš nekome zabraniti da nosi nešto, sisice jedna u usta te jebem balava. :lol:


e vidite ovo je klasican primjer retarda isfrustriranog kojem neko jebe il mamu il zenu pa on frustracije lijeci ovako,ti si druskane jos zaostao i mentalno i fizicki i vrhunac tvoje price je rasprava jel lopta presla liniju na derbiju i da seres kako vucic pomaze zvezdu i kako je terzic lopov :D

niko vama ni ne brani da navijate za koga ocete ni da nosite sta ocete,samo je poenta price da ono sto nosis trebas biti spreman i da branis i takva je situacija i ovde i u Bg i Parizu i Buenos Airesu :)

a i te price ja nosam kroz grad picke mi ne smiju prici imam preko 100 kila suvisno komentarisat :lol:

evo ja u Baskoj vodi u hrvatskoj nosih majicu Kosovo je Srbija,VRS....pa je niko ne skide sta jel to sto se hrvati ne smiju zalijetati?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Zakuni se

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 18:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
titovog mi groba nosio sam je kao sto zoka ili 3 oka nosi 15 god mnogo smo jaki :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ja sam najluđi od svih vas. U sred Banjaluke sam nekoliko puta bio u duksu Juventusa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Sad me sjeti na onaj vic sa zebrom :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2018, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Pravi primjer teme koja je za ključa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2018, 08:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
Немојте закључавати, дајте још мало постова, таман сам охладио пиво и направио кокице 8-)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Okt 2018, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Поента је та да:

-застава, иако је симпатизерска, не треба да се вијори у по Бања Луке, и то је ријешено без икаквих инцидената и привлачења пажње
-ако се већ кука, застава је требала бити брањена и то су ти чија је била застава требали да знају. А не да је окаче и оду на пивце и да је се може само скинути на тенане. Срамота
-ако су Лешинари угашена група као што се тврди, онда двострука срамота јер сте поклонили заставу уграшенима

Зока брате, па нема везе број наручених свесака са стањем ко за кога навија у БЛ. Ја ако сам хтио свеску са Борцем, нацртао сам сам грб, натпис и слично. Ако се већ бавиш тим, послаћу ти на пп наруџбу за мене са амблемима Борца, ето тек да задовољим некадашњу жељу.

Нпр, је ли број графита Лешинара по БЛ једнак нули, као број тих наруџби? Није поређење баш на мјесту.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 167, 168, 169, 170, 171, 172  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs