banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1214 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 14 Jan 2023, 17:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Danas je odigrana prva prijateljska utakmica protiv FK Paksia iz Madjarske, zavrsena je pobedom od 2:1 golovima Kabica i Miletica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 04 Feb 2023, 20:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
FK Vojvodina je odigrala utakmicu protiv FK Crvene Zvezde. Mec je zavrsen rezultatom 1:1. Licno nisam zadovoljan, ocekivao sam pobedu. Odlican gol Urosa Kabica i velika greska golmana Carevica. Da nije primio gol, verovatno bi FK Vojvodina pobedila. Sledeci mec je protivFK Kolubare iz Lazarevca, u subotu 11.02.2023. godine na Stadionu Karadjordje u Novom Sadu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 04 Feb 2023, 20:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Очекивао си победу против Звезде на Маракани? Свака част на храбрости. Лично сматрам да је велики успјех однијети бод са Маракане.

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 06 Feb 2023, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Bod ko kuća, budimo realni...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 06 Feb 2023, 20:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Mnogim navijacima FK Vojvodine je drago na osvojenom bodi, ali kao sto sam napisao u svom prethodnom izlaganju, ja nisam. Evropa mora ovom klubu da bude prioritet. Videceno sta ce biti u nastavku prvenstva. Ocekao sam pobedu, naravno, svaki navijac je ocekuje. Ali sta je, tu je, nema nazad, idemo dalje. Ali ni sam ne znam sta je golmanu Carevicu bilo u glavi da se onako udalji od gola i da primi gol na tako jeftin nacin?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 08 Feb 2023, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
FK Bolonja je zainteresovana za 19 godisnjeg fudbalera FK Vojvodine, Urosa Kabica. Predsednik kluba je rekao da je Bolonja bratski klub i traze 3 000 000 Eura za njega.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... vra/442875


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 24 Feb 2023, 19:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Danas je odigrana utakmica pritiv FK Radnika iz Surdulice. Opet bod. Cumic je promasio penal. FIRMA 1989 za sada nece dolaziti na stadion zbog ne slaganjem sa tim da se utakmice ne igraju vikendom. Sledeca utakmica je u gostima, u Nisu, protiv FK Radnickog. Sto se tice trenera Milana Rastavca, licno nisam zadovoljan njegovim radom. Od boda do boda, od toga nema nista, ako klub hoce u Evrposka takmicenja. Ako nece onda je to nesto sasvim drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 11 Mar 2023, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Pobeda protiv Cukarickog od 3:2 za 109 rodjendan a za 34 rodjendan FIRME 1989. Dobra utakmica. Novi trener je Radoslav Batak, idu mu za sada utakmice. Ukoliko se neko od navijaca FK Borca iz Banja Luke nadje u Novom Sadu sa Foruma(samo tako i samo licno), mozemo da se menjamo rekvizitima. Trazim duks Lesinara godinama, npr.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 21 Jun 2023, 15:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
FK Vojvodina ce u drugom kolu Lige Konferencija igrati protiv Kiparskog Apoela. Prvi mec je 27.07.2023 u Nikoziji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 21 Jun 2023, 15:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Moglo je i bolje, ali i gore. Moze se ovo proci ako Vojvodina bude ozbiljna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 05 Jul 2023, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Pocele su priprene u Sloveniji. Danas je odigrana prva utakmica protic FK Otelula iz Rumunije. Zavrsena he 2:2. Golove ta FK Vojvodinu su dali Malbasic i Cumic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 12 Jul 2023, 09:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Pripreme za Evropsku utakmicu i za novu sezonu i dalje treaju odigrane su jos dve protiv FK Alimimunija i FK Slaven Belupa, obe zavrsene nereseno. Dovedena su pojacanja za koja se misli da su adekvatna, ali igra je slaba. Ostale su jos dve prijateljske sutra protiv FK Aeka iz Larnake i FK Borca iz Banja Luke. U cetvrtak 27.07.2023 a i posle kada dodje i druga utakmica za kvalifikacije za Ligu Konferencija, pa i sama Super Liga Srbije, videcemo sta ce biti na Kipru, da se vidi sta su igraci odradili, kao su se pripremili i koliko su spremni da se bore za dres kluba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 12 Jul 2023, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ista prica i kod vas i kod nas.. sepet igraca sa svih strana, a igra goli qrac..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 12 Jul 2023, 12:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
supersonic je napisao:
Ista prica i kod vas i kod nas.. sepet igraca sa svih strana, a igra goli qrac..

Veljka Simica koji je bio jedan od najboljih igraca kluba, sada u skorom periodu, oni pustili besplatno. Mirka Topica koji po Tranfermarkt-u vredi 2 500 000 Evra, oni prodaju za 1 200 000. Dovode igrace 30+. Sada ce biti prodat Sergej Milinkovic-Savic za 40 000 000 Evra a FK Vojvodini treba da pripadne 3% od tog transfera ili 1 200 000. Pitanje je gde i to zavrsiti, tacnije gde ce i u sta biti ulozeno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 13 Jul 2023, 22:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Jos jedan remi. Ovaj put sa FK Aek-om iz Larnake u prijateljskoj u Austriji. Nije mi jasno, kako ne mogu da pobede. Ostale su jos dve utakmice, protiv FK Mure iz Slovenije i FK Borca iz Banja Luke. Treba 27.07.2023. da igramo sa FK Apoelom iz Nikozije, sa Kipra. Kvota na FK Vojvodinu za sada je 5. Predsednik kluba Dragoljub Zbiljic je obecao osvajanje Super Lige Srbije tacno 2026 godine, samo ne znam kako i zasto bas ta godina. Da sam ja na njegovom mestu, ja bih lepo zakazao obracanje navijacima i rekao tacno onako kako stvari stoje, od praznih prica, obecanja, nema nista. Ako nisi sposoban da vodis klub, das lepo ostavku. Prosle godine imala je FK Vojvodina sansu da izbori grupnu fazu Lige Evrope, nisu bili u stanju za to da se izbore. Svake godine navijaci padnu na te price o poboljsanju kluba, stadiona, titulama, grupnim fazama i onda te samo na kraju istina udari u glavu, da od toga nema nista. Treneri se naravno menjaju kao na traci, iz meseca u mesec iz godine u godinu. Trebaju se klubovi privatizovati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 14 Jul 2023, 01:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Spominje se da ce novi napadac FK Vojvodine biti Aleksa Vukanovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 14 Jul 2023, 22:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Pobeda od 2:1 protiv FK Mure iz Slovenije. U sredu 19.07.2023. igramo protiv FK Borca iz Banja Luke, na Stadionu Karadjordje, u Novom Sadu. A 27.07.2023. protiv FK Apoela u Nikoziji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 14 Jul 2023, 23:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
U sustini sa pripremama za sada nisam bas zadovoljan. Moglo je i bolje. Videcemo 19.07.2023. kako cemo odigrati sa FK Borcem iz Banja Luke, pa se onda moze rezimirati celokupne pripreme. Od dovedenih igraca za sada se po prikazanoj igri najbolje pokazao Andrija Radulovic. Moj stav sto se tice utakmice protiv FK Apoela je da se prvo treba dovesti jos igraca, da treba jaka psihicka spremnost, sto zbog njihovih navijaca sto zbog samog susreta igraca sa fudbalerima FK Apoela. Samo da udju u mec skocetrisano i da ne pokleknu. Realno gledano da sam ja trener isao bih ili na pobedu ili na nereseno, pa u Novom Sadu, kako bude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 19 Jul 2023, 22:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Izgleda da je Uros Kabic prodat FK Crvena Zvezda za 800 000 Evra + 20% od narednog transfera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: FC Vojvodina
PostPoslato: 20 Jul 2023, 21:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2013, 22:14
Postovi: 370
Lokacija: Novi Sad
Danasnja utakmica je zavrsena 1:1. Gol je dao Cumic, njega FK Vojvodina hoce da otkupi od FK Olimpijakosa, da 100% bude igrac kluba iz Novog Sada. Sa time se ne slazu bas navijaci posto misle da planinaraju odmah da ga prodaju po otkupu ugovora. On je za sada najbolji i po Tranfermarktu najvredniji igrac tima. Sto se tice same, utakmice drugo poluvreme je bilo bolje od prvog. Carevic je danas bio dobar na golu. Uros Kabic je gledao mec iz loze, tako da izgleda da stvarno ide.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1214 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs