banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489 ... 522  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 22 Avg 2020, 18:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Bio je u Italiji.

Kažu da ga je Trinkijeri preporučio.. bio mu je na spisku za Bajern navodno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 22 Avg 2020, 20:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Erik ili Erić?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Avg 2020, 00:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://en.wikipedia.org/wiki/Eric_Mika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 23 Avg 2020, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
https://twitter.com/low_post91/status/1297608764460236800


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 24 Avg 2020, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Mika, zvanično!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 19:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Citiraj:
KK Partizan NIS, primoran je da se danas oglasi saopštenjem u kojem će se osvrnuti na brojne neistine koje su u javnost izašle iz napada koji je na najtrofejniji srpski klub izvela porodična firma, sakrivena iza imena KK Crvena zvezda.

Na čelu ove porodične firme, nalazi se Nebojša Čović, čovek čija je karijera obeležena krivičnim prijavama za najteža krivična dela, kao i pljačkaškom privatizacijom.

Deo firme je, njegova supruga, Vesna Čović, koja faktički upravlja finansijama kluba, a uzgredno se nalazi na čelu ženskog košarkaškog kluba Crvena zvezda.

Tu je i ćerka Tijana, nekadašnji predsednik skupštine KK FMP (Nekadašnji Radnički Basket), sada zaposlena u košarkaškom klubu Crvena zvezda. Tijanin bivši suprug, Miloš Ninković, svojevremeno je bio predsednik KK Crvena zvezda Beograd, u vreme dok je Nebojša Čović bio predsednik Crvene zvezde koja se tada nalazila u stanju mirovanja.

Sin Filip, košarkaš FMP-a, čija se velika plata finansira iz budžeta KK Crvena zvezda

U porodičnoj firmi je i Zoran Tošković, predsednik KK FMP, tast Filipa Čovića i ujedno pravni zastupnik Crvene zvezde, tačnije porodične firme Nebojše Čovića

Spisak upotpunjuje Filip Sunturlić, direktor KK Crvena zvezda, koji je ujedno i sestrić Vesne Čović.

Ovo porodično stablo pljačka Republiku Srbiju tako što državni sponzori daju novac KK Crvena zvezda, a taj klub ga prosleđuje privatnom klubu na čijem se čelu nalazi pomenuti Tošković i za koji u ovom trenutku igra Filip Čović.

Takve pljačke samo su nastavak nedela u režiji Neobjše Čovića koja datiraju još od 2000. godine, kada je isti opljačkao naše sugrađane na Kosovu i Metohiji. Danas, taj čovek po televizijama sa nacionalnom frekvencijom krajnje licemerno govori o stanju na KiM, a sam je tom edoprineo kada je građanima nezakonito oduzeo novac i ostavio ih praktično na cedilu. Ovim putam, KK Partizan pita sudske organe Republike Srbije, zbog čega ovaj slučaj stoji u fijoci i zbog čega se ne istera do kraja?

Na spisku zlodela čelnog čoveka porodične firme, nalazi se i pljačkaška privatizacija zahvaljujući kojoj je postao vlasnik FMP-a, kao i krivična prijava za ubistvo premijera Srbije, Zorana Đinđića. Takođe, i za ovaj slučaj KK Partizan pita nadležne organe, zbog čega nije isteran do kraja? Ni tu nije kraj, Nebojša Čović je fizički napao novinara Dejana Anđusa ispred TV Kopernikus u Bulevaru Arsenija Čarnojevića, o čemu svedoče čak i snimci sigurnosnih kamera, a što pojedini mediji plašeći se odmazde nisu smeli da objave. Ni za ovo delo, Čović nije odgovarao. Pitamo nadležne organe: Zašto?

Prema navijačima KK Crvena zvezda, kao i prema tom klubu, kao sportskom rivalu, KK Partizan gaji veliko poštovanje i zbog toga i njima skreće pažnju da ovakvo porodično pljačkanje države jednom mora da prestane!

Kompletan pamflet koji je danas porodična firma objavila, sačinjen je samo iz razloga što je Partizan pokrenuo pred organima ABA lige ono što svi već znaju: Da su FMP i Crvena zvezda u sukobu interesa i da se iz tog razloga ne mogu takmičiti u istom rangu takmičenja.

Da bi svoja nedela prikrili, članovi porodične firme krajnje sramotno i licemerno napadaju Partizan u vezi sa smrću nekadašnjeg igrača Crvene zvezde, Majkla Odža. Nekoliko puta se KK Partizan na tu temu oglašavao, ali i sada će:

Odžo nije trebao da potpiše ugovor sa KK Partizan
Novica Čičić je skaut KK Partizan, a ne trener
Salu na stadionu u Humskoj 1, ne koristi KK Partizan, već je u datom trenutku koristio Novica Čičić za rad sa igračima koji su mu sami, pri čistoj svesti poklonili poverenje da sa njima radi.
Ovakvim napadom, KK Crvena zvezda pokušava da prikrije kako je baš od Majkla Odža zahtevala da potpiše blanko ugovor, što je još jedno krivično delo koje preti da bude dodato na spisak nedela Nebojše Čovića. Za ovakve tvrdnje, postoje dokazi i snimci prepiske Majkla Odža koji se tokom sezone žalio prijatelju da ga porodična firma koja se krije iza imena Crvene zvezde ucenjuje i da ne može da potpiše blanko ugovor. Navedene snimke, KK Partizan će objaviti.
Na argument da je direktor KK Partizan, Dejan Kijanović ujedno i predsednik KK Mladost iz Zemuna, odgovorićemo samo informacijom da je Kijanović na mesto predsednika Mladosti podneo na to mesto ostavku 2017. godine, što se može i proveriti u APR-u. Ovakve manipulacije i zamene teza neće proći, i porodična firma neće uspeti da time postigne nekakvo izjednačavanje!

KK Partizan napominje da je na objavu ovog saopštenja primoran nakon besramnog napada onih koji čak ni za minimum ljudskog dostojanstva odavno ne znaju! U suprotnom, klub se ne bi oglašavao.


Porodična firma... kao u španskim serijama jbt :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Sad mi vec zao Covica Legende. Drugi put mu za kratko vrijeme Ostoja zaprskuje djozle.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Ostoja se otkinuo pičkoustom.. ima da se vrati iz Amerike prvim letom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 21:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Pfc88 je napisao:
Sad mi vec zao Covica Legende. Drugi put mu za kratko vrijeme Ostoja zaprskuje djozle.

Osim sto je po ko zna koji put porazen, ovaj put oko ABA od strane tipa sa djozlama, Ostoja se dodatno prosipa sa ovim saopstenjem.
Sitni krimos, sibicar Vucicevog SNSa vlasti se bode sa tipom koji pliva kroz sve transformacije i drzave od raspada Juge. Ok, bar je zabavno :D

(Koja je to razlika u klasi ovog sibicara i tipa sa djozlama vidi se po zapinjanju za porodicu, cerku, zeta, sina, zenu itd. gdje se odmah vidi koliko dno je sposobnost Vucicevog poltrona da se upusti u bilo kakav medijski rat i sa sitnijim igracima od coravog.
Vujosevic je za ovog Vinston Cercil)

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 21:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Naravno, osjetljivi skeva kad neko spomene pudlicu :lol:


Tebi je u redu zapošljavanje po rodbinskoj liniji u javnim/državnim preduzećima?

Kada neko to spomene, to je "diranje u porodicu"?


Mada, KK CZ je prestala biti javno preduzeće davne 2011.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 22:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Čekaj dok zaradi pivo što mu je platio šlager, na politici, pa će se onda vratiti na sport.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 02 Sep 2020, 23:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
enc0re je napisao:
Naravno, osjetljivi skeva kad neko spomene pudlicu :lol:


Tebi je u redu zapošljavanje po rodbinskoj liniji u javnim/državnim preduzećima?

Kada neko to spomene, to je "diranje u porodicu"?


Mada, KK CZ je prestala biti javno preduzeće davne 2011.

Nista tu meni nije u redu, srpski sport mi nije u redu vec 30 godina. Komentarisao sam ove prepirke dva politicara i koliko sibicar nije dorastao da se valja u ovom mulju viseg nivoa, nekako mi je vise za krmetnjak, nesto na lokalnom nivou nekog Kuzmina ili sl.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 03 Sep 2020, 05:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Jbg, mora čovjek negdje početi karijeru. Samo što on ima luksuz da krene s višeg nivoa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 03 Sep 2020, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Evo i dokaza kao sto je obecano gore...


http://kkpartizan.rs/sr/vest/2820/dokazi-nedela-i-sukoba-interesa-unutar-porodicne-firme


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 11 Okt 2020, 10:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Da je neka druga ekipa pa da covjeku i bude zao, ali Buducnost je, tako da nije ni bitno.... Brutalna sudijska kradja sinoc, ali dzabe.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 20 Okt 2020, 14:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
http://kkpartizan.rs/sr/vest/2850/partizan-dobio-spor-sa-ekspo-bankom-ukupna-korist-kluba-preko-2-3-miliona-evra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 30 Okt 2020, 14:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Vlado Šćepanović više nije trener Partizana. Ekipu sutra u Laktašima vodi trener juniora Milivoje Lazić.

Uskoro će se znati ko je novi trener. Navodno je najbliži Sašo Filipovski. Spominju se i kao manje vjerovatna riješenja Adomaitis i Radonjić.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 31 Okt 2020, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Nama ni Željko Obradović ne bi pomogao! Nema hemije u ekipi uopšte. Ovaj Partizan neće ni do PO doći, ako se ovako nastave ponašati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Nov 2020, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Angola otišao, uskoro ide i S.Janković.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KK PARTIZAN
PostPoslato: 18 Nov 2020, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Bilo je pitanje momenta kad ce i jedan i drugi

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489 ... 522  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs